HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Néhány éven belül nálunk is jönnek a villanyautók - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Néhány éven belül nálunk is jönnek a villanyautók Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2012. 09. 06. 10:42

Alig néhány éven belül a mindennapi valóság részei lehetnek az elektromos autók - szűrtük le a Magyar Elektrotechnikai Egyesület vándorgyűlésén szerdán. Az ABB sajtótájékoztatóján a vállalat az elektromos autók jelenlegi és jövőbeni helyzetéről beszélt, különös tekintettel a hazai helyzetre.
https://www.hwsw.hu/hirek/49001/elektromos-auto-ultragyors-tolto-abb-egyenaram-valtoaram.html

#2 Felhasználó inaktív   UnA 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.482
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 10:42

Ezt szerintem a franciák csinálták okosan Párizsban, ahol az eredeti kerékpáros ötletet kiterjesztették elektromos autóra és ma már a városon belül úgy lehet autózni, hogy nem is kell kocsit venned. Ha érdekel valakit, részletek itt: http://www.autolib.eu/

#3 Felhasználó inaktív   NancsiBacsi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.523
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 10:55

60 kWh-s töltő 3 helyett, azaz 8 óra helyett 24 perc - ez azért hosszú kávézás. Amivel semmi baj se volna, ha nem kéne 200 km-enként (kvázi 2 óránként) fél órát kávézni.

#4 Felhasználó inaktív   fietspump 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 527
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 11:02

szerintem kis túlzás, hogy az autópályás kutaknál minden készen van, lévén egyikhez se szokott menni 300.000 kilovoltos távvezeték.

#5 Felhasználó inaktív   Yv@n 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.069
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 11:14

Üzenet megtekintéseIdézet: fietspump - Dátum: 2012. 09. 06. 12:02

szerintem kis túlzás, hogy az autópályás kutaknál minden készen van, lévén egyikhez se szokott menni 300.000 kilovoltos távvezeték.

Viszont van elég benya, belőhetnek valami combos aggregátort :D

#6 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 09. 06. 11:33

Üzenet megtekintéseIdézet: HWSW - Dátum: 2012. 09. 06. 11:42

Alig néhány éven belül a mindennapi valóság részei lehetnek az elektromos autók


Ezt modnják 10 éve. Másik topikon elő szokott jönni a dolog, sok kell még ehhez.
Make love not Wor.

#7 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 11:39

Üzenet megtekintéseIdézet: fietspump - Dátum: 2012. 09. 06. 12:02

szerintem kis túlzás, hogy az autópályás kutaknál minden készen van, lévén egyikhez se szokott menni 300.000 kilovoltos távvezeték.

Jó, hát nyilván baromság a cikk, ezen nem kell csodálkozni. Meghívták a szerzőt valami konferenciára aztán ott vagy bedrogozták, vagy csak simán megette a marketing bs-t. Annak örülök, hogy ebből a kreténségből fizetést kapnak itthon az ABB dolgozói, de egyébként semmi alapja nincs a cikknek.
Kezdjük ott, hogy 3 év alatt ötödére csökkennek a telepek árai. Ahha, japersze, Kína ritkaföldfémekkel kapcsolatos politikája is ezt vetíti előre, nyilván.
Meg folytassuk ott, hogy - ahogy NancsiBacsi is írta - a 60 kWh még mindig túl sok, miközben a hatótáv túl kicsi. Szóval ez csak második, városban szaladgálós autónak képzelhető el, mert olyan családot nehéz elképzelni, aki olyan autót venne, amivel nem lehet megtenni egy Debrecen-Balaton távot.
Néhány éven belül nálunk is jönnek a villanyautók? Hát ennek a jelenlegi (és közeljövőben belátható) gazdasági helyzetben pont nulla az esélye.

#8 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 09. 06. 11:45

Üzenet megtekintéseIdézet: xclusiv - Dátum: 2012. 09. 06. 12:39

Néhány éven belül nálunk is jönnek a villanyautók? Hát ennek a jelenlegi (és közeljövőben belátható) gazdasági helyzetben pont nulla az esélye.


Mondjuk nekem tetszett, mikor ezzel jöttem-mentem, terepen marha jó volt,kisebb kivitelben be lehet vele menni épületbe is, meg hasonlók, ha valamit vinni kell. Aztán meglestem az árfekvését is, így rögtön nem érdekelt. Golfautó, fagyis kocsi, meg pár hülységre jó, de nagy magyar átlagot hagyjuk már, sokadik kocsinak talán, de akkor inkább eltankolom az árát. Többit nem is emlegetjük milyen faszán nézne ki este a panel, amiből minden ablakból lóg majd az elosztó a parkolóig :-)
Make love not Wor.

#9 Felhasználó inaktív   NancsiBacsi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.523
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 11:49

@xclusiv: Azt az apróságot se felejtsük el, hogy honnan a pékből vesznek ennyi áramot? Mert egy családi autó, évi 10ezer km futásteljesítménnyel simán fogyasztana annyi áramot, mint amennyit egyébként a család otthona fogyaszt egy év alatt. Persze vannak cégek is, de vannak céges autók is, nagyobb futásteljesítménnyel. Szóval hirtelen meg kéne duplázni az erőművek számát is, ami meg rövid időn belül csak fosszilis, konkrétan szén erőművekkel lehetséges.

#10 Felhasználó inaktív   lbandi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 11:50

@fietspump: 300.000 kilovolt (KV) az 300 000 000 Volt azaz 300MV, ennyi nincs szerintem sehol.

#11 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 09. 06. 11:54

Üzenet megtekintéseIdézet: NancsiBacsi - Dátum: 2012. 09. 06. 12:49

@xclusiv: Azt az apróságot se felejtsük el, hogy honnan a pékből vesznek ennyi áramot? Mert egy családi autó, évi 10ezer km futásteljesítménnyel simán fogyasztana annyi áramot, mint amennyit egyébként a család otthona fogyaszt egy év alatt. Persze vannak cégek is, de vannak céges autók is, nagyobb futásteljesítménnyel. Szóval hirtelen meg kéne duplázni az erőművek számát is, ami meg rövid időn belül csak fosszilis, konkrétan szén erőművekkel lehetséges.


Odagaza és irodában majd lassan fogod tölteni. Ha egyáltalán. Az, hogy itt valami roller feltöltsön, az még nem dráma, de azért csúnya lenne melóhelyen töltögetni az autókat. Azt is csak lassabban, ne felejtsük el.

Ez emg a vicc: "Ez a ma 8-10 millió forintról 4-5 millióra csökkentené a villanyautók belépő árát, ami már egy átlagos családnak is vonzó alternatíva lehet" Az, átlag család az.
Make love not Wor.

#12 Felhasználó inaktív   ddp 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 95
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 11:57

Magyarország nem túl nagy, a Pestiek már most is elérhetnének egy megállással bárhova...
Szóval én csak az árat látom gátnak. Ha egy kategóriába lenne a hagyományos autókéval, szerintem már a jelenlegi hatótávval is hagyományos autókhoz hasonló mértékű eladásokat lehetne produkálni.

#13 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 12:03

Idézet

Egyrészt technikai gátjai vannak egy ilyen rendszernek, a telep és az autó kapcsolódásánál a csatlakozó könnyebben kopik, szennyeződik, mint a töltőcsatlakozó, így csökken az üzembiztonság.


Akkor miért nem használják ugyanazt a csatlakozót, mint amit a töltőcsatlakozónak használnak? Nem hiszem el, hogy olyan nagyon problémás lenne csinálni egy szabványos foglalatot, amibe belerakod az akkut, amin van egy szintén szabványos csatlakozó, ami illik a foglalat alján levő aljzatba. Mint mondjuk az akkus csavarozóknál, csak egységesebb kivitelben. Aztán a benzinkúton ott van annyi akku feltöltve, ami kiszolgálja a töltési idő alatti átlagos forgalmat, úgyhogy te se vársz, hanem egyből mehetsz tovább valami minimális letéti díjért meg az előző akkudért cserébe, ők se tárolják feleslegesen a feltöltött akkukat, ha meg már pilled valamelyik akku, akkor majd a kút intézi a csereberét.

Nyilván napokig lehet kötekedni azzal, amit ide most leírtam, meg fel lehet tenni egymillió "kényelmetlen" kérdést a hiányosságokról, de nem állt szándékomban kulcsrakész megoldást nyújtani a problémára, azt majd kidolgozza valami nálam okosabb ember, ha neki is eszébe jut.

#14 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 09. 06. 12:06

Üzenet megtekintéseIdézet: UnA - Dátum: 2012. 09. 06. 11:42

Ezt szerintem a franciák csinálták okosan Párizsban, ahol az eredeti kerékpáros ötletet kiterjesztették elektromos autóra és ma már a városon belül úgy lehet autózni, hogy nem is kell kocsit venned. Ha érdekel valakit, részletek itt: <a href="http://www.autolib.eu/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.autolib.eu/</a>


Lenyelte a hsz-em. Szóval a bicajos is jó, de frekventált helyen nincs bringa, vagy éppen lerakni nem bírod a dokkolóba, az óra meg ketyeg, míg helyet keresel. Autós jó, ki is próbáltam volna, ha nem éppen ez fogad:

Csatolt fájl  kiosk2.jpg (145,47K)
Letöltések:: 11
Make love not Wor.

#15 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 09. 06. 12:09

Üzenet megtekintéseIdézet: debaj - Dátum: 2012. 09. 06. 13:03

Aztán a benzinkúton ott van annyi akku feltöltve, ami kiszolgálja a töltési idő alatti átlagos forgalmat, úgyhogy te se vársz, hanem egyből mehetsz tovább valami minimális letéti díjért meg az előző akkudért cserébe, ők se tárolják feleslegesen a feltöltött akkukat, ha meg már pilled valamelyik akku, akkor majd a kút intézi a csereberét.


Naja. Aztán targonca, pakolás, megfelelő tárolás, töltés, pakolászás azért jó kis plusz meló a benyakutasoknak is. Oszt akkor még egy kis boltbajárós 500 kilós gyöszt is 4 millióért adnak, aminél télen a fűtés az a hatótáv rovására megy.
Make love not Wor.

#16 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 09. 06. 12:12

Üzenet megtekintéseIdézet: ddp - Dátum: 2012. 09. 06. 12:57

Magyarország nem túl nagy, a Pestiek már most is elérhetnének egy megállással bárhova...


Egy ioda, egy meg vissza, oszt akkor olyan helyre menjek, ahol töltő is akad? Hagyjuk. Még mindig ott vagyunk, városba rohangászni jó, csak ezt kint nem merném hagyni a parklóban, mert a végén még feldobják egy platóra, aztán hajrá, húznak is el vele. Bár lehet elindítani sem olyan bonyás, mint benzinest. Nyaralni már nehéz lett volna elmennem egy ilyennel.
Make love not Wor.

#17 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 12:13

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2012. 09. 06. 13:09

Naja. Aztán targonca, pakolás, megfelelő tárolás, töltés, pakolászás azért jó kis plusz meló a benyakutasoknak is.

Vagy meg lehet csinálni értelmesen is, ahogy most van nyolc kút, meg alatta tartályok, egyéb infrastruktúra, tökömtudja, simán lehet csinálni egy pár olyan bódét, ahova beállsz a kocsival, a kutasnak meg nagyjából ugyanannyi meló a csere, mint teletankolni egy mostani kocsit meg lemosni az ablakokat, a többit meg pár szervomotor meg munkahenger elintézi helyette. Vagy akár mehet az egész önkiszolgáló módon is egy idő után. Most se kiskocsin tolják az autóhoz a benzintartályt, meg lopótökkel szedik át a benzint belőle, hanem meg van oldva értelmesen.

Nyilván nem úgy írom, hogy holnaptól így lesz, de ha csak a kifogásokat keresik, hogy jajjszétnyírjaacsatlakozót, akkor nyilván ott tart majd a technika, hogy inkább álljál fél órát, mire megtelik a saját cuccod.

De persze ha nagyon bele akarsz kötni, nyilván bele tudsz, ezt írtam az előző hozzászólásomban is.

Szerkesztette: debaj 2012. 09. 06. 12:17 -kor


#18 Felhasználó inaktív   Do-It-Yourself 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.931
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 12:19

Üzenet megtekintéseIdézet: debaj - Dátum: 2012. 09. 06. 13:03

de nem állt szándékomban kulcsrakész megoldást nyújtani a problémára, azt majd kidolgozza valami nálam okosabb ember, ha neki is eszébe jut.
Tételezzük fel, hogy nem te vagy ez első akinek ez az eszébe jutott ;), ennek ellenére mégsem errefelé fejlesztenek a gyártók. Nyilván az üzleti érdekük nem ezt diktálja, eggyel kevesebb pont ahol megkülönböztethetik magukat. (a mobilgyártóknak is sok évébe telt, mire 'feltalálták' a microUSB csatlakozót)
A teljsesen elektromos kivitel mellett ne feledkezzünk el a hatótáv növelő belsőégésű motorral ellátott elektromos autókról. Ez még egy lehetséges alternatíva, addig amíg az akkutechnológiai fejlesztések lehetővé teszik a hosszabb távokat, és a gyorsabb feltöltést. Múltkor olvastam egy Wankel motoros range extenderről, amit valamelyik német autógyártó fejlesztget.
"A biztonsági öv lehet hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék."

#19 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 12:25

Üzenet megtekintéseIdézet: Do-It-Yourself - Dátum: 2012. 09. 06. 13:19

Tételezzük fel, hogy nem te vagy ez első akinek ez az eszébe jutott ;)

Eszembe se jutott, de az ABB nyilván sok akkutöltőt akar eladni, amivel gyorsan lehet akkut tölteni, nem sok akkut, amit azzal töltesz, amivel csak akarsz, mert nem szempont a gyorsaság. :-) Ha meg mondjuk a Varta tartotta volna a sajtótájékoztatót, akkor szerintem az én megoldásomat mondták volna, csak épp egyszer használatos cuccal újratölthető akku helyett. :-) Én meg csak egy pálya széléről beugató júzer vagyok, aki csak azt nézi, hogy neki minél jobb és egyszerűbb legyen. :-)

Szerkesztette: debaj 2012. 09. 06. 12:26 -kor


#20 Felhasználó inaktív   hilti 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 452
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 06. 12:26

Nem vagyok járatos a témában de azért érdekelne hogy biztosan kevésbé környezetszennyezőbb lesz -e igy a világ ha majd több 100 millió autó rácuppan erre? értem ez alatt hogy ezt a villamos energiát is elő kell állitani valahogy és az előállitása és szállitása tuti hogy sokkal kevésbé hatékony mint a jelenlegi üzemanyagé.

Téma megosztása:


  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó