HWSW Informatikai Kerekasztal: World of Warplanes - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

World of Warplanes

#61 Felhasználó inaktív   Yep 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.625
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 16. 08:31

Üzenet megtekintéseIdézet: vaakuum - Dátum: 2012. 08. 16. 09:19

Régen jelentkeztél bétára?

Akkor ez most belsőnézetes vagy külsőnézetes lövöldözős?


Úúúú, valamikor márciusban. Külső nézetes. El lehet bohóckodni vele, első pár csata után azt gondoltam, hogy ez elég nehéz játék, de aztán megszokja az ember és jókat lehet vele repkedni.
Bőven vannak lag-ok, de jó móka. Fejlesztésre még nincs mód, csak a repülőket lehet cserélgetni, pénz, xp, függvényében. De szerintem a tankos jobb.
Ja és szükségtelennek tartom a joy-t, egérrel tökéletesen el lehet boldogulni.

Szerkesztette: Yep 2012. 08. 16. 08:32 -kor


#62 Felhasználó inaktív   Yep 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.625
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 16. 09:29

Üzenet megtekintéseIdézet: Yep - Dátum: 2012. 08. 16. 09:31

Úúúú, valamikor márciusban. Külső nézetes. El lehet bohóckodni vele, első pár csata után azt gondoltam, hogy ez elég nehéz játék, de aztán megszokja az ember és jókat lehet vele repkedni.
Bőven vannak lag-ok, de jó móka. Fejlesztésre még nincs mód, csak a repülőket lehet cserélgetni, pénz, xp, függvényében. De szerintem a tankos jobb.
Ja és szükségtelennek tartom a joy-t, egérrel tökéletesen el lehet boldogulni.


Annyit módosítanék, hogy lehet fejleszteni. Modul csomagok vannak. Kicsit komolyabbá teszik a gép kinézetét, fegyverzetét, stb...

#63 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 13. 15:19

Valamikor kora tavasszal jelentkeztem a bétára és ma kaptam meg a meghívót, hogy gratulálnak, mától én is tesztpilóta vagyok.
Ráklikkelek a levélben lévő letöltő linkre és azt írja, hogy "DOWNLOAD GAME North American Region" :blink: Most akkor mi van? :think:
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#64 Felhasználó inaktív   frankek 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 14. 09:37

Üzenet megtekintéseIdézet: Sendrov - Dátum: 2012. 09. 13. 15:19

Valamikor kora tavasszal jelentkeztem a bétára és ma kaptam meg a meghívót, hogy gratulálnak, mától én is tesztpilóta vagyok.
Ráklikkelek a levélben lévő letöltő linkre és azt írja, hogy "DOWNLOAD GAME North American Region" :blink: Most akkor mi van? :think:



az hogy anno nem figyeltél és nem az EU-s tesztre jelentkeztél :/
figyelni kell mee a wowp honlap nem figyelmeztet!!!! alapból a .COM-ra visz ami az amcsi .EU értelemszerűen meg...

#65 Felhasználó inaktív   norb 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.092
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 14. 13:09

Anno én is elcsesztem a regisztrációt és USA lettem. Az igaz, hogy nagy forgalom nincs a serveren az időeltolódás miatt. :-D

wowp-t meg hagyjátok, jelentkezzetek erre:

War Thunder

Úgy, ahogy van kenterbe veri a wowp-t. grafikája sokkal-sokkal szebb, sokkal-sokkal optimalizáltabb, minden tekintetben csúnya kudarc a wowp, ehhez képest. Arcade, "simulator" módok, faszán kalibrálható joystick, single mission, arcade mission, historical battle, matricázható repzik, mission editor, sandbox,...kutyafasza. egy csatába nem csak egy repülőt vihetsz. én kb. 2-3 hét után kaptam betakulcsot, a wowp-t úgy ahogy volt, uninstalláltam.


Szerkesztette: norb 2012. 09. 14. 13:19 -kor


#66 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 03. 21. 16:50

Kaptam EU kódot.
Kipróbáltam a játékot.
8 ütközetet toltam, de az égvilágon semmit sem tudtam eltalálni. Ar68-al tolom, 1 ellenfelet pusztítottam el...azt is úgy, hogy véletlen nekimentem.
Nekem eddig zéró játékélmény.
De lehet, hogy velem van a gond.
Irányítás is gáz.
Egért nem tudtam inverzre állítani (ha előre tolom lefele menjen, ha hátra , akkor fölfelé), így nekem egeres irányítás használhatatlan.
Billentyűvel képtelenség pontosan célozni.
Botkormánnyal meg valamiért tetű lassan reagál.
Zéró játékélmény....kár.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#67 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 03. 21. 18:14

Mondtam már, hogy ez egy side project, amíg megy a szekér, azaz a tank addig ezen csak a B csapat fog dolgozni...

#68 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 03. 26. 17:09

A napokban kijött egy új patch.
Jött két új pálya (egy jeges fjordos és egy amcsi golden gate-es) és végre kapott a program belső botkormány finomhangoló részt is. Sőt, az egeres irányítást is többféleképpen lehet állítani.
Kipróbáltam.
Nem lett jobb.
Nyomtam jó pár kört, de az új pályákra egyszer sem rakott be.
Ráadásul ez is a ruszki cuccoknak lejt. Repültem német nehézvadásszal (2 motor, faroklövész stb.) erre jön valami pöttöm csillagmotoros kétfedelű ruszki kacat és úgy fordul, úgy gyorsul, hogy szemmel sem tudom követni. Le is szedett. Spektator üzemmódban megnézem mi a franc volt ez és látom, hogy a ruszki 2 fedelű propelleres játékröpcsi alsó szárnya alatt két pici sugárhajtómű van. Fasza.
Tényleg Side project.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#69 Felhasználó inaktív   Gallagher 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.273
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 03. 27. 09:52

én is kaptam bétameghívót pár hete, játszottam pár kört, de a fejlesztést valahogy nem is tudtam felfogni fél év WoT után, a MM valami elképesztő lassú(2-5 perc míg berak egy meccsbe), a játékélmény nekem pedig nulla. ez eredhet abból, hogy béna vagyok(~10 év fps tapasztalat ellenére), de inkább azt érzem, hogy a célzórendszer nincs jól kidolgozva, se a repcsik nincsenek balanceolva, se semmi és borzasztóan demotiváló a játék. azon pedig kifejezetten meglepődtem, hogy már 1 éve kiadták tesztelésre a játékot és a béta al-fórum alig termel 1-2 hozzászólást
ez a játék egyelőre nagy elhasalásnak tűnik, de ne legyen igazam
viszont én töröltem :(
Képand on the sixth day, God created ManchesterMotherboard:Gigabyte GA-H61M-D2-B3 | CPU:Intel i3-2120 3.30Ghz | VGA:VTX3D Radeon HD5670/1GB
RAM:4GB 1333Mhz/DDR3 | Power:Chieftec 400W | Display: Fujitsu Siemens 19" Wide-LCD & LG 42" LED TV
HDD/SSD: Transcend 128GB[SandForce SF-2281VB1] no HDD. Only Cloud-storage
Operating System: Windows 8.1/64 & OSX 10.8.2

#70 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 03. 27. 15:51

Pedig valószínű, hogy igazad van.
Lehet, hogy ez betesz a csatahajós projektjüknek is. Pedig engem az érdekelne leginkább.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó