HWSW Informatikai Kerekasztal: Guild Wars 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Guild Wars 2 ...egy AAA mmo havidíj nélkül

#41 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 29. 14:53

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 08. 29. 00:12

Egyedül picit elveszett az ember...mondjuk itt elég nehéz "egyedül" lenni, de a legjobb megoldás a guild/klán. Én itt vagyok: http://thelastlegiongw2.enjin.com/ , nem egy nagy guild, de mindig van valaki online, a létszám meg majd kibővül, de jó ha minél hamarabb jössz mert, amíg ilyen kevesen vagyunk még könnyebb összeszokni :)


Nem lenne rossz dolog, de nem tudom mennyi időm lesz aktívan játszani. Sok dolgot hallottam már a WoW-os guildekről, pl. "legyél fönt éjfélkor, mert insta lesz" és hasonló kötelező dolgokról, amihez nem igazán van kedvem. Ha itt nem lesz ilyesmi, akkor benne vagyok nagyon szívesen :)

Most kaptam egy emailt az Arenanet-től, hogy valaki meg akarta változtatni a jelszóm. Valószínűleg false alarm, mert az account management csak engem mutat online-nak, lehet meghülyült a szerver oO

Szerkesztette: The Lone Drow 2012. 08. 29. 15:09 -kor

"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#42 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 29. 17:39

Egyébként leírnátok az accountotokat? Az enyém svartdjevel.3024
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#43 Felhasználó inaktív   Khaszas01 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 29. 18:25

Egyébként meik szerveren játszotok? :D vagy meiken van a legtöbb magyar ??? (én most a Vabbi-n vok)
az én accom: Khaszas.6873

#44 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 29. 18:40

Üzenet megtekintéseIdézet: Khaszas01 - Dátum: 2012. 08. 29. 18:25

Egyébként meik szerveren játszotok? :D vagy meiken van a legtöbb magyar ??? (én most a Vabbi-n vok)
az én accom: Khaszas.6873


Tudomásom szerint a Whiteside Ridge-ra ment a legtöbb magyar, én is ott vagyok :)

Ma többet volt időm játszani, kezdek beletanulni az egészbe, és egyre jobban tetszik. Néhol totálisan olyan hangulatom van, mintha Skyrimeznék, mert a zene akár abban is lehetne. Jeremy Soule ismét nagyot alkotott

Sikerült egyébként minden napi kihívás, kivéve a gyűjtögetés, arra még nem jöttem rá, hogy mivel lehet Oo

Szerkesztette: The Lone Drow 2012. 08. 29. 18:54 -kor

"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#45 Felhasználó inaktív   Khaszas01 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 29. 19:21

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2012. 08. 29. 18:40

Tudomásom szerint a Whiteside Ridge-ra ment a legtöbb magyar, én is ott vagyok :)

Ma többet volt időm játszani, kezdek beletanulni az egészbe, és egyre jobban tetszik. Néhol totálisan olyan hangulatom van, mintha Skyrimeznék, mert a zene akár abban is lehetne. Jeremy Soule ismét nagyot alkotott

Sikerült egyébként minden napi kihívás, kivéve a gyűjtögetés, arra még nem jöttem rá, hogy mivel lehet Oo


Lehet átmegyek akkor én is oda :D ahogy látom még ingyenes a transfer :D

#46 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 29. 22:04

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2012. 08. 29. 18:40

Tudomásom szerint a Whiteside Ridge-ra ment a legtöbb magyar, én is ott vagyok :)

Ma többet volt időm játszani, kezdek beletanulni az egészbe, és egyre jobban tetszik. Néhol totálisan olyan hangulatom van, mintha Skyrimeznék, mert a zene akár abban is lehetne. Jeremy Soule ismét nagyot alkotott

Sikerült egyébként minden napi kihívás, kivéve a gyűjtögetés, arra még nem jöttem rá, hogy mivel lehet Oo

bármelyik merchantnál kapsz baltát/sarlót/csákányt, ezek rakd be a hero menünél a slotjaidba és már gyűjthetsz is bármit :)
- én is WR-en vagyok, én is úgy tudom hogy itt van a legtöbb magyar

- és ha nem sikerül a teljes napi kihívás akkor nem kapsz semmit, ha sikerl akkor kapsz egy mystic coint, nekem már van 5 :)..aztán ott a havi kihívás is, azért 20 jár. Lion's Archban lehet vele valami brutált kraftolni a mystic forgenál, hogy hogy az még számomra rejtély :)

Szerkesztette: Drat 2012. 08. 29. 22:07 -kor

"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#47 Felhasználó inaktív   hajsza 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 30. 14:38

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2012. 08. 29. 18:39

Egyébként leírnátok az accountotokat? Az enyém svartdjevel.3024
Whiteside ridge szerver, ID: Hajsza.1825
Az összetartás olyan erõ, ami hegyeket képes megmozgani. Feltéve, hogy legalább a fele egy irányba tolja. (Idézet egy régi CoV-ból)

#48 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 30. 14:55

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 08. 29. 22:04

bármelyik merchantnál kapsz baltát/sarlót/csákányt, ezek rakd be a hero menünél a slotjaidba és már gyűjthetsz is bármit :)
- én is WR-en vagyok, én is úgy tudom hogy itt van a legtöbb magyar

- és ha nem sikerül a teljes napi kihívás akkor nem kapsz semmit, ha sikerl akkor kapsz egy mystic coint, nekem már van 5 :)..aztán ott a havi kihívás is, azért 20 jár. Lion's Archban lehet vele valami brutált kraftolni a mystic forgenál, hogy hogy az még számomra rejtély :)


Ó, akkor a tegnapi erőfeszítéseim sokat nem értek :D. Mondjuk úgy teljesítettem őket, hogy nem tudatosan, csak játszottam és a végére minden meglett. Köszönöm, így már remélhetőleg meglesz :D
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#49 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 30. 17:22

Üzenet megtekintéseIdézet: Khaszas01 - Dátum: 2012. 08. 29. 18:25

Egyébként meik szerveren játszotok? :D vagy meiken van a legtöbb magyar ??? (én most a Vabbi-n vok)
az én accom: Khaszas.6873

Drat.4278, karakter név: Cirmi :)
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#50 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 30. 17:48

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 08. 30. 17:22

Drat.4278, karakter név: Cirmi :)

Én nem talállak, nekem egy Greyskies nevű fickót addol helyetted.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#51 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 30. 20:19

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2012. 08. 30. 17:48

Én nem talállak, nekem egy Greyskies nevű fickót addol helyetted.

Én Hajszát is megtaláltam, írd le a neved és szerintem Te is megleszel, de a legjobb lenne ha jelentkeznél a guildünkbe, mert játék közben nem ér rá az ember írogatni, szóval jó lenne ha bejönnél Teamspeakes szobába, minden ott van a weboldalon amit fentebb linkeltem :)
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#52 Felhasználó inaktív   hajsza 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 31. 06:51

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2012. 08. 30. 18:48

Én nem talállak, nekem egy Greyskies nevű fickót addol helyetted.
Kollégámmal is történt egy kis furcsaság: a preorder kódjával játszott hétfőn, majd miután beregisztrálta a teljes játék kulcsát, megváltozott az ID-jében a szám. Nem lehet, hogy ebben az esetben is erről van szó?
Az összetartás olyan erõ, ami hegyeket képes megmozgani. Feltéve, hogy legalább a fele egy irányba tolja. (Idézet egy régi CoV-ból)

#53 Felhasználó inaktív   hajsza 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 31. 06:54

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 08. 30. 21:19

Én Hajszát is megtaláltam, írd le a neved és szerintem Te is megleszel, de a legjobb lenne ha jelentkeznél a guildünkbe, mert játék közben nem ér rá az ember írogatni, szóval jó lenne ha bejönnél Teamspeakes szobába, minden ott van a weboldalon amit fentebb linkeltem :)
Drat, ez a guildes dolog engem is érdekelne, csak, ahogy korábban már kérdeztem, szeretném tudni, hogy milyen elvárások vannak. Tudnál erre tömören válaszolni? A korhatár minden bizonnyal nem lesz gond, mert már 39 éves vagyok.
Az összetartás olyan erõ, ami hegyeket képes megmozgani. Feltéve, hogy legalább a fele egy irányba tolja. (Idézet egy régi CoV-ból)

#54 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 31. 11:43

Üzenet megtekintéseIdézet: hajsza - Dátum: 2012. 08. 31. 06:54

Drat, ez a guildes dolog engem is érdekelne, csak, ahogy korábban már kérdeztem, szeretném tudni, hogy milyen elvárások vannak. Tudnál erre tömören válaszolni? A korhatár minden bizonnyal nem lesz gond, mert már 39 éves vagyok.

vannak a guildbe HC playerek de olyanok is akadnak akik csak 2 naponta benéznek 2 órára, a GM elég ambiciózus, de nagyon rendes, szóval az elvárás: 'gyere és játsz velünk' :)
http://thelastlegion...com/recruitment

- a szabályzatot is érdemes elolvasni

btw, most vagyok lvl 78, de nem áll meg az élet 80-nál sem, SŐT! :)
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#55 Felhasználó inaktív   hajsza 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 31. 12:30

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 08. 31. 12:43

- a szabályzatot is érdemes elolvasni
No igen, de ahhoz meg kell adni az e-mail címemet. Azt pedig megbízható oldalaknak szoktam, mert már így is eláraszt a spam. Az enjin.com számára pedig szerintem pont az az üzlet, hogy e-mail címeket tudnak gyűjteni. Be tudnád másolni a szabályzatot? Ha más nincs, létrehozok valami ideiglenes e-mail címet, azzal regisztrálok.

Szerkesztette: hajsza 2012. 08. 31. 12:38 -kor

Az összetartás olyan erõ, ami hegyeket képes megmozgani. Feltéve, hogy legalább a fele egy irányba tolja. (Idézet egy régi CoV-ból)

#56 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 31. 12:50

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 08. 30. 20:19

Én Hajszát is megtaláltam, írd le a neved és szerintem Te is megleszel, de a legjobb lenne ha jelentkeznél a guildünkbe, mert játék közben nem ér rá az ember írogatni, szóval jó lenne ha bejönnél Teamspeakes szobába, minden ott van a weboldalon amit fentebb linkeltem :)


Rendben van, belépek még a mai nap folyamán, csak teamspeakelni nem szoktam. Egyrészt nincs mikrofonom, másrészt utálom, ha hallják mások rajtam kívül a szobában, hogy mit beszélek másnak, ezért hanyagolom. Ha ez nem gond, akkor belépek.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#57 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 31. 14:26

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 08. 29. 23:04

... - és ha nem sikerül a teljes napi kihívás akkor nem kapsz semmit, ha sikerl akkor kapsz egy mystic coint, nekem már van 5 :)..aztán ott a havi kihívás is, azért 20 jár. Lion's Archban lehet vele valami brutált kraftolni a mystic forgenál, hogy hogy az még számomra rejtély :)

ez nagyon 5letes :)
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#58 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 31. 15:44

Üzenet megtekintéseIdézet: hajsza - Dátum: 2012. 08. 31. 12:30

No igen, de ahhoz meg kell adni az e-mail címemet. Azt pedig megbízható oldalaknak szoktam, mert már így is eláraszt a spam. Az enjin.com számára pedig szerintem pont az az üzlet, hogy e-mail címeket tudnak gyűjteni. Be tudnád másolni a szabályzatot? Ha más nincs, létrehozok valami ideiglenes e-mail címet, azzal regisztrálok.

Sziasztok! Mindenek előtt el kell hogy mondjam a szokásos szöveget, miszerint a szabályok nem ismerete nem jogosít fel a megszegésükre stb... értitek mire gondolok A szabályokat a klán vezetése határozta meg, tehát pontosan ismerjük őket. Ezért kérnék mindenkit, hogy figyelmesen olvassa végig!

1, Guild ismertető:

Tehát egy picit rólunk, a The Last Legion guild a Whiteside Ridge EU szerveren fog kezdeni, aug. 25én. A klán két alapítója IRL is testvér szintű viszonyban állnak, ezért a vezetésben fellépő konfliktusoktól nem kell félnetek. Kicsit a hardcore gaming felé kacsintgatunk, természetesen senkitől nem várjuk el, hogy 24/7 online legyen, és semmi mást ne csináljon csak üljön a gép előtt.
Szeretnénk azonban egy olyan aktív közösséget, amiben minden tag minimum heti 3-4 alkalommal fel tud jönni, ha nem is 3-4 órára, de azért be tudjon csekkolni 1-2 órára, hogy mi a helyzet éppen a guilddel. Ez úgy gondolom, elengedhetetlen egy olyan guild számára, akik szeretnék progressben és PvP-ben is felvenni a versenyt a szerver legjobbjaival. Ezen felül egy baráti közösséget szeretnénk
kialakítani a tagok között, a lehető legkevesebb konfliktussal, és mindenki számára megfelelő környezettel, amiben a játékélmény a maximumára nő.


2, Officerek, officerek jogai:

Egyenlőre egy officer van a guildben, Lucas. Amíg nem érzem, hogy többre lenne szükség, ez nem is fog megváltozni. Az officer majdnem egyenértékű tag a guildmasterrel. Joga van a guild bank teljes használatához, tagok felvételéhez, kirúgásához, eventeket szervezhet, stb.. egyedül a rangok osztásához nincs joga, illetve a guildmaster felett nem rendelkezhet, azonban nélküle igen!


3, További rangok / jogosultságaik:

A létra tetejéről haladnék lefelé:

-Guild Master: A klánban egyedüli, és egyetlen tagja akinek mindenhez jogosultsága van. Persze nem kell diktatúrára gondolni, fontosabb döntésekben sosem fogok egyedül dönteni!

-Officer: a guildmaster utána legfelső rang, a többi részletet feljebb már olvastátok.

-Class Leader: kasztonként egy lesz a guildben, de csak abban az esetben, ha a klán létszáma kb 50 fő fölé emelkedne, addig úgy gondolom nem lesz szükség rájuk. Gyakorlatilag a vezetés részét képezi.

-Legion Commander: folyamatosan aktív tag, aki a klán tagja huzamos idő óta, az eventeken rendszeresen részt vesz, a vezetés és a társai is számíthatnak rá, a klán előbbre jutásában aktívan részt vesz, a klán megbecsült tagja.

-Honored Legionary: folyamatosan aktív tag, aki a klán tagja huzamosabb idő óta, eventeken legtöbbször részt vesz, tanácsaival tudja segíteni klán társait. Fontos szerepet tölt be a klán életében.

-Legionary: folyamatosan aktív tag, aki a klán felé a kötelességeit teljesíti, eventeken nagyrészt részt vesz.

-Recruit: újonc tag, a klán társaktól és a vezetéstől függően akár 1 héten belül előrébb léphet.

-Deserter: inaktív tag, két formája van, aki bejelenti, és aki nem. Aki bejelenti az a visszatérés után visszakapja az inaktivitás előtti rangot, aki nem jelenti be, az visszatérés után Recruit rangra esik vissza. Jó lenne, ha a 3-4 napnál nagyobb inaktivitások előtt már szólnátok, hogyha progress vagy event van, akkor tudjunk a hiányotokkal számolni. Ha valaki nem jelenti be az inaktivitást,
és miután megkapta a Deserter rangot (3-5 nap) további 2 hétig nem jelentkezik be, azt kirúgás fogja követni.

Ha szeretnétek, a rangokat lecserélhetjük a magyar megfelelőjükre, csak szerintem így jobban hangzanak.

4, Többi klánban való részvétel:

Természetesen senkinek nem tiltjuk meg, hogy más guidekben is benne legyen, hiszen ha esetleg kevesen vagyunk, és nem történik éppen komolyabb event, akkor átlehet ugrani más klánba hátha ott van valami. De szerintem korrekt elvárás, ha megkérek mindenkit, hogy a megbeszélt eventeken mindenképp képviselje a guildet, és a legtöbb időt velünk töltse. Szeretnénk baráti/családias légkört a guildbe, és ha valaki az ideje 40-50%át másik guild képviseletével tölti, az nem fogja ezt elősegíteni.

5, Kirúgást maga után vonó tevékenységek:

-Mint ahogy feljebb olvastátok, ha nem vagy aktív.
-Nem vagy képes kulturált módon, a társaid megsértése nélkül viselkedni.
-Nem tartod tiszteletben a társaidat.
-Több guild társad is panaszt emel veled kapcsolatban, akkor először el fogunk beszélgetni, ha indokoltnak találja a vezetőség, akkor ki leszel rúgva!
-Ha úgy érezzük, hogy nem képviseled eléggé a mi guildünket, többet játszol más guildekkel, akkor először ezért is szólni fogunk, ha ez nem változik ez is kirúgáshoz fog vezetni!
-Bármilyen módon, égeted, ócsárolod a klánt, pl: world chat, ez is kirúgást von maga után!
-Ezentúl bármilyen szabálysértés, amit úgy ítélünk meg, hogy súlyos, és/vagy negatív hatással van a guildra/guild tagjaira, kirúgás követ!

6, Teamspeak:

A TS kezdetnek a klanok.hu szerverén fog működni, saját szobával. A szoba neve The Last Legion lesz. Ezúttal szeretnék megkérni mindenkit, hogy szerezzen be TS3-at és frissítse a legújabb verzióra, különben nem fog tudni fellépni a szerverre. Emellett ha nincs mikrofonja, jó lenne, ha szerezne minél hamarabb, hogy halljuk is ha mondani akar valamit, ne csak ő halljon minket. Még jobb ha headset-et is be tudsz szerezni, visszhangzás elkerülése végett. A TSen egyenlőre a klanok.hu szabályai fognak működni, ha valakinek sikerül kirúgatni minket a szerverről, az ki lesz rúgva a guildből! A szabályzatot itt olvashatjátok: http://www.klanok.hu...3-alapszabalyok , megkérek mindenkit, hogy vegye komolyan!
Amint lesz egy jobb lehetőségünk, esetleg saját szervert tudunk üzemeltetni, cserélni fogunk.

7, Eventek:

Eventek, heti 3-4 alkalommal lesznek rendezve tervek szerint, ezeket előre mindig meg fogjuk beszélni TS-en, és ki lesznek írva a weboldalra, a fórumban és a kalendárban is megtaláljátok őket. Persze a számuk változhat, kérésre, vagy ha úgy ítéljük meg, hogy sok vagy kevés event van. Ezeken a részvétel nem kötelező, de ajánlott, egyrészt enélkül nem fogsz nagyobb rangot kapni a guildben, másrészt pedig tudni fogjuk hogy számíthatunk rád. Fogunk mind PVP és PVE eventeket rendezni, és szeretnénk majd IRL találkozókat is ha megoldható lesz. Az eventek alatt mindig leszünk TS-en, ez elengedhetetlen hogy a maximumot hozzuk ki magunkból.

8, Általános maradék:

Kérnék mindenkit, hogy world chaten és hasonlókon, próbálja meg angolul intézni az ügyeit, a magyar beszélgetést hagyjuk meg TS-re, guild chatre, privátba. Emellett kérlek ne égessétek magatokat world chaten, ne álljatok le veszekedni a kis 12éves hülyegyerekekkel, hogy a WoW mennyivel jobb mint ez a játék. Ez azért kell, hogy a guild egyik tagját se nézzék hülyének, érezzék, hogy mi komolyan vesszük a játékot, tartsanak tőlünk.


Ha bárkinek bármi javaslata van, megtalál, szívesen várok minden építő vagy éppen nem építő jellegű kritikát. A szabályzat lehetséges, hogy bővülni vagy módosulni fog, de ezeket mindig közzé fogom tenni. Köszönöm a figyelmet.


by Rayzax
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#59 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 31. 15:50

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2012. 08. 31. 12:50

Rendben van, belépek még a mai nap folyamán, csak teamspeakelni nem szoktam. Egyrészt nincs mikrofonom, másrészt utálom, ha hallják mások rajtam kívül a szobában, hogy mit beszélek másnak, ezért hanyagolom. Ha ez nem gond, akkor belépek.

OK akkor csak lépj be a szobába, legalább hallasz minket, azt majd chatbe irogatsz
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#60 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 31. 18:13

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 08. 31. 15:50

OK akkor csak lépj be a szobába, legalább hallasz minket, azt majd chatbe irogatsz

Regisztráltam :)
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó