HWSW Informatikai Kerekasztal: Spin Tires - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Spin Tires Egy nem is olyan rossz off-road játék

#1 Felhasználó inaktív   mgf 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.748
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 05. 08. 12:03

Kép

Teherautóval, kamionnal, APC-vel (stb...) kell, egy adott terepen csomagokat szállítani. Egy egyszerű játék, megfelelően jó grafikával, kellemes kikapcsolódás.
A demo letölthető a hivatalos weboldalról, ezzel játszottam én is, annak ellenére, hogy konkrétan nem szól semmiről (legalábbis a demo-ban nem volt semmilyen sztori) jól el lehet ütni vele az időt.
A teherautó fejleszthető benne különféle kiegészítőkkel. A demo-ban még vannak néha textura bugok, illetve nekem egyszer hibával ki is lépett, de aki szereti az ilyesmit, az vessen rá egy pillantást.

Hivatalos honlap



Kép

Szerkesztette: mgf 2012. 05. 08. 12:05 -kor

mgf

#2 Felhasználó inaktív   dani83 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 05. 09. 11:36

Pár napja néztem énis, valóban nem rossz, jókat lehet benne dagonyázni :D
Sírva születtél, körülötted mindenki nevetett.Igyekezz úgy élni, hogy nevetve távozz, és körülötted mindenki sírjon!

#3 Felhasználó inaktív   LightBringer 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 08. 22:41

Tegnap megvettem egy steam kulcs arulo oldalon 12 €-ert. Eleg jol sikerult lett, anno meg fejlesztes alatt kiprobaltam az ingyenes demot belole. Baromi jo, hogy lehet multi player is jatszani, viszont ha egyedul maradsz, se vagy egyedul, mert at tudsz ulni masik jarmuba es ha kell kihuzod magad a csavabol. Van lehetoseg felautomata segitsegre is ilyenkor, ha huzod a masik kocsid csorlovel, akkor opcionalisan kormanyoz/gazt ad egy AI. Erdekes jatek, ha valaki szereti a lassu, megfontolt jatekmenetu idotoltest, annak nagyon jo, de ilyen Dirt jellegu ezerrel repesztek a szupermely sarban porgesre ne szamitson senki.
"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#4 Felhasználó inaktív   LightBringer 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 10. 01:50

Ma kb. 2 oras szenvedessel sikerult kimenekiteni a dagonyabol egy Ural-t egy 8 kerek meghajtasu behemottal. :D Kb. 20 metert elorementem a behemottal, aztan leengedtem a stabilizalo talpakat es huztam 20 m-t az ures tankkal a trutymoban vesztegelo Uralt. Mindezt eljatszottam 2 ora alatt 15-20x... :D Sikerult megnyitni ezzel egy masik szervizpontot is, mivel az Uralon volt a hozza szukseges rakomany.
"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#5 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 10. 09:13

Én még a nyáron végigjátszottam. Kár, hogy nincs több / változatosabb terep.

Egyébként érdemes első körben egy könnyű járművel feloldani a takarásokat.

#6 Felhasználó inaktív   LightBringer 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 10. 12:13

Üzenet megtekintéseIdézet: Mumia - Dátum: 2014. 11. 10. 09:13

Én még a nyáron végigjátszottam. Kár, hogy nincs több / változatosabb terep.

Egyébként érdemes első körben egy könnyű járművel feloldani a takarásokat.

En egyelore a siksag vagy milyen nevu palyan szenvedek, ahol a legkisebb jargany egy Kamaz es az UAZ ugy el volt dugva, hogy szinte az egesz terkepet felfedeztem, mire megtalaltam egy kis tisztason egy dzsungel kozepen. :D Addigra mar volt a 8 kerekes jarganyom is, amit egy masik eldugott tisztason talaltam... Ha leszallitod egyebkent az osszes fat, amit kell, akkor lesznek ujabb kuldetesek az adott palyan vagy azzal le is zartad a palyat? Talaltam egy csomo felkesz/lerombolt epuletet, de nem tudom, hogy ott lesz-e utana meg kuldetes vagy csak diszites, lenne...
"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#7 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 10. 13:33

Üzenet megtekintéseIdézet: LightBringer - Dátum: 2014. 11. 10. 12:13

En egyelore a siksag vagy milyen nevu palyan szenvedek, ahol a legkisebb jargany egy Kamaz es az UAZ ugy el volt dugva, hogy szinte az egesz terkepet felfedeztem, mire megtalaltam egy kis tisztason egy dzsungel kozepen. :D Addigra mar volt a 8 kerekes jarganyom is, amit egy masik eldugott tisztason talaltam... Ha leszallitod egyebkent az osszes fat, amit kell, akkor lesznek ujabb kuldetesek az adott palyan vagy azzal le is zartad a palyat? Talaltam egy csomo felkesz/lerombolt epuletet, de nem tudom, hogy ott lesz-e utana meg kuldetes vagy csak diszites, lenne...


Nem, nincs más küldetés a fán kívül, ha feloldottad az összes takarást, megtaláltad az összes járművet, és aktiváltál minden garázst, azzal ki van végezve a pálya.De van egy nagyon idegesítő aspektusa a játéknak, hogy csak egy pályán tartja meg az állásodat, ha átmész másik pályára az előző resetelődik alapállásba és kezdheted elölről.

Szerkesztette: Mumia 2014. 11. 10. 13:33 -kor


Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó