HWSW Informatikai Kerekasztal: Marvel Heroes - FTP MMO ARPG - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Marvel Heroes - FTP MMO ARPG by gazillion entertainment (David Brevik)

#21 Felhasználó inaktív   Daihelyon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.491
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 04. 22. 19:20

Ha már a bot felhozta...

Elfeljtettem, hogy itt ennek van külön témája, így elfelejtettem szólni, hogy kvázi nyílt béta volt a hétvégén. Bemásolom, mit íram másik fórumra.

Hack and slash, alá Diablo. A harc, irányítás olyan mint minden más hasonló játékban.

Itt a class-ok helyett hősök vannak és azoknak specifikus tárgyaik (pl van amit csak Hulk használhat). Spell tree Diablo 2 jellegű.

Craft és vendor rendszer Diablo 3 jellegű. Vendorokat fejleszteni lehet, és akkor jobb tárgyakat adnak. Craftnál ugyan ez, fejleszteni kell a vendort, hogy tudjon jobbat craftolni. Csak itt a tárgyakkal kell etetni őket, így vagy eladod vendornak (vagy később lesz egymásközött adás-vétel) vagy vendorral eteted meg.

MMO szerűség. Vannak nagyobb area-k, ahol mindenki rohangál, segíthet a másiknak, folyamatosan respawnoló ellenfelekkel. Itt vannak random eventek (pl bűnözőket kell időre megölni, stb), ezek élvezetesek, ilyenkor aki közelben van tud segíteni.

A quest helyek viszont zártak, oda csak a barátokkal együtt lehet menni.

Nem rossz. Élvezetes tud lenni. Főleg az event rendszer dob rajta.

Lehangoló dolgok:
Mikor egyszerre van a képernyőn 5 Scarlet Witch, 3 Hulk, és 2 Hulk, stb.

Kibaszottúl lehangoló:
Amit idáig a mikrotranzakcióból láttam. Egyszóval: köcsögök. Több féle pre-sale lehetőség van, tessék megnézni és hülledezni. 19.99-ért kapsz egy hőst, a többit meg kell venned. Bétában is! Igaz most a mikrotranzakcióhoz szükséges pénzt nem lehet venni, hanem indulsz 2000-el, és tudsz venni hősöket, ruhákat. Punisher 900, Iron Man 2000. Stb. Szóval a híresebb hősök és azokhoz kapcsolódó dolgok rohadt drágák. Előrendelésben a 20 dolláros cuccban nem is lehet Iron Man-t vagy Hulkot venni, mert csak.

Megjelenés június 4, ha minden igaz.

A béta nekem elég volt. Ez kimarad.
Egy milliárd légy is tévedhet.
Csak azért is.
"Üdvözlöm, az anyázáshoz kérem vegyen egy sorszámot és álljon be a sorba. Köszönöm megértését."

#22 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 05. 10. 08:01

Na bazz...

thx az összefoglalót, bétát én is megkukkantom azt megy a levesbe asszem... így kell egy remek 5letet hazavágni.
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó