HWSW Informatikai Kerekasztal: World of Warships - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (15 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

World of Warships A harmadik WARGAMING.NET játék, ezúttal a hadihajók világából

#61 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 30. 09:19

Azért utána megbosszultalak :) Mondjuk nem hittem, hogy túl fogom élni, mert sikeresen nekimentem a térkép szélének is, így egy 20mp-ig csak egy helyben fordultam...
A köteléket nagyon szokni kell, mert tényleg akkor veszi csak észre az ember, hogy mi van, ha kiszakad a sniper nézetből, és körülnéz. Ha pedig odaér egy romboló/1-2 torpedóvető raj, akkor bukik az egész, plusz ha túl közel megyünk egymáshoz, akkor valakit tuti telibe soroznak.
Egyelőre az AP lőszert hasznosabbnak találtam mint a HE-t, HE-vel szép modulsebzést/tüzet/stb lehet okozni, viszont az AP-vel nem egyszer előfordult, hogy az első sorozattal berobbantottam az ellenfelet, vagy okoztam neki 10k sebzést.
Mindent összevetve jó móka ez a hajósdi, a rombolókkal is próbálkozok (egyelőre eléggé vegyes eredménnyel), a repülőgéphordozóhoz viszont kell még egy pár kör a St.Louis-al.

#62 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 31. 07:55

Rombolókat még nem próbáltam. Hordozóból csak a Langley van. Kimaxolva már jókat lehet bohóckodni azzal is.

A jelenlegi kliens programban megtaláltam a KM Bismarck, és a HMS Warspite csatahajók modelljeit, illetve valami cifra nevű ruszki cirkálóét is. Ezek azonban jelenleg nem elérhetők játék közben, de érdekes mód a kliensben már benne vannak, csak valamiért most még altatják őket. Több német és angol hajó azonban nincs. Akkor meg ugyebár minek vannak benne a kliens progiban? Lehet, hogy a Bismarck és a Warspite is prémium hajó lesz? Nagy kaszálás lenne, mert ezeket úgy is mindenki megveszi.

A kliensben viszont egyetlenegy USA csatahajó sincs. Bújtatva sem.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#63 Felhasználó inaktív   von_Wolf 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.421
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 31. 08:03

Üzenet megtekintéseIdézet: Sendrov - Dátum: 2015. 03. 31. 07:55

Rombolókat még nem próbáltam. Hordozóból csak a Langley van. Kimaxolva már jókat lehet bohóckodni azzal is.

A jelenlegi kliens programban megtaláltam a KM Bismarck, és a HMS Warspite csatahajók modelljeit, illetve valami cifra nevű ruszki cirkálóét is. Ezek azonban jelenleg nem elérhetők játék közben, de érdekes mód a kliensben már benne vannak, csak valamiért most még altatják őket. Több német és angol hajó azonban nincs. Akkor meg ugyebár minek vannak benne a kliens progiban? Lehet, hogy a Bismarck és a Warspite is prémium hajó lesz? Nagy kaszálás lenne, mert ezeket úgy is mindenki megveszi.

A kliensben viszont egyetlenegy USA csatahajó sincs. Bújtatva sem.


Tripitz is benne van?
IntelŽ Core™ i7-5930K Processor, EVGA X99 FTW, EVGA GTX 980 Classified SLI, Corsair Dominator Platinum DDR4-RAM 16GB PC4 2800MHz, Corsair Force 3 120GB SSD, Samsung EcoGreen F2 1,5TB HDD, Cooler Master V850 850W, NZXT Kraken X60 Water cooler, Cooler Master HAF-922XM Case.

#64 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 31. 09:27

Elég vicces meneteket lehet menni a rombolókkal, már 2 csatában is sikerült elsüllyeszteni a csata legelején ellenfeleket (kisebb térképen betöltés után vaktában a várható vonulási útvonalra eleresztett sorozattal). Jöttek is utána a jókívánságok :D
Még a sziget mögül torpedózás is jó szemétség: ha egy ellenfelet látnak a többiek ami egy szigetet kerül éppen, akkor el lehet ereszteni egy sorozatot a sziget másik oldalára (nagyon jól jön ilyenkor a célzást segítő csík), aztán a felbukkanása után csak azt hallja, hogy jönnek a torpedók 1-200m-re az oldalától, amikor a manőverezés már esélytelen. Cserébe nagyon oda kell figyelni arra, hogy mit csinálsz, mert nagyon gyorsan elpukkannak egy rosszul felmért szituációt követően.

Szerkesztette: Myrsky 2015. 03. 31. 09:30 -kor


#65 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 31. 11:06

Üzenet megtekintéseIdézet: von_Wolf - Dátum: 2015. 03. 31. 09:03

Tripitz is benne van?

Előző hsz-ban már írtam, hogy "Több német és angol hajó azonban nincs."
Sőt, még egyáltalán nincs a játékban Német hajó. Csak a kliens progi filerendszerében megtaláltam a Bismarck modelljét, textúráit, scriptjeit stb.
Sokat böngészem a játék hivatalos fórumait. A fejlesztők elég szűkszavúak. Csak ködösen válaszolgatnak a konkrétan feltett kérdésekre.
A Tirpitzel kapcsolatban is csak azt írták, hogy "átgondolás alatt".

Véleményem szerint, ha a Bismarck prémium hajó lesz (máskülönben mit keresne a modellje a kliensben német tech tree nélkül), akkor a Tirpitz szerves része lesz a készülő német csatahajó fának. A fórumozók nagy többsége Tier 8-ra tippeli a Bismarckot és a Tirpitz-et. Ebben a tierben pedig egész jól jönne a Tirpitz komolyabb légvédelmi fegyverzete.
Persze hivatalos infó nincs, csak a Bismarckra annyi, hogy "Coming soon".
Ha mind a két majdnem ugyanolyan hajót be akarják rakni a játékba, akkor az a logikus lépés, hogy az egyik prémium lesz.
Pénzügyileg is telitalálat a prémium Bismarck. Nézd meg a WoWs hivatalos fórumait, minden második kommentelőnek Bismarck avatarja van :) Tuti bevétel.

A Warspite-ról pedig valamelyik fejlesztő már kikotyogta a fórumon, hogy prémium csatahajó lesz. A fileok között Warspite41 néven találtam rá, tehát ez már a felújított, II.Vh-s verzió. Gondolom az eredeti, I.Vh-s verziója a majdani Brit tech treen lesz rajta a hajóosztályának nevet adó Queen Elizabeth néven.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#66 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 01. 15:44

Áprilisi bolondozás kapcsán vicceskednek a wargaminges srácok, lányok:
World of Spaceships
Kép
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#67 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 03. 08:00

Tegnap meglett a Langley. Első körben alig tudtam valamit csinálni, mivel berakott 2 Independence-el szemben, amiknek 2-2 vadászraja volt, így folyamatosan leirtottak, plusz simán átjött 2 romboló is a védelmünkön, és elég hamar elhaltam.
A második csatában sikerült az ellenfél anyahajójára rászabadítani a torpedóvetőket, manuális támadással telibe is kaptam, de hiába indult el a 10 torpedó, amik közül 8 teljesen oldalbakapta a hajót, ha egyik sem robbant fel... Néztem egy hatalmasat, hogy ez mi volt, gondolom túl közelről dobattam le a repülőkkel... Mondjuk az szemétség lenne, hogy nem a támadásvektornál megjelenő zöld sávban "aktívak" a torpedók, hanem annak csak mondjuk az első harmada után...

Közben utánanéztem, tényleg van a torpedókon aktiválási táv, és ezt neked kell figyelembe venni a támadásnál.

Szerkesztette: Myrsky 2015. 04. 03. 08:12 -kor


#68 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 03. 10:00

Üzenet megtekintéseIdézet: Myrsky - Dátum: 2015. 04. 03. 09:00

Közben utánanéztem, tényleg van a torpedókon aktiválási táv, és ezt neked kell figyelembe venni a támadásnál.


Nekem is csak a Langley van meg. De ez az aktiválási táv nekem még nem okozott gondot. Én sohasem dobatok közvetlen közelről manuálisan torpedót a repülőkkel. Csak a támadás előtt a célra merőleges pozícióba küldöm őket (még a jelző körön kívül), aztán ráklikkelek a célra, hogy támadják és már nem is foglalkozom velük tovább. Automatán ledobják a torpedókat és ha az ellenfél hajó nem túl ügyes vagy gyors, akkor 1-2 betalál és fel is robban.
Utána maguktól visszajönnek a repcsik tankolni, újratölteni. Volt, hogy hazafelé jövet vadászok támadtak rájuk, ekkor saját vadászrajt küldök mentesíteni. A torpedóvetőkre meg manuálisan "F"-et nyomok, hogy tényleg jöjjenek vissza a hordozóra, mert néha a nagy kavarodásban elfelejtik, hogy hova is készültek.
Hordozóval meccs elején a térképen beállítok egy útvonalat, hogy teljes gőzzel azon cirkáljon. Ez általában a pálya hátsó határa mentén le-föl cirkálást jelent. Így nehezebben bukkannak rám az ellenfél repülők, mert a repülőgépeim nem mindig ugyanonnan jönnek és nem mindig ugyanoda mennek vissza.
Szóval ajánlatos folyamatosan mozgásba lenni a hordozóval.
Közben fél szemmel mindig a térképet figyelem, hogy nem-e átsettenkedik a fronton egy-egy ellenfél hajó. Ha van a térképen olyan üres rész, ahol nincs saját hajó, oda el szoktam küldeni a vadászrajt felderíteni.
Nem egy lopakodó ellenfél hajót sikerült már így idő előtt felfedezni.
Ilyenkor mindkét torpedóvető rajt visszahívom és a settenkedőre küldöm őket.
A hordozó előre beállított útvonalát törlöm és a betörő ellenféltől a lehető legtávolabbi pont felé irányítom, hogy minél később kerüljön lőtávolba, illetve minél több ideje legyen a repcsijeimnek torpedó támadásra. Sőt, ha lehet a torpedóvetőket is úgy próbálom ráküldeni, hogy az ellenfél számára kedvezőtlen irányba kelljen kitérnie. Ezzel is próbálok egérutat nyerni a hordozónak. Ha mégis lőtávolba ér és teszem azt ez egy romboló, akkor átváltok a hordozóra és a fedélzeti fegyvereknek megadom célnak a rombolót. Sokan el szokták felejteni, hogy a hordozókon önvédelmi lövegek is vannak, mert nem lehet velük közvetlen úgy célozni mint más hajókkal. Térkép nézetben azonban a hordozónak is tudsz célt adni, ilyenkor az összes fedélzeti fegyverével tüzet nyit a támadóra.
Volt olyan eset, hogy egy romboló 4x lanszírozott rám torpedókat és mind a négyszer át tudtam közöttük siklani a Langley-el. Ha már látom, hogy az oldalával rámfordul a romboló, akkor már el is kezdek kanyarodni, mert akkor már jönnek a torpedók. Közben folyamatosan küldtem rá a repülőket, de mindig kikerülte a torpedókat. Marhára ideges lehetett, hogy nem bír el egy lomha hordozóval. Sikerült olyan hosszú ideig kihúznom ellene, hogy visszaért egy szövetséges cirkáló és elkergette a közelemből.
Ez azonban ritka eset.
Általában több ellenfél hajó tör át és gyakran cirkálók és akár csatahajók is. Olyankor csak elodázhatom egy-két torpedótámadással az elsülyesztésemet, de a végzetemet elkerülni már nem tudom.

Legutóbbi közös hajózás óta csak egy ütközetet mentem. De nem a vadi új Kongo csatahajót próbáltam ki, hanem vettem kipróbálásra egy rombolót, és azzal mentem egy kört. Elég érdekes a rombolózás. Nagyon sérülékeny kis lélekvesztők ezek, pláne így alacsony tierben. Buktuk az ütközetet, de egy Chikuma cirkálót sikerült torpedókkal elsüllyesztenem. Elsőre nem is rossz. Lehet rákapok majd az ízére.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#69 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 03. 10:37

A manuális torpedóvetésnek megvan az az előnye, hogy nem olyan nagy szórással dobják le a gépek, hanem egy szűk sávban (viszont itt neked kell manuálisan előcélozni/stb). Útvonalat én is meg szoktam adni, de ha nagyon úgy alakul a helyzet, akkor közelebb settenkedek, hogy kevesebbet kelljen repülniük a gépeknek. A hazatérő repülőkkel is meg lehet próbálni variálni, hogy a támadás után másfele irányítod őket, hogy nehezebben lehessen kikövetkeztetni a hajód helyzetét.
A másodlagos fegyverzettel amúgy pont az első csatában sikerült egy rombolót elsüllyeszteni, már le volt harcolva, így kikapták az ágyúk, csak sajnos még előtte eleresztette a torpedóit, és nem sikerült minden kikerülni, így én is mentem utána a hullámsírba :)
Közben megnyitottam+megvettem az Omaha-t is freeXP-ből, szóval haladgatok, csak most a pénzem elfogyott, így inkább a kapitányok fejlesztésére koncentrálok, amíg vissza nem termelek elég zs-t.

#70 Felhasználó inaktív   Ironjesus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 342
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 12. 18:14

Urak!
Körül belül mikorra várható a játék, mert nagyon izgatott vagyok miatta és már most tudom hogy sokat fogok vele játszani? :cool2:
Remélem egy komoly leírás vagy bevezetés lesz majd hozzá mit hogy kell majd alakítani a játékban :happy:

#71 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 12. 22:51

Üzenet megtekintéseIdézet: Ironjesus - Dátum: 2015. 04. 12. 19:14

Urak!
Körül belül mikorra várható a játék, mert nagyon izgatott vagyok miatta és már most tudom hogy sokat fogok vele játszani? :cool2:
Remélem egy komoly leírás vagy bevezetés lesz majd hozzá mit hogy kell majd alakítani a játékban :happy:

Hivatalosan csak annyi az infó, hogy a jelenlegi zárt bétát mihamarabb nyílt bétává szeretnék tenni. Hogy ez időben mit jelent, nem lehet tudni.
Az azonban biztató, hogy már a fizetős rendszer tesztje zajlik.

A hajók irányítása viszonylag egyszerű, gyorsan megtanulható. Az alacsonyabb tierek tökéletesen megfelelnek a tanulásra. De ha ez nem lenne elég, a játék honlapján már most elérhető több oktató videó is. Pl navigálás: Navigálás oktató videó, vagy a tüzérség témakörben: Firepower

Ez meg az első prémium hajóm, az USS Albany könnyű cirkáló:
Kép

Szerkesztette: Sendrov 2015. 04. 12. 22:51 -kor

Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#72 Felhasználó inaktív   Ironjesus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 342
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 13. 03:54

Üzenet megtekintéseIdézet: Sendrov - Dátum: 2015. 04. 12. 23:51

Hivatalosan csak annyi az infó, hogy a jelenlegi zárt bétát mihamarabb nyílt bétává szeretnék tenni. Hogy ez időben mit jelent, nem lehet tudni.
Az azonban biztató, hogy már a fizetős rendszer tesztje zajlik.

A hajók irányítása viszonylag egyszerű, gyorsan megtanulható. Az alacsonyabb tierek tökéletesen megfelelnek a tanulásra. De ha ez nem lenne elég, a játék honlapján már most elérhető több oktató videó is. Pl navigálás: Navigálás oktató videó, vagy a tüzérség témakörben: Firepower

Ez meg az első prémium hajóm, az USS Albany könnyű cirkáló:
Kép

Nagyon köszönöm a kimerítő választ! :cool2:

#73 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 16. 08:31

Egyébként ha most valaki a a saját WG-s fiókjával bejelentkezik a játék weboldalára és igazi pénzért vesz prémium hajót, akkor kap kódot a zárt Bétához.
Szóval most bárki bevásárolhatja magát a zárt Bétára itt: World of Warships

Szerkesztette: Sendrov 2015. 04. 16. 08:31 -kor

Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#74 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 16. 11:59

Tegnap sikerült kemény 1 csatára beloggolni, azt letudtam a Langleyvel: első torpedótámadással 1 csatahajó majdnem elsüllyesztve, a másodikkal kiszedtem az ellenfél egyik anyahajóját, a végén pedig a foglaló utolsó cirkáló nem tudott elég gyorsan forogni. Egyre jobban tetszik ez az anyahajósdi :)

#75 Felhasználó inaktív   Ironjesus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 342
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 16. 15:59

Csak jönne már ki :happy:

#76 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 16. 16:25

Szerintem előbb még jól megszedik magukat ezzel a béta kulcs vásárlásos dologgal. Úgy megugrott a tesztelők száma hirtelen, hogy gyakran alig lehet belépni a szerverre.
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#77 Felhasználó inaktív   Ironjesus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 342
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 16. 18:18

Üzenet megtekintéseIdézet: Sendrov - Dátum: 2015. 04. 16. 17:25

Szerintem előbb még jól megszedik magukat ezzel a béta kulcs vásárlásos dologgal. Úgy megugrott a tesztelők száma hirtelen, hogy gyakran alig lehet belépni a szerverre.

Azért azokat a kulcsokat dobálhatnák sűrűbben is, mondjuk errefelé is pottyanhatna egy :happy:

#78 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 20. 10:13

A hétvégén sikerült menni vele egy pár kört, a rombolózás egyre jobban tetszik, az Omaha is nagyon bejön, és az anyahajózás is tud vicces szituációkat okozni.
Mondjuk kétszer sikerült fennakadnom szigeten úgy, hogy semerre sem tudtam leevickélni róla (fordulás közben az oldalával, a parttal párhuzamosan zátonyra futva). Az elsőnél a rombolómat elég gyorsan elsüllyesztették, az Omahával viszont sikerült mindkét engem támadó rombolót kilőni, mielőtt a torpedóik kivégeztek volna: az egyik a tüzérség, a másikat a torpedóim szedték ki :)
A Langley-vel is sikerült egy jó kis önvédelmi játék: az egyik támadó rombolót az éppen felszálló torpedóvetőim elsüllyesztették, és sikerült pont kikerülni a torpedóit is, a másiktól bekaptam kettőt, és már kilőtte rám a következő sorozatot, amikor elfoglalták az ellenfél bázisát, így túléltem :)

Persze sikerült bénáznom is egy párszor a fennakadásokon kívül: csapattárs hajóját megtorpedózni (nem vettem észre, hogy jön, így szépen telibe kapta 2), plusz kétszer is sikerült a csata legelején lőszerrekeszes oneshotot kapnom a Myogival, mert előre kellett mennem az ellenfél Fusoival szemben...

#79 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 20. 10:21

Mennyibe kerül egy prémium hajó egyébként? Ha pár ezerért lehet venni még el is gondolkodnék rajta, bár OSX portnak jobban örülnék.

Arra leszek kíváncsi, hogy ez hosszú távon nagyobb élvezeti faktorral játszható-e mint a WoT, az azért elég monotonná tudott válni, főleg ha benyeltél egy bukó szériát (ami lássuk be nem ritka jelenség)
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#80 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 20. 11:50

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevl - Dátum: 2015. 04. 20. 11:21

Mennyibe kerül egy prémium hajó egyébként? Ha pár ezerért lehet venni még el is gondolkodnék rajta, bár OSX portnak jobban örülnék.

Arra leszek kíváncsi, hogy ez hosszú távon nagyobb élvezeti faktorral játszható-e mint a WoT, az azért elég monotonná tudott válni, főleg ha benyeltél egy bukó szériát (ami lássuk be nem ritka jelenség)

Most kb. 6000Ft/db-tól vannak azok, amihez CBT kód is jár: PREMIUM SHOP

Több mint 100 csatát toltam eddig, mindenféle hajóosztállyal. Szerintem az élvezeti faktor nagyon hasonló a WoT-hoz. Nem jobb, de nem is rosszabb.
Sajnos az idegesítő dolgok is hasonlóak jelenleg. Ez alatt a teljesen kiszámíthatatlan sebzést, az idióta MM-et és csapattársakat értem. Bukó széria itt is van, de a "mindensikerül" is előfordul.
Kellően látványos és összetett játék ahhoz, hogy ne lehessen gyorsan ráunni.
Aki kedveli a hadihajók világát, annak kötelező darab.

Szerkesztette: Sendrov 2015. 04. 20. 11:54 -kor

Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

Téma megosztása:


  • (15 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó