HWSW Informatikai Kerekasztal: World of Tanks - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (500 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

World of Tanks MMORPG Harckocsi szimulátor

#21 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 09. 12:50

  • Nem, csak a már korábban felsorolt egységek vannak. Illetve olvastam olyasmit, hogy a klánvezér majd csatánként egy légicsapást kérhet egy adott területre. De valószínűleg nem erre gondoltál. Ez szerintem, ha a játék sikeres lesz, akkor majd a World of Tanks II-ben fog megvalósulni, bár nagyon erős kétségeim vannak a balansz kialakításával kapcsolatban. Illetve kérdéses, hogy ki akar majd gyalogos lenni, amikor lehet harckocsival is.
  • Inkább tankszimulátor.
  • Valamelyest komolyan veszik, de el tudom képzelni, hogy megvalósulhat ilyen szitu, bár én sem Pz38-assal sem JS-el sem játszottam így nem tudom 100%-ra mondani. Én csak a szovjet önjáró lövegekről tudok érdemben beszélni.


#22 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 09. 14:37

Néhány kép:
KépKépKépKép

KépKépKépKépKép

#23 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 09. 16:18

Üzenet megtekintéseIdézet: 32karakter - Dátum: 2010. 09. 09. 10:39

jahogy értem :)

mindegy, olyan sem létezett :)


Kép

Idézet

After commissioning of the SU-76 (Su-15M) work on self-propelled modernization continued in several directions, but make substantial improvements for a long time without success. Of the several proposed options seem the most successful 57-mm anti-SU-57, but by the end of its testing (summer 1944), this caliber was considered insufficient to deal with the main German tanks. Moreover, the assumed equipment of army by self-propelled guns of this type would decrease their overall firepower.

In a similar way engineers went NII-13 and students Armoured Academy, which in December 1943 completed a draft of a new self-propelled guns, which soon could replace the SU-76. According to the draft self-propelled gun was equipped with American diesel GMC power 180-200 hp and armed 85-mm cannon with a small setback, or 85-mm cannon with a muzzle brake similar in design to the D-5. Chassis with partially borrowed from the SU-76, but the body and, consequently, military branch, have been redesigned in the direction of improving the work crew. Consideration of the draft was held twice - in winter and in September 1944, but in both cases, the ACS has been rejected due to lack of engine failure and design muzzle brake. Earlier Engineer IV Gavalov, who worked at CB GAS led NA Astrov, proposed a self-propelled guns, equipped with a similar art system, but greater use of components and units from the Su-76M. Building self-propelled gun was slightly enhanced and extended to increase the living space for the crew in the fighting compartment. Since that time there were active work on several 85-mm tank shells Gavalov foreseen just two options for ACS. One of them (SU-14A-85-1) was supposed to equip a gun D-5C, the second (SU-15A-85-2) - cannon C-53C. Prior to the implementation stage in the metal was reduced only the first option, were armed with artillery D-5C-85 and was soon renamed the Su-85А. At the trial, which began in March 1944 and lasted until the end of October, it became clear that the resulting instrument is clearly not suitable for installation on light ACS. When shooting revealed overreaction impact on the chassis and a strong swing body, difficult to practice firing at a moving target.

SU-85А decided to refine the self-propelled by equipping a weapon with less impact. The relevant terms of reference were issued EDO plant № 92, and direct the design tools, later designated as LB-2, engaged team of designers led by A. Savin. In order to simplify the design most of the components borrowed from the serial gun ZIS-S-53, and also set two-chamber muzzle brake. The new instrument was presented in January 1945 and almost immediately established him at the ACS. A new version of self-propelled guns (SU-85Б) differed elevated sides conning tower, the thickness of armor which was increased by 2-7 mm. In addition, ACS was installed uprated engines GAZ-203F (GAZ-15B), develops a maximum power of 158 hp Theoretically, it is possible to improve the running characteristics of the machine, but in practice it turned out that the mass of the SU-85Б increased to 12460 kg and on the highway self-propelled gun barely gained 41 km \ h.
Tests of SU-85Б conducted on Gorokhovetsky range until mid-1945 and while its characteristics have been recognized, for the most part, relevant TTZ. Nevertheless, due to fighting culminated in Europe need a light weapon with ACS increased power and no longer SU-85Б for mass production decided not to take.


#24 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 10. 06:48

Sikerült kilőnöm egy KV-3-ast a SU-85b-vel olyan 150 méterről. Aztán vérszemet kaptam és megpróbáltam egy Királytigrist is kilőni olyan 50 méterről. Sajnos pont szembe állt nekem és csak két lövést sikerült leadnom mire a lövegét felém fordította. :-o Ekkor lükverz és teljes gáz. Szerencsére nem talált el és elhúztam a francba és nem tudott üldözni. Az egyik lövést a kerekeire lőttem lepattant, a második lövést megpróbáltam a torony és a harckocsi test közé elhelyezni ez is lepattant. :glare:

#25 Felhasználó inaktív   32karakter 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.301
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 10. 08:30

heh, gyorsan kéen törölt az örök nagy igazság: oylan, hogy valamivel ne próbálkoztak volna az oroszok, nem létezik :)

(köszi egyébként a képet meg a leírást, nem ismertem ezt a propotípust - mondjuk a prototípusok 99,99%át nem ismerem, szóval.. :) )



ha a futógörgőgkről lepattant a lövésed 50m-ről, akkor valószínűleg az oldalpáncélt használják a futóra is, aminek azért sajnos nem örülök :(

iszonyat sérülékeny volt az átlapolt görgős megoldás

(visoznt ellentmondanék magamnak, mert ha nem tudott üldözni, akkor lehet azért, mert lemodellezték, hogy bizony a futó betegeskedik :) )

#26 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 11. 08:00

A játékban kétféle 85-ös löveget is lehet a gépre szerelni. Amit én fejlesztettem azon nem volt csőszájfék a fenti képpel ellentétben. Viszont 2 Királytigrist is sikerült vele kilőni nagy nehezen a pöpec bár drágább lőszertípussal. :cool2:

De mindegy már mert sikerült unlockolni a normális SU-85-öst, sajna ennek is az alapfegyvere egy 76 mm-es löveg, ami szintén nem muzsikál valami fényesen, de legalább a gép több damaget képes elviselni. Viszont azt vettem észre, hogy a motor, valamint a lánctalp sűrűbben sérül meg, aminek hatására hosszú másodpercekig állok a harctér közepén mozdulatlanul várva a végső csapást. :(

#27 Felhasználó inaktív   32karakter 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.301
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 13. 10:42

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2010. 09. 11. 09:00

A játékban kétféle 85-ös löveget is lehet a gépre szerelni. Amit én fejlesztettem azon nem volt csőszájfék a fenti képpel ellentétben. Viszont 2 Királytigrist is sikerült vele kilőni nagy nehezen a pöpec bár drágább lőszertípussal. :cool2:

De mindegy már mert sikerült unlockolni a normális SU-85-öst, sajna ennek is az alapfegyvere egy 76 mm-es löveg, ami szintén nem muzsikál valami fényesen, de legalább a gép több damaget képes elviselni. Viszont azt vettem észre, hogy a motor, valamint a lánctalp sűrűbben sérül meg, aminek hatására hosszú másodpercekig állok a harctér közepén mozdulatlanul várva a végső csapást. :(



a csőszájfék illetve annak hiánya egy viszonylag eyszerű okra vezethető vissza (mint ahogy az is, miért nincs a modern harckocsikon csőszájfék), mégpedig a leváló köpenyes (APDS, APFDS, hasonlók) lőszerek... nem igazán szerették a leváló darabok a csőszájféket :)

(az volt az a spéci lőszer is valószínűleg)
(ja, és közelről próbálkozz vele, mert nagy távolságra elég pontatlan tud lenni)


a több damage elviselése erősen arányos a motor valamint a futó sérülésével, mivel gondolom én, le van modellezve az is, hogy ugyanaz a futó/hajtás/motor nagyobb tömeget (páncélzat) mozgat

(párduc/tigris/egyéb nehéz vasak harctéri veszteségeinek nem kis részét tette ki a meghajtás különféle sérülése.. pl kigyulladó párduc-motor, törött váltó, elsüllyedt királytigris)

#28 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 14. 10:15

Sziasztok!

Néhány hete fedeztem föl magamnak ezt a játékot. Egy újságban volt béta kulcs, gondoltam kipróbálom.
Azóta elég sokat kavircolok benne, de vannak dolgok amik nem világosak, gondoltam beírom ide hátha tudtok segíteni. :)
Eleinte rohadtul nem értettem, hogy miért nem oda lő a tankom ahová a célkeresztet viszem... :blink:
Azután rájöttem, hogy meg kell várnom a második célkeresztet mire az odamászik. Gondolom ez a személyzetet hivatott modellezni. Rájöttem az auto célzásra is ez ok.
Amit nem értek hogy a frászba lehet pl lánctalpra egyébre célozni. Ha a shift-et lenyomom beülök a lövész helyére de onnan is ugyan az a kettős célkereszt fogad. Magyarul marhára nem oda lő ahová szeretném, hanem ahová sikerül.
Talán a személyzet képzettségével van a bibi? ( A legjobb személyzetem valahol 75 % körül van )

Én jelenleg Leopardozok, kevés sikerrel. Az alapokat tudom, gyorsnak kellene lennem meg ilyenek, de rendszeresen olyan csatába kerülök ahol tigrisek, és tir VI-VII-es egyéb egységek vannak, így általáben az első két percben szevasz. Legtöbbször egy lövés vagyok bárkinek. Kicsit frusztráló.

Az önjáró páncéltörő löveggel több szerencsém volt, de ott is észrevettem, hogy rendszeresen jóval magasabb tir-be tartozó egységekkel kerülök szembe.

Az önjáró ágyúkon gondolkodom... Érdemes kipróbálni őket? Igazából nem tudom elképzelni hogyan lőhetnek olyan marha messzire. Nekem a sok lagom miatt elég nehézkesen megy a messzi célpontok kiiktatása, bár párszor sikerült.

Van valamilyen tapasztalatotok, melyik egységet érdemes megtartani? Én most német vonalon nyomulok, és már kellett is egy garázshelyet vennem. Lassan valamelyik egységemet el kellene adnom, hogy legyen helyem, de nem tudok dönteni. Tudtok arról valamit, hogy milyen rendszerrel válogatja össze a server a járékosokat egy csatába? Tir szerint vagy osztály szerint? Illetve majd a béta után milyen csaták lesznek, milyen egységet érdemes megtartani?

A válaszokat előre is köszi. Ha olyat kérdeztem ami már volt téma elnézést, bevallom úgy megörültem, hogy van ilyen téma, hogy nem olvastam végig minden kommentet.
Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

#29 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 14. 16:10

Én a harckocsira voksolok, viszont azzal nem szabad hosszabb ideig egy helyben állni, mert könnyű célpont mindenkinek. Természetesen egy Leopardtól ne várd el, hogy sérülést okozzon egy Tigrisnek. Leoparddal én amilyen gyorsan csak lehet egy kerülő útvonalon végig rongyolnék a pályán az ellenség kezdőjére és az ott lévő tüzérséget pusztítanám. A lánctalpra célzás elég egyszerű. Shiftet nyomsz és rátartasz a célpontra, amikor elkezd a körvonala pirosan világítani akkor lehúzod az egeret a kerekeire és BUUMM! Természetesen ha nem világít pirosan akkor az azt jelenti, hogy fedezék mögötti területre célzol, ami biztosan nem fog sérülést okozni.

Tüzérségről nem tudok beszélni, sosem használtam.

Hogy a csapatokat mi alapján sorsolja össze a játék azt szerintem maguk a fejlesztők sem tudják. Azzal nem igen törődnek, hogy milyen tierekben vannak egyesek inkább arra koncentrálnak, hogy a két csapat nagyságrendileg (!) hasonló összetételű legyen.

Nyugi, a béta után minden törlődni fog és kezdheted elölről az egészet. :D

#30 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 15. 08:46

A gondom ott van, hogy a leopardom jelenleg alig fejlesztve olyan lassú mint a csiga.
Próbálom fejleszteni de eléggé nyögve nyelős. Azt hiszem igazad volt egy korábbi kommentben: az újaknak nem sok esélyük van.

A tüzérséget majd kipróbálom, viszont az hogy törölni fognak mindent a beta után elszomorít. Az ilyesmi el szokta venni a kedvem a játéktól. Kiszenvedek valamit, aminek örülök mint majom a ferkának azután kezdhetem elölről... :angry:

A célzást majd kiróbálom, bár még mindig komoly gondjaim vannak az "ugráló" ellenfelekkel. Képtelenség találatot elérni a gyorsabb tankoknál így.
Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

#31 Felhasználó inaktív   gene 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.237
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 15. 13:19

Üzenet megtekintéseIdézet: browen - Dátum: 2010. 09. 15. 09:46

A gondom ott van, hogy a leopardom jelenleg alig fejlesztve olyan lassú mint a csiga.
Próbálom fejleszteni de eléggé nyögve nyelős. Azt hiszem igazad volt egy korábbi kommentben: az újaknak nem sok esélyük van.

A tüzérséget majd kipróbálom, viszont az hogy törölni fognak mindent a beta után elszomorít. Az ilyesmi el szokta venni a kedvem a játéktól. Kiszenvedek valamit, aminek örülök mint majom a ferkának azután kezdhetem elölről... :angry:

A célzást majd kiróbálom, bár még mindig komoly gondjaim vannak az "ugráló" ellenfelekkel. Képtelenség találatot elérni a gyorsabb tankoknál így.

a hsz-edben benne is van, h miért jó ha béta után nulláznak.
PSN ID: geneMTS

A férfiak és a fiúk között nincs más különbség, csak a játékok ára. // A munka nem f@sz, állhat napokig.[/center]

#32 Felhasználó inaktív   Yep 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.625
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 15. 18:58

Ma egy kicsit nyüstöltem..és nekem bejön ez a játék..
Kicsit túl van bonyolítva a fejlesztés, meg ilyesmi, de azért jó lesz ez!
Nem az a klasszikus multi játék..itt ahogy látom le van sz@rva, hogy veszítek vagy nyerek...már 1-2 kilőtt tank is sikerélmény.
Azért észrevehető volt a játékosok között kis összhang, védekezés, fedezés, ilyesmik. Szóval jó lesz ez..Ez csak online fizetős lesz?
Mibe kerül egy ilyen akció? Erről van valami hír?:lama:

#33 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 15. 19:01

Teljesen ingyenes lesz, csupán extrákért kell majd fizetni, de nem kötelező. Ilyn extrák lesznek pl. különleges harckocsik, illetve a premium accounttal dupla xpt lehet majd szerezni meccsenként.

#34 Felhasználó inaktív   Yep 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.625
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 15. 20:32

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2010. 09. 15. 20:01

Teljesen ingyenes lesz, csupán extrákért kell majd fizetni, de nem kötelező. Ilyn extrák lesznek pl. különleges harckocsik, illetve a premium accounttal dupla xpt lehet majd szerezni meccsenként.


Ez jó hír...Akkor jól el leszek vele...Remélem nem jönnek a csalók ezerrel...

#35 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 15. 21:54

A játékban én az XP rendszert nem értem. Épp az előbb volt két meccsem. Az első meccsen többszöri próbálkozást és némi manőverezést követően kilőttem egy Királytigrist, és megsebesítettem egy Jagdpanthert. Eztán egy Grille kilőtt a pálya másik végéből. Nos mindezért a géptől kaptam ~940 pontot. Következő meccsen kilőttem egy A20-ast, egy T34/85-öst, egy SU-5-öst és egy VK valamit. Jah és ezt túléltem, csak kisebb karcolásaim voltak a T-34-estől. Mindezért a 4 killért volt pofája ~530 pontot adni. :reklamacio:

Visszatérve a Grillére. Talán ez a játék legnagyobb egyensúlybeli problémája. A tüzérség túl erős és nem lehet ellene tenni sokat, talán csak annyit, ha folyamatosan mozgásban van az ember. De egy SU-85-össel ezt nem tudom megtenni, mert különben nem tudok célozni.

#36 Felhasználó inaktív   Yep 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.625
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 16. 07:34

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2010. 09. 15. 22:54

A játékban én az XP rendszert nem értem. Épp az előbb volt két meccsem. Az első meccsen többszöri próbálkozást és némi manőverezést követően kilőttem egy Királytigrist, és megsebesítettem egy Jagdpanthert. Eztán egy Grille kilőtt a pálya másik végéből. Nos mindezért a géptől kaptam ~940 pontot. Következő meccsen kilőttem egy A20-ast, egy T34/85-öst, egy SU-5-öst és egy VK valamit. Jah és ezt túléltem, csak kisebb karcolásaim voltak a T-34-estől. Mindezért a 4 killért volt pofája ~530 pontot adni. :reklamacio:

Visszatérve a Grillére. Talán ez a játék legnagyobb egyensúlybeli problémája. A tüzérség túl erős és nem lehet ellene tenni sokat, talán csak annyit, ha folyamatosan mozgásban van az ember. De egy SU-85-össel ezt nem tudom megtenni, mert különben nem tudok célozni.


A pontozást én sem vágom, de ahogy látom többet jelent, ha pl. túlélek egy csatát mintha 2 gyilokkal én is kinyúlok. Számít az idő is amit az adott pályán eltöltesz, szóval 6 perc múlva kilősz egyet, az többet ér mint az első 2 perc alatt kettőt. Én a T..(AT-1)valamivel vagyok ( TD ) , aminek nagyon kicsit mozog a csöve, viszont jó a tűzerő, ezekkel szoktam fedezni a tüzérséget. Meg egy szikla mögül megjelenő ellenséget is kicsinál 1 lövéssel. Sajnos erősebb dolgokat még nem tudok venni. Arany az már nincs, pont azért nem gyűlik eszeveszetten, a folyamatos repair, meg lőszer feltöltés el is viszi, így egy VK meg ilyesmi még csak álom.
Lőszerek: Melyik a leghatékonyabb?Meg a lag miatt sokszor játszhatatlan, olyan 120-130 ms között van, na majd ha lesznek közelebbi szerverek, akkor talán javul a helyzet<br>

Szerkesztette: Yep 2010. 09. 16. 07:56 -kor


#37 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 16. 16:38

Két, illetve háromféle lőszer van. Van az AP, aminek a páncélátütő képessége jó, viszont kevesebb damage-t okoz. Ezt érdemesebb a páncélozottabb ellenségre lőni (harckocsi, td). Van a HE, aminek rossz a páncél átütő képessége, de nagyobb sérülést okoz egyértelműen tüzérség ellen, illetve kisebb harckocsik ellen hatásos. Aztán van az AP Compozit, ami nagyon drága, ráadásul csak aranyért lehet venni, ami sokkal jobb, mint a sima AP.

#38 Felhasználó inaktív   Yep 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.625
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 16. 16:51

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2010. 09. 16. 17:38

Két, illetve háromféle lőszer van. Van az AP, aminek a páncélátütő képessége jó, viszont kevesebb damage-t okoz. Ezt érdemesebb a páncélozottabb ellenségre lőni (harckocsi, td). Van a HE, aminek rossz a páncél átütő képessége, de nagyobb sérülést okoz egyértelműen tüzérség ellen, illetve kisebb harckocsik ellen hatásos. Aztán van az AP Compozit, ami nagyon drága, ráadásul csak aranyért lehet venni, ami sokkal jobb, mint a sima AP.


Értem..kösz!

Most éppen zsákutcában van a fejlődésem, mert elég lassan gyűlik a pont egy, pl közepes harckocsira, vagy egy erőseb TD-re. Nekem végül is ez a AT-1 a favorit, elég jól el vagyok vele. Csak vannak már a csatatéren közepes harckocsik, illetve akad nehéz is , azokat kicsit macerásabb kicsinálni. Meg hát a lag, az a ~130 ping elég szar.
Egyszer ott van a célpont, aztán megjelenik máshol....hátha lesz közelebbi szerver.

#39 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 16. 18:40

Ez a SU-85-ös egyre jobban tetszik, főleg mióta felszereltem a ZiS-6S 107 mm-es löveget rá. Eléggé lenéznek a többiek ezért sikerült egy Tigrist és egy Ferdinándot (!) is lelőnöm. :cool2:

Aztán a köv körben meg agyaggalam lövészetet rendeztem vele, mert sorban lőttem le a medium harckocsikat. :laugh:

#40 Felhasználó inaktív   Yep 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.625
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 16. 19:15

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2010. 09. 16. 19:40

Ez a SU-85-ös egyre jobban tetszik, főleg mióta felszereltem a ZiS-6S 107 mm-es löveget rá. Eléggé lenéznek a többiek ezért sikerült egy Tigrist és egy Ferdinándot (!) is lelőnöm. :cool2:

Aztán a köv körben meg agyaggalam lövészetet rendeztem vele, mert sorban lőttem le a medium harckocsikat. :laugh:



Hogy is van még a SU-85 elött van valami ( és a AT-1 között ), az jó?
Most arra gyűjtök de az 98xxx credit, plusz a fejlesztések...

Téma megosztása:


  • (500 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó