HWSW Informatikai Kerekasztal: Xbox 360 + Media Center HELP? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Xbox 360 + Media Center HELP?

#1 Felhasználó inaktív   garami87 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 04. 11:07


Hihi! Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy a konzolra felraktam a legfrissebb dash-t pendrive ról és beüzemeltem a Media Centert! Akkor minden rendben volt le is játszotta streamelte a divx filmeket! Mostanság újra használni akartam de valami bibi történt és kértem egy új telepítő kulcsot a konzoltól és azt adtam meg a gépnek! Ezután minden megint sikeresen megtörtént, csak mostmár nem játsza le a divx filmeket (azt írja ki kell az optional media update, holott már fent van) a Media Center!:s:S Cd-ről viszont egy kettő kivételével mindet lejátsza!:s Mit lehet tenni? Talán a régi telepítő kulcshoz volt rendelve a divx támogatás?! Teljesen tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek!


#2 Felhasználó inaktív   garami87 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 06. 19:10

Ha esetleg még valaki nem látta! Azt mondták Xbox supportnál a gép nem hibás semmi baja nincs, csak kell neki a net és leszedi ami kell neki, pedig már fent van a media update! Viszont idegölő, hogy dvd ről meg penről lejátsza a dolgokat a box meg hálozati megosztási mappából is, de a center avi kivételével mindent lejátsz, viszont pont a lényeget az avit nem! :(( Segítsen aki tud előre is nagyon nagyon köszönöm!

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó