HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Brutálisan erős az új hordozható PlayStation - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Brutálisan erős az új hordozható PlayStation

#61 Felhasználó inaktív   vers 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 22:06

@ZoliVaio: nekem angelina jolie volt meg ...







poszteren :)
M-12 technology

www.m12technology.com

I'm CEO bitch

#62 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 29. 10:07

Csak azt nem erted meg, hogy az ilyen kisgyerekek mint te is akit apuci-anyuci elkenyeztet (mert valoban el vagy kenyeztetve hisz nem sajat erodbol vettel 11 evesen junoszt tvt) a valo eletben vagy irtora pofara fognak esni es uton utszelen pofonokat fog kapni, vagy egy olyan ember lesz aki mindenkin attapos es egy ontelt arrogans bunko, akit semmi mas cel nem hajt csak a penz penz penz, hogy minel tobb legyen. Talan amerikaba kene koltoznod hallod, mert ott valoban ez az onsanyargato kapitalista szemlelet a divat.
Ez nagyon sajnalatos egyebkent, es valoszinu igy is lesz hiszen mar 18 evesen is igy gondolkozol. Tudod, van kulonbseg a felnottes gondolkodas es a kozott, hogy az ember azert dolgozik, hogy eljen, vagy azert el, hogy dolgozzon. Te az utobbi kategoriara hajtasz. Pech.

#63 Felhasználó inaktív   vers 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 29. 11:40

@Cellular: nem kell ilyen gyorsan iteletet hirdetni, minden fiatal megy a tomeg utan mint a birkak, nincs sajat gondolatuk , az majd csak 30 felett jelentkezik
amugyis teljesen mindegy hogy eli le az eletet barki, lenyegtelen informacio .. ::)

M-12 technology

www.m12technology.com

I'm CEO bitch

#64 Felhasználó inaktív   bolha 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 138
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 29. 13:16

@ZoliVaio: egyszer majd rájössz hogy ezek igazából szart se érnek

#65 Felhasználó inaktív   philcsy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.501
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 30. 02:20

Az az érzésem, hogy ha nem mondta volna meg a korát, akkor rohadtul nem szólt volna be neki senki! Láttam már itt a fórumon egy-két öntelt barmot, aki sorolta, hogy neki milyen méregdrága cuccai vannak otthon. Valahogy senki sem oltotta le őket. Pedig el tudom képzelni hogy mennyire keményen megdolgoztak érte! (Meg bárki aki csak úgy fél millákat dobál ki az ablakon!)

Nem attól lesz elkényeztetve egy gyerek, hogy hány eFt értékű cuccot kap. Olcsón is el lehet kényeztetni, meg drágán is lehet helyesen nevelni. Egy értelmes gyereket nem kell félteni az ilyen eszközöktől. A szülőnek kell felmérnie, hogy megérett-e a gyereke rá, tud-e a tanulásra figyelni mellette. Mert ebben nem egyformák az emberek, és még inkább gyerekként tanulja meg kordában tartani az IT-függőségét, mert később már nehezen fogja tudni. Hány ilyen szerencsétlent láttam ...

A "hogy igen is tanulni, és tudni kell, hogy ne egy csóró kis senki legyek" pedig szerintem erősen pozitív megnyilvánulás. Nehogy leszóljunk már egy a saját sorsát irányítani akaró, ambiciózus fiatalt, aki TANULNI akar. Hova jutott a világ! Ha egy 90k-s mobil 13éves korban ezt váltja ki a gyerekekből, akkor be kellene venni a nemzeti alaptantervbe. Több értelme lenne mint a digitális tábláknak.

Miért gázolna át embereken? Azt előbb megteszik egy kis sunyi alak, akinek kisebbségi komplexusa van attól, hogy ő nem kapott meg semmit kiskorában, és most mindenre vágyik. De ha mégis egy "mindenkin áttaposó, öntelt, arrogáns, bunkó" lesz, inkább mint egy "szánalmas, sopánkodó, önmagán kívül a hibát mindenki másban kereső, vesztes". Csak hogy maradjunk a szélsőségeknél.

ZoliVaio: Ettől függetlenül, addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér, mert meglevesedik az orrod.

geri: "a világon 6.5 milliárd PC felhasználó van"
geri: "én a hwsw egy kiemelkedő szakmai színvonallal bíró, megbecsült, elsőrangú tagja vagyok."

#66 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 30. 07:05

Üzenet megtekintéseIdézet: philcsy - Dátum: 2011. 01. 30. 04:20

Az az érzésem, hogy ha nem mondta volna meg a korát, akkor rohadtul nem szólt volna be neki senki! Láttam már itt a fórumon egy-két öntelt barmot, aki sorolta, hogy neki milyen méregdrága cuccai vannak otthon. Valahogy senki sem oltotta le őket. Pedig el tudom képzelni hogy mennyire keményen megdolgoztak érte! (Meg bárki aki csak úgy fél millákat dobál ki az ablakon!)

Nem attól lesz elkényeztetve egy gyerek, hogy hány eFt értékű cuccot kap. Olcsón is el lehet kényeztetni, meg drágán is lehet helyesen nevelni. Egy értelmes gyereket nem kell félteni az ilyen eszközöktől. A szülőnek kell felmérnie, hogy megérett-e a gyereke rá, tud-e a tanulásra figyelni mellette. Mert ebben nem egyformák az emberek, és még inkább gyerekként tanulja meg kordában tartani az IT-függőségét, mert később már nehezen fogja tudni. Hány ilyen szerencsétlent láttam ...




Szerinted melyik 18 eves lesz hajlamosabb az onteltsegre es arroganciara, akinek Bentlye-je van vagy akinek Zsigulija?

Kicsit mas osszehasonlitani egy piszeorru "nekem mindenem megvan mert a szuleim megvesznek amit csak akarokat" egy "en 30 eves vagyok es gurizek mint az allat mert magamnak akarom megvenni amit kinezekkel"

Kulonben nem arrol van szo, hogy baj ha tanulni akar es dolgozni, hanem azzal, hogy az elkenyeztetes es minden megveves mentalitasa NEM erre fogja osztokelni se ot (lehet o kivetel) se a jovobeni gyereket.
Ne legyunk mar hulyek, az emberi termeszet ilyen az esetek 90%aban! Ha mindened megvan a fasznak se akarsz majd tanulni es gurizni! A leheto legroszabb szuloi neveles egyike.

#67 Felhasználó inaktív   vers 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 30. 09:15

@Cellular: szerinted kit erdekel milyen embert faragnak Zolivaiobol a szulei, en ugyan leszarom ,bocs:)
viszont irigykedek ra , szeretnem ha engem is boldogga tenne par szaros ocska targy tulajdonlasa, de mar nem lehet
a tudatlansag aldasos...

M-12 technology

www.m12technology.com

I'm CEO bitch

#68 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 30. 10:36

Persze, en is leszarom, csak az ilyen es hasonlo megnyilvanulasoktol hanyingerem tamad.

#69 Felhasználó inaktív   philcsy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.501
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 30. 22:40

@Cellular: Mert belelátsz abba hogy őt hogy nevelték? Mert biztos tudod 2 hszből. A mobiltelefon és TV azért távol van a "megvettek neki mindent"-től.

Ugyan olyan öntelt tud lenni egy 18 éves Bentlye-s mint egy Zsigulis. Ez nem attól függ hogy mit kap, hanem attól hogy miért kapja. Azért mert: Anyu szeretnék egy kocsit! Tessék itt van. Vagy: Anyu szeretnék egy kocsit! Rendben akkor ha XY. XY rendben? Igen! Akkor tessék itt a kocsi. Hogy az egy Bentlye vagy egy Zsiguli az a család anyagi helyzetétől függ. XY-t pedig a gyerek képességeihez és a kér dolog mértékéhez kell igazítani.
Szóval ne keverjük össze a "mindent megvesznek neki mert csak"-ot a "megveszik neki a dolgokat mert tesz érte valamit"-tel.
És képzeld el egy tizenéves is gürizhet annyit mint egy 30éves. A különbség annyi hogy a tizenéves alapból nem kap semmit. Ha a szülő megteheti, miért ne jutalmazhatná? Sőt jutalmazza is, csak figyeljen az arányosságra.
geri: "a világon 6.5 milliárd PC felhasználó van"
geri: "én a hwsw egy kiemelkedő szakmai színvonallal bíró, megbecsült, elsőrangú tagja vagyok."

#70 Felhasználó inaktív   Szerzetes 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 01. 11:33

@philcsy: A vicc csak az, hogy itt nem egy Bentley-ről beszélünk, hanem max. egy Opelről. Az Xperia X10 nagyon nem Bentley. 18 évesen ez egy teljesen hétköznapi telefon.

#71 Felhasználó inaktív   gene 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.237
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 01. 14:17

Üzenet megtekintéseIdézet: ZoliVaio - Dátum: 2011. 01. 28. 21:22

Egyébként ott kezdődik, hogy elképzelhetetlen az embereknek, hogy valaki tényleg kihasználja a telefonját. Én zenét hallgatok vele, fotózok, játszom, természetesen telefon, sms és tsai is megy...

Ááá, szóval neked is SE K800-ad van? :rolleyes:
PSN ID: geneMTS

A férfiak és a fiúk között nincs más különbség, csak a játékok ára. // A munka nem f@sz, állhat napokig.[/center]

#72 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 01. 14:53

Szerintem felesleges a zsebekben turkálni, mindenki úgy él ahogy tud. Nekem az is öröm volt, mikor a barátnőmmel először ki tudtuk fizetni az albérletet, de akkoriban biztos nem mondtam volna nemet egy lakásra ha valaki hozzám vágja. Az szomorúbb, hogy a szülői törődés gyakran _kizárólag_ a pénzelésben nyilvánul meg, ilyenkor lesz a gyerekből züllött drogos ha épp úgy alakul.

Én a saját gyerekemnek biztos nem vennék drága tech kütyüket, egész egyszerűen nem látom értelmét, a gyerekek ízlése napról napra változik, úgy növik ki ezeket mint a cipőt vagy a nadrágot, előbb vennék kocsit vagy lakást neki.

#73 Felhasználó inaktív   zed01 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 293
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 01. 17:07

Én azt nem értem hogy miért tudnak örülni egyesek az ilyen hiábavalóságoknak. Egy tárgy és kész, nem kell a mennybe emelni, de nem kell lehúzni a wc-n sem. Nekem pl. ingyen sem kéne. Ki a francnak van kedve azon a mini képernyőn játszani? Akkor már egy normális pc, vagy konzol.

#74 Felhasználó inaktív   Szerzetes 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 01. 17:09

@zed01: én az elmúlt 2.5 évben szívesen lehúztam volna párszor az E71-emet a wc-n...

#75 Felhasználó inaktív   jani1701 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 646
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 18. 10:55

@philcsy: "De közelítsük meg a másik oldalról. Ha nem adják ki ezt akkor elveszítenek több millió vevőt akiknek kell egy ilyen gép. Akiknek kell az a plusz grafikai élmény amit egy okostelefon nem adhat meg, mert ott a fogyasztás kritikus. Itt is kritikus de nem annyira. Illetve nem kell arra figyelni hogy mikor merül le, mert ha lemerül akkor bosszankodva elteszi, de nem lesz elszakítva a világtól úgy mintha a telefonja merült volna le. Ezek az emberek megvennék a Nintendo-t. Ez miért lenne jobb a Sony-nak?"

Sok +1 !!

#76 Felhasználó inaktív   fassenkugel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 131
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 04. 06. 18:00

@vers: ja mert nem winfos béta van rajta azé"

#77 Felhasználó inaktív   fassenkugel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 131
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 04. 06. 18:05

@zed01: nem ezt kell nézni. anno a ps3-at betiltatta a sony marketing okokból, hogy olyan erős, hogy rakétát is lehet vele vezérelni. namost hogy miért pont rakétát azt nem tudom, de nagy cécó volt.

ez meg bele is férne egy rakétába... szóval nagyot fejlődőtt a világ, főleg azzal, hogy az arm risc cuccok nyomják le a risc architekturát minden fronton. ez a négymagos cucc erősebb lehet, mint egy mezei pc ami az emberek 90%-nak van, és nem egy nagy bádog doboz, 400W-os táppal, hanem elemről megy elfér a zsebedben.

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó