HWSW Informatikai Kerekasztal: Guild Wars 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Guild Wars 2 ...egy AAA mmo havidíj nélkül

#81 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 10. 21:21

Üzenet megtekintéseIdézet: Turley - Dátum: 2012. 09. 10. 20:07

Belegondolok, lehet nálam a gebasz, jobban kéne socializálódnom, amivel eddig nemvolt gond, csak ebben a játékban, na majd igyekszem. :p

hát szerintem se az az igazán keményvonalas MMO, egész könnyed tud lenni néha, picit causal ezért egyedül is elboldogul a drága user, de társaságban szórakoztatóbb SZVSZ :)

- de pl a dungeonokhoz vagy az utolsó story questhez (ami szintén egy dungeon) bizony kell egy jó kis csapat, és akkor már a legjobb ha olyanokkal mész akikkel tudsz közben beszélni (a klánunkban pl kötelező az instázáshoz TS-t is használni)

Szerkesztette: Drat 2012. 09. 10. 21:29 -kor

"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#82 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 12. 14:01

Az első world boss megvolt :) :
Kép

Szerkesztette: The Lone Drow 2012. 09. 12. 14:03 -kor

"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#83 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 13. 01:35

a 'World vs World' szinte már teljesen rendben van, sőt még az esti csúcsban is remekel :)

(hajnali 1-2 körül mondjuk már nem sok partner volt, úgyhogy megragadott a birka szellem)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#84 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 13. 11:53

Jól néz ki, én még nem próbáltam, de előbb-utóbb ki fogom :). Az igazsághoz hozzátrtozik, hogy én a Skyrimen függök már megint, este ezért nem voltam fönt :D
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#85 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 13. 23:38

Úgy hallottam régen, hogy ha a GW 1-es accoddal regisztrálsz be ide, és áthozod az ott szerzett titulusokat, akkor azért kapsz bónuszt a játékban. Ez végül igaz lett? Van belőle előnye az embernek, ha áthozza a fiókját? Vagy nincs, és lehet teljesen új fiókot is regisztrálni?

#86 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 14. 05:56

Üzenet megtekintéseIdézet: Harkat - Dátum: 2012. 09. 13. 23:38

Úgy hallottam régen, hogy ha a GW 1-es accoddal regisztrálsz be ide, és áthozod az ott szerzett titulusokat, akkor azért kapsz bónuszt a játékban. Ez végül igaz lett? Van belőle előnye az embernek, ha áthozza a fiókját? Vagy nincs, és lehet teljesen új fiókot is regisztrálni?

Átlehet hozni a GW1-es fiókot, és tényleg jár hozzá valami, de nem tudom mi, én a nyár közepén eladtam a GW1-es acc-omat, úgyhogy újat kellett csinálnom
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#87 Felhasználó inaktív   Turley 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 112
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 14. 21:42

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 09. 14. 05:56

Átlehet hozni a GW1-es fiókot, és tényleg jár hozzá valami, de nem tudom mi, én a nyár közepén eladtam a GW1-es acc-omat, úgyhogy újat kellett csinálnom

GW1-ben, elkell menni az eye of the northba először, ott a hall of monumentsben, hozzákell adni a dolgokat
ha ide beírod a GW1-es neved, megmutatja mik járnak neked, egyébként mindegyik cosmetic armor/pet/minipet, ha kellenek akkor guildwars2 accountba belépni, és ott van beállítás, hogy link guild wars 1 account, utána GW2ben, kapsz 1 teleportál orbot, amivel odatudsz menni a hall of monumentsbe és átvenni, ha esetleg nem kapnád meg( usual bug), akkor lions archban vendortól ingyen átlehet venni.DE szerintem, aki lvl 30-50 fölött van már fölösleges ezzel foglalkozni, annyira nem szépek ezek a cosmetic armorok.

EDIT: teljesen új accountal is működik a dolog, nem kötelező a GW1-es felhasználót használni.

Szerkesztette: Turley 2012. 09. 14. 21:43 -kor


#88 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 17. 15:00

Köszi szépen.
Amúgy hány slot van a játékban? Azaz hány karaktert kezdhetsz?

#89 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 17. 16:24

Üzenet megtekintéseIdézet: Harkat - Dátum: 2012. 09. 17. 15:00

Köszi szépen.
Amúgy hány slot van a játékban? Azaz hány karaktert kezdhetsz?

5 slot van alapból, de lehet venni még 3-at (gemért, amit játékbeli pénzért is meg valódi pénzért is tudsz venni)
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#90 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 17. 17:58

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 09. 17. 16:24

5 slot van alapból, de lehet venni még 3-at (gemért, amit játékbeli pénzért is meg valódi pénzért is tudsz venni)


Az jó. Én tuti 5 karakterrel is végigviszem a játékot, mint ahogy a GW 1-nél tettem :) 5x annyi idő és élvezet.

#91 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 26. 18:01

Most nézem, hogy fixen van 5 támadó skilled fegyvertől függően és kész. Ez egy kicsit csalódás most nekem, hisz épp ezt szerettem az első részben, hogy temérdek skilled volt, és te magad rendezhetted be a builded. Itt meg csak a slot skilleket lehet változtatni.
Nem lesz így kicsit egyhangú a támadás? Mert mondjuk egy rangerrel én valószínű csak íjjal fogok támadni, ami azt jelenti 80 szinten át ugyan az az 5 skillem lesz.

#92 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 26. 18:20

Üzenet megtekintéseIdézet: Harkat - Dátum: 2012. 09. 26. 18:01

Most nézem, hogy fixen van 5 támadó skilled fegyvertől függően és kész. Ez egy kicsit csalódás most nekem, hisz épp ezt szerettem az első részben, hogy temérdek skilled volt, és te magad rendezhetted be a builded. Itt meg csak a slot skilleket lehet változtatni.
Nem lesz így kicsit egyhangú a támadás? Mert mondjuk egy rangerrel én valószínű csak íjjal fogok támadni, ami azt jelenti 80 szinten át ugyan az az 5 skillem lesz.

Rangerrel bedobod a 'Rampage As One' elit skillt, vagy a kürttel az 5-öst, benyomod a 'Sharpening Stone'-t, aztán rá a 'Quickening Zephyr', mindezt shortbow-val (ha kürtözöl akkor utána gyorsan váltás bow-ra)...noh ezek után PVP-ben nincs sok ellenfeled :)
- ja és igen, picit egyhangú, ez van

Szerkesztette: Drat 2012. 09. 26. 18:21 -kor

"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#93 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 02. 09. 10:48


"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#94 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 15. 20:28

Egy jó ideje nem játszottam a játékkal, a launch óta új gépem is van, ami jóval erősebb, mint az előző, néhány napja újra elkezdtem játszani, immár barátnőmmel, viszont akadt egy nagy bajom, amire megoldást a hivatalos support fórumon sem találtam.
A játék random idő után megfagy, van, hogy feladatkezelővel ki tudom nyírni, de általában olyan szinten megfagy, hogy csak újraindítás segít, semmi másra nem reagál. Kifagyáskor egy színű képernyő fogad, mindig másmilyen árnyalatú, hallani akadozó hangokat, de ennyi. Ehhez kapcsolódó fórum postokat a hivatalos support oldalán 6 hónapja jegyeztek, de megoldást senki sem írt. Nem értem, mivel a gép nem melegszik túl, semmi más nem fagy meg ilyen módon, és sosem csinálta. Okozhat az ilyen bajt, hogy nem arra a partícióra van telepítve, ahol a Windows van? Esetleg az, hogy miköznben töltötte le a javításokat telepítés után 1-2 alkalommal megszakadt a net?
Minden esetre megpróbálom rendszergazdaként futtatni.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#95 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 16. 00:33

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2013. 08. 15. 20:28

Egy jó ideje nem játszottam a játékkal, a launch óta új gépem is van, ami jóval erősebb, mint az előző, néhány napja újra elkezdtem játszani, immár barátnőmmel, viszont akadt egy nagy bajom, amire megoldást a hivatalos support fórumon sem találtam.
A játék random idő után megfagy, van, hogy feladatkezelővel ki tudom nyírni, de általában olyan szinten megfagy, hogy csak újraindítás segít, semmi másra nem reagál. Kifagyáskor egy színű képernyő fogad, mindig másmilyen árnyalatú, hallani akadozó hangokat, de ennyi. Ehhez kapcsolódó fórum postokat a hivatalos support oldalán 6 hónapja jegyeztek, de megoldást senki sem írt. Nem értem, mivel a gép nem melegszik túl, semmi más nem fagy meg ilyen módon, és sosem csinálta. Okozhat az ilyen bajt, hogy nem arra a partícióra van telepítve, ahol a Windows van? Esetleg az, hogy miköznben töltötte le a javításokat telepítés után 1-2 alkalommal megszakadt a net?
Minden esetre megpróbálom rendszergazdaként futtatni.

Miután kiléptél én még konzultáltam a klánnal és a baj fő okozója lehet ha pl Win7-ből a 32bites verziót használod, 64es kell neki.
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#96 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 16. 10:40

64 bites van. Viszont jobban utána néztem a dolognak Support fórumon, ott találtam azt, hogy valószínűleg egy Directx probléma, amit elméletben megoldottam, de még nem teszteltem, majd talán ma este.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#97 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 02. 24. 21:39

Hali.
A héten veszem meg a GW 2-őt. Az volna a kérdésem, hogy melyik szerveren vannak leginkább magyarok? Vagy esetleg van egy nagy magyar guild? Csak mert szívesen csatlakoznék majd. :)

#98 Felhasználó inaktív   esztyopa 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 753
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 26. 06:24

Nem akarja Valaki *kidobni* az eredeti GW2-jét?
Szívesen átvenném! :p/persze nem ingyen!/

Szerkesztette: esztyopa 2014. 07. 26. 06:25 -kor


Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó