HWSW Informatikai Kerekasztal: GK Game Party - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

GK Game Party Jöjjünk össze játszani

#21 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 21. 13:16

Mondjátok inkább meg, hogy innen melyik verza ugyanaz, és akkor azt szedem le. :)
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#22 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 21. 13:21

Üzenet megtekintéseIdézet: Scoo - Dátum: 2011. 09. 21. 13:36

Na rohadjanak meg! Ezt nem tudtam. Mennyit szenvedtem vele amíg felraktam. Na szép. Bocs, de akkor nem tudom hova legyen felrakva. Max ha saját ftp-t készítek akkor megosztom sajátgépről.

Megaupload. Ha beregisztrálsz (2-3 perc), akkor max 1 gigás fájlokat fel lehet rakni, amit az utolsó letöltéstől számítva 90 napig tárolni fognak.
Egyébként 1 giga feletti méretet is fel lehet tölteni egyszerre, csak ugye ott is van ez a faszság, és azt letölteni már csak a premium userek tudják.
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#23 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 21. 13:50

Szerintem egyébként tökmind1 melyik verziót szeded le. A lényeg, hogy a fel legyen patchelve. azt viszont letudod tölteni tőlem is. Egyébként a Deiance verzió van fent nálam.

#24 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 21. 14:50

Üzenet megtekintéseIdézet: Scoo - Dátum: 2011. 09. 21. 14:50

Szerintem egyébként tökmind1 melyik verziót szeded le. A lényeg, hogy a fel legyen patchelve. azt viszont letudod tölteni tőlem is. Egyébként a Deiance verzió van fent nálam.

Patch megvan már az egyebekből. És kicsivel több, mint egy óra, és lent lesz a játék is.
Xfire és hamachi telepítve. Az előbbi kicsit idegen még számomra, nem használtam soha, de a csoportba jelentkeztem. Utóbbinál pedig beléptem. Azt hiszem egyelőre ennyi tellett tőlem.
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#25 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 22. 07:19

Megvolt tegnap a GK Game party. Több, kevesebb sikerrel. Sok emberre nem számítottunk, kb olyan 5-6 főre. Hatkor még meg is voltunk annyian, de a tényleges indulásra már csak 4-en maradtunk. Ebből kettőjüknek nem ment az UT2004. Így Limittel toltuk a játékot, amíg a többiek próbálkoztak. Végül áttértünk a Left4Dead 2-re. Ott már hárman is voltunk a GK-ról, de mivel ez alapból 4 személyes co-op játék, így ezzel nem volt gond. Fasza móka volt, bár tizenegykor feladtuk, mivel nem sikerült megcsinálnunk ötödjére se az egyik pályát. Ma este megint nekiesünk. A TeamSpeaknek hála végig dumálni tudtunk, ami alapból egy élmény egy ilyen társaságban :) Szóval ha minden igaz ma 19:30-kor újrázunk.

#26 Felhasználó inaktív   Vendu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 22. 18:31

Kár, hogy lemaradtam erről a multiról. Csak még fel kell telepíteni, meg nem ártana venni egy fülest is, hogy tudjak beszélni.

off:
Akinek van azoktól kérdem, hogy milyen ajánlotok? 3000 Ft-ért láttam egy alap logitech fülest mikrofonnal(Logitech PC Headset 120). Az jó szerintetek, vagy árban feljebb kell menni? Láttam még Speedlinkes headsetet de az csak az egyik fülre megy rá 1700Ft-ért.
Ha tud valaki írjon.

#27 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 22. 18:34

Szerintem szerezzétek be a Left 4 dead 2-t. Az elégé bejött nekünk, mivel kevesen is jót lehet vele játszani. Ilyen co-op gamekben kellene gondolkodnunk.

#28 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 23. 12:26

Ma is nekiesünk a L4D2-nek.

#29 Felhasználó inaktív   peterpal7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.254
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 23. 18:18

Borderlands esetleg érdekelne valakit? :)

#30 Felhasználó inaktív   LiMiT 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 769
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 23. 18:31

Üzenet megtekintéseIdézet: peterpal7 - Dátum: 2011. 09. 23. 18:18

Borderlands esetleg érdekelne valakit? :)


Én azt kihagyom, annyit játszottam már vele hogy nemigaz, ráadásul nem rég töröltem le. Majd a kettővel :))

#31 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 24. 10:45

Bocs srácok. Tegnap rendesen bealudtam. Nem voltam a toppom. Ma késődélután, este viszont ráérek.

#32 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 28. 10:39

Ma este (19:30) megint Left 4 Dead 2!!! Aki akar az jöjjön nyugodtan.

#33 Felhasználó inaktív   Shidotoku 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.116
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 20. 15:27

GK blogon már kiírtam, gondolom itt is meginvitálok néhány alakot, ha esetleg van olyan aki GK-t nem olvas, csak fórumot. Meg persze HWSW-sek is jöhetnek, nem fáj az, ha többen vagyunk.

Én és sityu elvtárs, a két társadalmi kivetett véres-kaszabolós táncmulatságot szervezünk a ma végén!
Hölgyek, urak, élienek, predátorok, holnap estére sityu elvtárssal elterveztük, hogy rendezünk egy multiplayer partit Alien vs Predator 2-ben. Kérem, hogy gyertek minél többen!

Leírnám ide még a módját a játéknak, mert nem olyan eccerű az, mint ti sejtenétek, hogy csatlakozzatok.
1. Legyen meg az AvP2. Ha nincs meg töl- miket beszélek én, menj el a vegyesboltba és vedd meg, ott van a zöldséges részlegnél.
2. Szedd le a GameRanger nevű alkalmazást. www.gameranger.com
3. Telepítsd, majd regisztrálj.
4. Lépj be, majd pedig a friends résznél keress rá vagy sityuuu nicknevű, vagy Shidotoku nicknevű júzerra, igényesen.
5. Vedd fel havernak.
6. Jobbgomb a nevére, majd pedig ,,Join game room" vagy ilyesmi.
7. ???
8. PROFIT

A mulatság ma lesz, este hat órakkor gyülekező és kezdünk amikor tudunk. Ha valami fontos infót kihagytam volna, akkor kommentekben fejbebökni, vagy privát üzenetekbe.

Ja és persze kérném a nickneveteket, hogy milyen néven lesztek jelen. Persze ha ugyanazon, mint itt is, akkor nem kell.

Puszi a hasatokra, Shido out.

Szerkesztette: Shidotoku 2012. 02. 20. 15:27 -kor

„Darwin túlságosan udvarias volt ahhoz, hogy kimondja, nem azért uralkodunk a világon, mert a legokosabbak vagyunk, vagy netán a leggonoszabbak, hanem mert mindig mi voltunk a legeszelősebb, a legrohadtabb gyilkosok az őserdőben.”

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó