HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Több fontos Xbox One szolgáltatás is fizetős lesz - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Több fontos Xbox One szolgáltatás is fizetős lesz

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2013. 08. 09. 10:05

Fizetős lesz a Microsoft új generációs játékkonzoljának, az Xbox One-nak a legtöbb online szolgáltatása, illetve egyes új, a korábbi generációknál nem elérhető funkciókat is csak Xbox Live Gold tagággal lehet majd igénybe venni. A Sony is szigorít a PS4-gyel.
https://www.hwsw.hu/hirek/50752/xbox-one-gold-live-elofizetes-360-skype-dvr-stream-ps4-sony.html

#2 Felhasználó inaktív   Breaker 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 09. 10:05

Ha a skypehoz extraként adnának egy havi keretet amit le lehetne beszélni, akkor máris picivel vonzóbb lenne.

#3 Felhasználó inaktív   iasatan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 09. 12:00

Legyen 80ezer a konzol, és fizetős minden szolgáltatás, vagy 180ezer de akkor minden ingyen, de hogy 180e a gép, és fizetni kell mindenért??? Ez nagyobb bukás lesz metro/modern felület

#4 Felhasználó inaktív   effendi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 111
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 09. 12:37

@iasatan: Már miért lenne? Akkor lenne az, ha a Sonynál mindez ingyenes lenne. De véletlenül pont ők is fizetőssé teszik.
ABIT BD7-II / P4 Northwood 1.8@2.6 GHz / CoolerMaster IHC-L71 Silent, Heat Pipe / 2x IBM 80 GB 7200rpm HDD / 512 MB DDR Samsung PC-2700 / ATi Radeon 9600 / SB Audigy

#5 Felhasználó inaktív   KisSzikra 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 67
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 09. 13:57

Legalább a skype-ot hagyhatták volna ingyé.

#6 Felhasználó inaktív   iddqd28 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 09. 14:28

@KisSzikra: "Előfizetés kell továbbá a Skype videochathez" a normál skype híváshoz nem kell Gold. Mondjuk Igaz, hogy a hivatalos, ára 15k de, feltöltőkártyával már 8000-t is van (De a legtöbb helyen egy 10k körül van).

#7 Felhasználó inaktív   Jakuza 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.056
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 09. 16:59

A sok idiota konzolos, majd ugy is megmagyarazza, hogy ez igy jo, meg nem is lehuzas.
My name is penis.
1. Ha leesnél az EGOd-ról, szörnyet halnál az IQd-on.
2. A szó fegyver, de neked még egy csúzlid sincs.

#8 Felhasználó inaktív   map 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.559
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 09. 20:46

Ha veszel Office 365-öt, kapsz hozzá 12 hónap xboxlive goldot meg valami skype bónuszt.
A májkrémszaftnál keményen megy az árukapcsolás, hogy ne tünjön olyan drasztikusnak a lépés, de ez így elég érdekes. A bónusz eleve csak a home&student usereket érinti igazából, ha xboxról beszélünk... de akkor most nekem emiatt érje meg ~ 30 rongyért(boltban csak 25500, de kérdés ahhoz jár-e az ajándék?) egy évig max.5 gépen használni az office 365-öt, ha 35ért(MS webshopban 42ért) 1 gépen addig használom amíg jólesik?

Legyen egy Maced (sic!), vagy Windowsos PC-d(uram bocsá WP mobilod, de az nem okvetlenül), legyen kellően sebes interneted, és legyen legalább egy XBOX360 a birtokodban, de ha lehet vegyél egy újat amint megjelenik, és addig marad ~ fél szezonnyi Goldod.
Elég kétségbeesett árukapcsolásnak tűnik... persze valószinûleg nem Magyarország a fő célcsoport, de vásárlóként nem igazán érzem az elsöprõ fogyasztói többletet(még mint illuzió sem, hogy megbecsült vásárlójuk vagyuk), amin a fenti hír sem javít.

Szerkesztette: map 2013. 08. 09. 21:00 -kor

" Ebben a 3 bekezdésben több tárgyi tévedés van mint egy egész évnyi Index techrovatban"
"Linkelj még pár perpetuum mobilét, meg egy Széles Gábor portrét, és akkor elhiszek neked mindent!"

#9 Felhasználó inaktív   bviktor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 902
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 10. 09:55

@Jakuza: hja kerem, nem lesz ingyen Skype meg IE? Micsoda lehuzas, kerem szepen, pedig en ezert vennek jatekkonzolt lol.

#10 Felhasználó inaktív   Balázs 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 10. 18:58

@map: Gyakorlatilag ha egy évre megveszed akkor havi 1250Ft-ról beszélünk (http://www.xbox.com/hu-HU/Live/Join), ami nem egy tetemes összeg annak akinek szüksége van a Gold által nyújtott szolgáltatásokra.

#11 Felhasználó inaktív   map 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.559
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 10. 19:12

@Balázs: ez teljesen rendben van, mindettõl függetlenül. Önmagában a Gold nem egy nagy összeg, ha már van XBoxod.
Az is tiszta, ha szeverek kellenek a netes szolgáltatások mögé, akkor annak vannak költségei,és már keresnének is rajta hamár... ez teljesen oké.
Mint írtam is, nekem az árukapcsolás szúrja a szemem a fenti kontextusban. Gyakorlatilag számomra, otthoni felhasználókén folyamatosan kedvezőtlenebb feltételeket biztosítanak, és beállítják mint nagylelkû ajándékot... nekem ezt veszi be nehezen a gyomrom.

Szerkesztette: map 2013. 08. 10. 19:16 -kor

" Ebben a 3 bekezdésben több tárgyi tévedés van mint egy egész évnyi Index techrovatban"
"Linkelj még pár perpetuum mobilét, meg egy Széles Gábor portrét, és akkor elhiszek neked mindent!"

#12 Felhasználó inaktív   Tassadar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.662
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 12. 18:23

@map: Vásárlói szemszögből: office-t nézve, összességében még így is olcsóbb, mint egy korábbi pure dobozos verzió, 3 éves használatot feltételezve.
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam.
Vannak gyümölcsbor receptek normál (bóti sör (candida albicans)) élesztővel.

#13 Felhasználó inaktív   Bagwell 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 12. 19:07

Nem vagyok nagyon jártas az xBox "világában". azon gondolkozom, hogy venni szeretnék egy Xbox 360-at , de igy hogy nemsokára jön a Xbox One nem is tudom...
Az lenne a kérdésem hogy az Xbox One-ra készített játékokat vinni fogja a Xbox 360? (bocsi hogyha láma kérdés volt, nem vagyok e téren jártas)
Klónokat látok meg gengszter formákat
Fehérjét isznak meg egésznap tornáznak
Én meg itt vagyok aszt rá megyek a RAP-re
Egy átlagos PC-vel ráverünk a MAC-re
by: Mr.Busta

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó