HWSW Informatikai Kerekasztal: Bully Scholarship Edition - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Bully Scholarship Edition

#1 Felhasználó inaktív   Micsiboy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 34
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 05. 17:03

Sziasztok! :)

Íme egy videó a játékról!
Alatta van a letöltő LINK is!

Ha bármi kérdésetek van a játékról, írjatok nekem segíteni fogok ;)



#2 Felhasználó inaktív   Espio 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 06. 14:42

A Mirror's Edge-es fail videód óta reméltem, hogy tanultál a hibáidból, és igényesebb produktumokat termelsz, de újra és újra elköveted ugyanazokat a hibákat.A következő kritika nem építő jellegű, hiszen azt már próbáltam egyszer, de leszartad, szóval simán csak kritika lesz.
Először is, az nem "Szkolársip", hanem "Szkálörsip", nézz utána az angol szavak kiejtésének, ha nem megy, akkor meg ne erőltesd!"Egy ilyen középiskolában vagy egyetemen játszódik, amiben egy kölyköt kitesznek a szülei..."Látom, nagyon elmerültél a játékban, ha még azt se tudod, hol játszódik, de mivel egy 'kölyköt' tesznek ki, gondolhatod, hogy nem utóbbi lesz. Bár nem tudom, tisztában vagy-e a kettő közti különbségekkel.Látszik, hogy a spontaneitás és az improvizálás továbbra se megy neked, beleakadsz a mondandódba, félbehagysz mondatokat, csapzottan fogalmazol, és még mindig képtelen vagy szakszavakat használni; pl. a "hozták át pc-re" helyett "portolták pc-re" lehetne.
Magyartalanul beszélsz, és még most se szoktál le a passzív szerkezet használatáról, ami ugyebár egyáltalán nem használatos a magyar nyelvben."...a hírnevünk még nincsen akkorára nőlve". Ehelyett mondhattad volna azt, hogy; "még nem tettünk szert kellően nagy hírnévre".A prefektusok nem biztonsági őrök, maximum felügyelők, azért nevezzük már nevén a gyereket!Meg mi az az esti idő? Nincs is ilyen szószerkezet, az vagy este, vagy éjszaka, vagy takarodó.
A szókincsed is baromi szegényes, egy teljes épület nem lehet "a fiúk szobája", gondolom fiúkollégiumra gondoltál, vagy kikerülhetted volna a fogalom használatát, ha körbeírod azzal, hogy; "ebben az épületben vannak a fiúk hálószobái".Volt olyan is, hogy hosszabb ideig egyáltalán nem szólaltál meg, jelen esetben nem nagyon bántam, de egy tényleges videó-teszt vagy bemutató során kerülni kell az ilyen hosszas csendeket. Egyáltalán nem érezni, hogy nőtt volna a színvonal a korábbi videóidhoz képest, semmi előkészület, semmi háttérkutatás nem tapasztalható a bemutatód során, csupán egy random gameplay volt, amit 10 perc alatt összehánytál magadnak. Én ezt nem nagyon reklámoznám, és pláne nem nyitnék ezeknek külön témákat a fórumon. Just sayin'!
Real eyes realize real lies.

#3 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 07. 10:47

Sry az OFF-ért, benéztem én is erre a csoda-csatornára, szerintem még várj ezekkel a tesztekkel, mert van még hova fejlődni. Kezdhetnél, vagy maradhatnál inkább 'Let's play' videóknál, így talán fokozatosabban rázódnál bele a YouTube-er szakmába. Csak egy tanácsnak szántam, no offense.
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#4 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 07. 10:58

Szerintem még azzal is várjon, én is belenéztem. Szerintem először olvasson el mondjuk 50 könyvet, hogy meglegyen a szókincs, és tudjon fogalmazni. Aztán hozza szintre a nyelvtani ismereteket. Aztán kezdjen el mondatokat formálgatni, de még ne vegye fel, először mondja el a tükörnek amit akar. Vagy vegye fel, hallgassa vissza.

Utána 1-2 év, és mehet a móka :up:
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó