HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Megnyílhat itthon a PlayStation Store - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Megnyílhat itthon a PlayStation Store

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2012. 02. 15. 11:06

Március másodikán Magyarországon is megnyitja kapuit a PlayStation Store, a Sony játékkonzoljainak dedikált online piactér. A Store hazai megnyitásával évek óta adós volt a japán multi, a konkurencia már tavalyelőtt lépett.
https://www.hwsw.hu/hirek/48115/sony-playstation-store-ps3-konzol-network-aruhaz-tartalom-jatek-videojatek.html

#2 Felhasználó inaktív   Lewes 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 482
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 15. 11:06

Hihetetlen, hogy ezt is elértük...

#3 Felhasználó inaktív   Rigel77 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 15. 11:29

Kedves HWSW.

Egy kis kiegészítés az utolsó bekezdéshez. A M$ Live rendszerében a magyar Live megjelenéséig, nem is tudtál Magyar felhasználóként regisztrálni. Ezért volt nagyon fontos az M$-nek az accont honosítás. Mert akinek már volt egy szépen ápolt accontja nem vitte volna át , nem hagyta volna ott a régit és az elért eredményeket. Ha meg nincsenek felhasználok, az elég szarul mutat a statisztikában.

A Sony rendszerében, gond nélkül regisztrálhattál magyar Accontot , csak a storehoz nem volt hozzáférésed. Ha megnézzük egy Trophy listás oldalt a 165. helyen álló játékos is egy magyar accontal játszik, még persze sokan mások is. ( ez nem teljes lista csak akik regisztrálnak rá )
http://psnprofiles.com/leaderboard?c=hu&p=1



#4 Felhasználó inaktív   lugosi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.063
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 15. 11:32

Kit fog ez érdekelni? Úgy értem, a már meglévő PS játékosok közül?

Évekkel ezelőtt regisztráltam az angolra egy fake angol címmel, van egy csomó megvett tartalmam jópár FPS-hez, amik közül az egyiket 3 éve, a másikat 2 éve, míg a harmadikat 1 éve és 3 hónapja játszom online. Nem kevés achievement, stb van benne. Majd nyilván hagyom a fenébe ezt az accomat és csinálok egy magyart. Hátperszehogypersze.

#5 Felhasználó inaktív   Lewes 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 482
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 15. 11:41

@lugosi: Én azt csináltam, hogy angol/amerikai store-ból megvettem, ami kellett, de mindig a magyar acc-ra belépve játszottam. Eddig ez jól működödtt, és a magyar store megjelenésével elég előremutató működésnek tűnik...

#6 Felhasználó inaktív   Rigel77 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 15. 12:00

@lugosi: Nem magadból kell kiindulni. Sokan vannak Magyar accontal , nekik szól , meg az új ps3 és Vita tulajdonosoknak. Egyébként még ha neked nem lesz nagy változás, inkább örülni kéne , hogy elindult valami.

#7 Felhasználó inaktív   McElroy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.178
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 15. 12:29

Csak vigyázzatok, hogy el ne lopják az adatokat! :D
: my deviantart:
CPU: Intel Core i5 3570K | Alaplap: Asus P8Z77-V LE | RAM: 2x4 GB Corsair Vengeance 1866 | VGA: Asus HD7870 (DC2-2GD5-V2) | Display: Asus PA238Q | Sound: SB Audigy 2 ZS Platinum Pro | PSU: Corsair HX650 | HDD1: WD Black Caviar 500 Gb, HDD2: WD Black Caviar 1 TB | Case: Xigmatek Midgard II

#8 Felhasználó inaktív   tabu3x 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 64
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 15. 12:55

@lugosi: Anno úgy kezdtem, ahogy Te, de még idejében átálltam magyar acc.-ra, és az amerikai/angol acc.-ot csak a store eléréséhez használom...

#9 Felhasználó inaktív   Szeka 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 15. 12:55

@lugosi: pl. engem. :) PS1 és PS2 után alig pár hete váltottam PS3-ra, épp csak elkezdtem gondolkodni a külföldi címmel regisztráláson, de ezek után már inkább kivárom a magyar Store-t.

#10 Felhasználó inaktív   Fantomas1 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 38
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 15. 13:29

@lugosi: Én is regisztráltam egy fake külföldi cimmel account-ot, csak nem tudok fizetni magyar bankkártyával. Gondolom ezzel van baja.

#11 Felhasználó inaktív   lugosi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.063
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 16. 12:01

Namost mi van akkor, ha regelek egy magyar acc-ot, ott megveszem a cikkben is említett ps feltöltőkártyával a dolgokat, és visszaváltok az angol acc-omra? Valószínű tudok vele játszani, feltételezem. Most csináltam egy magyar acc-ot, és az angol acc-al vásárolt dolgokkal tudtam játszani, így jól gondolom hogy visszafelé is működik?

#12 Felhasználó inaktív   vers 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 16. 12:27

mar felesleges lepes ez, a sony ki fog szallni a gamebizniszbol
M-12 technology

www.m12technology.com

I'm CEO bitch

#13 Felhasználó inaktív   Nathan 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 16. 16:51

fizetni ugye nem kell érte???

#14 Felhasználó inaktív   lugosi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.063
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 16. 17:43

@vers: vers mindenkinek című műsorunkat látták.

#15 Felhasználó inaktív   padawan 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.929
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 17. 14:57

@lugosi: en szinten magyarrol jatszom, USA-rol toltom a demokat. Penzt egy fillert nem fizettem ezeknek ha keptelen magyar storet csinalni. Mostmegmar alig van idom jatszani, igy ezutan se fogok :D
Lenovo N200 /w Ubuntu x64 -- Playstation 3 /w Samsung LE37A656 -- Nokia E63 /w BH-606

#16 Felhasználó inaktív   padawan 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.929
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 17. 14:59

@lugosi: semmi, mukodik persze. EU-s regios jatekhoz tokmindegy melyik EU-s storerol veszed a dolgokat.
Lenovo N200 /w Ubuntu x64 -- Playstation 3 /w Samsung LE37A656 -- Nokia E63 /w BH-606

#17 Felhasználó inaktív   Papesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.583
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 17. 20:20

@lugosi:
Engem speciel éppen azért nem érdekel ez a magyar store mizéria, mert feltöltőkártyával ugyanolyan egyszerűen vásárolok az angol store-ról is. Akkor meg minek a magyar account a négy éve meglévő angol mellé?
Papesz

#18 Felhasználó inaktív   lugosi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.063
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 19. 17:00

@Papesz: hát igen, én is feltöltőkártyával vásároltam eddig az angol store-ban, úgyhogy ez a dolog nekem is késett pár évet...

#19 Felhasználó inaktív   Artanosz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 24. 06:54

Még egyáltalán nem biztos hogy kiszáll a sony a bizniszből,ez is csak egy meg nem erősített pletyka kb annyi hitelessége van még most mint ennek a ciknek: http://www.jatekok.hu/jatek-hirek-201202-277-amd-re-valt-a-sony-a-playstation-4-nel.html

#20 Felhasználó inaktív   delphijos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 03. 18:07

Idézet

Technikai problémák miatt a magyar PlayStation Store nem kezdi meg működését holnap, március 2-án.

Sajnálatunkat fejezzük ki a késedelem miatt és biztosíthatjuk arról, hogy csapatunk mindent megtesz a probléma mielőbbi orvoslására.

Hamarosan értesítjük arról, hogy várhatóan mikor indítjuk el a PlayStation Store-t.

Nem vagyok meglepve. Én tényleg kedvelem még mindíg a Sony-t, de annyit "bakiztak" az utóbbi időben ( és még enyhén fejeztem ki magam ) hogy lassan nem sajnálom őket.
PS3 ID: delphijos , PC: Éppen hogy csak AT, kizárólag netezésre

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó