HWSW Informatikai Kerekasztal: A monitoromon ma elkékült a kép, mi a probléma? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

A monitoromon ma elkékült a kép, mi a probléma? Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   pisti90 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 23. 09:19

Sziasztok nem tudnátok segíteni kicsit? :)

A monitoromon ma elkékült a kép, mi a probléma?
Úgy néz ki mintha egy félig átlátszó kék fólia lenne fölötte.
A monitor kábeleit megmozgattam, a videokártyánál megigazítottam, és párszor megütöttem a monitort, javítási céllal (kalapács nem volt kéznél) Próbáltam a laptopomról kirakni a képet ott is ugyanezt csinálja. A monitorom: LG Flatron F700B.

A vga kábel be van építve a monitorba tehát cserélni nem tudom.
A catalyst control centerben az asztal színbeállításoknál és próbáltam javítani, de a piros csatornát akárhogy mozgatom semmit nem reagál ellenben a kékkel és a zölddel amit ha húzogatok akkor nagymértékben megváltozik a kép.

Most néztem a BIOS-ban a dolgokat és a kék az kék marad, de a piros szín az fekete :) Elszökött a piros szín a monitoromból?

Valakinek volt már hasonló gondja? Ha igen, mi rá a megoldás? Merre érdemes elindulnom?

#2 Felhasználó inaktív   Virus9AX 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.611
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 23. 10:52

Üzenet megtekintéseIdézet: pisti90 - Dátum: 2012. 10. 23. 11:19

Sziasztok nem tudnátok segíteni kicsit? :)

A monitoromon ma elkékült a kép, mi a probléma?
Úgy néz ki mintha egy félig átlátszó kék fólia lenne fölötte.
A monitor kábeleit megmozgattam, a videokártyánál megigazítottam, és párszor megütöttem a monitort, javítási céllal (kalapács nem volt kéznél) Próbáltam a laptopomról kirakni a képet ott is ugyanezt csinálja. A monitorom: LG Flatron F700B.

A vga kábel be van építve a monitorba tehát cserélni nem tudom.
A catalyst control centerben az asztal színbeállításoknál és próbáltam javítani, de a piros csatornát akárhogy mozgatom semmit nem reagál ellenben a kékkel és a zölddel amit ha húzogatok akkor nagymértékben megváltozik a kép.

Most néztem a BIOS-ban a dolgokat és a kék az kék marad, de a piros szín az fekete :) Elszökött a piros szín a monitoromból?

Valakinek volt már hasonló gondja? Ha igen, mi rá a megoldás? Merre érdemes elindulnom?

Hasonló volt, lila meg sárga árnyalat meg a többi de nekem a kábel volt megtörve , csere segített rajta.

#3 Felhasználó inaktív   pisti90 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 23. 20:00

Üzenet megtekintéseIdézet: Virus9AX - Dátum: 2012. 10. 23. 11:52

Hasonló volt, lila meg sárga árnyalat meg a többi de nekem a kábel volt megtörve , csere segített rajta.


De hogy csere? Nekem bevan építve a vga kábel. Levágom és egy másikat odaiilesztek? vagy hogy? :)

#4 Felhasználó inaktív   Virus9AX 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.611
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 23. 20:02

Üzenet megtekintéseIdézet: pisti90 - Dátum: 2012. 10. 23. 22:00

De hogy csere? Nekem bevan építve a vga kábel. Levágom és egy másikat odaiilesztek? vagy hogy? :)

Szakember, de lehet többe kerül a csere mintha vennél egy működő használtat bontóból.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó