HWSW Informatikai Kerekasztal: League of Legends - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

League of Legends Magyar szinkronos és feliratos online játék

#1 Felhasználó inaktív   Quazi19 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 21. 14:11

Kép


Mi az a League of Legends?

A League of Legends egy akciódús online versenyjáték, ami a valós idejű stratégiai játékot szerepjátékos elemekkel vegyíti. Két, nagyerejű és különböző játékstílust képviselő hősökből álló csapat méri össze a tudását több csatamezőn és játékmódban. A hősök folyamatosan bővülő köre, a gyakori frissítések és az élénk versenyközösség teszi megunhatatlanná a Leagueof Legends játékot a különböző tudásszintű játékosok számára.
Maga a játék ingyenesen letölthető és játszható, és csupán akkor kell fizetnünk, ha gyorsabban szeretnénk újabb hősöket vagy egyéb extrákat beszerezni a fegyvertárunkhoz. Így tehát senki sem kerülhet hátrányba, hiszen a League of Legends meccseit követően hatáspontokat kapunk, amikkel ugyanúgy bevásárolhatunk a játék boltjában. Ebből az okból kifolyólag minden, a League of Legends világával még csak ismerkedő játékosnak csak azt tudjuk javasolni, hogy első lépésként töltsék le a játékot, és próbálják ki azt.

Az egyes összecsapások során három-három (3v3) vagy öt-öt (5v5) játékos nézhet farkasszemet három különböző játékmódban. A Klasszikus játékmódban az adott térképen kell előretörni a másik bázisa (a játékban ennek neve Nexus) felé, és annak elpusztításával lehet győzedelmeskedni. A Dominion játékmódban különböző stratégiailag fontos pontokat kell elfoglalnunk a térképen, majd ezek megtartásával lehet csökkenteni az ellenséges csapat életpontszámát. Az ARAM(All random, All Middle) során pedig teljesen véletlenszerűen választja ki a játék a játékosok által irányítható hősöket.
Regisztrálni itt lehet és utána lehet letölteni a játékot! :)
Bemutató videót is linkelek mellé hogy látni lehessen a játékmenetet és a magyar hangot, feliratot. :)

Remélem felkeltettem sokatok érdeklődését, és sokan kiprobáljátok majd.


#2 Felhasználó inaktív   anatoly korenchkyn 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 191
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 23. 14:26

Üzenet megtekintéseIdézet: Quazi19 - Dátum: 2014. 05. 21. 15:11



Pofátlan referálásvadászat forever! :]
Ha kell a 10 ref a jutalomért, inkább csináld magad!




Blizzard purposely removed all depth from D3. They wanted it to be simple and mindless or as they like to call it "accessible"
"Accessible" is the PC industry buzzword for watered down, streamlined crap that any idiot can play.



#3 Felhasználó inaktív   Quazi19 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 24. 14:26

Ugyse jönnek játszani :D
Az meg nem baj ha fent van :p

#4 Felhasználó inaktív   Quazi19 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 24. 17:17

Remélem jön azért pár ember játszani, mert szerintem kihagyhatatlan azt ha nem tetszik az embernek abbahagyja és kész :)

#5 Felhasználó inaktív   anatoly korenchkyn 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 191
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 25. 11:23

Hát nem tudom.. én kb két éve hagytam abba, elnézve a LoL oldalát, ami akkor probléma volt, az azóta sem nagyon került javításra, újdonság meg nem nagyon van ebben a műfajban. LoL, Dota, HotS, meg az a nevereth, mind egykutya. :)

Blizzard purposely removed all depth from D3. They wanted it to be simple and mindless or as they like to call it "accessible"
"Accessible" is the PC industry buzzword for watered down, streamlined crap that any idiot can play.



#6 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 30. 10:08

Most kezdtem el játszani a játékkal.
Látom, hogy riot pontokért lehet venni dolgokat. Viszont nekem van kb. 400 pontom, és mondjuk egy karakter 600 pontba kerül. S mégis engedi megvenni, csak azt írja ki, hogy -200 RP-m lesz. Ez most akkor hogy van? Van valami hátránya, ha minuszba leszek? Vagy akkor most szabadon vásárolhatok akármit?

#7 Felhasználó inaktív   Mortician 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.059
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 30. 17:34

Üzenet megtekintéseIdézet: Harkat - Dátum: 2014. 05. 30. 10:08

Most kezdtem el játszani a játékkal.
Látom, hogy riot pontokért lehet venni dolgokat. Viszont nekem van kb. 400 pontom, és mondjuk egy karakter 600 pontba kerül. S mégis engedi megvenni, csak azt írja ki, hogy -200 RP-m lesz. Ez most akkor hogy van? Van valami hátránya, ha minuszba leszek? Vagy akkor most szabadon vásárolhatok akármit?


Nem fogja engedni, mert nincs elég, nem lehetsz minuszba, azzal csak a különbözetet mutatja. Karaktert ne vegyél RP-ért, van pár 390 RP-s skin vagy várj meg egy leárazást, nézz szét melyik tetszik és csak türelem kérdése. mindig felezve vannak az árak, ha épp "akciós" valami, szóval nézhetsz nyugodtan 520 illetve 750 RP-s skineket is.

#8 Felhasználó inaktív   Quazi19 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 06. 03. 18:50

Üzenet megtekintéseIdézet: Harkat - Dátum: 2014. 05. 30. 10:08

Most kezdtem el játszani a játékkal.
Látom, hogy riot pontokért lehet venni dolgokat. Viszont nekem van kb. 400 pontom, és mondjuk egy karakter 600 pontba kerül. S mégis engedi megvenni, csak azt írja ki, hogy -200 RP-m lesz. Ez most akkor hogy van? Van valami hátránya, ha minuszba leszek? Vagy akkor most szabadon vásárolhatok akármit?


Már elöttem hozzászoltak, szoval már a lényeget elmondta az elöttem szolo és igaza van :) Nem érdemes venni höst Rpböl arra ott van a másik pont amiket tudsz gyüjteni és abbol érdemes venni karaktert :)
Rpből skint érdemes venni ha akarsz egy uj kinézetet a hösödnek, és azt ugy érdemes hogyha leárazás van , és akkor a kissé drágábbat is meglehet venni ha épp arra kerül a sor hogy az van leárazva:)

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó