HWSW Informatikai Kerekasztal: Egy rém rendes család - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Egy rém rendes család A világ legjobb sorozata :D

#1 Felhasználó inaktív   maxgraham 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 96
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 19. 10:30

Nah,mivel nagyon feledésbe merült ez a JÓ kis sorozat,ezért gondoltam idézzük fel a kedvenc karaktereinket benne,kedvenc jelenetek,kedvenc beszólásokat... :laugh:
Kezdem is: Nekem az a kedvencem, mikor nagyon meleg van, és Al egy 1x1 méteres medencében pancsol :laugh: :laugh:
Amúgy tudtátok,hogy lett volna több rész is, csak az idióta dagadt ronda feminista nők betiltatták? :glare: Mint a Benny Hillt :(
"Lehet, hogy az alkohol az ember legnagyobb ellensége, de a Biblia azt mondja, szeresd az ellenségeidet."

"Nincs ronda nő,csak kevés pia"

#2 Felhasználó inaktív   adikas 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 193
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 19. 10:51

Nekem mindegyik része tetszett,Am szinte állandóan ujranézem(megvan mind),de nekem különösen azok a részek tetszenek amiben még a szomszéd Steve.
Az is nagyon jó mikor kisgyerekekkel elmennem cserkésztáborba.

#3 Felhasználó inaktív   maxgraham 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 96
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 19. 10:55

Üzenet megtekintéseIdézet: adikas - Dátum: 2010. 08. 19. 10:51

Nekem mindegyik része tetszett,Am szinte állandóan ujranézem(megvan mind),de nekem különösen azok a részek tetszenek amiben még a szomszéd Steve.
Az is nagyon jó mikor kisgyerekekkel elmennem cserkésztáborba.


hát az sem volt rossz színész,de amikben már Jefferson van,azok nekem jobban bejönnek,mert akkor kezd megalakulni a No Maam is és azok a legjobb részek :laugh:
"Lehet, hogy az alkohol az ember legnagyobb ellensége, de a Biblia azt mondja, szeresd az ellenségeidet."

"Nincs ronda nő,csak kevés pia"

#4 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 19. 11:05

Üzenet megtekintéseIdézet: maxgraham - Dátum: 2010. 08. 19. 09:30

Nah,mivel nagyon feledésbe merült ez a JÓ kis sorozat,ezért gondoltam idézzük fel a kedvenc karaktereinket benne,kedvenc jelenetek,kedvenc beszólásokat... :laugh:
Kezdem is: Nekem az a kedvencem, mikor nagyon meleg van, és Al egy 1x1 méteres medencében pancsol :laugh: :laugh:
Amúgy tudtátok,hogy lett volna több rész is, csak az idióta dagadt ronda feminista nők betiltatták? :glare: Mint a Benny Hillt :(

Tényleg? :( Ezt nem is tudtam. Pedig imádom azt a sorozatot, van néhány olyan rész aminél még mindig tudok röhögni. Például annál a résznél amikor kikötik a telefont:

Peggy: -Gyerekek, valahonnan pénzt kell szerezni telefonra.
Bud: -Kelly, a májadat!
Kelly: -Telefonért, bármikor! xD

De az is nagyon tetszett, amikor Al kiakart dobni egy csomó felesleges cuccot, de Peggy mindig ellenkezik. Al kiakar dobni egy teljesen fekete képet, de Peggy meg rászól hogy ne dobja ki mert ez egy művészi kép. A címe: Párizs egy vak nő szemével. xD

#5 Felhasználó inaktív   maxgraham 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 96
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 19. 12:33

Üzenet megtekintéseIdézet: torppapa5 - Dátum: 2010. 08. 19. 11:05

Tényleg? :( Ezt nem is tudtam. Pedig imádom azt a sorozatot, van néhány olyan rész aminél még mindig tudok röhögni. Például annál a résznél amikor kikötik a telefont:

Peggy: -Gyerekek, valahonnan pénzt kell szerezni telefonra.
Bud: -Kelly, a májadat!
Kelly: -Telefonért, bármikor! xD

De az is nagyon tetszett, amikor Al kiakart dobni egy csomó felesleges cuccot, de Peggy mindig ellenkezik. Al kiakar dobni egy teljesen fekete képet, de Peggy meg rászól hogy ne dobja ki mert ez egy művészi kép. A címe: Párizs egy vak nő szemével. xD


jah meg amikor felhívja Al-t Peggy és mondja neki:
-Akarsz beszélni a nagyival?
-Persze- és lerakja a telefont :laugh: :laugh:
"Lehet, hogy az alkohol az ember legnagyobb ellensége, de a Biblia azt mondja, szeresd az ellenségeidet."

"Nincs ronda nő,csak kevés pia"

#6 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 19. 13:15

Meg amikor Al és Kelly beszélgetnek.

Kelly: -Mindenki azt hiszi hogy nekem nincs... öhm... tudod...
Al: -Eszed?
Kelly: -Nem vagyok éhes. xD

Meg amikor tornádó van és a pincében játszanak.

Marcy: -Mindenki mondjon egy cselekvést!
Al: -Koooooooattt!
Marcy: -Ez nem cselekvés!
Bud nője: -Kotkodálj!
Al: -Nagyon tetszel nekem! :D

(Aki nem értené: Al Marcy-t mindig csirkének csúfolja.)

#7 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 19. 13:17

De az a rész is rohadtul tetszik amikor Al előtt megjelenik a halál Peggy képében. xD A végén felkeltik Al-t.

Al: -Meghaltam?
Kelly: -Nem, csupán kilyukadt rovarírtó tartály, azt lélegezted be. Szagold csak? xD

Meg az egyik részben.

Peggy: -Gyerekek, mosolyogjatok úgy, mint amikor apátok csebpénzt oszt.
A gyerekek a lehető legnagyobb és legszebb mosolyt erőltetik az arcukra. xD

Peggy próbál porszívózni.
- Al, nem működik ez a vacak!
- Tudod Peggy, vannak dolgok amik nem elemesek, ezeket be kell dugni a konektorba. xD

De az is tetszett amikor a gyerekek kaját kerestek, kinyitották a szekrényt, aztán csak egy hatalmas pókháló meg nagy denevér volt benne. xD

Szerkesztette: torppapa5 2010. 08. 19. 13:20 -kor


#8 Felhasználó inaktív   djculture 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.810
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 19. 13:42

Én tegnap azt a részt néztem ahol Peggy anyja elhagyja az apját és beköltözik hozzájuk napi földrengést okozva.:D
Ki a halott vinyók istene?
Hádédész..

#9 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 19. 13:50

AL BUNDY aranyköpések(forrás:http://programoz.atw.hu/al%20bundy.htm)


Al Bundy beszólás:
-Peeeg! Nem akarok kertelni, bár szívesen elásnálak......


Al mondja Bud-nak:
"Ezért kizárlak a végrendeletemből. Várjunk csak, ez nem is büntetés. Tudod mit, beteszlek a végrendeletembe!"


Al: Nem Peg, ez nem a pokol, akkor te fent ülnél a trónon, az ördög meg pakolna.


Al: Ez a Dodge mindig velünk volt örömben és bánatban.
Peg: És mikor jön az öröm?
Al: Majd ha lélegeztetőgépen leszel!


Al bizonygatja nagyapának, hogy o az igazi férfi :
Én Chicago utcáin nőttem fel, és egyik este szembenéztem a halállal és azt mondtam neki: Peggy! Gyere hozzám feleségül....


Al: Istenem, de rég szóltam hozzád, talán július negyedikén a cipő-kiárusítás előtt? Most karácsony van újra hozzád fordulok és kérlek Istenem, ments meg engem az elhízott női combok völgyének látványától!


Kövér no: Ez a cipő akkora, hogy úszni tudnék benne!
Al: Ez megmagyarázza az úszógumit a derekán!


Al: Emlékszem apámra, jó haver volt! Egy üveg piáért eladta a bringámat! Olyan dühös voltam, a nevében jelentkeztem a hadseregbe. Mikor visszajött Koreából szörnyen mérges volt. Még szerencse, hogy tolószékben ült. De büszke volt rám, azt hiszem.
Bud: Ezt ő mondta?
Al: Nem, de két kacsintás igent jelentett!


Al: Gyerekek! Életem értelme bajban van!
Bud: Úristen! Valami baj történt anyával!
Al: Dehogyis! A Dodge-al!


Peg: Miért nem veszel karácsonyfát, Al?
Al: Minek vennék olyasmit, ami foglalja a helyet a szobában, és áramot
fogyaszt? Arra ott vagy te!


Peg: Nézzétek, Al milyen mozdulatlanul fekszik! Most vagy meghalt, vagy szeretkezik!


Kelly: Apa, ha nem engeded, hogy hozzámenjek Lonnie-hoz, én megölöm magam!
Al: Csak rajta! Egy temetés olcsóbb, mint egy esküvő!


Kelly: Apa, anya rosszul néz ki!
Al: Látnátok smink nélkül!


Al: Mi az utolsó szavad, punk!
Punk: A feleséged jó volt az ágyban, yeah!
Al: Szóval még hazudsz is?!


Peg: Én még nem hallottam három napos temetésről.
Al: Nem emlékszel a nászutunkra?


Bud: Apa, baj van! Felfüggesztettek a főiskolán!
Al: Mi történt!
Bud: Hát... rajtakaptak, hogy szeretkeztem a könyvtárban!
Al (felugrik és elkezdi rázni Bud kezét):
Gratulálok fiam! Ki volt a szerencsés?
Bud: Nos... éppen őt rázod!


Al: Sírhattok, ríhattok, Peg, akár szexszel is fenyegethetsz...


Peg: Kész a vacsora!
Al meglepődik.
Peg: Csak vicceltem!
Al: Imádlak Peg! Csak vicceltem!


Peg: Apátok nem akarja viselni a jegygyűrűt a sírban!
Al: Nem ám. Emlékszel azt mondtam, míg a halál el nem választ...
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#10 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 19. 13:56

Üzenet megtekintéseIdézet: maxgraham - Dátum: 2010. 08. 19. 11:30

...Amúgy tudtátok,hogy lett volna több rész is, csak az idióta dagadt ronda feminista nők betiltatták? :glare: Mint a Benny Hillt :(

Ez volt a mese része de a valóság ez volt:
"A sorozat befejezésének hivatalos oka a nézőszám drasztikus csökkenése volt (14 millióról 9 millióra), melyben leginkább az játszhatott szerepet, hogy a 11. évad a vasárnap esti programsávból átkerült a szombat estibe. A helyzetet tovább rontotta, hogy a gyártást végző Columbia TriStar több részt nem tudott határidőre elkészíteni, míg a tervezett 12. évadért 1,5 millió dollárt kért volna részenként, melyet a Fox túl soknak talált, így annak ellenére, hogy nagyrészt ennek a műsornak köszönhette ismertté válását, végül a megszakítása mellett döntött. Mivel más tévétársaságok sem tartottak igényt a folytatásra és a döntés váratlanul érte a készítőket is, a sorozatnak nem készült el a befejező része sem."

forrás: Rém rendes wiki

Szerkesztette: Dan(td) 2010. 08. 19. 13:57 -kor

Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#11 Felhasználó inaktív   maxgraham 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 96
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 19. 15:33

Üzenet megtekintéseIdézet: Dan(td) - Dátum: 2010. 08. 19. 13:56

Ez volt a mese része de a valóság ez volt:
"A sorozat befejezésének hivatalos oka a nézőszám drasztikus csökkenése volt (14 millióról 9 millióra), melyben leginkább az játszhatott szerepet, hogy a 11. évad a vasárnap esti programsávból átkerült a szombat estibe. A helyzetet tovább rontotta, hogy a gyártást végző Columbia TriStar több részt nem tudott határidőre elkészíteni, míg a tervezett 12. évadért 1,5 millió dollárt kért volna részenként, melyet a Fox túl soknak talált, így annak ellenére, hogy nagyrészt ennek a műsornak köszönhette ismertté válását, végül a megszakítása mellett döntött. Mivel más tévétársaságok sem tartottak igényt a folytatásra és a döntés váratlanul érte a készítőket is, a sorozatnak nem készült el a befejező része sem."

forrás: Rém rendes wiki


a feministák keze akkor is benne volt,mert szinte az összes részben a nőket,és a feministákat szidalmazzák,és a Benny Hill nem csak arról szólt,mégis ők vetettek véget,ez meg szinte csak erre épül :D
"Lehet, hogy az alkohol az ember legnagyobb ellensége, de a Biblia azt mondja, szeresd az ellenségeidet."

"Nincs ronda nő,csak kevés pia"

#12 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 19. 15:43

Üzenet megtekintéseIdézet: maxgraham - Dátum: 2010. 08. 19. 16:33

a feministák keze akkor is benne volt,mert szinte az összes részben a nőket,és a feministákat szidalmazzák,és a Benny Hill nem csak arról szólt,mégis ők vetettek véget,ez meg szinte csak erre épül :D

Van némi alapja valóban, egyik részt még be is tiltatta egy nőszemély így az lett a betiltott rész, a wikiben érdemes elolvasni, persze az már rég volt és pl már a DVD-n is rajta van, 3. évad.
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#13 Felhasználó inaktív   maxgraham 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 96
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 22. 17:33

Üzenet megtekintéseIdézet: Dan(td) - Dátum: 2010. 08. 19. 15:43

Van némi alapja valóban, egyik részt még be is tiltatta egy nőszemély így az lett a betiltott rész, a wikiben érdemes elolvasni, persze az már rég volt és pl már a DVD-n is rajta van, 3. évad.


melyik rész volt az? :D
"Lehet, hogy az alkohol az ember legnagyobb ellensége, de a Biblia azt mondja, szeresd az ellenségeidet."

"Nincs ronda nő,csak kevés pia"

#14 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 23. 15:07

Üzenet megtekintéseIdézet: maxgraham - Dátum: 2010. 08. 22. 18:33

melyik rész volt az? :D


a linkelt wiki-ről:

Vitás, illetve elveszett epizódok

A sorozat eredeti bevezető része nem kerülhetett adásba, mert a producerek elégedetlenek voltak a Kellyt alakító Tina Caspary és a Bud szerepét játszó Hunter Carson alakításával, így ezt a részt a gyerekszínészek lecserélése után (néhány jelenetet kissé megváltoztatva), újra felvették. Az Egy rém rendes család egy epizódja „elveszett” egy michigani háziasszonynak köszönhetően, egy másikat pedig az 1993. február 26-ai események miatt utólag módosítottak. A „Chicagói Cipőtőzsde” című epizódot pedig a hivatalosan utolsóként forgatott rész után pár héttel vetítették le.
A Rakolta-bojkott [szerkesztés]

1989-ben Terry Rakolta,[9] a Michigan állambeli Bloomfield Hills egyik tehetős háziasszonya, erőteljes tiltakozásba kezdett, miután megnézte az Egy rém rendes család „Kebelbarátok”[10] című részét. Támadása okai az egyik jelenetben látható harisnyakötőt és harisnyát viselő öregember, egy meleg férfi és egy, a melleit mutogató nő voltak. Rakolta levélíró kampányában felszólította a hirdetőket, hogy bojkottálják a műsort.

Miután Rakolta több televíziós talkshow-ban is feltűnt és a hirdetők megvonták a támogatásukat a sorozattól, a Fox vezetősége úgy döntött, hogy a további problémák elkerülése végett az „Intim órák” című rész nem kerülhet adásba. Ez a rész „Elveszett epizód” néven vált ismertté. Az „Intim órák” legelőször az FX Networks hálózatán 2002. június 18-án volt látható. A 3. évad többi részével együtt megtalálható az azóta megjelent DVD kiadványokon.

A sors iróniája, hogy a Rakolta által a sorozat leállítására indított tiltakozó hadjárat ideje alatt az Egy rém rendes család nézettsége ugrásszerűen megemelkedett. A megnövekedett nézőszámnak köszönhetően a sorozat egészen 1997-ig folytatódott. A sorozat producerei, Ron Leavitt és Michael G. Moye ezidőtájt minden évben egy gyümölcskosarat küldtek Rakoltának karácsonyra, így mondva köszönetet a „támogatásért”.

Rakoltára vonatkozóan két utalás is található a sorozatban. Az első a „Sztá-rock” című részben van, amelyben egy hírolvasó megemlíti Bloomfield Hills város nevét. A második a „Borsók a hüvelyben” című részben szerepel, amelyben a Bundy család élete alapján sorozatot készítenek. Miután Marcy letiltatja a műsort, magyarázatként azt mondja Bundyéknak, hogy „egy michigani nőnek nem tetszett”.

A Világkereskedelmi Központ elleni támadás előtt, az „Ennyit a Dodge-ról” című rész tartalmazott egy jelenetet, amelyben két arab egy ketyegő bombával, Bundyék házának bejárati ajtajánál 40 dollárt ajánl Alnek a Dodge-ért, és arról érdeklődik, hogy hogyan lehet eljutni a Sears Towerhez. A terrortámadás után adásba került ismétlésekből ezt a részletet kivágták.
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#15 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 23. 15:42

Üzenet megtekintéseIdézet: Dan(td) - Dátum: 2010. 08. 23. 14:07

a linkelt wiki-ről:

Vitás, illetve elveszett epizódok

A sorozat eredeti bevezető része nem kerülhetett adásba, mert a producerek elégedetlenek voltak a Kellyt alakító Tina Caspary és a Bud szerepét játszó Hunter Carson alakításával, így ezt a részt a gyerekszínészek lecserélése után (néhány jelenetet kissé megváltoztatva), újra felvették. Az Egy rém rendes család egy epizódja „elveszett” egy michigani háziasszonynak köszönhetően, egy másikat pedig az 1993. február 26-ai események miatt utólag módosítottak. A „Chicagói Cipőtőzsde” című epizódot pedig a hivatalosan utolsóként forgatott rész után pár héttel vetítették le.
A Rakolta-bojkott [szerkesztés]

1989-ben Terry Rakolta,[9] a Michigan állambeli Bloomfield Hills egyik tehetős háziasszonya, erőteljes tiltakozásba kezdett, miután megnézte az Egy rém rendes család „Kebelbarátok”[10] című részét. Támadása okai az egyik jelenetben látható harisnyakötőt és harisnyát viselő öregember, egy meleg férfi és egy, a melleit mutogató nő voltak. Rakolta levélíró kampányában felszólította a hirdetőket, hogy bojkottálják a műsort.

Miután Rakolta több televíziós talkshow-ban is feltűnt és a hirdetők megvonták a támogatásukat a sorozattól, a Fox vezetősége úgy döntött, hogy a további problémák elkerülése végett az „Intim órák” című rész nem kerülhet adásba. Ez a rész „Elveszett epizód” néven vált ismertté. Az „Intim órák” legelőször az FX Networks hálózatán 2002. június 18-án volt látható. A 3. évad többi részével együtt megtalálható az azóta megjelent DVD kiadványokon.

A sors iróniája, hogy a Rakolta által a sorozat leállítására indított tiltakozó hadjárat ideje alatt az Egy rém rendes család nézettsége ugrásszerűen megemelkedett. A megnövekedett nézőszámnak köszönhetően a sorozat egészen 1997-ig folytatódott. A sorozat producerei, Ron Leavitt és Michael G. Moye ezidőtájt minden évben egy gyümölcskosarat küldtek Rakoltának karácsonyra, így mondva köszönetet a „támogatásért”.

Rakoltára vonatkozóan két utalás is található a sorozatban. Az első a „Sztá-rock” című részben van, amelyben egy hírolvasó megemlíti Bloomfield Hills város nevét. A második a „Borsók a hüvelyben” című részben szerepel, amelyben a Bundy család élete alapján sorozatot készítenek. Miután Marcy letiltatja a műsort, magyarázatként azt mondja Bundyéknak, hogy „egy michigani nőnek nem tetszett”.

A Világkereskedelmi Központ elleni támadás előtt, az „Ennyit a Dodge-ról” című rész tartalmazott egy jelenetet, amelyben két arab egy ketyegő bombával, Bundyék házának bejárati ajtajánál 40 dollárt ajánl Alnek a Dodge-ért, és arról érdeklődik, hogy hogyan lehet eljutni a Sears Towerhez. A terrortámadás után adásba került ismétlésekből ezt a részletet kivágták.

Ezeket nem is tudtam, de így most utólag visszagondolva azokra a részekre jót nevettem amikor ezt olvastam. :) Valahol azt a részt nem lehet megnézni magyarul?

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó