HWSW Informatikai Kerekasztal: Achievment tippek - új web (x-gamers) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Achievment tippek - új web (x-gamers) Achievment leírásokkal foglalkozó weboldal.

#1 Felhasználó inaktív   joshsolman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 29. 22:11

Üdvözlök minden kedves olvasót. Először is mielőtt félreértések lennének, azért bátorkodtam megnyitni a témát, mivel a weboldal amiről mesélni szeretnék egyáltalán nem konkurencia a gamekapocs-ra nézve. Teljesen más témakörben mozgunk, mégis egy témakört érintünk, furcsán hangzik, de majd megértitek ha elolvassátok.

Tehát. Szerintem nagyon sok embernek akadt már ugyanaz a gondja, lát egy achievmentet egy játékban amit meg tud szerezni, gyenge angol tudásával még nagy nehezen el is olvassa hogy mit jelent az achievment, vagy épp mit kell érte teljesíteni. Nah de, azért nem minden esetben ilyen egyszerű, ilyenkor gondolom mindenki siet géphez és rögtön google. Nah de mivel nem létezik magyar weboldal ami ezzel foglalkozna, általában falakba ütközünk (jó magam is) és a google fordítóra se nagyon szeretünk hagyatkozni, mert hát sokszor érthetetlen katyvaszt fordít le.

A tervünk a következő. Meg szeretnénk alkotni Magyarország első achievment leírásokkal foglalkozó oldalát. Egyértelműen nem kizárólag xbox-ra fogunk specializálódni, a PS se marad majd ki oldalunkról, sőt emiatt külön létre fogok hozni egy kisebb csapatot, akik majd az ottani információkat osztják meg a felhasználókkal. Hogy miért jelentem be ilyen hamar, és miért nem maradok a seggemen? Szeretnék már előre ,,toborozni'' egy kisebb felhasználói közösséget, hamarosan kész lesz a facebook oldalunk is ahol majd lehet követni napról napra a fejlődését az oldalnak. Mielőtt bárki azt gondolná hogy egy légből kapott ötlet, és biztos egy ingyenesen telepíthető rosszul konfigurált kis sz*r weboldal lesz, téved. A weboldalt teljesen 0-ról írják ráadásul nem is kevés pénzért. Korábban írtam erről egy blogot gamekapcson, viszont nem oda való, többen is leírták ezt, igazuk is van, ezért ide is áthozom a kis közölni valómat. Szeretném ha minnél többen kifejtenétek a véleményetek, és hozzájárulnátok az oldal fejlődéséhez az ötleteitekkel, meglátásaitokkal. Kérem mindenki teljesen kultúrált módon írja le, hogy mi tetszik és hogy mi nem. A ,,idióta vagy úgyse lesz belőle semmi'' szokásos mondatokat nem szeretném látni, nem ma kezdtem, és nem egy sikeres oldalt vagy játékosközösséget vezettem már, tehát bátran fektessétek belém a bizalmat már most :)

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó