HWSW Informatikai Kerekasztal: Xbox 360 összekötése laptoppal - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Xbox 360 összekötése laptoppal Xbox 360 összekötése a laptop hálókarijával, úgy, hogy a netet a pc W

#1 Felhasználó inaktív   taurus1989 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 10. 01. 20:02

Sziasztok!
A problémám a következő lenne.
Ahogy össze akartam kötni a fat típusú konzolom egy crosslink kábellel a laptop hálókariját, nem reagál a box a test connectionra.

A képlet a következő:




Router adja a laptopnak (Windows Xp Sp3) a netet (nem, nem tudom direktben rákötni a boxot a routerre) a laptopból megy a hálókártyáján át a boxba egy crosslink kábelen keresztül a net.
Meglehet ezt valósítani, de én már belekaravodtam teljesen, nagyon nagyon sok mindent olvastam és próbáltam de nem sikerült. Többek között manuálisan is adni meg címeket a hálókarinak és a boxnak is, de nem reagálta le.




(* Érdekesség, hogy összekötöttem ugyebár, a test connection nem megy, viszont a wired settingsbe csak így enged belelépni. Tehát akkor csak érzékeli, tehát így kiszűrve, hogy rossz a kábel és csatlakozási gondok vannak, marad továbbra is a beállítási gondok.)




Ha valaki ismeri rá a megoldást, kérem írja le lépésről lépésre. Szeretnék xbs vagy kai-zni vele a lehető leghamarabb.



#2 Felhasználó inaktív   johnnyhun 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 10. 00:27

de minek kábellel? a windows media centerben lehet vezeték nélkül is, a routertől függ... am nekem azért nem engedte a PC hez való csatlakozást, mert valamit a windows media playerben be kellett állítani, engedélyezni kellett az xboxot

#3 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2012. 04. 10. 05:58

Üzenet megtekintéseIdézet: johnnyhun - Dátum: 2012. 04. 10. 01:27

de minek kábellel? a windows media centerben lehet vezeték nélkül is, a routertől függ... am nekem azért nem engedte a PC hez való csatlakozást, mert valamit a windows media playerben be kellett állítani, engedélyezni kellett az xboxot

Tavaly október óta csak sikerült megoldania..
Amúgy az MCE-ről nem volt szó, XP alatt egy net megosztást kell csinálni, amihez inkább egyszerűbb, biztosabb pl. az AnalogX proxit használni.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#4 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 04. 10. 11:24

Üzenet megtekintéseIdézet: didyman - Dátum: 2012. 04. 10. 06:58

amihez inkább egyszerűbb, biztosabb pl. az AnalogX proxit használni.


Ha az Xboxnak böngésző kell és proxyt lehet beállítani. Amúgy meg router és kész, nem is értem minek szeretnek szopni.
Make love not Wor.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó