HWSW Informatikai Kerekasztal: Rajongás egy számítógép alkatrészért - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (124 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Rajongás egy számítógép alkatrészért Értékeld a témát: -----

#2381 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 24. 10:31

Üzenet megtekintéseIdézet: NEUROFiRE - Dátum: 2015. 03. 23. 20:08

A heti projekt: egy marek fibre channel SFP-vel el kellene hitetni, hogy ok igazabol Cisco GLC-SX-MM SFP-k:) Nehannyal meg azt, hogy Extrem-ek, hogy vegre csigabiten is meg tudjam tekerni a Summit48i-ket:)


Miért nem inkább azt hiteted el velük, hogy ők igazából az Aleska Diamond? Sokkal izgibb lenne.

Szerkesztette: Telcontar 2015. 03. 24. 10:31 -kor

... a trip back in time is all I need ...

#2382 Felhasználó inaktív   NEUROFiRE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.021
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 26. 20:17

Hat, majd megprobalom azt is:)

#2383 Felhasználó inaktív   kettoc64elado 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 302
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 24. 19:53

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 02. 24. 16:24

Nos, a kazettagyalulás elmarad, megfelelő scsi vezérlő hiányában. Ugyanis egyik nem megy, a másik meg nem látja a kazettás egységet (6 caddys, selection tray system, "revolver"). 4 DDS2 és 1 DDS1 kazettát kaptam vele, azzal majdnem teli a tár :cool: . Tegnap este szopkodtam sokat az amúgy eladó p4-emmel, amikor próbáltam a kazettás egységet beüzemelni vele.


Íme az első áprilisi poszt brucelee-ölő szent György nevenapján.

No, tegnap megforrasztva a kazettás revolver, végre jól lát mindent. Már csak egy binux telepítés van hátra, oszt mt-vel és mtx-szel ránézünk. Selftest okay, lcd kijelzőn korrektül felsorolja a behelyezett kazettákat, továbbá látja a scsi kártya is.

Más téma:
SAN switch is akadt errefele, sikerült beizzítani valamelyest, majd alkalmasint össze lesz lőve valahogy.

#2384 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 24. 20:53

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 04. 24. 20:53

Íme az első áprilisi poszt brucelee-ölő szent György nevenapján.

No, tegnap megforrasztva a kazettás revolver, végre jól lát mindent. Már csak egy binux telepítés van hátra, oszt mt-vel és mtx-szel ránézünk. Selftest okay, lcd kijelzőn korrektül felsorolja a behelyezett kazettákat, továbbá látja a scsi kártya is.

Más téma:
SAN switch is akadt errefele, sikerült beizzítani valamelyest, majd alkalmasint össze lesz lőve valahogy.


Azt csipázza itt valaki, hogy ez a hibbant tagóresz miről fecseg itten? Vagy az elektrony volt kevés nekije, vagy a dzsonivólker túl sok. IMHO. Nadehamár: az miért is van, hogy az ASUS P5B-E + E6300 + GeF 7600GT kombó ami eddig mene szépen, most el se, meg se? Még a kurvaventik se. (Tudomtudom, cseréjjektápot e.)
... a trip back in time is all I need ...

#2385 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 05. 21:55

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2015. 04. 24. 21:53

Azt csipázza itt valaki, hogy ez a hibbant tagóresz miről fecseg itten? Vagy az elektrony volt kevés nekije, vagy a dzsonivólker túl sok. IMHO. Nadehamár: az miért is van, hogy az ASUS P5B-E + E6300 + GeF 7600GT kombó ami eddig mene szépen, most el se, meg se? Még a kurvaventik se. (Tudomtudom, cseréjjektápot e.)


Éééés télleg a kurvatáp vót e! :D
... a trip back in time is all I need ...

#2386 Felhasználó inaktív   kettoc64elado 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 302
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 29. 19:46

amd pcnet II. ultimate hálókártya, mindennel működik, még pc-s x86 solaris9-cel is. :cool:

Lőttem a búcsúba' két soros usb adaptert, az egyik kitesztelve, pöccröff működik osx és linux alól.

Többit később.

#2387 Felhasználó inaktív   kettoc64elado 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 302
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 31. 22:39

Maratoni hétvégi retrózás volt.

A teljesség igénytelenségével:
Soros rj45 adapterek kimérése és beüzemelése, minicom installálása 12.04 és 14.04 ubuntukra és használata, crossroads 4250 fc-scsi bridge beüzemelése, konfiguráció tesztelése, dds szalagegység tesztelése, dlt szalagegység tesztelése (mindkettő szalagokkal), c64 tesztelése, 1084 monitorral, cp/m cartridge-gel. Guberáltunk rengeteg isa-s kártyát, vlb+pci socket3 alaplapot, multi i/o kártyákat, temérdek sok külső modemet, tonnányi procit, hogy csorogjon... a nyáluk a cpu kukástopikban mindenkinek. (volt multi i/o kártyán 80C188-as x86 cpu is :cool: ) Egy csomó mindent kihagytam, de leszarom, ez úgyis a privát topikom, ahová csak néha röfög be rajtam kívül egy-egy kedvespatikus hébe-hóba :Đ

#2388 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 02. 17:33

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 05. 31. 23:39

Maratoni hétvégi retrózás volt.

A teljesség igénytelenségével:
Soros rj45 adapterek kimérése és beüzemelése, minicom installálása 12.04 és 14.04 ubuntukra és használata, crossroads 4250 fc-scsi bridge beüzemelése, konfiguráció tesztelése, dds szalagegység tesztelése, dlt szalagegység tesztelése (mindkettő szalagokkal), c64 tesztelése, 1084 monitorral, cp/m cartridge-gel. Guberáltunk rengeteg isa-s kártyát, vlb+pci socket3 alaplapot, multi i/o kártyákat, temérdek sok külső modemet, tonnányi procit, hogy csorogjon... a nyáluk a cpu kukástopikban mindenkinek. (volt multi i/o kártyán 80C188-as x86 cpu is :cool: ) Egy csomó mindent kihagytam, de leszarom, ez úgyis a privát topikom, ahová csak néha röfög be rajtam kívül egy-egy kedvespatikus hébe-hóba :Đ




Röff. Füle qrva messzire vót, meg én is yót teszteltem. Socket 775, Socket AM2, Socket A és Socket 939 proci készlet lett lepróbálva, alig két-három hősi halott jelentkezett, sőt, volt egy csodás feltámadásom is (hullásnak hitt Socket A-s Geode biza pöccre ugrott mostan - igaz, korábban nem pont ebben az alaplapban próbáltam).
Amúgy merre gubernyáltál? Kép
... a trip back in time is all I need ...

#2389 Felhasználó inaktív   kettoc64elado 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 302
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 07. 22:13

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2015. 06. 02. 18:33

...
Amúgy merre gubernyáltál? Kép


Pincében, jóbarátnál.

Mai termés: sun ultra5 beüzemelve, install későbbre halasztva, belül cdrom felkábelezése. ultra enterprise 3500 beüzemelése, ultra enterprise 4500 beüzemelése, utóbbiban rossz a cpu modul sorrend. Tele vagyunk gépbe épített és sparE sparC processzorokkal, nagyrészt ultrasparc. Rengeteg nullmodem adaptert csekkoltunk, meg egy noname usb-rs232 adaptert, utóbbi(t) tolerálja az ultra5, a többi nem nagyon. Többi, kisebb ultrák beüzemelése későbbre halasztva. MMJ nullmodem kábelt mértünk ki, kellene segítség mmj modem és mmj nullmodem érkiosztáshoz, nemsokára idepasztolom:

MMJ: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
DB25:20- 2 - 3 - 5 - 6 - 4
ez vajon jó-e? egyik irányba működik, az mmj dugaszú vt terminál a db25 dugaszú ultra enterprise-ból képes jelet fogadni, de jelet nem küld :( pedig a kettes és hármas erek be vannak kötve. Csak lehet, hogy nem jó helyre :/

#2390 Felhasználó inaktív   kettoc64elado 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 302
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 14. 20:04

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 06. 07. 23:13

... MMJ nullmodem kábelt mértünk ki, kellene segítség mmj modem és mmj nullmodem érkiosztáshoz, nemsokára idepasztolom:

MMJ: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
DB25:20- 2 - 3 - 5 - 6 - 4
ez vajon jó-e? egyik irányba működik, az mmj dugaszú vt terminál a db25 dugaszú ultra enterprise-ból képes jelet fogadni, de jelet nem küld :( pedig a kettes és hármas erek be vannak kötve. Csak lehet, hogy nem jó helyre :/


Megvan a válasz, íme:
18:39 <@xxxx> mukodo mmjdb25 neve: h8575-a rev a
18:39 <@xxxx> nemmukodo mmjdb9: h8565-b rev a
18:41 <@xxxx> http://www.lammertbi...c-mmj.html#h75a

Továbbá:
Tegnapi-mai maratoni retrózás eredménye: :cool: sun ultra5 beüzemelve textmode-ban felrakott solarissal, ssh-val, szokásos gnu hulladék toolokkal. Újra lesz telepítve, kapott nagy diszket, amire felfér az X is. Ultra Enterprise 3500 beüzemelve, utóbbihoz:

NEUROFiRE és mások: segíts, elakadtunk solaris beüzemelésnél. Nem értünk OBP-hez, nem tudjuk, hogy lehet-e/kell-e konfigolni OBP-ben UE3500 internal Fibre Channel bay-t (tele van diszkekkel). Solaris 8+10 telepítő azt mondja, hogy nem látja a diszkeket. ( OBP-ben probe-fcal-all is csak két fc konnektort lát, amelyek sbus modulon vannak. nem tudjuk, hogy van-e internal fc konnektor :s ) Azaz adott a feladat: UE3500 FC diszkre solaris telepítés és bootoltatás - ha lehetséges.

Világ: dögöljön meg az összes nullmodem kváziszabványt kitaláló gátszi! Végre sikerült megfelelő adapter+kábel kohnstellációt találni sunokhoz (is). Gyártottam továbbá gyorsan egy livedvd-t is dossal és terminálprogrammal, mert laptopot használtunk soros terminálnak. solarist vt100 módba kell állítani és a norton term95-öt is vt100 módba kötelező állítani, másképp szar lesz. VT terminál db25 portja sajnos halott, rs232-usb adapter meg nem viszi a sun gépek jelszintjét, mert csak rs232-_compatible_ :(

mmj-rj45 kábel: nem szabványos, ami nálunk van. Kurva mmj-ben a két adat ér nem a 2. és 3. mint ahogy kimértük, hanem a 2. és _5._, amiben van logika. Ha 1-6->6-1 tükörbekötést alkalmazol mmj és mmj végek között, majdnem nullmodem kábelt kapsz, mivel hat ér van benne, és a 2. az 5-nek fog megfelelni és vica versa.

#2391 Felhasználó inaktív   kettoc64elado 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 302
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 15. 18:22

Egy kis sun okosság:

http://www.shrubbery...components.html
http://www.shrubbery...E3500/spec.html
http://www.shrubbery...components.html
http://www.shrubbery...Host_Adptr.html
http://www.shrubbery...500/wiring.html

#2392 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 15. 20:07

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 06. 14. 21:04

Megvan a válasz, íme:
18:39 <@xxxx> mukodo mmjdb25 neve: h8575-a rev a
18:39 <@xxxx> nemmukodo mmjdb9: h8565-b rev a
18:41 <@xxxx> http://www.lammertbi...c-mmj.html#h75a

Továbbá:
Tegnapi-mai maratoni retrózás eredménye: :cool: sun ultra5 beüzemelve textmode-ban felrakott solarissal, ssh-val, szokásos gnu hulladék toolokkal. Újra lesz telepítve, kapott nagy diszket, amire felfér az X is. Ultra Enterprise 3500 beüzemelve, utóbbihoz:


A Sun Ultra 5 az nem retró. Az csak simán elavult. De végzetesen. (Mégcsak nem is nagykorú - 17 éves. Autót korengedménnyel már vezethetne, csak telepíts rá Chrome OS-t.)
A zéiksznyócvanegy, az a retró, ecsém!

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 06. 14. 21:04

NEUROFiRE és mások: segíts, elakadtunk solaris beüzemelésnél. Nem értünk OBP-hez, nem tudjuk, hogy lehet-e/kell-e konfigolni OBP-ben UE3500 internal Fibre Channel bay-t (tele van diszkekkel). Solaris 8+10 telepítő azt mondja, hogy nem látja a diszkeket. ( OBP-ben probe-fcal-all is csak két fc konnektort lát, amelyek sbus modulon vannak. nem tudjuk, hogy van-e internal fc konnektor :s ) Azaz adott a feladat: UE3500 FC diszkre solaris telepítés és bootoltatás - ha lehetséges.


Aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul. Szal csendben maradok, de azért mijafac aza ópébé?

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 06. 14. 21:04

Világ: dögöljön meg az összes nullmodem kváziszabványt kitaláló gátszi!


Ne zsidózz!

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 06. 14. 21:04

Végre sikerült megfelelő adapter+kábel kohnstellációt találni sunokhoz (is). Gyártottam továbbá gyorsan egy livedvd-t is dossal és terminálprogrammal, mert laptopot használtunk soros terminálnak. solarist vt100 módba kell állítani és a norton term95-öt is vt100 módba kötelező állítani, másképp szar lesz. VT terminál db25 portja sajnos halott, rs232-usb adapter meg nem viszi a sun gépek jelszintjét, mert csak rs232-_compatible_ :(


Há' tegyé' rá előtétellenállást! (Yáy, hogy én millen okos leszek a vodkától!)

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 06. 14. 21:04

mmj-rj45 kábel: nem szabványos, ami nálunk van. Kurva mmj-ben a két adat ér nem a 2. és 3. mint ahogy kimértük, hanem a 2. és _5._, amiben van logika. Ha 1-6->6-1 tükörbekötést alkalmazol mmj és mmj végek között, majdnem nullmodem kábelt kapsz, mivel hat ér van benne, és a 2. az 5-nek fog megfelelni és vica versa.


Mer' úgy döntöttem, hogy feltétlenül röfögnöm kell. :) Tudom, ne is mondd!
... a trip back in time is all I need ...

#2393 Felhasználó inaktív   kettoc64elado 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 302
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 28. 18:48

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2015. 06. 15. 21:07

Finoman homoerotiqsan közeledek 2c64elado felé...


Challenge accepted :Đ

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2015. 06. 15. 21:07

A Sun Ultra 5 az nem retró. Az csak simán elavult. De végzetesen. (Mégcsak nem is nagykorú - 17 éves. Autót korengedménnyel már vezethetne, csak telepíts rá Chrome OS-t.)

A Sun Ultra 5 270MHz-re kb. 2-3 óra alatt felcsorgott egy fullos solaris 10, 2006-os változat. Szopnyalgombotvarr. Jó az mindenre és még retró is, punktumm! :p

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2015. 06. 15. 21:07

Aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul. Szal csendben maradok, de azért mijafac aza ópébé?


Ba-góymongya dögöjjmeg :Đ Az Open Boot(/OK Boot) prompt, hátulról megront!

Szóval a tegnapi-ma hajnali retró maraton eredménye: Fullosan feltelepített Ultra Enterprise 3500 és Ultra 5, illetve egy kitesztelt Ultra 1, utóbbi adatai 167MHz, ultrasparc1, páka/flex nélkül nem cserélhető procc, ha jól látom, de kedvespatikus majd kijavít :p, 128MB ram, UPA slot üres :( nincs framebuffer károly... Viszont OB version 3.1. Csak solaris 7-9 futtatására alkalmas AFAIK, és csak 32 bites módban (mert ez egy gyárilag szériabugos UltraSPARC 1 CPU-t tartalmaz, amelyik közül mindegyik csak 32 bites módban megy bugmentesen)

Továbbá az összes itteni sunbuzy puntzi volt, mert nem szóltak ide akkor, amikor ezt linkeltem:

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 06. 15. 19:22



hogy az utolsó linken ott a megoldás: a 3500-nak van FC bridge kártyahelye, ami egy spéci slot, a 9-estől balra, félszélességű board való bele. No, az azon a board-on lévő fc portokat kell összekötni az I/O kártyákon található fc portokkal, és akkor látni fogja a belső fc tömböt a gép. Ugyanis a belső fc tömb a backplane-re csatlakozó spéci fc bridge kártyán ( = board) keresztül kerül kiajánlásra, nem pedig a backplane-en okoskodva :( . És igen, fc kábelünk meg elegendő transceiverünk is volt a teszthez :cool: Szóval van pár rossz és jó fc vinyó, 20 perc alatt felment rájuk a slowaris :wub:

#2394 Felhasználó inaktív   NEUROFiRE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.021
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 11. 13:11

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 06. 28. 19:48

...illetve egy kitesztelt Ultra 1, utóbbi adatai 167MHz, ultrasparc1, páka/flex nélkül nem cserélhető procc, ha jól látom, de kedvespatikus majd kijavít :p, 128MB ram, UPA slot üres :( nincs framebuffer károly... Viszont OB version 3.1. Csak solaris 7-9 futtatására alkalmas AFAIK, és csak 32 bites módban (mert ez egy gyárilag szériabugos UltraSPARC 1 CPU-t tartalmaz, amelyik közül mindegyik csak 32 bites módban megy bugmentesen)


OBP-hez en sem ertek, szoval tokmindegy, viszont U1-em nekem is van, abban mintha UPA sem lenne (regen lattam mar belulrol, a tokom sem emlekszik mar, viszont az enyem sima Ultra1, UPA meg mintha csak az Ultra1e-ben lenne), viszont van benne egy 200MHz-esnek szitazott, de csak 143MHz-en (ez a legkisebb UltraSPARC orajele) hajtott proci, ami azert megpiszkalta a fantaziamat (aztan vegul nem foglalkoztam vele, van itt nagyobb UltraSPARc-bol epp eleg (dual USII-400, USII-360 (vagy USIIi, nem emlekszem, valami Netraban van amugy), USIIi-333, USIIi-440, USIIe-500, USIIIi-1500, szoval valahogy nem ereztem szukseget a tuningnak:)

Viszont SPARCstation20 es akarmilyen lunchbox tovabbra is hianycikk, bar sajnos/szerencsere nem is tudnam hova rakni...


Amugy ha valakit erdekel a HUP-on arulnak egy dual Opteron275-ot (valami Supermicro lap, 8G RAM)

#2395 Felhasználó inaktív   kettoc64elado 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 302
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 17. 22:25

Üzenet megtekintéseIdézet: NEUROFiRE - Dátum: 2015. 07. 11. 14:11

OBP-hez en sem ertek, szoval tokmindegy, viszont U1-em nekem is van, abban mintha UPA sem lenne (regen lattam mar belulrol, a tokom sem emlekszik mar, viszont az enyem sima Ultra1, UPA meg mintha csak az Ultra1e-ben lenne), ...


Lehet, hogy az upa helyett is sbus van, nem emlékszem pontosan. Annyit tudok a gép ( = ultra1) előéletéről, hogy wigyori kibányászta belőle a framebuffer kártyát :(

Lett egy mac cube-om :banana:

#2396 Felhasználó inaktív   NEUROFiRE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.021
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 29. 19:09

G4 Cube?

#2397 Felhasználó inaktív   kettoc64elado 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 302
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 31. 22:02

Üzenet megtekintéseIdézet: NEUROFiRE - Dátum: 2015. 07. 29. 20:09

G4 Cube?


Az, mindent tud, gyors (1+ GHz).

#2398 Felhasználó inaktív   kettoc64elado 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 302
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 08. 17. 18:37

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 07. 31. 23:02

Az, mindent tud, gyors (1+ GHz).


Majd lesz oprendszer működéséről kép is procihullagyalázó topikban kedvespatikus kérésére, ha nem esik az eső. Elmúltával bekapcsolom majd és készítek egy osx rendszerinfó screenshotot, benne az órajellel, ami pont négyszer akkora, mint a gyárilag szállított cpu. Ugyanis upgrade-elhető, amit megtettem. :cool:

Btw teljes kiépítésű, többnyire discless, de néha fc/scsi diszkekkel megtömött óriás és közepes méretű ultrasparc serverek lassan elvihetők lesznek BARTERBAN, cserébe ibm pc, ibm xt (vagy bármilyen 8088/8086/80188/80186 konfigot), ibmps2, ibmps1 gép, macppc alkatrész (vga, airport stb.), komplett macppc, *68k, vax, pdp stb. holmikat várunk, de más is érdekelhet.

Indul a barterláz! :Đ

#2399 Felhasználó inaktív   kettoc64elado 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 302
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 08. 25. 18:58

Csatolt fájl  cpu2.jpg (9,57K)
Letöltések:: 14

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 08. 17. 19:37

Majd lesz oprendszer működéséről kép is procihullagyalázó topikban kedvespatikus kérésére, ha nem esik az eső. Elmúltával bekapcsolom majd és készítek egy osx rendszerinfó screenshotot, benne az órajellel, ami pont négyszer akkora, mint a gyárilag szállított cpu. Ugyanis upgrade-elhető, amit megtettem. :cool:

Btw teljes kiépítésű, többnyire discless, de néha fc/scsi diszkekkel megtömött óriás és közepes méretű ultrasparc serverek lassan elvihetők lesznek BARTERBAN, cserébe ibm pc, ibm xt (vagy bármilyen 8088/8086/80188/80186 konfigot), ibmps2, ibmps1 gép, macppc alkatrész (vga, airport stb.), komplett macppc, *68k, vax, pdp stb. holmikat várunk, de más is érdekelhet.

Indul a barterláz! :Đ


Íme a kép kedvespatikus részére, az 1.8GHz-es powermac g4 cube-on készítve. Lásd a csatolmányt!

#2400 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 08. 28. 06:47

Üzenet megtekintéseIdézet: kettoc64elado - Dátum: 2015. 08. 25. 19:58

Csatolmány cpu2.jpg

Íme a kép kedvespatikus részére, az 1.8GHz-es powermac g4 cube-on készítve. Lásd a csatolmányt!


Hát egy ilyen "képet" még én is kábé 30 mp alatt kifaragok a notepad-del. Bakker, vedd már kézbe azt a fényképezőgépet, hadd gyönyörködjünk a híres Apple-dizájnban! :)
... a trip back in time is all I need ...

Téma megosztása:


  • (124 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó