HWSW Informatikai Kerekasztal: Facebook érdekesség - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Facebook érdekesség feltörték a fiókom?

#1 Felhasználó inaktív   anonimus111 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 09. 14:37

Kedves Fórumozók!

Segítségeteket szeretném kérni egy számomra komoly problémában!
Észrevettem, hogy egy régi ismerősöm-pár hete töröltem-, folyton akkor lép ki a Face profiljából, mikor én. Ezt egy hozzátartozóm profiljából tudtam megtekinteni a chat-en lévők nevei közt,. Az illető neve mellett ott van egy mobilteló jel és az idő, mikor kilépett. Folyton -folyvást ugyanakkor lépett ki, amikor én a saját profilomból. Én ezt már nem tekintem véletlennek! Honnan tudhatja, mikor lépek be, ha egyszer nem az ismerősöm már? Sok esetben a chat is ki van kapcsolva nálam, mégis tud a belépésemről....Van úgy, hogy semmit nem lájkolok, vagy teszek közzé sem ismiknek, sem nyilvánosan, mégis online van, velem egyidőben....
Kérlek Benneteket , adjatok tanácsot! Az illető egyébként számítástechnikai üzletet üzemeltet, nem tudom, de biztos valamilyen szinten ért a számítástechnikához...
Köszönöm a segítséget és türelmeteket!
A.

#2 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 09. 15:27

Szerintem pina
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#3 Felhasználó inaktív   JacoB 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.320
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 09. 17:41

Egyetértek Gabibácsival.
! Hala Madrid !
Rise & Grind

#4 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 09. 18:58

Üzenet megtekintéseIdézet: anonimus111 - Dátum: 2015. 01. 09. 14:37

Kedves Fórumozók!

Segítségeteket szeretném kérni egy számomra komoly problémában!
Észrevettem, hogy egy régi ismerősöm-pár hete töröltem-, folyton akkor lép ki a Face profiljából, mikor én. Ezt egy hozzátartozóm profiljából tudtam megtekinteni a chat-en lévők nevei közt,. Az illető neve mellett ott van egy mobilteló jel és az idő, mikor kilépett. Folyton -folyvást ugyanakkor lépett ki, amikor én a saját profilomból. Én ezt már nem tekintem véletlennek! Honnan tudhatja, mikor lépek be, ha egyszer nem az ismerősöm már? Sok esetben a chat is ki van kapcsolva nálam, mégis tud a belépésemről....Van úgy, hogy semmit nem lájkolok, vagy teszek közzé sem ismiknek, sem nyilvánosan, mégis online van, velem egyidőben....
Kérlek Benneteket , adjatok tanácsot! Az illető egyébként számítástechnikai üzletet üzemeltet, nem tudom, de biztos valamilyen szinten ért a számítástechnikához...
Köszönöm a segítséget és türelmeteket!
A.

Ezt csak te látod bele. Ilyet nem lehet csinálni, akármennyire is számítástechnikai üzlete van. Különben is, honnan látod, hogy mikor kilépsz a profilodból, akkor ő az övéből is? Mert ugyebár, hogy kiléptél, nem látod a chatállapotát. Azt sem értem, hogy mikor belépsz, honnan látod, hogy ő már nem volt fent 5 órája. Meg honnan tudná, hogy te mikor fogsz belépni és kilépni? Sőt, azt sem értem, hogy minek lépsz ki, mikor nem muszáj, hónapokig lehetsz bejelentkezve a FB-ra, csak bezárod a böngészőfület, vagy -ablakot.

Szerintem az lehet a helyzet, hogy az ő állapotát pont akkor frissíti a rendszer neked, mikor belépsz, de ő már egy ideje be lehet lépve, csak te látod úgy a frissítés miatt. Ellenőrizheted is. Lépj be két gépről is, vagy egy gépről és egy okostelefonról. Az egyikkel lépj ki, és meg fogod látni, hogy a másik gépről megnézve még ott lesz.

Kár ezen paranoiáznod. Ha meg akar figyelni a Facebookon, akkor elég annyit tennie, hogy fent van éjjel-nappal. Még ez ellen is tudsz tenni, kiveszed az ismerősök közül, meg az üzenőfalad és az adataid privátra állítod, hogy csak ismerősök/barátok lássák.

Szerkesztette: Raynes 2015. 01. 09. 18:59 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#5 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 09. 22:00

Bevallom, én vagyok az. Folyton figyelem álnéven.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#6 Felhasználó inaktív   NauTiLUS 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.628
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 10. 11:47

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2015. 01. 09. 22:00

Bevallom, én vagyok az. Folyton figyelem álnéven.

TUDTAM!!!!

#7 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 10. 20:26

Üzenet megtekintéseIdézet: NauTiLUS - Dátum: 2015. 01. 10. 11:47

TUDTAM!!!!

Téged is.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó