HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Mobilszolgáltatást indít a UPC - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Mobilszolgáltatást indít a UPC Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2012. 08. 17. 07:43

Ismét bővülhet a magyar mobilpiac, a kábeles szolgáltatásokkal rendelkező UPC rövidesen piacra lép saját mobilszolgáltatásával. A konkrét részletekről várhatóan a jövő héten számol be a szolgáltató.
https://www.hwsw.hu/hirek/48904/upc-mvno-virtualis-mobilszolgaltato-operator.html

#2 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 07:43

Ez remek! Mobilszolgáltató is lesz a UPICI? De a 29-es körzetben a Sz*r-nak sem nevezhető szolgáltatáson azóta sem sikerült változtatni (állítólag keresik a megoldást, csak nem találják, mert nincs mivel gondolkodni... ha már a fejlesztés nem megy, bár a mai világba ezt is megkérdőjelezném... akkor legalább ár-érték arányban adnák normális csomagokban a szolgáltatásokat... ne adjanak pl. egy 6 Megás netet, a pesti 40megás áráért... Ha ennyi nem jut eszükbe, akkor a sok okos tojás mi a Pí-nek ül ott????!!!). Nem is csoda, hogy aki tud, más alternatívát keres...
Lehet, hogy ilyen minőségű lesz a mobil szolgáltatása is, akkor köszönöm nem kérek belőle, nem szeretném naponta hívni az ügyfélszolgálatukat és veszekedni velük a jogos sérelmek miatt, mert felesleges.

#3 Felhasználó inaktív   Leni 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.173
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 08:26

Hagyjuk mar a 29-es korzetet! Kicsit unalmas mar, hogy ezt mindig beirjatok ide. Igen tudjuk, hogy szardraga, mashol is van ilyen.

Egyebkent, ha jol tudom az nem is UPC Magyarorszag, hanem UPC Telekom (masik ceg), igy van?

#4 Felhasználó inaktív   Leni 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.173
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 08:27

A cikkhez hozzaszolva: remek hir!:)

#5 Felhasználó inaktív   szomova 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.549
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 08:30

@antyg: irigylem a problémád - szó szerint!
Bár csak az én falumban adnának 6M-s netet - de basznak idejönni :-(


#6 Felhasználó inaktív   avman 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 6.732
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 08:37

@Leni: Hagyjuk mar a 29-es korzetet!
ne hagyjuk, ne Kendőzd el az Igazságot! Ámerikában is szeretik elkendőzni az 57-es körzetet. a Kormány Emberei. csak muldör ügynök igazságharca nem engedte!
a 29-es körzetre örökre emlékezni fogunk! mennyi jó bitbajtárs esett el a Harcban!
- Tiszta idegbeteg vagyok mostanában, a legapróbb dolgokon dührohamot kapok. Lehet valami nyugtatót kéne szednem, vagy jógáznom kellene.
- A jóga egy baromság, inkább gyógyszerezd magad.

#7 Felhasználó inaktív   makonybela 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 125
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 08:44

@Leni: egyetértek.
Azért ennyire nem sírnék, szerintem ahhoz képest, hogy egy hulladékot vett át annak idején (monortel - nyomortel), szerintem a 8 megabites net 5290-ért baromira nem drága pl.

antyg valószínűleg a Digi LAN-netet veszi alapul, csak azzal nem számol, hogy az speciel budapestnek is nagyjából az 1/5-én (sem) vehető igénybe. Újpesten, Kispesten, illetve a belvárosban 1-2 utcában, de ennyi. Szerintem én pl. sokkal jogosabban lehettem volna idegbeteg, hogy míg egy utcával arrébb 40 megás digi nettel nyomatták az emberek, én a szó szoros értelmében ugyanannyi havidíjért kaptam a digitől 4 megabitet.

Szóval lehet, hogy így be kéne fejezni a 29-es körzet témáját, mert kb. kivételes helyzetben van a többi vidéki körzethez képest.

#8 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 08:48

@Leni: Miért is hagyjuk? Ha te laknál ott biztos te is hisztiznél nem (de lehet, hogy nyelnél egyet, és kész....)? Próbáld ki egyszer, hogy odaköltözöl, és kb 10000 Ft-ért kapsz 6Megát, miközben pesten ennyi a 40-es...
Azoknak nem unalmas, akik ott laknak hidd el!! Sok ember küszködik velük... Neked biztos jó lenne a szar is....

#9 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 08:52

@antyg: el vagy tévedve De nagyon, gondolkozz mielőtt szólsz!!! Amikor anno a monornet/monortel kiépítette a rendszert, hálózatot, akkor az volt a környéken a legmodernebb, nem is győzték ezt reklámozni!!! Amióta meg megvette a UPC, azóta nem fejlesztettek bele semmit, csak a pénzt veszik ki belőle!!!!


#10 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 08:53

@szomova: az egy dolog, ha valahol nincs net, meg az is más kérdés, ha máshol átbasszák az embereket nem gondolod???

#11 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 08:54

@makonybela: el vagy tévedve De nagyon, gondolkozz mielőtt szólsz!!! Amikor anno a monornet/monortel kiépítette a rendszert, hálózatot, akkor az volt a környéken a legmodernebb, nem is győzték ezt reklámozni!!! Amióta meg megvette a UPC, azóta nem fejlesztettek bele semmit, csak a pénzt veszik ki belőle!!!!


#12 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 08:55

Amúgy szerencsére már fél éve nem lakom azon a környéken és a PR-nál vagyok előfizető, és 12Megás 6600-ért ez egy kicsivel jobb...
De a szüleim még közdenek velük...


#13 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 08:56

Üzenet megtekintéseIdézet: antyg - Dátum: 2012. 08. 17. 09:52

@antyg: el vagy tévedve De nagyon, gondolkozz mielőtt szólsz!!! Amikor anno a monornet/monortel kiépítette a rendszert, hálózatot, akkor az volt a környéken a legmodernebb, nem is győzték ezt reklámozni!!!

Épp ez a baj, hogy az a hálózat nem kompatibilis az ország többi részén kiépített hálózattal. Áthúzhatná az egészet a UPC, csak akkor húszezer lenne a hat megabit, akkor meg azért picsognál.

#14 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 09:02

Lesz.rom ki mit gondol, nagyon helyes hogy minden UPC-vel kapcsolatos hirnel meg van emlitve a 29-es korzet, mert szegyen amit ott muvel ez a ceg. Legyen ez egy tuske a kormuk alatt. Hala az egnek mar itt a Digi, igy lassan mar csak egy rossz emlek lesz a UPC tenykedese.

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#15 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 09:04

@debaj: Igen, mert hirtelen pár hónap alatt szeretné behozni az árát... arra még véletlenül sem gondol senki, hogy ha normális árazás mellett többen fizetnének rá elő, és nem keresnének alternatívákak, persze, ha ez lehetséges...

#16 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 09:08

@Samott: Egyet értek, ha nem szól érte senki, még most is 15-ért adnának 1 megát... legalább annyi el lett érve, hogy alacsonyabbra tették az árazást... de még így is elég szemét üzletpolitika, amit ott művelnek... ha a vitatkozók is azon a részen élnének, biztos máshogy állna a lepénylesőjük... mivel nem oda kötődnek, így kívülről könnyű magyarázni, és hülyeségeket beszélni!!!!!!!!!

#17 Felhasználó inaktív   Ytse 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 7.244
  • Csatlakozott: 2000. okt. 26.

Elküldve: 2012. 08. 17. 09:10

Ne vigyük el a témát ha lehet, maradjunk a mobilszolgáltatásnál.

#18 Felhasználó inaktív   Leni 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.173
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 09:11

@antyg: szuleidnek miert nem eleg az 1 megas net? En a legkisebbet kotom mindig nekik, e-mailre, feszbukra eleg...

#19 Felhasználó inaktív   avman 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 6.732
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 09:12

@Samott: Lesz.rom ki mit gondol, nagyon helyes hogy minden UPC-vel kapcsolatos hirnel meg van emlitve a 29-es korzet, mert szegyen amit ott muvel ez a ceg. Legyen ez egy tuske a kormuk alatt.
óriási tüske, h itt a hwsw-n pár bitbohóc mindig megemlíti. sőt, nem is tüske ez, hanem izzó nyárs, amin a siratókórus együtt sütögeti az upc-t.

- Tiszta idegbeteg vagyok mostanában, a legapróbb dolgokon dührohamot kapok. Lehet valami nyugtatót kéne szednem, vagy jógáznom kellene.
- A jóga egy baromság, inkább gyógyszerezd magad.

#20 Felhasználó inaktív   k_chris 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.552
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 08. 17. 09:21

@antyg: erre most mit lehet mondani? Kollégám ott lakott és elköltözött (teljesen más okból). Lehet mérlegelni. Van ott friss levegő, nyugi, viszont aránylag jó vonatközlekedés be lehet érni a városba. Ahol van digi ott mindez nemigen van, zaj rossz levegő, nincs kert. Ez ér többet vagy az hogy 2-3ezer Ft difi van a netben? Vegyünk más szempontokat is figyelembe.

Amúgy meg nem értem mi a nagy biznisz ebben az MNVO-s dologban - ha olyan tarifákat csinálna a mobilszolgáltató mint amennyiért továbbadja a perceket a UPC-nek akkor még mindig ugyanott tartana és lehet növekedne a cégnek az ügyfélbázisa.. Vagy egyszerűbb így nekik hogy nem kell semmivel sem törődniük csak vegyék nagy mennyiségben tőlük a perceket?

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó