HWSW Informatikai Kerekasztal: Games for Windows Live kérdések - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Games for Windows Live kérdések A Microsoft bukott szolgáltatásáról kérdések

#1 Felhasználó inaktív   wiesztdani 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 22. 16:04

Sziasztok!
Ezt a topikot azért hoztam létre, mert nemsokára a Live szerverek is megszűnnek, és lennének kérdéseim ezzel kapcsolatba.
Nekem több játékom is van, megjegyzem, mind dobozos, ami használja Live-t, és kicsit félek, hogy mi lesz velük.
Én ritkán játszok online, de az egyszemélyes kampányokat szívesen játszom újra, például a Fallout 3-nál, amiből nekem szintén a Live-s verzió van meg, vagy a Dark Souls 1-t.
Valaki el tudná magyarázni, hogy mi lesz a szerverek leállása után? Fel lehet utána is telepíteni a játékokat, amik dobozosan nekem megvannak, és az egy személyes kampányokkal legalább lehet majd játszani, ha már a multizni nem is lehet? Minden infót szívesen fogadok a témába.
Elég gáz lenne, ha közel húsz Live-s játékom dobhatnám a szemétbe.

Előre is köszönöm a segítséget.

#2 Felhasználó inaktív   djculture 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.810
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 06. 17. 00:35

Üzenet megtekintéseIdézet: wiesztdani - Dátum: 2014. 05. 22. 17:04

Sziasztok!
Ezt a topikot azért hoztam létre, mert nemsokára a Live szerverek is megszűnnek, és lennének kérdéseim ezzel kapcsolatba.
Nekem több játékom is van, megjegyzem, mind dobozos, ami használja Live-t, és kicsit félek, hogy mi lesz velük.
Én ritkán játszok online, de az egyszemélyes kampányokat szívesen játszom újra, például a Fallout 3-nál, amiből nekem szintén a Live-s verzió van meg, vagy a Dark Souls 1-t.
Valaki el tudná magyarázni, hogy mi lesz a szerverek leállása után? Fel lehet utána is telepíteni a játékokat, amik dobozosan nekem megvannak, és az egy személyes kampányokkal legalább lehet majd játszani, ha már a multizni nem is lehet? Minden infót szívesen fogadok a témába.
Elég gáz lenne, ha közel húsz Live-s játékom dobhatnám a szemétbe.

Előre is köszönöm a segítséget.


Mostani állás szerint nem fog megszünni a gfwl csak éppen új termékek már nem jönnek ezen rendszer alá. De minden régit továbbra is lehet regelni meg használni.
Ki a halott vinyók istene?
Hádédész..

#3 Felhasználó inaktív   wiesztdani 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 06. 20. 18:48

Szia!
Köszönöm a választ.
Ez valami új hír, mert eddig teljesen másokról szóltak a hírek?

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó