HWSW Informatikai Kerekasztal: Medieval-RTS Stronghold 3 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Medieval-RTS Stronghold 3 A STRONGHOLD 1 kozepkori,valos ideju strategiai jatek MELTO folytatasa

#1 Felhasználó inaktív   hedzsooo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 28. 21:43

Sziasztok ! :-)



Aki kedveli az RTS-t, annak illik mar ismernie a STRONGHOLD nevu jatekot, a Firefly nevu apro csapattol.

A Stronghold elso resze es a Stronghold kiegeszitoje a S.: CRUSADER utan elegge elbaltazott reszek jottek szerintem es sokak szerint.

Ez a resz viszont visszaterni latszik az elso reszehez, alaposan feltupirozott grafikaval es kornyezettel, szoval elegge jonak igerkezik vegre. ^^


Mar regen neztem a honlapjukat, de ugy emlekszem, h 1 Stronghold-os MMO is keszuloben volt, majd ranezek es ha erdemes, akkor arrol is megemlitek nehany mondatot. Addig is, amig a Stronghold 3-at varjuk, johet ide minden kep, video, + 1eb info rola ! ;-)


Aki meg NEM probalta, annak pedig ajanlom a STRONGHOLD CRUSADER EXTREME-t addig is, amig a Stronghold 3 elkeszul. Ez voltakeppen a Stronghold Crusader-nek a tovabbfejlesztett valtozata, ahol meg nagyobb egysegeket allithatunk elo ( persze az ellenseg is ^^ ), meg nagyobb csatakat vivhatunk meg, szoval 1 EXTREME nehezsagu Crusader, csak fanatikusoknak ! ;-)



U.i.: hamarosan kepekkel is jelentkezem. ;-)

#2 Felhasználó inaktív   hedzsooo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 02. 23:12

Tehat 1-2 kepecske:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

http://gamerinvestme...onghold-3-1.jpg





-Szerintem a latvanyra nem lasz panasz, bar remelem az egysegek jo atlathatosaga meg lesz azert oldva rendesen ! ^^ :)

Jo lenne megint magyar szinkron is, bar tudom, ez szinte mesebe illo lenne, igy a magyarositott feliratokkal is megelegszem majd, de akar angolon is kitolom majd szemely szerint, ha tenyleg olyan jo lesz mint az alap Stronghold, v. mint a Stronghold Crusader-ek ! :D

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó