HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Egyre többet fizet a Google a Chrome-bugokért - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Egyre többet fizet a Google a Chrome-bugokért

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2015. 02. 25. 21:08

Az egynapos Pwnium versenynek búcsút intve, már egész évben komoly pénzjutalmat oszt a Google a Chrome OS rendszerében és hasonló nevű böngészőjében felfedezett hibákért. Az egy bugért kifizethető maximális összeg csökkent, az egy évben összesen kiszórható keret felső határát viszont eltörölte a cég.
https://www.hwsw.hu/hirek/53617/google-pwnium-biztonsag-chrome-os-bug-jutalom.html

#2 Felhasználó inaktív   Raam989 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 253
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 25. 21:08

Én máris találtam egy bugot. Indítás után a chrome azonnal felzabálja a gépben lévő összes ramot...



#3 Felhasználó inaktív   Giggsy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 588
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 25. 21:30

@Raam989: Azért ne túlozzunk, nem rögtön indítás után. De az ugye megvan, hogy itt nem bugokra, hanem biztonsági résekre vadásznak?

#4 Felhasználó inaktív   sony88 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 351
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 26. 01:55

Nem akartok trollkodni:
A Chrome képes az összes "online film" oldalakon található félpinges reklámot megtalálni akaratom ellenére és lehetetlen belőle kiirtani,kezdve a JS.től az idióta : BISZTOS ELHAGYOM A MEG NEM AKARTAM VOLNA AZ ÉLETBEN NYITNI INGYENES HÜVELYGOMBÁS OLDALT? A Telepitőjének az ideiglenes állományait minden főverzió váltáskor jólálcázva 1MB titulálja és versionként 100val gyarapitva a szemetet a gépen.../Luermappa/APDATA/CHROME/IDEIGLENES/Chrome Vesio x.23,x.34...stb...
Egyáltalán én azért fizetek hogy ne lássam a gépemen,,,,
Raam989 a többiben egyetértek veled

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó