HWSW Informatikai Kerekasztal: Mért nincs konzolos újság? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mért nincs konzolos újság? Mért nem tud eltartani egy ország egy magazint?

#1 Felhasználó inaktív   Cipo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 03. 06. 09:54

Sziasztok!

Legutóbb a konzol magazin próbálkozott alig 4-5000-es lapszámmal 799Ft-ért. És nem fogy.

Ti mért nem vettétek? Most megpróbálják átszervezni magukat és-e hónap végén újra próbálkoznak, de szerintetek, mért nem vesz senki nyomtatott újságot?

Nem ugyanaz mint a telefonon tableten olvasni ne hasonlítsd össze.

Én új konzolos vagyok, eddig nem volt konzolom így újságot se kerestem, most hogy van meglepően tapasztalom, hogy nincs újság a piacon.

#2 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 03. 06. 10:14

Mert nincs értelme, papíralapú újságok amúgy is haldokolnak, egy ennyire rétegdolog meg pláne nem fog.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#3 Felhasználó inaktív   Sparow2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.143
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 03. 12. 14:00

Üzenet megtekintéseIdézet: Cipo - Dátum: 2014. 03. 06. 09:54

Sziasztok!

Legutóbb a konzol magazin próbálkozott alig 4-5000-es lapszámmal 799Ft-ért. És nem fogy.

Ti mért nem vettétek? Most megpróbálják átszervezni magukat és-e hónap végén újra próbálkoznak, de szerintetek, mért nem vesz senki nyomtatott újságot?

Nem ugyanaz mint a telefonon tableten olvasni ne hasonlítsd össze.

Én új konzolos vagyok, eddig nem volt konzolom így újságot se kerestem, most hogy van meglepően tapasztalom, hogy nincs újság a piacon.

Szerintem azért, mert neten mindent megtalálnak az emberek.

Anno azért a mikrogépes/játék/PC-s/szakmai újságok is a 90-es években, mert nem volt net mindenhol.
Utána jött egy időszak, hogy pl. a játékújságokhoz mellékletben adtak játékot is hozzá. De ugye hogy beférjen az újság árába, nem lehetett újdonság, csak valami régi; aki érdekelt, az már játszott vele. Vagy lehúzták torrentről.
Ez ma már nem biznisz.

Te pl. miért akarsz újságot venni?
Gondold át az okát, aztán gondolkodj el rajta, hogy 100 emberből hány másikat motivál még ez az ok.

#4 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 03. 16. 12:29

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2014. 03. 06. 10:14

Mert nincs értelme, papíralapú újságok amúgy is haldokolnak, egy ennyire rétegdolog meg pláne nem fog.

Így van, nem hogy a konzolos, de a sima PC-s, meg akármilyenes, kertészkedős újság sem fogy. Tele van már a net ingyenes cikkekkel, blogokkal, lexikonokkal, akit érdekel valami, összeszedi magának az infókat, meg letölti a szoftvereket.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#5 Felhasználó inaktív   BoGab 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.399
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 03. 26. 14:13

1) Az emberek nagy része nem fizet olyan szolgáltatásért, amit ingyen is megkap.
2) Jellemzően ezek havi lapok, mire egy hó eleji hír bekerül az újságba és te ott elolvasod kiderül, hogy vagy nem igaz vagy már mindenki szétcsámcsogta magát rajta. Ez sem igazán növeli az eladásokat.
3) Egy review nem review, én már online sem olvasok tesztet, megnézek 4-5 review videót a youtubeon és utána eldöntöm meg akarom-e venni.
4) Pláne konzolnál nincs értelme, mert a msnak és a sonynak saját kommunikációs csatornái vannak (youtube channel, twitter, hírlevelek, psn és live store...)
Khef: ebből az lesz, hogy nem lesz semmi értelmes...

We are the swarm. But we are becoming ... much... much more. For the final metamorphosis, has only just begun.

Nem őszinteségre, meg bizalomra kell alapozni egy kapcsolatot, hanem tcp/ip-re!

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó