HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Kapható a PlayStation Vita a T-Mobile-nál - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Kapható a PlayStation Vita a T-Mobile-nál

#41 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 05. 22:21

Üzenet megtekintéseIdézet: Yorg - Dátum: 2012. 03. 05. 19:39

Nem hiszem, hogy nem érdekel.
Kb. minden hasonló hír alatt nyomod a kézikonzol-ellenes, hazug propagandát.

Két kézikonzolos hírnél kommenteltem, mindkettő a Vitaról szólt, nagyjából egy hónap alatt. Én kérek elnézést, hogy egy hónap alatt mit se változott a véleményem. Bocs, a propagandám. Megyek is ki az utcára tüntetni a Kossuth térre, mert fáj nekem, hogy mások kézikonzolon játszanak nyilván. Izé, mármint a mobilgyártók fizetik a kommentjeimet. Ja igen, az összeesküvés elmélet blogra is írj már majd, hogy itt kommentelek már két hír óta a Vita "ellen" :)

#42 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 05. 22:25

Üzenet megtekintéseIdézet: delphijos - Dátum: 2012. 03. 05. 20:53

Lehet. Van a családban "kici occó" Androidos telefon. Olyan rajta játszani, mint rajtreszelővel rejszolni. Persze lehet hogy egyedi probléma, nem tudom. De azért azt gondolom hogy ha le is nyomják a telefonok a kézikonzolokat, azért nem a 10 ezer forintosok kategória teszi ezt. Persze, lehet jó telefont venni szolgáltatótól hűséggel kis "kezdőtőkével", de attól az még nem olcsó. Végül is konzolt is lehet venni részletre. :)

Öhm, mondjuk hogy egy év alatt hol lesz a 10-20 ezres kategória inkább az számít. Vagy két év alatt. Vagy meddig is tartanak most életben egy-egy konzolt. Én azt veszem észre, hogy a telefonok bődületes ütemben fejlődnek, a szoftverek meg nem. Meg hogy az emberek eljátszanak órákat egy kvázi igénytelen Angry Birds-szel is ha épp kéznél van, azt' nem kerül nekik egy telefon árába. Na de mára befejezem a propagandát, féltizenegykor már nem fizet nekem ezért a főnököm, majd holnap reggel még írok valamit ami MINDENKIT lebeszél a kézikonzolról, aztán bedöntöm a Sonyt meg a Nintendot muhahaha.

#43 Felhasználó inaktív   LouiS 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 590
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 05. 22:27

@ATC: nem érted... Még mindig nem. Vennél netelőfizetést így is, úgy is. AKKOR már nem mindegy? Cserébe veheted részletre azt a k... Playstationt. És miért ne adja drágábban? Majd csak a te kedvedért 0 forintért, haszon nélkül árusítja. Azt a rohadt mindent ingyen akarok magyar felfogását. Ezért tart itt ez az ország.

#44 Felhasználó inaktív   ATC 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 539
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 06. 07:37

@LouiS: Én értem, nagyon is. A T-Mobile egy divatcikknél úgy kapcsol árut, hogy teljes áron, sőt még azon felül kifizetteti a készüléket és még mellé elad egy k drága internetes díjcsomagot. Prepaid-es vagy napijegyes internettel is meg lehet venni? És úgy mennyi az ára? Szóval meg kell venni netshoppan hálózatfüggetlenül aztán aki a WIFI-n kívül mobil netet is akar hozzá, az vegyen hozzá valami igényeinek megfelelő díjcsomagot bármelyik szolgáltatónál!

#45 Felhasználó inaktív   hack69 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.477
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 06. 07:42

@kockulat: A nap F5 bajnoka. :D

#46 Felhasználó inaktív   Silver 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 06. 08:48

@ATC: abba bele sem mersz gondolni, hogy van olyan felhasználó, akinek megfelel ez a szolgáltatás ezért az árért? Ha neked nem kell, ne vedd meg, de engedd meg, hogy másnak jó legyen.

#47 Felhasználó inaktív   Jakuza 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.056
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 06. 17:36

Silver csak a hozzad hasonlo idiotaknak vesz apuci ilyesmit, hogy menozhessen a suliban a tarsai elott. Amugy kb semmit nem er, inkabb menj el es jatsz olyan jatekot, aminek meg haszna is van es testmozgassal is parosul es nem a 120 kilos hájas testedrol fog beszelni a fel osztaly.
!60ezeret tied lehet ez a masina ami nem tud semmit , de jatszhatsz rajta mondjuk tetrist. Hulyenek is megeri, hat meg neked.
My name is penis.
1. Ha leesnél az EGOd-ról, szörnyet halnál az IQd-on.
2. A szó fegyver, de neked még egy csúzlid sincs.

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó