HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: A HTC One is kijött a Nexus-verzióval - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: A HTC One is kijött a Nexus-verzióval

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

• HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag

Elküldve: 2013. 05. 31. 16:28

Immár hivatalos, hogy a HTC június 26-tól közvetlenül értékesíti hálózatfüggetlen és Sense-nélküli, gyári Google Androiddal telepített HTC One készülékét. Ha valakit kizárólag a Sense és az előtelepített programok zavartak, most nettó 600 dollárért hozzájuthat a One Nexus változatához.
https://www.hwsw.hu/hirek/50361/htc-one-nexus.html

#2 Felhasználó inaktív   quentit 

• Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag

Elküldve: 2013. 05. 31. 16:28

Ez kacsának tűnik.
Alapvetően a Samsung Galaxy S4 tiszta verziójánál az a lényeg, hogy a Google megígérte hogy lesznek gyors frissítések. A HTC álmodozik, de én nem hallottam volna, hogy a Google mondta volna hogy erre is lesz frissítés. Szerintem (a HTC-t ismerve) nem lesz erre soha sem frissítés.
Pl. a HTC Evo 3D-t sem frissítette fel soha Jelly Bean-re. (dual core 1.2 Ghz, 1 GB RAM, 4 GB ROM), míg a Samsung a hasonló képességű és hasonló időben kiadott Galaxy S2-t frissítette.
Nem a Sense miatt nincsennek frissítések, hiszen a Sense-ből már régesrégóta van Jelly Bean-es verzió. Én még abban sem vagyok biztos, hogy ez a vanilla verzió egy stabil, hétköznapi használatra szánt a HTC One-ra, nemhogy frissítéseket adjon ki a HTC évekig. Nem fog megtörténni!
Majd 2015-ben visszatérhetünk a témára: megnézzük mi történt a Galaxy S4 vanillábal és ezzel...

A cikkíró honnan veszi, hogy a Google adna ki erre frissítést, több száz kína telefon van vanilla Android-al, azok sem kapnak soha frissítést a Google-től, miért is kapnának... Nem értem a felvetést sem. Említ ilyet a (nem linkelt) titkos sajtó közlemény?

#3 Felhasználó inaktív   Silver 

• Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag

Elküldve: 2013. 06. 01. 20:36

Dehogy kacsa:

http://blog.htc.com/...xus-experience/

Téma megosztása:

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.