HWSW Informatikai Kerekasztal: Battlefield 3 vagy 4? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Battlefield 3 vagy 4? Megéri e a Battlefield 3 most hogy kijött a Battlefield 4?!

#1 Felhasználó inaktív   pasadenasbeach 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 01. 15:40

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, amiben elég nehéz döntenem ezért kikérem a ti véleményeteket!
Nem olyan rég sikerült szeret tennem egy elég ütőképes asztali gépre, képességeit kihasználva újra elkezdtem egy kicsit játszani.
Számomra a kedvenc "műfaj" az FPS, azon belül is a multiplayer része!
Úgy döntöttem hogy belefektetek egy kis pénzt ebbe. Itt jön a probléma, BF3 vagy BF4?!?!?! :O:D
Megéri e még venni a BF3-at most hogy kijött a 4?
A probléma okai a következők: A Battlefied 3-hoz 8.000 Ft-ért tudnék hozzájutni úgy hogy járna hozzá mind az 5 kiegészítő, illetve minden extra tartalom, tehát egy full pack (Premium Edition).
A Battlefield 4 pedig 11.500 Ft lenne. Ez csupán az alapjáték+1kieg a jövőben.
Két ár között a difi nem eget verő, de mindkettőnél parázok egy-egy dolgon, amik a következők.
BF3: Kijött a 4, mindenki áttér arra, mondok egy példát 1 év múlva nem lesz player és nem lehet majd játszani. Ugyanez megtörtént velem a MW2-vel, megvettem és egy évre rá amikor kijött az MW3 mindenki azt tolta és nem volt player..:s
BF4: Ugye ez csak alapjáték lenne+1 kieg, a 3-nál olvasgattam olyanokat, hogy kijött az 5 dlc hozzá, és annak akinek csak alapjáték volt, igencsak leredukálódtak a lehetőségei multi terén. Én meg nem nagyon akarok költeni, elterveztem hogy most belefektetek kicsit, és utána nem vásárlok egy jó ideig megint játékszoftvert. Tehát a BF4 esetében csak az alapjátékkal+1 kieg-el rendelkeznék.

Számomra szimpatikusabb a BF3, ott kevesebb pénzért teljes packot kapnék. A legnagyobb kérdés, hogy megéri még megvenni? Vajon meddig lesz életben ez a játék?!:) Én azért szeretném, ha most esetleg megvenném, akkor másfél-két évet tudnék rajta játszani legalább.
Hát meg nem tudom, mivel kisebb a gépigénye a 3-nak, így csak dinamikusabban futna a multi része...:)
Leírom a hardwert amin menne, ha valaki eszerint adna esetleg tanácsot, hogy melyik hogy futna akkor lehet következtetni. (Core i5 4570, 2x4GB 1600HMz C. Vengeance, Sapphire HD7950 Boost edition)
Szerintem a hardverrel nincs baj egyiknél sem.
Ez a BF, nekem még "új", sosem játszottam ezen multit, csak single-t. Tehát lehet hogy a félelmeim alaptalanok, pusztán egyéb más játékok alapján következtetek.

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv mindenkinek!

#2 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 04. 07:35

Szerintem amelyik tetszik, vagy amelyik piros.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#3 Felhasználó inaktív   BoGab 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.399
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 04. 12:05

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2013. 11. 04. 07:35

Szerintem amelyik tetszik, vagy amelyik piros.


Van mind a kettőben vér :p

BTW valszeg amikor kijött a 4 már elkezdett zuhanni a 3 játékosállománya és ez néhány hónap alatt majd ott ér véget, hogy a jelenleginek már csak a töredéke tolja a 3ast. A dlc vásárlást meg nem úszod meg, ki van ez találva.
Khef: ebből az lesz, hogy nem lesz semmi értelmes...

We are the swarm. But we are becoming ... much... much more. For the final metamorphosis, has only just begun.

Nem őszinteségre, meg bizalomra kell alapozni egy kapcsolatot, hanem tcp/ip-re!

#4 Felhasználó inaktív   Thomas.Felis 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.021
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 06. 13:05

Nekem mindketto megvan, mindkettobol a Premium. Elegge casual vagyok, a 3-ban is 'csak' 140 oram van. Szoval amit a jelenlegi allapotrol elmondhatok az az, hogy a BF4 iszonyat bugos. Kliens, es szerver is osszezuhan nagyon gyakran, kritikan aluli a netkod (lelonek a fal mogott pl.), es ugy az egesz elvezhetetlen. Vagyis ez nem teljesen igaz, ha kibir egy meccset crash nelkul, akkor azert lehet fun :) A 3-al meg rengetegen jatszanak, de miota kijott humble bundle-ben 1$-ert, azota az alap palyakon rengeteg a csalo, es a noob (ami meg nem is lenne baj, de teamplay 0). Szoval ha azt veszed, egy par honapig meg boven tudsz vele jatszani. Aztan mar nem , mert addigra varhatoan a 4-et is megfixaljak annyira, hogy megeri ra valtani, es akkor ugy fog jarni mint a BC2 (ami egyebkent nagyon jo resz volt, megis alig jatszanak mar vele a BF3 miatt).
"Amúgy, minél inkább megkötött valami, annál valamilyenebb. " /Gyula4*2/

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó