HWSW Informatikai Kerekasztal: Egyszerű kérdés... - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Egyszerű kérdés... nem egyszerű esetnek...

#1 Felhasználó inaktív   djviktorio 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 417
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 19. 21:48

Sziasztok!

Webes kérdés jön!
Alap szintre jöjjetek le hozzám... hátha úgy nem leszek fárasztó.. :D
Egy olyan kérdésem lenne totál aljas módon, hogy van nekem egy Dreamweaver CS5.5 és egy HTML5 template-em. HTML5 CSS3-al.. (azt hiszem).. szóval. Annyira előre jutottam, hogy leszedtem valami HTML5 pack-ot CS5.5-re frissítésként.. Adobe-jéktől.. Telepítettem is. Nade a kérdés, hogy megnyitom szépen az indexet. és addig is oké, hogy code meg miegymás, de mikor átváltok design-ra, vagy splitre totálisan szétesik az oldal.. :s ugyanakkor ha a live code vagy live view módot nézem, akkor teljesen oké minden.. (van valami animáció is, hogy fent egy kép diavetítésként megy - és vagy emiatt vagy teljesen más okból, de ha live code-ban nézem olyan szinten belassul és akad az egész.. géppel együtt, hogy dolgozni nem lehet rajta.. :s holott egy i5-ös proci és 6GB ram dolgozik alatta nuku más programmal.)
Multiscreen is van. Szóval úgy látom, hogy tabletre és telóra is menne. Ja még amit el tudok képzelni, hogy WordPress-es "téma".. de ehhez nem konyítok.. vagyis igazából az egészhez nem konyítok és emiatt kellene segítség. Régen normál HTML-eknél legalább az volt, amit láttál..most meg totál minden máshol van, csak élőben van minden a helyén.. Ki érti ezt? Vagy ez a normális? Csak azzal ne gyertek légyszi, hogy forduljak szakemberhez... :( csak egy kis segítségre lenne szükségem, hogy mit tudok átállítani, hogy rendbe lássam az oldalt.. 1-2 dolgot kéne átvariálnom... pls...

Előre is köszönöm a pozitív hozzászólásokat... ha persze lesz.... :(

#2 Felhasználó inaktív   Zoshi8504 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 28. 19:52

Sziasztok.

Kérdés.. Hátha tud vki megoldást rá. Édesanyám gépén Xp van, nem csinál semmit csak netes játékkal játszik. Egyik napról a másikra a Skype processor használata 50% lett, bármit csinálok... Már újra raktam, felraktam egy régebbit, megint az újat, semmi nem változott. egyszerűen nem tudok rájönni mi lehet a gond.. Ötlet?

Szerkesztette: Zoshi8504 2013. 11. 28. 19:52 -kor


#3 Felhasználó inaktív   Zoshi8504 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 28. 22:15

Üzenet megtekintéseIdézet: Zoshi8504 - Dátum: 2013. 11. 28. 19:52

Sziasztok.

Kérdés.. Hátha tud vki megoldást rá. Édesanyám gépén Xp van, nem csinál semmit csak netes játékkal játszik. Egyik napról a másikra a Skype processor használata 50% lett, bármit csinálok... Már újra raktam, felraktam egy régebbit, megint az újat, semmi nem változott. egyszerűen nem tudok rájönni mi lehet a gond.. Ötlet?


Annyit kiderítettem, hogy ha frissen van felrakva a skype, semmi gond. Amint bejelentkezek, és létrehozza a data mappáit a vinyón, onnan 50 % a proci használat.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó