HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Nyereséget hozott az Android a Sony Ericssonnak - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Nyereséget hozott az Android a Sony Ericssonnak Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

• HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag

Elküldve: 2011. 01. 21. 18:59

Bejött a felső kategóriás androidos okostelefonok felé mozdulás a Sony Ericssonnak, a sorozatos veszteségek után a japán-svéd vegyesvállalat némi profitot tudott felmutatni a decemberben véget ért pénzügyi negyedévben, noha piaci részesedésének jó részét elvesztette.
https://www.hwsw.hu/hirek/46000/sony-ericsson-okostelefon-android-mobiltelefon-piac.html

#2 Felhasználó inaktív   szabi113 

• Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag

Elküldve: 2011. 01. 21. 18:59

Nyugalom többé már nem lesz nyereség....
Majdnem úgy kitolt az SE az X10 és x8 tulajokkal, mint a Nokia az N97 tulajokkal. Csak itt leglalább a hardver tisztességes.

#3 Felhasználó inaktív   ZoliVaio 

• Újonc
  • Pipa

Elküldve: 2011. 01. 22. 11:42

Miért tolt ki velük? Nekem is x10em van, sosem igértek 2.2-t, szóval nem értem miért "toltak volna ki" velem.

#4 Felhasználó inaktív   mrlujoak 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2011. 01. 22. 18:17

...és akkor hány de hány gyártó tolt ki a felhasználóival, mert teszem azt 1.6-on megrekedt a hivatalos támogatás...

Borzasztó ez a hozzáállás, hogy mindig csak a legfrissebb a legjobb, és csak az használható.
Nem. Nem lehet egy gyártónak minden modellje mindig ugyanazzal a szofttal a legfrissebb. Akkor nem vásárolna senki új modellt, hanem a 3-4 éves hardverre töltögetné mindig a legfrissebb szoftot.

Nemmellesleg az Xperia X10 és mini család szinte a legkevesebb buggal, hibaforrással, anomáliával bír az androisos telefóniában.
A nagy Galaxy S GPS hibái, meg anyaggyengesége...

2010-et a SE lezárta a hivatalos 2.1-el.
2011-et meg a 2.3-al indítja.

ennyi.

#5 Felhasználó inaktív   balitens 

• Újonc
  • Pipa

Elküldve: 2011. 01. 22. 21:24

Sziasztok,én teljesen egyetértek az első kommentelő hozzászolásával.Igenis,nagyon fontos lenne a 2.2-es android frissités az SE 10-re mert olyan fontos dolgokat tartalmaz amit egy csucsmodell méltón megérdemelne.Például a letölthető applikációk mentése sd kártyára(mert a belső memória nagyon kicsi)vagy a teljes flash tartalom.Tehát nem a megjátszás miatt lenne fontos,hanem valóban fejlesztené és jobban kiaknázná a telefon tudását.
A legtöbb cég biztositotta a telefonjaira az upgrade-t az alsó kategóriában is.pl:htc tatto ami lassan már 2éves lesz...
Az SE azzal szarta el hogy csinált egy egyedi felületet amit aztán nem volt képes időben frissiteni...
Végezetül,ugy gondolom hogyha az ember megvesz egy csucsmodellt akkor elvárja azt hogy minimum 2évig kapja a frissitéseket,mint például az Iphone.Ők törödnek a vásárlókkal.

#6 Felhasználó inaktív   ZoliVaio 

• Újonc
  • Pipa

Elküldve: 2011. 01. 23. 13:25

Kicsi a belső memória? 40 progim van az X10en, és még van hely. A játékok pedig átteszik magukat ígyis SD-re. (Pl Assassin Creed).
1. Én azért vettem meg, mert kaptam egy egyedi felületet a telefonra, ami nagyon bejött. Ha ez nincs, lehet meg sem veszem.
2. A szifonnál a végére már nagyon minimuális updatek vannak a régi készülékeken, inkább amolyan "látszat" támogatás ez szerintem.

Téma megosztása:

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó