HWSW Informatikai Kerekasztal: Új Online Űrstratégiai Játék - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Új Online Űrstratégiai Játék Űrkalózok

#1 Felhasználó inaktív   vomsia 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 02. 12:03

Sziasztok!

Volt szerencsém kipróbálni egy frissen készülő új, Magyar fejlesztésű űrstratégiai játékot a kezdeti fázisokban. Már ilyen állapotban is nagyon tetszett, hátha még kitesznek magukért a fejlesztők és egyre több újítást beletesznek :) Itt egy rövid ismertető a honlapról:

"Az Űrkalózok egy könnyen játszható körökre osztott stratégiai játék. Bármilyen böngészőből játszhatsz vele, nem kell semmit sem letöltened. A játék számtalan lehetőséget kínál, hogy kipróbáld magad uralkodóként - kutatások, fejlesztések, gazdaság, háborúzás, diplomácia és még sok más meglepetés...
Regisztrálj most és próbáld ki magad!"

www.urkalozok.hu

Február 1-én este 20:00kor indult az első nyilvános forduló.
Nekem nagyon bejött! Remélem nektek is be fog :)

Üdv!
Vomisa

#2 Felhasználó inaktív   Chris33 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 16
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 04. 00:28

Üzenet megtekintéseIdézet: vomsia - Dátum: 2012. 02. 02. 12:03

Sziasztok!

Volt szerencsém kipróbálni egy frissen készülő új, Magyar fejlesztésű űrstratégiai játékot a kezdeti fázisokban. Már ilyen állapotban is nagyon tetszett, hátha még kitesznek magukért a fejlesztők és egyre több újítást beletesznek :) Itt egy rövid ismertető a honlapról:

"Az Űrkalózok egy könnyen játszható körökre osztott stratégiai játék. Bármilyen böngészőből játszhatsz vele, nem kell semmit sem letöltened. A játék számtalan lehetőséget kínál, hogy kipróbáld magad uralkodóként - kutatások, fejlesztések, gazdaság, háborúzás, diplomácia és még sok más meglepetés...
Regisztrálj most és próbáld ki magad!"

www.urkalozok.hu

Február 1-én este 20:00kor indult az első nyilvános forduló.
Nekem nagyon bejött! Remélem nektek is be fog :)

Üdv!
Vomisa


Hali!

Megnéztem, elég egyszerűnek tűnik az elején.

Amúgy az imperium galaktika az egyik kedvenc játékom volt. (persze ez egy kicsit más)

Köszi a linket:rolleyes:

Üdv, Chris
Intel Pentium Dual Core 3.06 Ghz, Asus P5-lx alaplap, 2 Gb Kingston Ram, Radeon 6770 512 M, Maxtor 80 Gb-os HDD.
szabok-512@freemail.hu

#3 Felhasználó inaktív   vomsia 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 06. 11:46

Üzenet megtekintéseIdézet: Chris33 - Dátum: 2012. 02. 04. 00:28

Hali!

Megnéztem, elég egyszerűnek tűnik az elején.

Amúgy az imperium galaktika az egyik kedvenc játékom volt. (persze ez egy kicsit más)

Köszi a linket:rolleyes:

Üdv, Chris


Hali Chris!

Nekem is tetszett az IG, sokat játszottam vele éjszakákba menően is:)

Egyelőre még egyszerű, de folyamatos fejlesztés alatt van, és rengeteg újítás fog bele kerülni :)
Én már alig várom, remélem mind tartalmilag, mind játékosilag is kinövi magát a game :) Jó lenne hatalmas galaxisok csatájában részt venni, és mindenféle extra fejlesztéseket, és ki tudja még mit kipróbálni!

Addig is jó játékot!

Üdv.
Vomisa

#4 Felhasználó inaktív   Gamer124 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 04. 15. 23:13

Hali,
és mi a véleményetek a Darkorbit akció játékról? Egy internetes kiadványban olvastam róla, de még nem mertem regelni.
Üdv,
gamer

Szerkesztette: Gamer124 2013. 04. 15. 23:15 -kor


Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó