HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Csökken a PS3 ára, jön az olcsó PSP - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Csökken a PS3 ára, jön az olcsó PSP

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2011. 08. 17. 09:36

Azonnali hatállyal csökkentette a PlayStation 3 játékkonzol árát a Sony. A cég tegnap a kölni Gamescom konferencián egy új, olcsó PSP-ről is lerántotta a leplet.
https://www.hwsw.hu/hirek/47205/sony-playstation-ps3-psp-vita-konzol-videojatek.html

#2 Felhasználó inaktív   hack69 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.477
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 17. 09:36

Előtte se volt drága a psp,de 30 kiló alatt már tényleg nehéz ellenállni, azoknak akik kizárólag egyedül szoktak játszani. Ez nem igazán szűkíti kőrt azt hiszem.

#3 Felhasználó inaktív   A szerzetes 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 55
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 17. 11:08

Egész jól néz ki az E-1000-es. Nekem még PSP 2000-esem van, egy időben használtam a wifi-t on-line játszani, de aztán leszoktam róla és a routert is visszaállítottam WPA2-es titkosításra. Sajnos elég gáz volt anélkül a PSP. De majd az új Vita. De jó lenne egy olyan! :)

#4 Felhasználó inaktív   Alwares 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 165
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 17. 21:46

A PSP a gyenge szoftvercsatolás mellett is iszonyat jól fogyott, persze hogy lesz még csöves-változat is.

#5 Felhasználó inaktív   UnA 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.482
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 18. 01:20

Nem is szólva arról, hogy az Egyesült Államokban 250 dollárra vitték le az árát, ami kb. 20.000 forinttal kevesebb. De nem a magyar ár sok, mert az EU zónában 250 euró...

#6 Felhasználó inaktív   lajthabalazs 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 47
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 18. 05:42

Az asztali PS3 még mindig nagyon drága az XBOX-hoz képest. Az igazi bevételeket úgyis a játékokból szerzik, nem értem, miért nem adják egy árban a box-szal. Ha nem lenne az árkülönbség, sokkal többen döntenének szerintem a PS mellett, és ha nagyobb a tábor, akkor nem csak hogy jobban fogynak a játékok, de a több játékost a fejlesztőknek is jobban el lehet "adni".

#7 Felhasználó inaktív   gene 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.237
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 18. 08:41

Üzenet megtekintéseIdézet: lajthabalazs - Dátum: 2011. 08. 18. 06:42

Az asztali PS3 még mindig nagyon drága az XBOX-hoz képest. Az igazi bevételeket úgyis a játékokból szerzik, nem értem, miért nem adják egy árban a box-szal. Ha nem lenne az árkülönbség, sokkal többen döntenének szerintem a PS mellett, és ha nagyobb a tábor, akkor nem csak hogy jobban fogynak a játékok, de a több játékost a fejlesztőknek is jobban el lehet "adni".

xbox multi fizetős a ps-é nem
PSN ID: geneMTS

A férfiak és a fiúk között nincs más különbség, csak a játékok ára. // A munka nem f@sz, állhat napokig.[/center]

#8 Felhasználó inaktív   hack69 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.477
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 18. 09:39

@UnA: 30%-ot szoktak rádobni, úgy meg nem jön össze ez az urban legend. Be se kell küldeni a MythBusters-be mert már otthon ki lehet deríteni hogy ordító baromság az usd-eur átváltó játék. Végül is mindegy. Lóf*szt fogják ezt felfogni magyarisztánban. Legalább lehet még valamin sírni.

#9 Felhasználó inaktív   max-pain 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.098
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 18. 12:45

250 dollar + 25% afa az 59ezer forint. Ennyiert itthon is meg lehet majd kapni a gepet.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó