HWSW Informatikai Kerekasztal: Guild Wars 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Guild Wars 2 ...egy AAA mmo havidíj nélkül

#1 Felhasználó inaktív   fubenalvo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 04. 21. 08:47

Mit jelent pontosan a Dinamikus Tartalom (Quest)?
Nem statikus NPC-k osztogatják majd a különböző feladatokat, hanem folyamatosan változik az épp elérhető tartalom, változik a világ. Egy játékos beindít egy eseménysorozatot, és mellette egy másik játékos egy teljesen más eseményt. Végül a kettő lehet, hogy hatással lesz egymásra attól függően, hogy a játékosok hogy teljesítenek és elindíthat egy 3ik vagy egy 4ik eseményt is, vagy épp a kettőt egyszerre. Nagyon nehéz pár sorban erről beszélni, így ajánlom figyelmetekbe az alábbi cikkek olvasgatását: tovább...

A régi quest típusok teljesen eltűnnek?
Az arenanet igyekezett olyan alternatívát nyújtani, amivel mindenki elfoglalhatja magát hosszú időre és az eredménye megmarad. Ezek pedig különböző NPC-k képébe jelennek meg, lehet ez egy farmer, egy boltos, vagy bármi más. A lényeg, hogy ezeket a karaktereket egy-egy szív jeleníti meg a térképen, ami eleinte üres. Ha segítünk nekik pár apró feladatban akkor ez a szív szép lassan megtelik, ami magával hozhat további feladatokat és további előnyökkel járhat. tovább…

PVP információk
Három fajta lesz. WvWvW, ebben három szerver harcol egymás ellen egy héten keresztül. Lesz 5v5 PvP, valamint lesz az úgynevezett "hot-joinable" PvP, ez olyan lesz mint amilyen az FPS-ekben is van, kiválasztod milyen harchoz akarsz csatlakozni és már mehet is a játék.

Legjobban pedig talán ez az interjú foglalja össze azt, amit eddig tudunk a készülő játékról. Ebben minden részlet benne van és ha ez alapján valaki nem kap kedvet a játékhoz, szerintem már nem is fog... :)
A következő interjúban nagyok sok újdonság nem hangzik el, viszont úgy gondolom, biztosan van itt olyan aki nem követi napról-napra az információkat, ezért készítettem egy fordítást arról ami elhangzott. A fordítás nem szóról szóra történt, igyekeztem minden mondanivaló lényegét kiemelni. Új infókat a PvP-ről és a marketplace-ről hallhatunk valamint egy-két kisebb részlet is kiderül.

A Guild Wars 2 fórum a manifesto video bemutatásával kezdődik. Miután lement a videó, Colin rögtön el is mond három alap dolgot a Guild Wars 2-ről: a Guild Wars 2 egy teljesen nyitott világú MMO, lehet ugrani a játékban és végül, nincs havidíj. Ezután elmondja, hogy a Guild Wars 2 három lényeges területen akarja megújítani az MMO vonalat: személyes történet, dinamikus események és harc. Elsőnek a személyes történetről beszél. Elmondja, hogy szeretnék belevinni a hagyományos RPG elemeket egy MMO-ba. Az egész az életrajzod megalkotásával kezdődik a játék elején. Az életrajzi döntések alapján teljesen új vonalat vesz fel a karaktered története. A személyes történeted során olyan dolgok történnek a karaktereddel melyek hatással vannak az ún. „home instance"-odra, ami a karaktered szomszédsága. Például olyan döntés elé kerülhetsz, hogy vagy megmented a barátaidat vagy hagyod őket meghalni a nagyobb jó érdekében. Ha megmented őket, akkor ha elmész a home instance-odba ott találkozni fogsz velük. A játékban lesz egy napló is ami feljegyez minden dolgot ami történt veled és azt később vissza tudod nézni. tovább...



#2 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 07. 18. 20:34

Megszűnt a Drargrimmar szerver:
http://www.arena.net...a-weekend-event

Magyarokat ezentúl a 'Whiteside Ridge'-ra várják, és ide kezdődött el a magyar GW2 oldalakon a toborzás is:
http://gw2.variance.hu/
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#3 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 07. 19. 00:50

Gondoltam, hogy beszállok a bétába, van egy ismerősömnek fölös béta kulcsa, de mivel hétvégén végig délutános leszek, ezért nem sok értelmét látom, hogy szenvedjek a 20 giga letöltésével... Pedig kíváncsi vagyok rá nagyon.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#4 Felhasználó inaktív   Dark_Temptation 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 07. 19. 01:04

Üzenet megtekintéseIdézet: fubenalvo - Dátum: 2011. 04. 21. 08:47

Mit jelent pontosan a Dinamikus Tartalom (Quest)?
Nem statikus NPC-k osztogatják majd a különböző feladatokat, hanem folyamatosan változik az épp elérhető tartalom, változik a világ. Egy játékos beindít egy eseménysorozatot, és mellette egy másik játékos egy teljesen más eseményt. Végül a kettő lehet, hogy hatással lesz egymásra attól függően, hogy a játékosok hogy teljesítenek és elindíthat egy 3ik vagy egy 4ik eseményt is, vagy épp a kettőt egyszerre. Nagyon nehéz pár sorban erről beszélni, így ajánlom figyelmetekbe az alábbi cikkek olvasgatását: tovább...

A régi quest típusok teljesen eltűnnek?
Az arenanet igyekezett olyan alternatívát nyújtani, amivel mindenki elfoglalhatja magát hosszú időre és az eredménye megmarad. Ezek pedig különböző NPC-k képébe jelennek meg, lehet ez egy farmer, egy boltos, vagy bármi más. A lényeg, hogy ezeket a karaktereket egy-egy szív jeleníti meg a térképen, ami eleinte üres. Ha segítünk nekik pár apró feladatban akkor ez a szív szép lassan megtelik, ami magával hozhat további feladatokat és további előnyökkel járhat. tovább…

PVP információk
Három fajta lesz. WvWvW, ebben három szerver harcol egymás ellen egy héten keresztül. Lesz 5v5 PvP, valamint lesz az úgynevezett "hot-joinable" PvP, ez olyan lesz mint amilyen az FPS-ekben is van, kiválasztod milyen harchoz akarsz csatlakozni és már mehet is a játék.

Legjobban pedig talán ez az interjú foglalja össze azt, amit eddig tudunk a készülő játékról. Ebben minden részlet benne van és ha ez alapján valaki nem kap kedvet a játékhoz, szerintem már nem is fog... :)
A következő interjúban nagyok sok újdonság nem hangzik el, viszont úgy gondolom, biztosan van itt olyan aki nem követi napról-napra az információkat, ezért készítettem egy fordítást arról ami elhangzott. A fordítás nem szóról szóra történt, igyekeztem minden mondanivaló lényegét kiemelni. Új infókat a PvP-ről és a marketplace-ről hallhatunk valamint egy-két kisebb részlet is kiderül.

A Guild Wars 2 fórum a manifesto video bemutatásával kezdődik. Miután lement a videó, Colin rögtön el is mond három alap dolgot a Guild Wars 2-ről: a Guild Wars 2 egy teljesen nyitott világú MMO, lehet ugrani a játékban és végül, nincs havidíj. Ezután elmondja, hogy a Guild Wars 2 három lényeges területen akarja megújítani az MMO vonalat: személyes történet, dinamikus események és harc. Elsőnek a személyes történetről beszél. Elmondja, hogy szeretnék belevinni a hagyományos RPG elemeket egy MMO-ba. Az egész az életrajzod megalkotásával kezdődik a játék elején. Az életrajzi döntések alapján teljesen új vonalat vesz fel a karaktered története. A személyes történeted során olyan dolgok történnek a karaktereddel melyek hatással vannak az ún. „home instance"-odra, ami a karaktered szomszédsága. Például olyan döntés elé kerülhetsz, hogy vagy megmented a barátaidat vagy hagyod őket meghalni a nagyobb jó érdekében. Ha megmented őket, akkor ha elmész a home instance-odba ott találkozni fogsz velük. A játékban lesz egy napló is ami feljegyez minden dolgot ami történt veled és azt később vissza tudod nézni. tovább...



elolvastam a cikket és engem nagyon meggyőzött! már alig várom! :) jó lesz már 1 igazi mmo a wow után :D

#5 Felhasználó inaktív   Vampire17 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 07. 24. 13:18

Eszeveszett nyereményjáték az MMOUnionon!

Nyerj egy Guild Wars 2 dobozos játékot! (Amennyiben még nem rendeltél elő... :) )

#6 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 07. 25. 18:32

egy kis warrior PVP rampage :)

"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#7 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 07. 30. 10:06

Lesz free trial kód a dobozos gamékhoz?
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#8 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 07. 30. 13:45

Üzenet megtekintéseIdézet: Dan(td) - Dátum: 2012. 07. 30. 10:06

Lesz free trial kód a dobozos gamékhoz?

Nem, de ki tudja mi lesz fél év múlva.
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#9 Felhasználó inaktív   Rayzax 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 18. 23:17

Sziasztok, a The Last Legion magyar guild nyílt tagfelvételt hirdet minden magyar játékosnak, akik a Whiteside Ridge szerveren fognak majd karaktert indítani. Több infó itt: http://thelastlegiongw2.enjin.com/home Ha brámi kérdésetek merülne fel, keressetek fel itt gamekapcson Rayzax néven, vagy akár a weboldalon keresztül, esetleg e-mailben a raydarogue@gmail.com címen :))

#10 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 19. 16:23

Üzenet megtekintéseIdézet: fubenalvo - Dátum: 2011. 04. 21. 08:47

Mit jelent pontosan a Dinamikus Tartalom (Quest)?
Nem statikus NPC-k osztogatják majd a különböző feladatokat, hanem folyamatosan változik az épp elérhető tartalom, változik a világ. Egy játékos beindít egy eseménysorozatot, és mellette egy másik játékos egy teljesen más eseményt. Végül a kettő lehet, hogy hatással lesz egymásra attól függően, hogy a játékosok hogy teljesítenek és elindíthat egy 3ik vagy egy 4ik eseményt is, vagy épp a kettőt egyszerre. Nagyon nehéz pár sorban erről beszélni, így ajánlom figyelmetekbe az alábbi cikkek olvasgatását: tovább...

A régi quest típusok teljesen eltűnnek?
Az arenanet igyekezett olyan alternatívát nyújtani, amivel mindenki elfoglalhatja magát hosszú időre és az eredménye megmarad. Ezek pedig különböző NPC-k képébe jelennek meg, lehet ez egy farmer, egy boltos, vagy bármi más. A lényeg, hogy ezeket a karaktereket egy-egy szív jeleníti meg a térképen, ami eleinte üres. Ha segítünk nekik pár apró feladatban akkor ez a szív szép lassan megtelik, ami magával hozhat további feladatokat és további előnyökkel járhat. tovább…

PVP információk
Három fajta lesz. WvWvW, ebben három szerver harcol egymás ellen egy héten keresztül. Lesz 5v5 PvP, valamint lesz az úgynevezett "hot-joinable" PvP, ez olyan lesz mint amilyen az FPS-ekben is van, kiválasztod milyen harchoz akarsz csatlakozni és már mehet is a játék.

Legjobban pedig talán ez az interjú foglalja össze azt, amit eddig tudunk a készülő játékról. Ebben minden részlet benne van és ha ez alapján valaki nem kap kedvet a játékhoz, szerintem már nem is fog... :)
A következő interjúban nagyok sok újdonság nem hangzik el, viszont úgy gondolom, biztosan van itt olyan aki nem követi napról-napra az információkat, ezért készítettem egy fordítást arról ami elhangzott. A fordítás nem szóról szóra történt, igyekeztem minden mondanivaló lényegét kiemelni. Új infókat a PvP-ről és a marketplace-ről hallhatunk valamint egy-két kisebb részlet is kiderül.

A Guild Wars 2 fórum a manifesto video bemutatásával kezdődik. Miután lement a videó, Colin rögtön el is mond három alap dolgot a Guild Wars 2-ről: a Guild Wars 2 egy teljesen nyitott világú MMO, lehet ugrani a játékban és végül, nincs havidíj. Ezután elmondja, hogy a Guild Wars 2 három lényeges területen akarja megújítani az MMO vonalat: személyes történet, dinamikus események és harc. Elsőnek a személyes történetről beszél. Elmondja, hogy szeretnék belevinni a hagyományos RPG elemeket egy MMO-ba. Az egész az életrajzod megalkotásával kezdődik a játék elején. Az életrajzi döntések alapján teljesen új vonalat vesz fel a karaktered története. A személyes történeted során olyan dolgok történnek a karaktereddel melyek hatással vannak az ún. „home instance"-odra, ami a karaktered szomszédsága. Például olyan döntés elé kerülhetsz, hogy vagy megmented a barátaidat vagy hagyod őket meghalni a nagyobb jó érdekében. Ha megmented őket, akkor ha elmész a home instance-odba ott találkozni fogsz velük. A játékban lesz egy napló is ami feljegyez minden dolgot ami történt veled és azt később vissza tudod nézni. tovább...




Ezeket elolvasva, a videót megnézve nekem is megjött hozzá a kedvem, de még nem döntöttem el, hogy megveszem-e. Egyedül egy dolog bosszant ebben a játékban, az pedig az a számomra nem beleillő, bugyuta, animésen kinéző gnómszerűségek. Bár úgy is ember tolvajt játszanék, ez nálam egyértelmű. Csak félek, hogy ezt is hamar megunnám, mint a többi MMo-t, amit próbáltam.

Szerkesztette: The Lone Drow 2012. 08. 19. 16:30 -kor

"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#11 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 19. 17:08

Üzenet megtekintéseIdézet: Rayzax - Dátum: 2012. 08. 18. 23:17

Sziasztok, a The Last Legion magyar guild nyílt tagfelvételt hirdet minden magyar játékosnak, akik a Whiteside Ridge szerveren fognak majd karaktert indítani. Több infó itt: http://thelastlegiongw2.enjin.com/home Ha brámi kérdésetek merülne fel, keressetek fel itt gamekapcson Rayzax néven, vagy akár a weboldalon keresztül, esetleg e-mailben a raydarogue@gmail.com címen :))

az egyértelmű, hogy Whiteside Ridge-be megyek, de az egyik barátommal valószínűleg közös guildet alkotunk, ha mégse jönne össze akkor lehet, hogy jelentkezek nálad, a kezdő karakterem egy Charr warrior lesz :-)
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#12 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 19. 23:05

Kicsit utánaolvastam és eddig nagyon úgy tűnik, hogy meg fogom venni, ha nem is rögtön a megjelenéskor, majd meglátjuk, hogy miként állok pénzügyileg. Meg úgy is várnom kell majd október magasságáig egyik ismerősömre, hogy ő is meg tudja majd venni. Minden esetre nagyon kiváncsi vagyok, mert amit leírnak az nagyon jól hangzik, csak, hogy mennyire működik majd, azt nem tudom. Remélem, hogy a dobozos standard kiadáshoz nem csak egy letöltő kódot adnak, mert agyfaszt kapnék, mire lejön a 25 giga :D

Szerkesztette: The Lone Drow 2012. 08. 19. 23:17 -kor

"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#13 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 23. 21:08

elvileg 10 perc múlva újabb Stresstest, aki tud az jöjjön :)
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#14 Felhasználó inaktív   hajsza 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 25. 15:02

Sajnos, ahogyan várható is volt, nem bírták a szerverek a terhelést. Jelenleg áll minden. Gondolom kell 1-2 hét, mire kisimulnak a terhelésgörbék.
Az összetartás olyan erõ, ami hegyeket képes megmozgani. Feltéve, hogy legalább a fele egy irányba tolja. (Idézet egy régi CoV-ból)

#15 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 25. 21:54

Ahh, pedig én most rendeltem elő, de nem baj, úgy is várnom kell majd...
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#16 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 25. 23:15

ugyan már, 2 és fél óra kiesés volt, fél kettőkor dobott ki a játék, de már 4 után tökéletes volt megint minden, nohjó azért néhol még nem árt neki egy tapasz itt-ott, de már most nagyon jó SZVSZ
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#17 Felhasználó inaktív   hajsza 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 26. 13:36

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 08. 26. 00:15

ugyan már, 2 és fél óra kiesés volt, fél kettőkor dobott ki a játék, de már 4 után tökéletes volt megint minden, nohjó azért néhol még nem árt neki egy tapasz itt-ott, de már most nagyon jó SZVSZ
Igazad van, nem annyira rossz a helyzet. Tegnap a hozzászólásom után még egy darabig próbálgattam, azután mással foglalkoztam. Este 6 körül újra megpróbáltam és akkor már gond nélkül beeresztett és lefekvésig folyamatosan ment is. Ma reggel is azonnal be tudtam lépni. Most volt megint egy kis kimaradás - új verzió települt, de már újra be lehet lépni.

Szerk.: első benyomásaim nagyon kellemesek. 4 különböző karaktert is indítottam, 4 különböző fajjal és ebből adódóan kezdőterülettel. Egyelőre mindegyik nagyon tetszik és kíváncsi vagyok, hogy hogyan folytatódnak a történeteik.
Azt tudja valaki, hogy hogyan lehet másik faj kezdőterületére átmenni? Van egy kollégám, akivel a jövő héten együtt szeretnék játszani, de az ő fő karaktere ausra az enyém meg ember.

Szerkesztette: hajsza 2012. 08. 26. 13:39 -kor

Az összetartás olyan erõ, ami hegyeket képes megmozgani. Feltéve, hogy legalább a fele egy irányba tolja. (Idézet egy régi CoV-ból)

#18 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 26. 21:23

Üzenet megtekintéseIdézet: hajsza - Dátum: 2012. 08. 26. 13:36

Igazad van, nem annyira rossz a helyzet. Tegnap a hozzászólásom után még egy darabig próbálgattam, azután mással foglalkoztam. Este 6 körül újra megpróbáltam és akkor már gond nélkül beeresztett és lefekvésig folyamatosan ment is. Ma reggel is azonnal be tudtam lépni. Most volt megint egy kis kimaradás - új verzió települt, de már újra be lehet lépni.

Szerk.: első benyomásaim nagyon kellemesek. 4 különböző karaktert is indítottam, 4 különböző fajjal és ebből adódóan kezdőterülettel. Egyelőre mindegyik nagyon tetszik és kíváncsi vagyok, hogy hogyan folytatódnak a történeteik.
Azt tudja valaki, hogy hogyan lehet másik faj kezdőterületére átmenni? Van egy kollégám, akivel a jövő héten együtt szeretnék játszani, de az ő fő karaktere ausra az enyém meg ember.

Minden faj fővárosában van portal Lion's Arch-ba, ahonnan pedig az összes portál elérhető a különböző fajokhoz.
1ébként a történeted nagyjából szinte csak a tied, rengeteg féle indulás és elágazás van az egyes fajokon belül is, a guildünkben 3 charr is van és megyünk néha segíteni egymásnak a főstoryban és néha tök más úton haladunk.
Délelőtt még működött de délutánra nem tudom mit csináltak a partyn/guilden belüli cooperativitással, mert van vele most egy kis gebasz, mert néha nem látjuk egymást hiába vagyunk egy területen, meg ilyesmi. Lehet hogy már estére jó lett, nem tudom mert ment a WvWvW :)
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#19 Felhasználó inaktív   hajsza 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 27. 09:58

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 08. 26. 22:23

Minden faj fővárosában van portal Lion's Arch-ba, ahonnan pedig az összes portál elérhető a különböző fajokhoz.
...
Délelőtt még működött de délutánra nem tudom mit csináltak a partyn/guilden belüli cooperativitással, mert van vele most egy kis gebasz, mert néha nem látjuk egymást hiába vagyunk egy területen, meg ilyesmi. Lehet hogy már estére jó lett, nem tudom mert ment a WvWvW :)
Köszönöm, közben kb. 1 órával később már teljesen véletlenül belebotlottam a megoldásba. A coop dologgal kapcsolatban nincsen olyasmi, mint a GW1-ben volt - több instance ugyanabból a területből. Nem lehet, hogy szét lettetek szórva? Ha igen, akkor ez valószínűleg bug, amit remélhetőleg miharamabb javítanak.
Az összetartás olyan erõ, ami hegyeket képes megmozgani. Feltéve, hogy legalább a fele egy irányba tolja. (Idézet egy régi CoV-ból)

#20 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 27. 11:08

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 08. 26. 21:23

1ébként a történeted nagyjából szinte csak a tied, rengeteg féle indulás és elágazás van az egyes fajokon belül is, a guildünkben 3 charr is van és megyünk néha segíteni egymásnak a főstoryban és néha tök más úton haladunk.


Az eddig föl nem tett kérdésemre most megkaptam a választ, szóval köszönöm :). Féltem, hogy ez csak valamilyen marketing duma és csak minimális lehet az eltérés. Egyébként a története jó? Nem tudom mennyire haladtál/haladtatok még előre benne. Én tervezem ma megvenni a regényt.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó