HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Brutálisan erős az új hordozható PlayStation - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Brutálisan erős az új hordozható PlayStation

#41 Felhasználó inaktív   btamas279 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 55
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 27. 17:56

Drága (de annyira mégsem drága), cél eszköz, de még mindig olcsóbb egy ilyen kütyü egy + egy buta tel., mint egy csúcs okostelefon. Egy okostelefon szerintem olyan, mint a kombinált fogó. Mindenre jó, de leginkább kombináltat fogni. A telefonos játékokkal szerintem max azt a casualnak is light réteget lehet megszólítani, amelyik amúgy egyáltalán nem játszana.
Egy táblagép már más tészta, ha lesznek - márpedig lesznek - erősebbek, akkor azokkal egy másfajta játékélmény érhető el. Viszont, egy tipikus táblagép vásárló egyáltalán nem biztos, hogy játékfüggő is lenne, szóval ez sem igazi versenytárs, megint csak másik rétegnek szól.
Szóval, szerintem lesz még a NGP-re kereslet, de hogy az életciklusa lejárta után mivel fogunk játszani (tel., táblagép, handheld konzol), ki tudja...

#42 Felhasználó inaktív   map 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.559
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 27. 17:58

@vers: igen, hát persze, nyilván ez az oka,mert egy rendezvény költségei az abbólfakadó mindenképp pozitiv hatású hirverrés értéke összemérhetöek a gyártás,és a fejlesztés költségeivel?
Suttyomban mutatták be mert érzik,h esélyük sincsen...akkor éppen nagyoobb felhajtás kell köré, erröl beszéljenek az emberek.
De valóban csak fü alatt mutatták be, még magyar cikk egy sem jött le a bemutatóról...vagy igen? :D
" Ebben a 3 bekezdésben több tárgyi tévedés van mint egy egész évnyi Index techrovatban"
"Linkelj még pár perpetuum mobilét, meg egy Széles Gábor portrét, és akkor elhiszek neked mindent!"

#43 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 27. 18:40

Üzenet megtekintéseIdézet: floatr - Dátum: 2011. 01. 27. 15:03

@xclusiv: Ha választanod kellene, hogy két elég méretes zsebkütyüt hordanál magaddal, vagy csak egyet (a duplán fizetésről nem is beszélve), akkor melyik lenne szimpatikusabb? Ez sem az a farzsebes megoldás, mert a két joy a segglukban landol stílusosan :)


Ezeknek a kétkezes kütyüknek ez a mérete, a ds is ekkora, a psp is ekkora, stb.
Értem én, hogy duplán kifizetni meg két kütyük hurcolni, de ennek imho az irányítás a lényege, ezt tablet-tel elég nehéz pótolni.

Méretes kütyük engem nem annyira érdekelnek, telefonból e51, mp3 játékosból pedig ipod shuffle van nálam, szóval nem én vagyok a célcsoport, én a kis dobozokat szeretem.

#44 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 27. 19:11

Üzenet megtekintéseIdézet: killerbee - Dátum: 2011. 01. 27. 15:59

@xclusiv: 4-5 óra... MUHAHA SCI-FI... az... videolejátszás esetén is korrekt lenne a 4-5 óra 5"os kézikütyü esetén, nem játékra...

Ez a 4-5 óra pont annyira lehet igaz, mint a Nintendo-nál.

Idézet

"Van esetleg valami általam ismeretlen szükségszerűség, ami miatt nem lehet (hordozható) konzol alá energiatakarékos megoldást fejleszteni?"

Min takarékoskodsz? Én még nem láttam olyan konzol játékot, ami ne facsarta volka ki a hw-ból amit szinte csak lehet, és játék közben visszavehetné az órajeleit a vas stb. stb.... egy telefonnál messze nem így van... az általad ismeretlen szükségszerűség a kézikonzol használatából és céljából adódik... A mostani psp min takarékoskodik? Semmin. Nyeli ez is akksiból a delejt, mint kacsa a nokedlit, ez sem bír ki 5 órát...

Banyek, ez alá kerül egy 4 magos ARM proci, mint a telefonokba.
Illetve mostanában eléggé elterjedt az energiagazdálkodás, szóval ha nincs rá szükség visszaveheti az órajelet, lekapcsolhatja a magot, stb., ezt nem a játék, hanem az os/hw csinálja transzparensen.
Szóval egy angry birds for nextgen psp kb. addig fogja bírni, mint az iphone vagy android verzió.

#45 Felhasználó inaktív   arn 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 28.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 27. 19:54

Üzenet megtekintéseIdézet: btamas279 - Dátum: 2011. 01. 27. 17:56

Drága (de annyira mégsem drága), cél eszköz, de még mindig olcsóbb egy ilyen kütyü egy + egy buta tel., mint egy csúcs okostelefon. Egy okostelefon szerintem olyan, mint a kombinált fogó. Mindenre jó, de leginkább kombináltat fogni. A telefonos játékokkal szerintem max azt a casualnak is light réteget lehet megszólítani, amelyik amúgy egyáltalán nem játszana.
Egy táblagép már más tészta, ha lesznek - márpedig lesznek - erősebbek, akkor azokkal egy másfajta játékélmény érhető el. Viszont, egy tipikus táblagép vásárló egyáltalán nem biztos, hogy játékfüggő is lenne, szóval ez sem igazi versenytárs, megint csak másik rétegnek szól.
Szóval, szerintem lesz még a NGP-re kereslet, de hogy az életciklusa lejárta után mivel fogunk játszani (tel., táblagép, handheld konzol), ki tudja...


az iphone mar most is egy jol mukodo jatekplatform, jol felepitett uzletpolitikaval. talan az android is csatlakozik ehhez. egy kreativ mobilos jatekkal sokkal tobb lovet kaszalnak, mint egy sok fejlesztest kovetelo ide keszulovel. az alkalmi jatekosok nagysagrenddel tobben vannak, ha par fityingert vesznek meg vmit, akkor is x szazezres letoltessel sok love.

a masik, amiert jobban orulok a mobilos platformnak, hogy nem az "ero" dominal, hanem kreativabb jatekok szuletnek. mindig ilyenkor jonnek letre olyan uj stilusok, amik kesobb meghatarozoak.

#46 Felhasználó inaktív   vers 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 27. 19:59

miota a Kutaragi otthagyta a sonyt es elment cloud computungot kutatni, azota a sony jatekreszlege csodot mondott

M-12 technology

www.m12technology.com

I'm CEO bitch

#47 Felhasználó inaktív   philcsy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.501
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 27. 20:23

@arn: Az a baj ezekkel a játékokkal, hogy rengeteg van belőlük. Kevés fejlesztést igényelnek, de a legtöbb nem fut be nagy karriert. És általában nem azért mert kevésbé kreatívak, hanem [...] mert csak. Ha egy komoly cég biztosra akar menni, akkor ontania kell magából a különféle játékokat, hogy aztán egy-kettő meghozza a várt profitot. A mobilos játékok az amatőr/kezdő fejlesztőknek a legjobbak, mert még ha nem is keresik halálra magukat, könnyebben tudnak később érvényesülni.

Ahol az erő dominál ott viszont biztosabban el lehet adni a dolgokat. Főleg azt aminek már neve is van.

"mindig ilyenkor jonnek letre olyan uj stilusok" Kíváncsi leszek rá milyen új stílus jön ki. Talán valami augmented reality-re épülő ...
geri: "a világon 6.5 milliárd PC felhasználó van"
geri: "én a hwsw egy kiemelkedő szakmai színvonallal bíró, megbecsült, elsőrangú tagja vagyok."

#48 Felhasználó inaktív   arn 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 28.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 27. 20:30

Üzenet megtekintéseIdézet: philcsy - Dátum: 2011. 01. 27. 20:23

@arn: Az a baj ezekkel a játékokkal, hogy rengeteg van belőlük. Kevés fejlesztést igényelnek, de a legtöbb nem fut be nagy karriert. És általában nem azért mert kevésbé kreatívak, hanem [...] mert csak. Ha egy komoly cég biztosra akar menni, akkor ontania kell magából a különféle játékokat, hogy aztán egy-kettő meghozza a várt profitot. A mobilos játékok az amatőr/kezdő fejlesztőknek a legjobbak, mert még ha nem is keresik halálra magukat, könnyebben tudnak később érvényesülni.

Ahol az erő dominál ott viszont biztosabban el lehet adni a dolgokat. Főleg azt aminek már neve is van.

"mindig ilyenkor jonnek letre olyan uj stilusok" Kíváncsi leszek rá milyen új stílus jön ki. Talán valami augmented reality-re épülő ...


alkalmazkodni kell az uj szabalyokhoz - olyan ez, mint a zeneterjesztes. nem lehet cdn eladni, ha sokkal sikeresebb a itunes es tsi. de majd rajonnek :)

#49 Felhasználó inaktív   Jakuza 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.056
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 07:29

Sok kis szerencsetlen idiota, megint kunyizni fog anyunak, hogy vegye meg nekik karacsonyra a szazezres erteku keszuleket.

Szerkesztette: Jakuza 2011. 01. 28. 07:29 -kor

My name is penis.
1. Ha leesnél az EGOd-ról, szörnyet halnál az IQd-on.
2. A szó fegyver, de neked még egy csúzlid sincs.

#50 Felhasználó inaktív   Szerzetes 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 07:54

@Jakuza: "Sok kis szerencsetlen idiota, megint kunyizni fog anyunak, hogy vegye meg nekik karacsonyra a szazezres erteku keszuleket."

Szerintem is ez a helyes iránya a gondolkodásnak. És: a gyerekek mint célcsoport esetében nem kell attól tartani, hogy "all in one" készüléket vesznek meg a szülők. Lehet, hogy a legújabb HTC HD3 versenyképes lesz majd a kézikonzollal. Na és ki az a szülő, aki elengedi a gyereket iskolába egy 4.5 inches, 150 ezer forintba kerülő szörnyeteggel? Ha nem lopják el tőle, és nem ül rá, már az első héten körbeállják érte az utcán és elveszik.

Sokkal jobb kombó egy ilyen kézikonzol, amelyet nyomkodhat az autóban utazás közben, bevihet magával az ágyba és elviheti a nagyihoz, az iskolába meg vigye el a fapados telefont, elveszteni, összetörni, ellopni az is jó lesz.

(N.B. a nagy gyerekemnek 70.000 forint értékű érintőképernyős okostelefonja van. Az elmúlt egy év mérlege: egyszer ellopták, rendőrségi feljelentés, iskolai botrány -> a készüléket névtelenül "leadták" a portára; plusz egy kijelzőcsere 14.000 mert a gyerek táskájában összenyomódott.)

#51 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 08:58

Üzenet megtekintéseIdézet: Szerzetes - Dátum: 2011. 01. 28. 07:54

@Jakuza: "Sok kis szerencsetlen idiota, megint kunyizni fog anyunak, hogy vegye meg nekik karacsonyra a szazezres erteku keszuleket."

Szerintem is ez a helyes iránya a gondolkodásnak. És: a gyerekek mint célcsoport esetében nem kell attól tartani, hogy "all in one" készüléket vesznek meg a szülők. Lehet, hogy a legújabb HTC HD3 versenyképes lesz majd a kézikonzollal. Na és ki az a szülő, aki elengedi a gyereket iskolába egy 4.5 inches, 150 ezer forintba kerülő szörnyeteggel? Ha nem lopják el tőle, és nem ül rá, már az első héten körbeállják érte az utcán és elveszik.

Sokkal jobb kombó egy ilyen kézikonzol, amelyet nyomkodhat az autóban utazás közben, bevihet magával az ágyba és elviheti a nagyihoz, az iskolába meg vigye el a fapados telefont, elveszteni, összetörni, ellopni az is jó lesz.

(N.B. a nagy gyerekemnek 70.000 forint értékű érintőképernyős okostelefonja van. Az elmúlt egy év mérlege: egyszer ellopták, rendőrségi feljelentés, iskolai botrány -> a készüléket névtelenül "leadták" a portára; plusz egy kijelzőcsere 14.000 mert a gyerek táskájában összenyomódott.)


no igen, azt én sem értem, hogy egy gyereknek minek high-tech cucu. eleve az általad említett kellemetlen szituációk, valamint iskolában az órára figyeljen, valamint otthon se nyomogassa a különféle eszközöket, max megfelelő keretek között.
gratulálni tudok azoknak, akik a tizenegynéhány éves gyereknek iphone-t, ipadot, androidos felsőkategóriás telót vesznek.
pár hónapja láttam egy kb 13 éves kiscsajnál egy desire-t, épp zenét hallgatott rajta. nomármost a szűk farmerjának a zsebében hordta 1-2 egyéb dologgal, hadd ne mondjam, hogy mennyire le volt verve a dukkózása. a műkörmével nem tudta az érintőképernyőt kezelni, vadul nyomogatta (az meg nem jutott el a tudatáig, hogy akkor érzékeli a képernyő, ha a bőrével hozzáér, ezért kb 5 rácsapásból 1 esetben érte a bőre is és akkor reagált az a szar, a kis barátnőjének valami kis samsung volt, rezisztív kijelzővel, ami ugye nyomásérzékeny, a következtetésük az volt, hogy a barátnő olcsó samsungja mennyivel jobb, mert arra csak kicsit kell koppintani a körömmel, míg a desire-re baszott nagyokat)
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#52 Felhasználó inaktív   floatr 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.019
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 09:53

@dareal: :) patavágóval szedném le róla

Amúgy érdekes a kérdés: 70+eftért egy mindenes telefon, vagy 70+eftért egy tenyérkonzol. Van egy ismerősünk, aki eljátszotta azt, h egy DS-t vett a 10 éves gyerekének. Nem lett baja, nem tört el, nem lopták el, mert hát nem is viszi magával sehová. Ha ennek a konzolnak okostelefon árkategóriában a gyerek a célcsoport, akkor sem igazán látom az előnyét. Okostelefont is lehet ugyanúgy "otthon tartani", ha meg hordják, akkor mindkettővel ugyanazok a problémák megtörténhetnek.

#53 Felhasználó inaktív   philcsy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.501
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 12:25

@floatr: "Okostelefont is lehet ugyanúgy "otthon tartani","
De akkor minek okostelefon, otthonra? Ha valahova megy akkor meg egy olcsó, hogy ne legyen baja?
geri: "a világon 6.5 milliárd PC felhasználó van"
geri: "én a hwsw egy kiemelkedő szakmai színvonallal bíró, megbecsült, elsőrangú tagja vagyok."

#54 Felhasználó inaktív   floatr 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.019
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 13:11

@philcsy: ezek szerint nem értetted az egész felvetést. Ha egy tenyérkonzol azért fasza, és problémamentes, mert bla-bla _és_ nem hordja sehová, akkor ezen az alapon egy okostelefon is ugyanaz. Ilyen alapon tökéletesen értelmetlen összehasonlítani a kettőt, mert ha ezt a kütyüt annyit hordoznád, mint egy telefont, akkor ugyanannyit szenvedne meg a tizenéves gatyájában/műkörmöktől stb.

#55 Felhasználó inaktív   ZoliVaio 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 16
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 20:15

@Szerzetes
Szerintem ez hülyeség.
Én 2005ben-13 éves koromban!- 90k-s telefonnal járkáltam. Sosem lopták el. Nem korfüggő, hogy az ember mennyire mutogatja. Az első mobilom 11 évesen kaptam egy nokia 3510i volt, akkori áron 50k. Arra nem vigyáztam annyira(érsd leesett párszor), viszont az utánna jövő 90k-sat már megbecsültem és egyszer sem ejtettem le.Most egy Xperia X10em van, 18 évesen, és ugyan úgy fosok elővenni, pedig azért 190 centi magas vagyok....
És igen ha a szülő megteheti, akkor nyugodtan járjon a gyerek komoly telefonnal. Mit kell sajnálni tőle...

Aki pedig oda írja, hogy minek ilyen az szerintem irígy. Egyszerűen el kell fogadni, hogy van akinek nagyobb örömöt jelent az, hogy belefér egy olyan teló, de nem akarja használni, csak tudja hogy ez jó. Aki pedig erre irigy, az így járt. Nekem pl sosem volt még monokróm telefonom, CRT tvm(az első is lcd volt 2005ben..). Miért? Mert a szülők megtehették. Jobb ember lennék, ha ezek nem lennének meg? Kötve hiszem. Szimplán csak megtanultam ÉRTÉKELNI ezeket a dolgokat, és rájönni, hogy igen is tanulni, és tudni kell, hogy ne egy csóró kis senki legyek, aki majd ott áll a bolt elött és álmodozik, hanem bemmenni és elhozni. És igen, ha lesz gyermekem, és lesz pénzem, tuti a legjobbat kapja majd meg. Miért? Azért, hogy megszokja a minőséget, azt hogy ezek a cuccok mennyire jók. És ezt korán el kell kezdeni, ha az ember egy igényes gyereket akar összehozni.

#56 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 20:32

Üzenet megtekintéseIdézet: ZoliVaio - Dátum: 2011. 01. 28. 22:15

@Szerzetes
Szerintem ez hülyeség.
Én 2005ben-13 éves koromban!- 90k-s telefonnal járkáltam. Sosem lopták el. Nem korfüggő, hogy az ember mennyire mutogatja. Az első mobilom 11 évesen kaptam egy nokia 3510i volt, akkori áron 50k. Arra nem vigyáztam annyira(érsd leesett párszor), viszont az utánna jövő 90k-sat már megbecsültem és egyszer sem ejtettem le.Most egy Xperia X10em van, 18 évesen, és ugyan úgy fosok elővenni, pedig azért 190 centi magas vagyok....
És igen ha a szülő megteheti, akkor nyugodtan járjon a gyerek komoly telefonnal. Mit kell sajnálni tőle...

Aki pedig oda írja, hogy minek ilyen az szerintem irígy. Egyszerűen el kell fogadni, hogy van akinek nagyobb örömöt jelent az, hogy belefér egy olyan teló, de nem akarja használni, csak tudja hogy ez jó. Aki pedig erre irigy, az így járt. Nekem pl sosem volt még monokróm telefonom, CRT tvm(az első is lcd volt 2005ben..). Miért? Mert a szülők megtehették. Jobb ember lennék, ha ezek nem lennének meg? Kötve hiszem. Szimplán csak megtanultam ÉRTÉKELNI ezeket a dolgokat, és rájönni, hogy igen is tanulni, és tudni kell, hogy ne egy csóró kis senki legyek, aki majd ott áll a bolt elött és álmodozik, hanem bemmenni és elhozni. És igen, ha lesz gyermekem, és lesz pénzem, tuti a legjobbat kapja majd meg. Miért? Azért, hogy megszokja a minőséget, azt hogy ezek a cuccok mennyire jók. És ezt korán el kell kezdeni, ha az ember egy igényes gyereket akar összehozni.



Es majd par ev mulva rajossz mennyire szanalmas penzkidobas ilyen draga telefonokkal jarkalni. En mar kozel 10 ilyen olyan dragabb es olcsobb telefonon vagyok tul, erintokerpenyostol kezdve a sima candybarig. Az akinek valoban arra kell a mobil amire valo az nem flessel tobb szazezer forintos lakkozott tapiszarsagokkal es eltolt 10 masodpercet azzal, hogy elmetsen egy uj telefonszamot vagy kuldjon egy gyors smst. A telefon celeszkoz, persze a marketing jol elhiteti az emberrel, hogy nem igy van, es divatozni kell, meg a draga = tutijo.

Szerintem te ekes peldaja vagy a sznob emberi alfajnak, mar megbocsass, es a gyerkedet jol el fogod baszni ha igy tevezed felnevelni mert egy elkenyeztetett kis arrogans kocsog lesz aki az eletben le fogja nezni azokat akiknek nincs divatbol kidobni szazezruk.

Ja, es nem, en nem vagyok csoro es nem is irigykedesbol modom, csak te egyszeruen szanalmas vagy.

#57 Felhasználó inaktív   Szerzetes 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 21:00

@ZoliVaio: figyu szerintem ne legyen kisebbrendűségi érzésed amiatt, hogy a szüleid csak ennyit engedhettek meg magadnak. Csak 11 évesen kaptad az első telefonodat, oké ez végül is gáz de utólag már nem fog senki emlékezni arra, hogy a többieknek már 6 évesen volt telefonjuk te meg csak a nyáladat csorgattad. Végül is a 3510i sem annyira gáz, ha tényleg nem sűrűn mutogattad, vannak mások is, akiknek csak erre telik. Hát az Xperia X10 tényleg ciki egy kicsit, de gondolj arra, hogy nem mindenkinek keresnek olyan jól a szülei, hogy iPhone 4-et vagy HTC Desire HD-t kapjon a gyerek. Meg gondolom akkor a szüleidnek még arra sem tellett, hogy a 17 szülinapodra autót kapj, így kénytelen vagy BKV bérlettel járni, hidd el, oda teljesen jó lesz az X10 is.

:)

#58 Felhasználó inaktív   ZoliVaio 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 16
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 21:22

Cellular:
Egyébként ott kezdődik, hogy elképzelhetetlen az embereknek, hogy valaki tényleg kihasználja a telefonját. Én zenét hallgatok vele, fotózok, játszom, természetesen telefon, sms és tsai is megy, és ezt csak egy komoly telefon tudja. Nincs miről beszélni, ha valakinek mindent egybe kell, akkor az ilyet vesz.
(A sznob köcsög dumát köszi, szeretem ha úgy hivnak. Perverzség, de akkoris.)

Szerzetes:
A szöveg jó lett, a 17. szülinapomra tényleg nem kaptam autot, viszont egy lakás vár rám. Az azért többet ér egy kocsinál. Azt ÉN MAGAM fogom megvenni, a saját melómból. Az élet már csak ilyen....

#59 Felhasználó inaktív   vers 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 21:40

@ZoliVaio: "Az élet már csak ilyen...." , 18 evesen biztos sokat tudsz az eletrol :), jon meg kutyara fasz

M-12 technology

www.m12technology.com

I'm CEO bitch

#60 Felhasználó inaktív   ZoliVaio 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 16
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 21:45

Vers:
Teljesen igazad van, 18 éves kis pöcs vagyok Ugyanakkor sokmindent láttam már, a környezetmben sokmindent megéltek az emberek, ebből azért szedtem példákat. Tudom, hogy egoista kis görény senkinek tűnök,akit apuci-anyuci pénzel, de ez már régen azért van, mert igy sokkal egyszerübb lerázni az embereket. Elmondom a véleményem kőbunkón, akkor elolvassa hergeli magát, vitatkozik. Ha fognám és leirnám ,hogy jaj nincs igazad mert kihasználom a telefont és xy, akkor le se szarná. De ha leirom, hogy igenis nekem ezek megvoltak-nem egyn agy cuccok szerintem- akkor mindjárt figyeli amit irok.


Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó