HWSW Informatikai Kerekasztal: World of Warships - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

World of Warships A harmadik WARGAMING.NET játék, ezúttal a hadihajók világából

#21 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 14. 11:02

A japán ágon indultam el, de egyelőre sok sikerem nem volt túl sok sikerem tier2-ben, de még szoknom kell. Mondjuk amikor egy tier3-as csatahajót 200m-ről telibetorpedóz és elsüllyeszt az ember, miközben elszáguld mellette szemből, az jó érzés (igaz, hogy utána egyből szétlőttek) :)
Sajnos nem vagyok benne biztos, hogy eljutok a csatahajókig, de ez a napi küldetés+account fejlesztés tetszett, főleg a 3k freeXP, amikor elértem a megfelelő szintet.
Mindenesetre eddig eléggé élvezetes, és itt végre tényleg sokat számít, hogy taktikázzon az ember.

#22 Felhasználó inaktív   siedrenn 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 14. 14:28

Japán ágon viszem én is, csatahajók fel orientálódva. Amit észrevettem, hogy amint felváltasz tier1-ről tier2re a japán ágon, a Chikuma egy gyengébb hajó kezdetben az elődjénél. fejlesztve viszont elég decens tűzerőt képvisel, viszont az 5 ágyús sortűzhöz broadside-on kell tartani mindenképpen az ellent, hiszen az első ágyú fordulási szöge nem túl nagy. Erről továbbfejlesztve csatahajó irányba ugye a Kawachi jön. Sajnos ezzel akadnak gondok. Hiszen megkapjuk a csatahajók lomhaságát egy nem túl erős páncélzattal. Habár a tűzereje figyelemreméltó, a 9 km-es lőtáv problémás tud lenni, hiszen nem képes long range support szerepet betölteni, és habár 8000+ sebzést ki lehet hozni egy sortűzből, a full broadside salvot pazarlás bevetni távoli gyorsan mozgó kisebb hajók ellen a hatalmas szórása miatt. Mindenképpen közelre kell vele menni, azonban a közelség miatt kifejezetten sebezhető, hiszen lassú, lomha, kevésbé képes effektíven egy sziget vagy jéghegy fedezékébe navigálnia magát. És akkor ott van a hatalmas money sink, amit egy csatahajó használata okoz. Azt a jelenlegi feltételek mellett kétszer is meg kell gondolni, hogy csatahajóval kívánsz-e harcba szállni, mert 14-19ezer csata utáni költség simán felmerülhet, amíg nekem eddig a legjobb meccsemen 8000 kreditet sikerült összelőnöm vele.

#23 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 14. 15:36

Akkor már várom a megjelenést ios-re :)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#24 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 14. 18:42

En is :)))

#25 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 14. 22:53

Ez a másodlagos tüzérség a csatahajóknál elég megbízhatatlan.
Nagy kaliberrel lövöm a 8 km-re lévő csatahajókat, másodlagos tüzérségnek meg megadom a közelben ólálkodó ellenséges rombolót.
Volt, hogy a másodlagos tüzérséget irányító aim rommá lőtte a rombolót, mire a közelembe ért, de volt olyan is, hogy szinte el sem találta és szépen be is kaptam miatta a torpedót.
Jó lenne, ha át lehetne váltani, hogy a másodlagos tüzérséggel is tudjak manuálisan célozni, ne csak a célt kijelölni és bízni a jószerencsében.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#26 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 15. 08:06

Itt is van "One Shot Kill". :D
Kawachi csatahajóval a süllyedés szélén, de még ép főtüzérséggel az ellenséges romboló torpedóit kerülgetve egyszerre csak észre veszem, hogy mellém sodródott egy egy tierrel magasabb 70%-os ellenfél csatahajó (aszem Hakuma). Épp AP lőszer volt töltve és a lövegtornyok is arra az oldalra voltak fordítva. Gondoltam egyet még rálövök, mielőtt megadja nekem a kegyelemdöfést. Kb. 2,5 km-ről az egész sorozatom derékon kapta a 305mm-esből. Azonnal felrobbant! :eek: Valószínű az AP lövedékek ilyen közelről átszakították a páncélzatát és a telibe találhattam a lőszertárolókat.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#27 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 15. 10:07

Igen, ilyen "Overmatch"-elt lövést nekem is sikerült már bevinnem (és be is kapnom egyszer, szépen kiírja, nem jó látvány), amivel elpukkantottam valami belső rendszert. Igaz nálam nem robbant fel, de elég masszív HP vesztést okozott, és egyből megállt+sokat már nem lőtt senkire, mire kivégeztük.
A vasárnapom viszont nem lett túl rózsás, kb. 10 csatát mentem, és mindet buktuk (2-3-ban az elején kinyírattam magamat, a többiben viszont csak simán jobb volt a végjátékban az ellenfél)... Mondjuk a rombolóval sokszor kaptak telibe, amikor próbáltam felderíteni/torpedózni, és véletlenül belefutottam 2-3 hajóba. Valahogy viszont se a Chikuma, se a Kawachi nem jött be, itt azért jobban vissza kell venni az arcból, és nem az első frontban tolni, mert gyorsan a tenger fenekére jut az ember.
Mindenesetre várom a closed beta-t :)

#28 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 15. 11:32

A két nap alatt összesen 21 ütközetre volt időm. Ennek 3/4-ét cirkálókkal 1-3 Tierben, a maradékot a Tier3-as Kawachi csatahajóval. Ez utóbbival volt a legrosszabb az arányom. Talán ha 1 ütközetet éltem túl vele, ugyanekkor értelem szerűen ezzel szereztem a legtöbb xp-t.
Legtöbbet a Chikumával játszottam, mert nem csak a Kawachit bontottam ki vele, hanem az egyel nagyobb Tier3-as cirkálót is (aszem Takuma). Ez utóbbi tüzérségben visszalépés a Chikumához képest, mert csak 4x140mm az oldalsortüze szemben az egyel kisebb Chikuma 5x150mm-jével, de kárpótolt az, hogy ezen már volt torpedóvető.
Így ki tudtam próbálni a torpedóvetést is, ami közelharcban nagyon hatékonynak bizonyult.
Soha nem értettem azokat a vérpistikéket, akik 10km-ről lanszíroztak torpedót gyorsan mozgó, manőverező ellenfélre. Nem egyszer fordult elő, hogy saját csapattagok torpedóit kellett kerülgetnem.
A hétvégét bőven 80% feletti győzelmi aránnyal és 70% fölötti túléléssel zártam. Igaz én már hónapok óta edzettem rá a Battlestation-nal. :p
A Chikumával pedig Elit státuszom lett (lásd aláírásban).
Én minden percét élveztem a tesztnek. Várom a folytatást.

Egy csomó jó képet mentettem, de az EULA miatt nem merem nyilvános fórumon posztolni. Persze ha valakit érdekel és ad egy e-mail címet szívesen megosztom privátban.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#29 Felhasználó inaktív   siedrenn 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 16. 20:13

Nekem olyan kb. 30 csatát sikerült vívnom, célirányosan csak japán ágon, csak csatahajó irányba fejlesztettem. Valami furcsa véletlen folytán minden csatát nyertünk, 70% körül éltem túl a csatákat. Tier4-ig jutottam, ami már egy igazi csatahajó, 12 km körüli lőtávval alapjáraton, viszont a Kawachihez képest sokkal nagyobb hajó, így könnyebb célpont, lomhább is, végsebességre viszont kb. ugyanaz. Elsőre meglepő lehet, de amíg a Kawachi egy oldalra 4 toronnyal tud tüzelni, és akkor a másik oldalra is marad még neki 2 torony, amit használni tud, ha két tűz közé kerülne; a tier4-esnek, a neve sehogy nem akar az eszembe jutni, csak 3 tornya van. Másodlagos tüzérség terén is talán jobban teljesít a Kawachi. A csatahajókról indítható felderítő gépekről sajnos nem tudtam tapasztalatot szerezni, az először csak a tier5-ös Kongo-n van. Várom a következő tesztlehetőséget.
Kíváncsi leszek arra is, hogy a hordozók mennyiben változtatnak majd a mostani játékmeneten, milyen lesz velük/ellenük játszani.

#30 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 16. 22:15

Üzenet megtekintéseIdézet: Sendrov - Dátum: 2014. 12. 15. 08:06

Itt is van "One Shot Kill". :D
Kawachi csatahajóval a süllyedés szélén, de még ép főtüzérséggel az ellenséges romboló torpedóit kerülgetve egyszerre csak észre veszem, hogy mellém sodródott egy egy tierrel magasabb 70%-os ellenfél csatahajó (aszem Hakuma). Épp AP lőszer volt töltve és a lövegtornyok is arra az oldalra voltak fordítva. Gondoltam egyet még rálövök, mielőtt megadja nekem a kegyelemdöfést. Kb. 2,5 km-ről az egész sorozatom derékon kapta a 305mm-esből. Azonnal felrobbant! :eek: Valószínű az AP lövedékek ilyen közelről átszakították a páncélzatát és a telibe találhattam a lőszertárolókat.

Anno ugye a britek zászlóshajóját, a Hood-ot is egy lövéssel iktatta ki a Bismarck :)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#31 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 17. 09:26

Üzenet megtekintéseIdézet: siedrenn - Dátum: 2014. 12. 16. 21:13

Nekem olyan kb. 30 csatát sikerült vívnom, célirányosan csak japán ágon, csak csatahajó irányba fejlesztettem. Valami furcsa véletlen folytán minden csatát nyertünk, 70% körül éltem túl a csatákat. Tier4-ig jutottam, ami már egy igazi csatahajó, 12 km körüli lőtávval alapjáraton, viszont a Kawachihez képest sokkal nagyobb hajó, így könnyebb célpont, lomhább is, végsebességre viszont kb. ugyanaz. Elsőre meglepő lehet, de amíg a Kawachi egy oldalra 4 toronnyal tud tüzelni, és akkor a másik oldalra is marad még neki 2 torony, amit használni tud, ha két tűz közé kerülne; a tier4-esnek, a neve sehogy nem akar az eszembe jutni, csak 3 tornya van. Másodlagos tüzérség terén is talán jobban teljesít a Kawachi. A csatahajókról indítható felderítő gépekről sajnos nem tudtam tapasztalatot szerezni, az először csak a tier5-ös Kongo-n van. Várom a következő tesztlehetőséget.
Kíváncsi leszek arra is, hogy a hordozók mennyiben változtatnak majd a mostani játékmeneten, milyen lesz velük/ellenük játszani.

A Tier-4-es japán csatahajót a játékfejlesztők korábban csak B-40-nek nevezték. Csak terven létezett. A hétvégi tesztben már Masamune néven szerepelt (a legnagyobb japán kés és kardkészítő mester után elnevezve). Csatacirkáló előtanulmány volt a Kongó előtt. Elméletileg nagyobb és gyorsabb lett volna, minta a Kawachi csatahajó, de a csatacirkálókra jellemzően gyengébb oldalpáncéllal épült volna. Főtüzérsége viszont 356mm-esre nőtt, igaz a tornyok és csövek száma csökkent.
A gyengébb oldalpáncél a játékban is igaz lehet, mert a Kawachival közelről egy oldalsortűzzel felrobbantottam 1x egy Masumane-t.
Úgy tűnik a csatacirkálók a játékban is hajlamosak a felrobbanásra egy szerencsés találat esetén, csakúgy, ahogy a valóságban is megtörtént párszor. Pl.: Jütlandnál a HMS Indefatigable és a HMS Queen Mary, illetve a II.Vh.-ban a HMS Hood. Mindhárom kísérteties módon egyformán robbant fel és mindhárom magával vitte a hullámsírba szinte az egész legénységét.
Gondolom a Tier-5-ös Kongo sem lesz sokkal különb. Eredetileg az is csatacirkálónak épült. Ráadásul angol gyárban, a HMS Tiger csatacirkáló javított, japán igényekhez igazított változataként (A Kongo testvérhajói a Kirishima és a Haruna már japánban készültek). A 30-as években mindhármat modernizálták a japánok. Átépítették a felépítményeket, modernizálták a légvédelmi tüzérséget és megerősítették a páncélzatát. Át is minősítették őket csatahajóvá. Ettől azonban páncélvédelmük még továbbra sem érte el a kortárs csatahajók páncélvédettségi szintjét.
A Kongo ettől függetlenül nekem nagy kedvenc. Sebessége, fő és melléktüzérsége megnyerőnek tűnik.

A nagyobb csatahajókon és cirkálókon lévő felderítő repülők valószínűleg a felderítés határát fogják kitolni, amíg túl közel nem kerülnek az ellenséghez és le nem szedi őket a légvédelem. Gondolom a minimapon lehet majd megadni, hogy merre derítsenek fel. Rosszabb esetben az AI fogja őket keringetni a fejünk felett, hogy messzebbre lássunk. Remélem a távolra leadott lövések pontosságát is javítja a felderítő repülő, ahogy az a valóságban is gyakran megtörtént (légi tüzérfelderítés, tűzvezetés pontosítása rádión).
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#32 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 18. 21:07

Január 20-án indul(folytatódik) a zárt Béta. Az még azért nagyon odébb van. Nehéz lesz kivárni, pláne úgy, hogy már elhúzták az orrunk előtt a mézes madzagot.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#33 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 20. 14:38

Január 24-25. újabb béta hétvége! Kódokat korlátozott darabszámban még lehet igényelni!
Ezúttal már a repülőgép-hordozók is elérhetőek lesznek.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#34 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 21. 10:01

Kár, hogy ezen a hétvégén nem leszek gépközelben...

#35 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 23. 21:11

Online az EU szerver :)

Repülőgép-hordozók csak az amerikai ágon vannak. Mivel eddig a japánt toltam, most el kellett kezdenem az USA ágat is. Az első hordozó csak tier 4-től érhető el. Szóval vissza is térek a tengerre. Baromi jó ez a game.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#36 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 27. 16:36

Ez a repülőgép-hordozósdi rendesen megbolondította a játékot.

Repülőgép-hordozóval játszani inkább afféle valós idejű stratégia. Többet van az ember térkép nézetben, mint 3d-ben. Nem vérpistikéknek való. Igazi összetett dolog. Irányítani kell a hordozót, a repülő alakulatoknak célpontot adni, visszahívni őket feltöltésre és közben folyamatosan figyelni az egész csatát, hogy a légierővel ott avatkozz be, ahol igazán szükség van rád. Közben persze figyelni kell, nehogy egy ólálkodó ellenséges cirkáló vagy romboló rád találjon, mert jó eséllyel a csapattársaknak eszükben sincs megvédeni, persze azt elvárják, hogy a repülőkkel támogasd őket.

Hajókkal is egész más lett így játszani. Előző tesztben bőven lekötött az is, hogy manőverező tüzérségi párbaj közben figyeljek a közelben ólálkodó rombolókra, hogy célpontot adjak a másodlagos tüzérségnek, illetve hogy nehogy zátonyra fussak.
Most még folyamatosan figyelnem kell a légteret is, hogy mikor bukkan fel, vagy mikor közelít rám egy ellenséges torpedóvető, vagy bombázó raj. Ha megközelít, akkor meg kell adnom a célt a légvédelmi fegyvereknek, ki kéne kerülnöm a bombavetést, vagy a közelítő torpedókat, de közben folytatnom kéne a tüzérségi párbajt a 10 km-re lévő ellenfél hajóval, el kell oltanom a fedélzeti tüzet stb. Ilyen pillanatokban adrenalin persze egekben.
Még jó, hogy a jól átgondolt, a feladathoz képest végletekig egyszerűsített, látványos és informatívan változó jelekkel, ikonokkal, néhány gombbal és az egérrel operáló kezelőrendszer jó partner ebben.

Ha az ember megszokja az irányítást, illetve a hajók és fegyverzetük sajátos fizikáját, akkor baromira élvezetes tud lenni a játék.
A tenger él, mozog, látványos, néhol már szinte giccsesen gyönyörű. A hajómodellek elképesztően részletesen ki vannak dolgozva. A hozzám hasonló hajómániásoknak igazi kánaán. Csak a modellek nézegetésével órákat lehet eltölteni. Az ember mindig talál rajtuk valami érdekes részletet. Nem csak hajótest, felépítmények, árbocok vannak kidolgozva, hanem a kötélzet, antennák, csörlők, távmérők, tájolók, felcsévélt, szögre akasztott kötél stb. A Kuma cirkálón pl. a parancsnoki torony mögött, egy a fedélzetre rögzített kalodában leszerelt repülőgépszárnyak vannak tárolva. Tudjafene miért.
A WoT-os tankokkal ellentétben itt meg lehet nézni azokat a hajókat is 3D-ben, amelyek még nincsenek kifejlesztve. Igaz csak fekete-fehérben.

A fejlesztés hasonló a Wot-hoz. Lehet komolyabb ágyúkat, tűzvezetést stb. fejleszteni és gyakran kell is, hogy ki tudd bontani a következő hajót. Egy-egy komolyabb fejlesztés néha látványosan megváltoztatja a hajó külsejét.

Képzésnél itt csak a kapitányt lehet képezni és bizonyos szintenként lehet választani, hogy a kapitány képzettségét melyik modul tulajdonságának növelésére "költjük el". Az így lenullázott kapitány tovább képezhető és a képzettségi pontjait más modulra költhetjük. (Ez olyan, mint ha a kapitány átadná a képzettségét az adott modul kezelőszemélyzetének, aztán csatákban újabb tapasztalatokat gyűjt és azt is átadja a játékos által kiválasztott modul legénységének).
Ez a gyakorlatban baromira hasznos tud lenni, mert egy jól képzett legénységgel pl. gyorsabban lehet célra fordítani a lövegtornyokat, gyorsabb az újratöltés, pontosabb a kisegítő tüzérség, hatékonyabb a kárelhárítás stb. Tapasztalatom szerint 1 vs. 1-ben egy ugyanolyan hajó ellen a plusz képességek sorsdöntőek lehetnek. Én konkrétan egy viharvert 60%-os HP-val rendelkező, de maxos képzettségű St.Louis-al lőttem 1vs1-ben a tenger fenekére egy 100%-os St.Louis-t. Igaz, hogy alig maradt hp-m, de én nyertem.

Hogy valami negatívumot is írjak:
Baromira idegesítő tud lenni, amikor egy romboló, amit már majdnem hullámsírba küldtél, füstfüggönyt generál (ezt csak a rombolók tudják) és eltűnik benne, így nem látom, nem tudom lőni. Ez még rendben is van, de az már nem, hogy percekkel később (miközben én a nagyobb hajóval folyamatosan manőverezek a füstfüggönyön kívül) a füst közepéből halál pontos torpedótámadást kapok, amit már nincs időm kikerülni. Én nem látok be a füstbe, de a romboló kilát belőle? Hogyan? Ne b.sszamármeg!

Az is halálra idegesít, hogy a közelítő torpedóra csak kb 10-15mp-el a becsapódás előtt figyelmeztet a vészcsengő. Mert ugyebár nem tudom egyszerre a tüzérségi távcsövön át figyelni az ellenséget és folyamatosan korrigálni a tüzérségemet és nem tudom közben folyamatosan figyelni körkörösen a légteret és a ledobott, vagy rombolóról indított torpedók után kutatni a vízfelületet. Ha megszólal a vészcsengő eltelik kb. 5 mp, mire körbekémlelek és beazonosítom, hogy merről jönnek a torpedók, kb 1mp míg eldöntöm, hogy merre célszerű kitérni és maradt kb. 5mp-em, hogy végrehajtsam a manővert. Ez egy 20ezer tonnás hajóval kb. veszett fejsze nyele. De még egy jóval kisebb és fordulékonyabb hajóval is necces.

Az egyensúlyon is lehetne mit javítani, mert pl. egy Tier4-5 Repülőgép-hordozó repülői ellen a a hasonló tierben lévő hajók légvédelme szinte semmit sem ér. A légvédelmem az egész hétvége alatt 1 repülőt szedett csak le! Sőt, pl. a Tier 3-as St.Louis páncélos cirkálónak nincs is légvédelmi tüzérsége (na ja, 1906-ban még nem kellett), de az MM miatt a játékban repülőkkel persze simán találkozhat.

Összességében azért azt kell, hogy írjam, hogy még így Alfa-Béta állapotban is piszkosul jó a játék.

Türelmetlenül várom a nyílt bétát, hogy ne csak magamat szórakoztassam itt. :)
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#37 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 27. 16:59

Új kedvencem az USS St.Louis. Teljes oldalsortűz: 17 cső. Ebből 8db 155mm-es és 9db 76mm-es. Közelharcban baromira jó.
Csak repülővel ne találkozzon, mert légvédelem hiányában maximum szénnel tud a legénység a repcsik felé dobálózni. :)

Kép
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#38 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 03. 08:10

A legutóbbi teszthétvége után néhány játékos engedélyt kapott a fejlesztőktől, hogy saját youtube csatornáján gameplay-t osszon meg.
Íme az egyik:

World of Warships gameplay

Szerintem jól visszaadja a játék hangulatát, továbbá az is látszik, hogy mi a gondom a rombolók által generált füsttel. :)
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#39 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 03. 13:07

Megnéztem néhány gameplay videót, nem mondom, hogy magával rántott, jól ki van dolgozva, de valahogy nem tűnik izgalmasnak. (persze csak egy battleshipet és anyahajót mutattak, előbbi max lő távon körözött és lődözte a népeket, utóbbi meg végig taktikai nézetből gyilkolta az ellenfelet)
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#40 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 03. 16:15

Hehe :).

Jogos amit írsz, de anno, amikor egyik cimborámnak megmutattam egy általam izgalmasnak vélt WoT gameplay-t, nem igazán hozta tűzbe.
Nem értette, hogy mi abban az izgalmas, hogy néha kidugom a tank orrát egy sarok mögül és lövök egyet-egyet, aztán meg végigcammogok a füstölgő, kilőtt tankokkal teli romos utcákon és beparkolok egy zászló alá.
Hiába magyaráztam én neki szögbe fordított tankról, vagy 300 méterről telibe talált softpontról, kicselezett artyról stb. Csak úgy nézett rám, mint egy idiótára. :)
Aztán egyszer leszedte a WoT-ot, mert úgy gondolta rá szán fél órát ....és totál rápörgött, beszippantotta a game. :)

Ez a hajós játék viszont sokkal összetettebb mint a WoT. Gyakran több felé kell figyelni egyszerre.
Épp ezért számomra izgalmasabb is mint a WoT, de ez persze szubjektív.
Remélem mihamarabb megjelenik a nyílt Béta.
Szerintem megéri majd letölteni és kipróbálni.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

Téma megosztása:


  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó