HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: December közepén rajtol a PlayStation Vita - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: December közepén rajtol a PlayStation Vita

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2011. 09. 14. 15:23

A Tokyo Game Show előtti sajtókonferenciáján véglegesítette a Sony a PlayStation Vita japán megjelenési dátumát, egyúttal a nyitócímekről is lehullt a lepel. A nyugati premierről továbbra sincsenek pontos információk, az biztos egyelőre, hogy Japánon kívül jövőre mutatkozhat be a kézikonzol.
https://www.hwsw.hu/hirek/47352/sony-playstation-vita-konzol-videojatek.html

#2 Felhasználó inaktív   'Geri' 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.056
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 14. 15:23

bár személyes érdekem fűződik hozzá, hogy ez a platform kevésbé legyen sikeres, azt kell hogy mondjam, a felépítése ránézésre jobbnak tűnik, mint amire számítottam.

#3 Felhasználó inaktív   killerbee 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 438
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 14. 16:46

250 eur wifi only... most komolyan a Sony mit gondol? Ki a fene fog az izomtibor okostelója mellett még egy másik buci gépet is hurcolni, ami "akár" 3-5 órát is képes menni akkuról (nevetséges, 3 óra). Vicc. Ott az élő példa 3DS-el... nem fogy, senki nem akar plusz gépeket hordozni magával drágán, rövid akkuidővel és horribilis játékárakkal. Az okostelók, tabok felfalják annak a piacnak a nagyrészét, amiből a DSi meg a PSP élt, univerzálisak, a játékok meg sokkal olcsóbbak. Lehet nem akkora nagy számok, de nem mindegy hogy 1.000 ft, vagy 12.000, mikor jórészük úgyis casual játékos, csak korábban nem volt lehetősége arra, hogy olcsón a telóján üsse el az időt....

#4 Felhasználó inaktív   lugosi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.063
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 14. 18:52

Tudom, hogy olcsó poén, de ebből még Vita lesz! :D

#5 Felhasználó inaktív   hack69 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.477
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 14. 19:00

Darabszámban a ritka alkatrészek miatt érdekes menet lesz.

#6 Felhasználó inaktív   sh4d0w 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 247
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 15. 07:56

"Első körben csak a japánok kapnak a Sony új, hordozható konzoljátékából."

Minden konzoljáték hordozható - ergo ez a lead javítandó a főoldalon.

#7 Felhasználó inaktív   anuluka 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 15. 10:13

@killerbee: "Ki a fene fog az izomtibor okostelója mellett még egy másik buci gépet is hurcolni"

pl én. SGS-t és N8-at már hurcolok magammal (időnként még laptopot is), de PSV kell :)

#8 Felhasználó inaktív   gene 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.237
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 15. 10:44

akár én is lehetnék.
a mobilon (n6300) csak telefonálok
PSN ID: geneMTS

A férfiak és a fiúk között nincs más különbség, csak a játékok ára. // A munka nem f@sz, állhat napokig.[/center]

#9 Felhasználó inaktív   Szasza2 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 305
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 15. 15:46

5*20=100. 5*980=4900<4980. Ki fog ezek után 100 órás feltöltőkártyát venni, ha 5 db 20 órás olcsóbb?

#10 Felhasználó inaktív   lugosi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.063
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 16. 08:02

Üzenet megtekintéseIdézet: Szasza2 - Dátum: 2011. 09. 15. 16:46

5*20=100. 5*980=4900<4980. Ki fog ezek után 100 órás feltöltőkártyát venni, ha 5 db 20 órás olcsóbb?



Szerintem nem mindenki olyan fösvény, hogy 80 jenért (uszkve 210 forint) tököljön 5 feltöltőkártya kapargatásával amikor 1-gyel is megoldhatja.
Nem hiszem hogy ennek az a kör lenne az ügyfélbázisa, aki 2 órát utazik mert a város másik végén 3 ft-tal olcsóbb egy kiló kenyér.

#11 Felhasználó inaktív   mhmxs 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 18. 11:03

@killerbee: Teljesen más dolog a kettő. nem mondom, hogy nincs átfedés a két piac között, de a PSP-m még mindig kényelmesebb mint akármelyik okostelefon, főleg ha 3-4 órát folyamatosan játszani akarok, a PSP-mre még mindig több élvezhető minőségi, többször is végigjátszható játék van mint bármelyik okostelefonra. Másra való a két dolog, és igenis elviszem a PSP-t ha normális játékélményben szeretném, hogy részem legyen, és nem a telefonom érintőképernyőjét akarom tapizni letakarva a kijelző felét ezzel. Tényleg nem akarok itt felsorolni minden játékot, de mondj légyszi pár game-okosteló párost, ami irányíthatóságban, játékélményben, kijelzőméretben felveszi a versenyt mondjuk egy God Of Warral, NFS Shifttel, Prince Of Persiával, Dante"s Infernóval, vagy GTA-val (tudom ez utóbbi van szifonra is, játszottam is vele, hát nem volt egy nagy élmény).

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó