HWSW Informatikai Kerekasztal: World of Warships - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (15 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 13
  • 14
  • 15
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

World of Warships A harmadik WARGAMING.NET játék, ezúttal a hadihajók világából

#281 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 26. 17:41

A 3 nap prémium miatt fel is telepítettem és mentem két csatát. Durva, hogy a telepítés miatt majdnem 3 órát nem tudtam a géppel semmit se csinálni.:blink:

#282 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 26. 18:37

28.-án jön majd a patch, utána jön a 3 nap prémium. Elég sok minden változik, az új file struktúra miatti nehezebb moddolásra kíváncsi vagyok - elvileg nem tud majd hozzányúlni mindenki, csak akinek odaadja a Wargaming a tool-t, amivel bele tud majd nézni a fileokba. Gondolom ha itt beválik, akkor majd átültetik a WoT-ba is, hogy ellehetetlenítsék az illegális modokat.

#283 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 27. 08:23

Warton, ha akarsz vele hosszabb távon játszani, akkor javallom a német ágat elkezdeni cruiserrel, amerikai-t destroyerrel, battleship az mind1 szerintem.
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#284 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 27. 08:31

Wargaming tool? Ez beindította a fantáziám. Én a hajó modelleket modolnám meg vele optikailag. Coloradoból csinálnék Szent Istvánt, Chikumából Novarát, Albanyból pedig a Szigetvár cirkálót. Persze a Csepel torpedórombolót is megcsinálnám valamelyik T2-es rombolóból. A Mikasa pedig tökéletes alap lehetne a Budapest partvédő csatahajónak. :) Sőt, a Kawachi meg tiszta Zrínyi csatahajó, szinte csak a fedélzeti felépítményeken kéne kicsit mókolni..... De csak álmodozom
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#285 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 27. 09:18

Wargaming tool alatt azt értem, hogy egyáltalán a becsomagolt file-okat meg tudják majd nyitni a modkészítők. A modellezéshez nem adnak ki ilyesmit :)

#286 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 27. 15:33

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2016. 04. 26. 19:41

A 3 nap prémium miatt fel is telepítettem és mentem két csatát. Durva, hogy a telepítés miatt majdnem 3 órát nem tudtam a géppel semmit se csinálni.:blink:

Tényleg, hogy tetszik a hajózás így kemény 2 csata után?
Úgy látom Co-op csatát toltál bot-ok ellen (Random csatában vannak a valós ellenfelek). A 3 és 2 kill azért Co-op-ban is egész jó. Nem kaptál kedvet a hajókázáshoz?
Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

#287 Felhasználó inaktív   tbundy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 782
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 02. 20:17

megvettem az NC-t, de folyamatosan olyan csatákba rak, hogy 4-4 BB mindkét oldalon, de másik csapatban 2 T10+ 2 T8, nálunk meg 4 T8as... kompenzálásképp kapunk néha +1 DDt... tegnap kíváncsiságból visszanéztem, 12 meccsből 7x volt ilyen.
megvettem a mogamit is, nagy ágyú nagyon kell rá, így már nincs annyira eladási kényszerem :p

#288 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 03. 08:29

Holnaptól lesz megint event, most gyémántot lehet gyűjteni a küldetésekért, amit majd camo/prémim nap/hajók, valamint offline cuccokra lehet beváltani (makett/szgkiegészítők/stb):
http://worldofwarshi...-battles-intro/

#289 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 05. 12:49

Elindult az event, hasonló mint a Kamikaze-R-es, csak itt több hajó közül tudsz majd válogatni (ha összeszedsz megfelelő mennyiségű gyémántot), valamint lehet prémium időt/portot és zászlókat venni. Plusz tudsz kupont is venni, amivel bekerülsz makettekért/más offline cuccokért való sorsolásba.
Itt is kell nyomni egy gombot, amivel jelzed, hogy részt veszel az event-en, nem automatikusan kezded el gyűjteni a gyémántokat.

#290 Felhasználó inaktív   tbundy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 782
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 05. 14:20

kettes-hármas szintű prém hajók annyira nem mozgatnak meg, a többi beváltható dolgok azért jók, slot, doubloon, arany, prém, stb

#291 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 09. 10:45

Naja, főleg hogy Albany megvan, Tachibana nem kell mivel meglett legutóbb a Kamikaze R, Smith pedig nem mozgat, mivel már van 2 prémium amerikai hajóm (Albany, Arkansas Beta).
A Katori érdekelne esetleg, de annyit nem hinném, hogy összeszedek, túl sok az egyéb elfoglaltságom. Egy pár portot és flageket fogok szerintem venni.

#292 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 09. 22:55

Üzenet megtekintéseIdézet: Sendrov - Dátum: 2016. 04. 27. 16:33

Tényleg, hogy tetszik a hajózás így kemény 2 csata után?
Úgy látom Co-op csatát toltál bot-ok ellen (Random csatában vannak a valós ellenfelek). A 3 és 2 kill azért Co-op-ban is egész jó. Nem kaptál kedvet a hajókázáshoz?


Most inkább a Fallout4 megy, meg most a WOt a 3 nap prémért és 250 aranyért.

#293 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 11. 09:22

urgh, ez a tegnap este...
Első game, colorado 120K damage, 4 kill, bukta, a csapatunk össz 6 db killt hozott össze, persze, amikor kellett volna pont a 10 km-re lévő vacak tier V orosz cruisert nem tudtam oldalról citadelezni.

Második game Farragut, bénázás a köbön a meccs elején, 2 carrier tier VI és VII mindkét oldalon az egyik rajtam hagyta a fighterjeit, így semmit sem tudtam csinálni. Nagy nehezen átvergődtem a pálya közepén lévő csatornán a kijáratnál ott áll az egyik anyahajó (Saipan), király enyém vagy. Konkrétan nem tudtam utólérni, a 3km-ről rálőtt torpedókat mind kikerülte, nem baj HE betölt bumbum... 108 (nem vicc, pontosan ennyi volt) találat rajta élete 80%-t lelőttem róla egyetlen tüzet sem tudtam gyújtani... egyetlen egyet sem :D Pedig HE-t lőttem rá végig, de a végén már gondolkodtam AP-ban, hátha citadellel többet sebzek, de annyira ráfeszültem a témára, hogy szerencsés torpedo droppal elkapott (cserébe én is őt 2X, de addigra buktuk a gamet)

Harmadik csata colorado ismét, 10 percbe telt mire az első sebző találatomat bevittem, tökéletesen célzott full salvok össze-vissza a célpontok köré estek, a legviccesebb az volt, amikor a 9 km-re lévő tier VII német cruiserre, aki egyébként végig egyenletes tempóban oldalt hajózott nekem 4 teljes sortüzet adtam le és ebből sebeztem 4K-t... pedig tökéletesen becéloztam. Előtte persze egy warspite lőtt szanaszét én 3 salvoból tudtam rajta 10K-t sebezni, Ő is mutogatta nekem szépen az oldalát pedig. Itt jobbnak láttam feladni...

Wargaming, köszönjük...
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#294 Felhasználó inaktív   Myrsky 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 11. 10:46

Nekem a hétvégén az anyahajó vs. romboló párharcban egy bukott csatában a másik oldalról sikerült vicceskednem: 2 rombolót süllyesztettem el a Bogue másodlagos ágyúival, amikből összesen 2db van, és azok is a taton, így eléggé limitált a célterületük. Az első rombolónál mákom volt, mert pont sikerült lebombáznom (2 találattal maradt neki úgy 600HP-ja), a torpedóit elkerültem, és a fordulás közben bekerült az egyik ágyú elé, ami 4 lövésből kiszedte (1-2km-re volt). A másik eleve csak 380HP-val jött és teljesen hátulról, pont egy sziget mögül, így mindkét ágyú lőtt rá, és hamarabb kilőtték, mint hogy az összes torpedóját rámeresztette volna, így azt is túléltem :)

Nézegettem egy kicsit a statisztikáimat, és nagyon durván látszik, hogy a rombolók a kedvenceim. A Kamikaze R megszerzése a legjobb dolog amit tehettem eddig a játékban, a hétvégén volt olyan meccsem vele, ami a prémium fiók+prémium hajó+credit-es zászló miatt 460k creditet és 1800 freeXP-t hozott (4 kill, high caliber), és meg is lett ezzel a 2500XP-s küldetés is :)

#295 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 11. 12:57

Hát igen... nekem nincs prémium csodám, de prém accounttal a bukott 120K-s colorado csata profitja 200K credit volt... prémiummal iszonyat mennyiségű lét lehet termelni, kíváncsi lennék mennyit hozna a tripitz pl.

Egyik nap én is megsasoltam statjaimat, mivel szinte csak cruiser oldalon van sok-sok csatám ott látszik nagyon a különbség, new orleans-al 15K damage-t verek az átlag játékos bázisra és 2X akkora a KD ratio, pedig ez az egyik legtöbbet szapult járgány a Baltimore után. Ha már baltimore, mentem vele talán 10 csatát mióta megvan... jó vétel volt... :lol:
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#296 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 06. 15. 08:58

És most jön az, hogy batlimore szapulás = user error :D

Kaptunk most mailben ingyen emdent-t, 1 mill creditet (voltaképp 2 mill credit :D) és 7 nap prémiumot. Így rááldoztam a +17% lőtávra... hát ég és föld. Ugyan 13 másodpercbe telik, hogy eljussanak a lövedékek a 18.4 km-s távra, de végre van értelme ennek a szerencsétlen csónaknak és nem kell meghalnom minden meccsen, mert 14 km-ről bizony oneshot vagyok az első BB-nek.
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#297 Felhasználó inaktív   von_Wolf 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.421
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 06. 30. 12:47

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevl - Dátum: 2016. 06. 15. 08:58

És most jön az, hogy batlimore szapulás = user error :D

Kaptunk most mailben ingyen emdent-t, 1 mill creditet (voltaképp 2 mill credit :D) és 7 nap prémiumot. Így rááldoztam a +17% lőtávra... hát ég és föld. Ugyan 13 másodpercbe telik, hogy eljussanak a lövedékek a 18.4 km-s távra, de végre van értelme ennek a szerencsétlen csónaknak és nem kell meghalnom minden meccsen, mert 14 km-ről bizony oneshot vagyok az első BB-nek.


Kódot sikerült beváltani? :D
Intel® Core™ i7-5930K Processor, EVGA X99 FTW, EVGA GTX 980 Classified SLI, Corsair Dominator Platinum DDR4-RAM 16GB PC4 2800MHz, Corsair Force 3 120GB SSD, Samsung EcoGreen F2 1,5TB HDD, Cooler Master V850 850W, NZXT Kraken X60 Water cooler, Cooler Master HAF-922XM Case.

#298 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 01. 21:54

Nem :D
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#299 Felhasználó inaktív   Sendrov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.973
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 01. 01. 14:05

Néhány kép csak úgy

A német Nassau csatahajó 1906-ból:

Kép


Az Admiral Graf Spee 1936-ból:

Kép

Kép

Szerkesztette: Sendrov 2017. 01. 01. 14:06 -kor

Kép
Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

Téma megosztása:


  • (15 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 13
  • 14
  • 15
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó