HWSW Informatikai Kerekasztal: Bulletstorm - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Bulletstorm

#1 Felhasználó inaktív   GerBeGurGya 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 338
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 05. 06:32

A demo mar kint van egy ideje a PS3-ra a teljes verzio is kijott most de azt en PC-re vettem.Szerintem marha jo nagyon addictive. :)
A story egy kicsit talan rovid de van online play is es boven van lehetoseg finomitani a gyilok technikat az Echo modban. :)

http://www.bulletsto...pellings_home_1
Asus Rampage4 Gene,i7 3930K@4.8Ghz,Kollance-CPU-370 water block,custom water cooling, 4x4GB G.Skill (PC3-17000),, Koolance MSI HD7970@1275/6804,2xSAMSUNG 840 EVO 120GB on Raid-0.,Cougar GX1050W,Samsung SyncMaster 2493HM,Creative 7.1 surround,R.A.T.9
My Baby

#2 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 05. 09:03

Már van egy ilyen nevezetű topic, minek kellett csinálni migegyet? :sleep:
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#3 Felhasználó inaktív   GerBeGurGya 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 338
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 05. 19:27

Idézet: Drat - Dátum: 2011. 03. 05. 03:03

Már van egy ilyen nevezetű topic, minek kellett csinálni migegyet? :sleep:

Hogy tudjal mondani valami teljesen nem epito jellegut.
Igaz hogy csak 3 oldalt neztem vissza de ugy tunt meg senki nem beszelt rola amin csodalkoztam is.Az is lehet hogy csak akartam latni hogy valaki beszol-e valami okosat jo Magyar modjara. :blink:
Asus Rampage4 Gene,i7 3930K@4.8Ghz,Kollance-CPU-370 water block,custom water cooling, 4x4GB G.Skill (PC3-17000),, Koolance MSI HD7970@1275/6804,2xSAMSUNG 840 EVO 120GB on Raid-0.,Cougar GX1050W,Samsung SyncMaster 2493HM,Creative 7.1 surround,R.A.T.9
My Baby

#4 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 05. 20:41

Idézet: GerBeGurGya - Dátum: 2011. 03. 05. 18:27

Hogy tudjal mondani valami teljesen nem epito jellegut.
Igaz hogy csak 3 oldalt neztem vissza de ugy tunt meg senki nem beszelt rola amin csodalkoztam is.Az is lehet hogy csak akartam latni hogy valaki beszol-e valami okosat jo Magyar modjara. :blink:

Hol néztél vissza 3 oldalt?
Bulletstorm - itt a topik..sőt..ezen kivül van még 1..
Kép

#5 Felhasználó inaktív   GerBeGurGya 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 338
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 06. 04:07

Idézet: X360_FaNbOy - Dátum: 2011. 03. 05. 14:41

Hol néztél vissza 3 oldalt?
Bulletstorm - itt a topik..sőt..ezen kivül van még 1..

Hat szinten nem neztem bele a konzolok es a tarsalgo temakba sem.En ott kerestem ahol logigusan egy jatekrol beszelni kell "jatekok azon belul akcio" temakor alatt orulok neki hogy ra tudtal keresni es te talaltal valami irast a jatekrol.Az egyik bekezdes majdnem pontosan egy eve tortent es el is halt.A masik amit te linkeltel ide az egy szavazas es tavaly Juliusban volt inditva.Ertelemszeruen erre a jatekra meg nem lehetett szavazni meg ahogy ez csak mult honapban jelent meg nem is ertem a szerzo mit akart a szavazassal aztan meg el kezd beszelni egy meg kiadatlan jatekrol na mindegy.
Szoval legyel mar egy kicsit ertelmes meg ha 360-at is valasztottal hat neked is a keresest kellett hasznalni hogy megtalald ezt a jatekot igaz?
Asus Rampage4 Gene,i7 3930K@4.8Ghz,Kollance-CPU-370 water block,custom water cooling, 4x4GB G.Skill (PC3-17000),, Koolance MSI HD7970@1275/6804,2xSAMSUNG 840 EVO 120GB on Raid-0.,Cougar GX1050W,Samsung SyncMaster 2493HM,Creative 7.1 surround,R.A.T.9
My Baby

#6 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 06. 12:51

Idézet: GerBeGurGya - Dátum: 2011. 03. 06. 03:07

Hat szinten nem neztem bele a konzolok es a tarsalgo temakba sem.En ott kerestem ahol logigusan egy jatekrol beszelni kell "jatekok azon belul akcio" temakor alatt orulok neki hogy ra tudtal keresni es te talaltal valami irast a jatekrol.Az egyik bekezdes majdnem pontosan egy eve tortent es el is halt.A masik amit te linkeltel ide az egy szavazas es tavaly Juliusban volt inditva.Ertelemszeruen erre a jatekra meg nem lehetett szavazni meg ahogy ez csak mult honapban jelent meg nem is ertem a szerzo mit akart a szavazassal aztan meg el kezd beszelni egy meg kiadatlan jatekrol na mindegy.
Szoval legyel mar egy kicsit ertelmes meg ha 360-at is valasztottal hat neked is a keresest kellett hasznalni hogy megtalald ezt a jatekot igaz?

Nem a konzolok és nem is a társalgó témában van a játék topikja, hanem : HWSW Informatikai Kerekasztal
> Gamekapocs > HWSW Gamekapocs -ban. Nem kell ehhez keresés. De ha nem találod, akkor egyértelmű, hogy a keresőt kellene előszőr használni, aztán ha tényleg nincs ilyen topik akkor nyitni egyet. Ha életedben jártál volna más, egyéb fórumon akkor tudnád, hogy lapozni kell. Ahogy beléptél a topikba neked az első oldalt nyitotta meg, az első bejegyzéssel. Ezért beszélt a szerző egy, még meg nem jelent játékról. Ha tovább lapozol akkor láthatod, hogy az utolsó hozzászólás március 2.-án volt. A szavazást nem rég indították. Kb. 2 hete.. Remélem nem veszed sértésnek ezeket a sorokat, csak segíteni probálok. :)
Gyere át a rendes topikba, lapozz az utolsó oldalra és beszéljünk a játékról a többi fórumozóval együtt.
Paranacsolj: Bulletstorm topik
Kép

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó