HWSW Informatikai Kerekasztal: World of Tanks - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (500 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

World of Tanks MMORPG Harckocsi szimulátor

#41 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 16. 20:32

Van a Szuka (SU-76) és a SU-85b és eztán jön csak a SU.85. Most megmondom neked, hogy nagy szopás lesz, bár a SU-85b-t a végére már egész megkedveltem, de lehet, hogy csak az idő szépíti meg. Gyenge a páncélzatuk, gyenge a lövegül, leszámítva a SU-85b 85 mm-es lövegét, az még úgy ahogy használható kisebb célpontok ellen, de a nagyobbak ellen kész szenvedés, mindig lepattan a löveg mindenről. Érdemes AP kompozit lőszerbe beruházni, mert azzal kisebb sérüléseket lehet okozni nagyobb tankoknak is.

Arra kell vigyázni, hogy nehogy a kisebb tankok a közeledbe rusholjanak, mert akkor szokott vége lenni.

Szerkesztette: Warton 2010. 09. 16. 20:44 -kor


#42 Felhasználó inaktív   gene 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.237
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 17. 07:58

megkaptam a betakulcsot, töltöm is a klienst.
csak egy szerver van, vagy van több is? ha több, akkor hova érdemes menni?
PSN ID: geneMTS

A férfiak és a fiúk között nincs más különbség, csak a játékok ára. // A munka nem f@sz, állhat napokig.[/center]

#43 Felhasználó inaktív   Yep 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.625
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 17. 10:59

Üzenet megtekintéseIdézet: gene - Dátum: 2010. 09. 17. 08:58

megkaptam a betakulcsot, töltöm is a klienst.
csak egy szerver van, vagy van több is? ha több, akkor hova érdemes menni?


Ez úgy műxik, hogy van egy garázsod, ott vannak a (lesznek) a tankjaid, kiválasztod, hogy melyikkel akarsz harcolni, ekkor katt a BATTLE gombra és vársz kicsit míg összejönnek a játékosok, eleinte 2-3 perc is volt, de most már 15-20 sec-nél nem kell többet várni. A rendszer elég jól elosztja az erőket, így nincsen az , hogy a kezdő tankoddal találkozol egy heavy szörnnyel. Nem is tudom talán 7-8 map van. Sajna kicsit függővé teszi az embert, ha kicsit is vonzódik ezekhez a gépekhez, mert jó kis móka. Én 5.20-ig játszottam és ma már megint nyomtam kicsit. Megfontoltan kell fejleszteni, ki kell találni, hogy melyik irányban akarsz feklődni és inkább arra koncentrálni, mert mindent úgy sem tudsz, az nagyon leosztaná a pontokat, kreditet, aranyat ! De majd meglátod ! Ha esetleg van még kérdés....itt vagyunk ....!!!;)

#44 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 17. 13:02

Az én tapasztalatom az, hogy a tüzérséget és a páncéltörőket, jóval nagyobb tier-be tartozó ellenfelek ellen is berakja. Kezdetben a light tankkal nem csinált ilyet, ott általában 1-2 tier-en belül vannak az ellenfelek. Később ott is berak a legnagyobbakhoz, olyankor szívom a fogam.
Megvan a legtöbb fejlesztés a Leopard-hoz ( legjobb light tank ), így már egészen használható lett. Elég gyors, de sajna a nagyobb tankoknak egy lövés. Az egyetlen esélyem, ha későn szúrnak ki, és az első két percet túlélem.
A potrendszerhez annyit, hogy számít hány ellenséget vettél észre legelőször a csapatodból. Legalábbis nekem volt egy olyan menetem, ahol kb 8-10 ellenfelet én láttam meg először, nem sikerült kill-t csinálnom mégis 10k+ creditet kaptam a menetért. Igaz egészen sokáig sikerült kihúznom, mielőtt leamortizáltak.
Úgy fest minél komolyabb gépet veszel annál hektikusabb a nyeremény egy csata után. A leoparddal volt, hogy negatívban zártam egy-két kevésbé sikerült menetet, de ha jól összejön minden 8-9-10k a credit nyereség. Kissebb tankokkal mindig pozitív a mérleg, de a legnagyobb nyereség is kb harmada negyede a leopardénak.
Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

#45 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 17. 13:42

Üzenet megtekintéseIdézet: gene - Dátum: 2010. 09. 17. 08:58

megkaptam a betakulcsot, töltöm is a klienst.
csak egy szerver van, vagy van több is? ha több, akkor hova érdemes menni?

Nem láttam, hogy választhatnál szervert, bár az sg-n nagyon írkálnak ilyesmiről, ha meg tudod, hogy hogyan lehet szervert választani akkor ne fojtsd magadba.

#46 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 17. 16:04

Üzenet megtekintéseIdézet: browen - Dátum: 2010. 09. 17. 14:02

Megvan a legtöbb fejlesztés a Leopard-hoz ( legjobb light tank ), így már egészen használható lett. Elég gyors, de sajna a nagyobb tankoknak egy lövés. Az egyetlen esélyem, ha későn szúrnak ki, és az első két percet túlélem.

A Leoparddal az a legnagyobb baj, hogy egy fejlesztési zsákutca, tehát arról nem tudsz továbbfejleszteni semmire.

#47 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 18. 08:03

Nem nagyon tisztelik a SU-85-ösömet. Az előbb is egy Leopard lövöldözgetett, de nem sok eredményt ért el, a vége az lett, hogy közvetlenül a lövegem elé állt és ugye tolatni nem tud olyan gyorsan egyetlen lövéssel röpítettem át a túlvilágba. :laugh: Azért ezt a manővert nem hiszem, hogy egy Tigris vagy Párduc ellen is megcsinálta volna, pedig a lövegem az kb. azon a szinten van valahol.

Na mindegy itt vannak a főbb statjaim.

KépKép

#48 Felhasználó inaktív   Yep 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.625
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 18. 09:03

Szép!

Erre gyűjtök én is, mert a SU-76 elég gagyi, illetve az ágyúja az, egyszerűen nincsen megfelelő rá. Alig várom, hogy szintet lépjek.
Tank vonalon is elindultam, de a T-46 egy katasztrófa..szánalmas egy valami. Német tankvonalon viszont már jobb a helyzet, ott is az elején vagyok ..valami II van most, eddig elhanyagoltam szegényeket, inkább a TD vonalat erősítettem. Viszont ha creditet akarok gyűjteni, akkor előveszem az AT-1-et. Azzal szép sikereim vannak. Már csak a kategória miatt is, mert ugye ez agyon van tuningolva, de jó esetben betesz alap tankok mellé. Bosszant a ping, ha a távolban van az ellenség, akkor egyszer megjelenik, eltűnik, kicsit előrébb megjelenik...így nem lehet célozni. Ha közelebb kerül, akkor már folyamatos a dolog.....
Megjelentek már a durvább tankok is, ők aztán bírják...mögéjük szoktam bújni....:cool2:

#49 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 19. 11:35

Végre megvan a SU-100-as is, bár minden maradék creditemet is felemésztette a jármű, meg a személyzet. Legelső lövésem vele egy 100%-os T-34/85-öst úgy eltalált, hogy egyből elpusztult. De a 85 mm-es lövege ettől függetlenül gyengébb mint a SU-85-össel unlockolt 107 mm-es löveg, de ezzel szemben a jármű jobban páncélozott, több lövést elbír.

#50 Felhasználó inaktív   Riot 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 129
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 21. 19:29

Hali egyre jobban teccik a game, egyenlőre a heavy tankok irányába haladok orosz oldalon :laugh:
ezért lenne a kérdésem hogy a KV-ból kifejleszthető S-51-el van valakinek valami tapasztalata?
Egyébként jelenleg t-28al tolom olyannak tűnik eddig mint a chokito ,randa de finom:D

Szerkesztette: Riot 2010. 09. 21. 19:30 -kor


#51 Felhasználó inaktív   Yep 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.625
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 21. 20:04

Üzenet megtekintéseIdézet: Riot - Dátum: 2010. 09. 21. 20:29

Hali egyre jobban teccik a game, egyenlőre a heavy tankok irányába haladok orosz oldalon :laugh:
ezért lenne a kérdésem hogy a KV-ból kifejleszthető S-51-el van valakinek valami tapasztalata?
Egyébként jelenleg t-28al tolom olyannak tűnik eddig mint a chokito ,randa de finom:D


Szerintem ha valaki addig eljut, akkor nem abba az irányba mozog tovább, felsőbb körökben borzasztó nagyok a költségek...
Én az orosz oldalon a TD vonalat erősítem (imádom), némettel pedig próbálok valami erős tankra szert tenni.
Nekem nagyon bejön az biztos..esetleg nem tudod, hogy lehet valakivel "platoon"-ba lépni?

Ma hirdettek bajnokságot..lehet jelentkezni.....:paci:

#52 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 21. 20:21

Platoon

#53 Felhasználó inaktív   Riot 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 129
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 21. 21:16

Üzenet megtekintéseIdézet: Yep - Dátum: 2010. 09. 21. 20:04

Szerintem ha valaki addig eljut, akkor nem abba az irányba mozog tovább, felsőbb körökben borzasztó nagyok a költségek...
Én az orosz oldalon a TD vonalat erősítem (imádom), némettel pedig próbálok valami erős tankra szert tenni.
Nekem nagyon bejön az biztos..esetleg nem tudod, hogy lehet valakivel "platoon"-ba lépni?

Ma hirdettek bajnokságot..lehet jelentkezni.....:paci:

igen sajnos, már a t-28at is nehéz volt összegyüjteni...nekem a végcélom az IS-7:D

#54 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 21. 21:46

Hát igen, a T-28as nem valami erős gépezet. Nekem még a gyengébb löveggel szerelt SU-100-assal is sokszor egyetlen, pontos lövés.

#55 Felhasználó inaktív   Yep 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.625
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 22. 06:47

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2010. 09. 21. 21:21



Köszi !
Akkor ezzel várok még, bétában még nem akarok prémium-ot shoppingolni....

#56 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 22. 16:47

Shoppingolhatsz, nem kerül pénzbe, csak goldba.

#57 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 24. 17:33

Megvan a 100 mmes löveg a SU-100-ashoz. De valahogy semmi örömöm nincs benne. Persze jópofa dolog, amikor a kis BT-7-et egy lövéssel lenullázom, de a nagyok ellen még mindig rengeteget szívok. Ráadásul a dupla armor szinte semmi pluszt nem jelent a SU-85-höz képest, talán annyit, hogy 1-2 lövéssel többet bír, de ha már egyszer eltaláltak akkor megette a fene, mert vagy a motort vagy a lánctalpat találják el és annak a kijavítása éppen annyi időbe telik, míg újratölt az ellen. Az ellenséges tüzérségről nem is beszélve, hiszen egy mozgásképtelen önjáró löveg a legjobb célpont. :glare:

#58 Felhasználó inaktív   Yep 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.625
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 25. 05:20

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2010. 09. 24. 18:33

Megvan a 100 mmes löveg a SU-100-ashoz. De valahogy semmi örömöm nincs benne. Persze jópofa dolog, amikor a kis BT-7-et egy lövéssel lenullázom, de a nagyok ellen még mindig rengeteget szívok. Ráadásul a dupla armor szinte semmi pluszt nem jelent a SU-85-höz képest, talán annyit, hogy 1-2 lövéssel többet bír, de ha már egyszer eltaláltak akkor megette a fene, mert vagy a motort vagy a lánctalpat találják el és annak a kijavítása éppen annyi időbe telik, míg újratölt az ellen. Az ellenséges tüzérségről nem is beszélve, hiszen egy mozgásképtelen önjáró löveg a legjobb célpont. :glare:


Valahogy én is csalódtam ebben a TD vonalban. Igaz, hogy még csak SU-85-ösöm van, de a lőszereket megfelelően válogatva, figyelve, hogy mire lövök, illetve, hogy melyik oldalról, így még elég jó kis sikerélményeim is vannak.
Kicsit megváltozott a játékmenet is, ahogy látom..a nép begyűjtötte a nagy járműveket és most már féltik a csatába vinni őket, nehogy megsérüljön, inkább kivárnak, míg közelbe jön valaki. Érdekes kis "állóháborúk" szoktak kialakulni.
Aztán a napokban eszembe jutott, hogy milyen szívás lesz a végleges verziónál elölről kezdeni mindent......:blink:

#59 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 25. 10:33

Azért a 107 mm-es löveggel jó az. Csak nagyon gondosan meg kell válogatni, hogy kire lősz. IS-3 és a Királytigris felett leginkább senkire. Nem is érdemes pazarolni a lőszert.

Pont most volt egy jópofa dolog. Az ellenség csapatában már csak egyetlen IS-7-es volt, kb. 24%-on. A Mi csapatunk tagjai egy-egy dombon foglaltak helyet és mindenki rálátott az ellenség harckocsijára. A csapatunk egy Vadászpárduc, egy ISU-152, egy Tigris és Én. Csak a saját sztorimat tudom elmondani. Becéloztam az IS-7-es oldalát, megpróbáltam a hátsó részére irányozni.

BUM "That one bounced", BUM "Ricochet", BUM "We didn't even scratch them". Aztán az irányomba fordította a tornyát. Én pedig néhány fenyőfa legázolásával hátratolattam a dombról és fullszpíddel elhúztam a Vadászpárduc mellé, aki szintén vagy 4-5-öt belelőhetett. Kb. ekkor már az IS-7-es 16%-on állt. Én is újrakezdtem a lövését, de kb. ugyanazzal az eredménnyel, amit a fentiek során már kifejtettem. Meg aztán egyet még felém is lőtt, de szerencsére nem talált el. Valszeg ha eltalált volna az végzetes lett volna. Végül szerintem az ISU kilőtte.

Viszont ismét sikerült kilőnöm egy Vadásztigrist. Borzasztó ellenálló az is. Egy az egyben nem is tudom mivel lehet pariban. :mellow:

Mindegy, mostmár rámegyek a 120 mm-es lövegre, egész bíztató adatai vannak.

Szerkesztette: Warton 2010. 09. 25. 10:34 -kor


#60 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 26. 12:34

Ma nemtom mi van, de nagyon megy. Kilőttem egy Vadásztigrist, egy Ferdinándot, két vadászpárducot. Az ilyen kisebb harckocsikat mint PZ3/4, T34 nem is számoltam. Viszont valahogy mindig megtalál egy Stug3-as és csodálkozik, hogy a lövései folyamatosan lepattognak rólam én pedig egy vagy két lövéssel kicsinálom. :cool2: Jah és a legjobb, amikor megtalálnak olyan szövegekkel, hogy "camper noob". Noormális??? Mégis mi a francot csináljak egy teknővel, aminek nincs tornya és csak úgy tudok célra tartani, ha az egész teknőt mozgatom a maga szédítő sebességével. :angry:

Téma megosztása:


  • (500 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó