HWSW Informatikai Kerekasztal: Facebook Hiba - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Facebook Hiba Képek homályosan és szétesett oldal

#21 Felhasználó inaktív   Sonyk 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 18
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 22. 13:15

Üzenet megtekintéseIdézet: von_Wolf - Dátum: 2012. 02. 22. 11:49

T-Home??? Zsidók tudom, de legalább náluk nincs gond.
Itt jön az olcsó húsnak... effektus. Az emberek leszerződnek ezekkel a noname szolgáltatókkal és csak a pislogás megy, mikor nem működik... Én is megjártam ugyan ezt. Húgyért-szarért adta a Rubicom a 10M/bit-os netet, de érdekes módon a speedtestek szerint (mert vagy 5-6 különbözővel megpróbáltam) csak 5-6M/bit volt a tényleges sávszél... Voltam az Astránál is, ahol pl gondolt egyet és elszállt a pics*ba. Internetezni nem lehetett, viszont érdekes módon a letöltés működött...

Amúgy meg ez valamilyen adatbázis hiba, hiszen egyes képeket betölt, másokat meg nem. Az ilyenekre nincs megoldás általában.


Esetleg Proxy szerver használatával, vagy Proxy Switcher nevű programmal?

Szerkesztette: Sonyk 2012. 02. 22. 13:18 -kor


#22 Felhasználó inaktív   von_Wolf 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.421
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 22. 14:31

Üzenet megtekintéseIdézet: Sonyk - Dátum: 2012. 02. 22. 13:15

Esetleg Proxy szerver használatával, vagy Proxy Switcher nevű programmal?


Egy próbát megér, de nem biztos, hogy proxy a ludas. Lehet adatvesztés, adatbázis hiba... etc.
Intel® Core™ i7-5930K Processor, EVGA X99 FTW, EVGA GTX 980 Classified SLI, Corsair Dominator Platinum DDR4-RAM 16GB PC4 2800MHz, Corsair Force 3 120GB SSD, Samsung EcoGreen F2 1,5TB HDD, Cooler Master V850 850W, NZXT Kraken X60 Water cooler, Cooler Master HAF-922XM Case.

#23 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2012. 02. 23. 18:36

Urak, legyetek szívesek a népcsoportokat kihagyni a beszélgetésből. Töröltem a vonatkozókat. Köszönöm!
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#24 Felhasználó inaktív   Sonyk 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 18
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 27. 12:08

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2012. 02. 22. 13:06

Nem számít, ha nagy, a fórumban átméreteződik.


Ha ez lenne a helyzet, akkor egy csomó oldalon csinálná, nem csak a fácsén.


Van egy proxy switcher nevű program. Azzal működik a Facebook. Amint szétkapcsoldóok az egyik proxy-ról megint ugyan az a probléma lép fel. Egyértelműen a drávanet proxyjával van a baj. Amennyiben megint betelefonálok nekik pontosan mit mondjak, mivel a legutóbb leráztak azzal, hogy náluk minden rendben van küldenek és fogadnak is jelet az ip-cím is egyből kilát az internetre stb.
Előre is köszönöm.

#25 Felhasználó inaktív   von_Wolf 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.421
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 27. 17:10

Üzenet megtekintéseIdézet: Sonyk - Dátum: 2012. 02. 27. 12:08

Van egy proxy switcher nevű program. Azzal működik a Facebook. Amint szétkapcsoldóok az egyik proxy-ról megint ugyan az a probléma lép fel. Egyértelműen a drávanet proxyjával van a baj. Amennyiben megint betelefonálok nekik pontosan mit mondjak, mivel a legutóbb leráztak azzal, hogy náluk minden rendben van küldenek és fogadnak is jelet az ip-cím is egyből kilát az internetre stb.
Előre is köszönöm.


Ehh.. semmit. Nem vagyok jártas a dologban, csak a szimpla logikára építkezem, úgyhogy nem kizárt, hogy tévedek. A kedves operátor kisasszony/úr nem fog semmit sem csinálni vele, mert nem tud. Ezek a telefonos zombik, nem ilyesmire lettek idomítva, úgyhogy, csak a süket szöveg megy hogy: "Továbbítottuk problémáját az illetékeseknek" or something shit... Ennyivel el leszel intézve. Nem fognak proxy szervert cserélni mert neked nem megy a Fb, de még csak babrálni sem fognak vele... Használd nyugodtan a proxy switcher-t, mert ennél közelebb nem jutsz majd a megoldáshoz.
Intel® Core™ i7-5930K Processor, EVGA X99 FTW, EVGA GTX 980 Classified SLI, Corsair Dominator Platinum DDR4-RAM 16GB PC4 2800MHz, Corsair Force 3 120GB SSD, Samsung EcoGreen F2 1,5TB HDD, Cooler Master V850 850W, NZXT Kraken X60 Water cooler, Cooler Master HAF-922XM Case.

#26 Felhasználó inaktív   Sonyk 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 18
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 27. 18:01

Üzenet megtekintéseIdézet: von_Wolf - Dátum: 2012. 02. 27. 17:10

Ehh.. semmit. Nem vagyok jártas a dologban, csak a szimpla logikára építkezem, úgyhogy nem kizárt, hogy tévedek. A kedves operátor kisasszony/úr nem fog semmit sem csinálni vele, mert nem tud. Ezek a telefonos zombik, nem ilyesmire lettek idomítva, úgyhogy, csak a süket szöveg megy hogy: "Továbbítottuk problémáját az illetékeseknek" or something shit... Ennyivel el leszel intézve. Nem fognak proxy szervert cserélni mert neked nem megy a Fb, de még csak babrálni sem fognak vele... Használd nyugodtan a proxy switcher-t, mert ennél közelebb nem jutsz majd a megoldáshoz.


Köszönöm. Akkor addig használom ameddig meg nem oldódik magától mint a legutóbb is. :)

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó