HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Öt évig még biztos fejlesztik a Symbiant - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Öt évig még biztos fejlesztik a Symbiant

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

• HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag

Elküldve: 2011. 05. 30. 10:06

A Nokia vezetője, Stephen Elop kijelentette, a vállalata 2016-ig biztosan támogatni fogja a Symbian operációs rendszert, vagyis még öt évig érkeznek frissítések és fejlesztések.
https://www.hwsw.hu/hirek/46782/nokia-symbian-windows-phone-okostelefon.html

#2 Felhasználó inaktív   ZeGa 

• Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag

Elküldve: 2011. 05. 30. 10:06

Az Annával teljesen megújul a Symbian kezelőfelülete. Ez így nem teljesen igaz, valóban változik, de ez inkább csak az ikonokra vonatkozik. A teljes megújulás PR3.0 (Symbian Belle) szoftver érkezésével válik valóssá, ami év vége felé lesz elérhető.

#3 Felhasználó inaktív   prygme 

• Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag

Elküldve: 2011. 05. 30. 16:07

"Az IDC előrejelzése szerint a Microsoft és a Nokia házassága is szerepet játszik abban, hogy a Windows Phone 7 2015-ben 20 százalék feletti részesedésével a második legnépszerűbb okostelefon-platform lesz a piac mintegy felét uraló Android mögött, megelőzve az Apple iOS-t és a BlackBerry OS-t is".

szép álmok ezek scifi kategóriában:D
az elemzők hírhedtek a mobilpiacos jóslásaik fatális tévedéseiről,
lásd két éves téves jóslataikat,
http://www.computerworld.com/s/article/9140761/Windows_Mobile_smartphone_sales_plunge_20_in_Q3?taxonomyId=75&pageNumber=1

#4 Felhasználó inaktív   Krisztian77 

• Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag

Elküldve: 2011. 05. 31. 05:44

"Ahogy végrehajtjuk az átmenetet az elsődleges okostelefonos operációs rendszerünk, a Windows Phone felé, látni fogjátok, hogy továbbra is fektetünk a Symbianba. Tudom hogy nagyon sok kérdés van azzal kapcsolatban, hogy ezt meddig folytatjuk, és most nagyon világosan kinyilvánítottuk, hogy a Symbian készülékekhez legalább 2016-ig lesznek szoftverfrissítések. Szóval még hosszú út áll a Symbian előtt"

:) Azert kivancsi lennek hany ember dol be ennek a szovegnek :)

#5 Felhasználó inaktív   dareal 

• Senior tag
  • Csoport: GK moderátor

Elküldve: 2011. 06. 01. 06:10

Üzenet megtekintéseIdézet: Munkásököl - Dátum: 2011. 06. 01. 04:38

Nekem majd ha fizetnek 100ezret meg mellé egy ingyen telefont akkor elgondolkodom hogy lecseréljem-e a NOKIA N70-esemet egy giccses kényelmetlen cumizós kecsesen simogatós okostojás teleroncsra :banghead: addig is maradok a SymbianOS N70-nél...

inkább azt a videót csináld meg, amiben bemutatod, hogy gyorsabban írsz sima telefonos t9 (nem prediktív) billentyűzeten, mint touchscreenen. azt hazudtad, hogy gyorsabb vagy és csinálsz videót. ennek már több mint 1 hónapja.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#6 Felhasználó inaktív   otto_dc 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2011. 06. 01. 09:12

@dareal: én speciel nem szeretem a prediktív izét: múltkor is keresek valakit - android 2.2 - a telefon névjegyzékében, tudom, hogy Gizella, de nem emlékeztem, hogy Gizit vagy Gizellát írtam, tehát beírtam azt hogy "giz". Erre a köcsög nem átírja "tíz"-re... :(

#7 Felhasználó inaktív   dareal 

• Senior tag
  • Csoport: GK moderátor

Elküldve: 2011. 06. 01. 10:03

Üzenet megtekintéseIdézet: otto_dc - Dátum: 2011. 06. 01. 10:12

@dareal: én speciel nem szeretem a prediktív izét: múltkor is keresek valakit - android 2.2 - a telefon névjegyzékében, tudom, hogy Gizella, de nem emlékeztem, hogy Gizit vagy Gizellát írtam, tehát beírtam azt hogy "giz". Erre a köcsög nem átírja "tíz"-re...

jó billentyűzetet és beállítást kell használni. én a smartkeyboard-ot használom, magyar szótárral. az beállítható úgy, hogy felajánlásokat tegyen, de csak rábökésre javítson, illetve tanuljon magától.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#8 Felhasználó inaktív   NoP 

• Törzsvendég
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2011. 06. 01. 10:23

@Munkásököl: Tudod mi különböztet meg téged az Apple-fanatikusoktól?

Semmi, max. ha nagyon kötekedni akarsz, akkor négy betű - mert egyen osztoztok. :banghead:
i5 750 - 8GB - GTX 560Ti 2GB/GDDR5 OC - Vertex3 120GB - ST 1TB, 250GB - PX880SA - SB Zx - Cordless Desktop LX710 - 7 x64 Pro - 47" LCD

Téma megosztása:

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó