HWSW Informatikai Kerekasztal: IT Pro-Ducts Team - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

IT Pro-Ducts Team Fiatal programozók

#1 Felhasználó inaktív   IT Pro-Ducts Team 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 21. 19:40

Üdv olvasó!
Én Nagy Dániel vagyok, a Debreceni Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola tanulója. Én és az osztálytársam egy kis csapatnak elnevezett társulásban dolgozunk, egyenlőre ketten. Ez lenne az IT Pro-Ducts Team. Fiatal programozók vagyunk, akiket érdekel az IT. Sok tapasztalatunk van C-ben és C#-ban. Ezeken a nyelveken tudunk hatékonyan dolgozni. Azért regisztráltam fel a fórumra, hogy közzé tehessem a munkáinkat, továbbá szeretnék kapcsolatot teremteni olyan emberekkel, akiket érdekel, hogy mit is csinálunk és támogatna minket. A támogatás alatt nem feltétlenül anyagi támogatást kell érteni, szívesen fogadjuk a véleményeket, kritikákat és tanácsokat. Állandó fejlesztés alatt tartjuk projektjeinket és honlapunkat. Célunk, hogy az információáramlást egyszerűbbé, gyorsabbá és biztonságosabbá tegyük. Továbbá szeretnénk többet és többet tanulni az IT-ról és a programozásról, ezért is dolgozunk. Ha felkeltettem az érdeklődését, akkor az ide kattintva felkeresheti weboldalunkat. Köszönöm, hogy megnézte a bejegyzésemet. Várom a kommentjeiket, és e-mailjeiket a(z) n.daniel971@gmail.com-ra, vagy az itpdts@gmail.com-ra.

Szerkesztette: IT Pro-Ducts Team 2015. 02. 21. 19:43 -kor


#2 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 23. 08:44

Majd szóljatok ha kész is a honlap
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#3 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 02. 23. 11:01

Nem szeretek beszólni, mert még lelkes bolond. Bár én is megkaptam a magamét vagy 20 éve, mikor az összes hálózatot beletettem az aláírásomba, mondván ha onnan jött, akkor úgyis látják, aki meg nem tagja, annak nem kell tudni. Változik a világ.
Make love not Wor.

#4 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 02. 23. 11:03

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2015. 02. 23. 08:44

Majd szóljatok ha kész is a honlap


Lehet kiszerkesztem, első manüpont rögtön valamit telepíteni szeretne... Többi csak simán reklámot tol a képünkbe, de legalább nem tudtunk meg semmit :-/
Make love not Wor.

#5 Felhasználó inaktív   NauTiLUS 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.628
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 24. 10:02

http://itpdts.comxa.com/hu/contact.php

Böngészési hiba:


Hozzáférés megtagadva (content_filter_denied)


A hozzáférés nem engedélyezett, az oldal a következő kategóriá(k)ba tartozik: "Phishing;Malicious Sources/Malnets"

Szerkesztette: NauTiLUS 2015. 02. 24. 10:21 -kor


#6 Felhasználó inaktív   IT Pro-Ducts Team 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 24. 12:22

Köszönjük a hozzászólásokat! Ahogy most olvastam a kommenteket, felléptem a honlapra, hogy megnézzem mi lehet a hiba. Tegnap mutattam be egyik ismerősömnek, akkor semmi baja nem volt. Most látom, hogy rendezetlen az egész :(. Valamilyen hiba csúszott a rendszerbe, valószínűleg adatveszteség lépett fel a szerveren, vagy rossz style.css-t tölthettünk fel. A habár igyekszünk minél hamarabb kijavítani. Az adatveszteségek, böngészhetőség és a reklámmentesség érdekében a következő hónapban veszünk egy domain-t, és a saját szerverünkről fogjuk futtatni a honlapot. Folyamatosan fejlesztjük a honlapot, igaz még teljesen nincsen kész de úgy éreztem, hogy már eljutottunk abba az állapotba, hogy megosszuk. Köszönök minden kommentet. Sokat segítenek nekünk! :)

#7 Felhasználó inaktív   IT Pro-Ducts Team 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 24. 13:34

Minden bizonyára a kiszolgálóval lehet a baj. Kiszedtem egy PHP kódot, úgy működött. Majd visszaraktam és továbbra is működik. A hozzáférési hiba is innen eredhet. Sajnálom, hogy nem működik mindig tökéletesen, ezen a kiszolgálón csak a tesztelések miatt futtatjuk az oldalt, de amint már írtam, hamarosan jön a saját webszerverünk. :)

#8 Felhasználó inaktív   Turley 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 112
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 25. 00:49

Végignézegettem kiváncsiságból az oldalt, szerintem sürgősen szedjétek le/ irjátok át a gofundme-s szöveget mert egy vétek az angol nyelv ellen, főleg ha az IT-ben akartok mozogni, szerintem alap (már most fiatalon is) az erős nyelvtudás, amúgyis kb egy vázlat a magyar nyelvhez képest. Ettől függetlenül sok sikert a céljaitok eléréséhez!

#9 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 02. 25. 01:12

Üzenet megtekintéseIdézet: IT Pro-Ducts Team - Dátum: 2015. 02. 24. 13:34

Minden bizonyára a kiszolgálóval lehet a baj. Kiszedtem egy PHP kódot, úgy működött. Majd visszaraktam és továbbra is működik. A hozzáférési hiba is innen eredhet. Sajnálom, hogy nem működik mindig tökéletesen, ezen a kiszolgálón csak a tesztelések miatt futtatjuk az oldalt, de amint már írtam, hamarosan jön a saját webszerverünk. :)


Előbb kellene összerakni, aztán linkelni. No meg minek saját webszerver? Bőven sok egy bérelt tárhely. Egy .com domaint pár óra alatt össze lehet hegeszteni tárhellyel. De max. 1-2 munkanap. Állok rendelkezésre...
Make love not Wor.

#10 Felhasználó inaktív   NauTiLUS 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.628
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 25. 14:18

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2015. 02. 25. 01:12

Előbb kellene összerakni, aztán linkelni. No meg minek saját webszerver? Bőven sok egy bérelt tárhely. Egy .com domaint pár óra alatt össze lehet hegeszteni tárhellyel. De max. 1-2 munkanap. Állok rendelkezésre...

Nem az a baj, hogy fut-e a php kód, hanem a websense már most phisingnek gondolja....

#11 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 02. 25. 16:38

Üzenet megtekintéseIdézet: NauTiLUS - Dátum: 2015. 02. 25. 14:18

Nem az a baj, hogy fut-e a php kód, hanem a websense már most phisingnek gondolja....


Menüpontok alapján nem is csodálom. Az be van építve az ingyenes tárhelybe. Eleve flash-re hasonlítós update ablakkal zaklatna, hogy kell a HD média lejátszó. Ha ilyen a program is amit írogatnak, akkor nem fog sokáig tartani.
Make love not Wor.

#12 Felhasználó inaktív   IT Pro-Ducts Team 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 27. 18:02

Üzenet megtekintéseIdézet: Turley - Dátum: 2015. 02. 25. 00:49

Végignézegettem kiváncsiságból az oldalt, szerintem sürgősen szedjétek le/ irjátok át a gofundme-s szöveget mert egy vétek az angol nyelv ellen, főleg ha az IT-ben akartok mozogni, szerintem alap (már most fiatalon is) az erős nyelvtudás, amúgyis kb egy vázlat a magyar nyelvhez képest. Ettől függetlenül sok sikert a céljaitok eléréséhez!


Köszönjük, igazad van. Leszedjük amit lehet :). A honlapon viszont próbáltuk a legtökéletesebben használni az angol nyelvet, ott vannak hibák?
Köszönjük a bíztatást is! :)

Szerkesztette: IT Pro-Ducts Team 2015. 02. 27. 18:16 -kor


#13 Felhasználó inaktív   IT Pro-Ducts Team 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 27. 18:07

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2015. 02. 25. 01:12

Előbb kellene összerakni, aztán linkelni. No meg minek saját webszerver? Bőven sok egy bérelt tárhely. Egy .com domaint pár óra alatt össze lehet hegeszteni tárhellyel. De max. 1-2 munkanap. Állok rendelkezésre...

Úgy csináltuk. összeraktuk és linkeltünk. Ezért kell maga a webszerver, már úgyis fut egy virtuális szerverünk. Ezt tesztelések céljából indítottuk. A webszerver azért kell, hogy az ilyen hibákat kiszűrjük, és hogy reklámmentessé tegyük az oldalt. Minket is zavar, hogy miközben nézegetjük, hol is lehetne még fejleszteni a honlapot, fel-fel ugrálnak a reklámok. Tárhelyünk is van bőven elegendő, és mivel eddig nem is gondoltuk, hogy ilyen váratlan hibák merülhetnek fel úgy, hogy közben SEMMIT se módosítunk, most hétvégén megveszünk egy domain-t, és más néven fog futni a honlap, de tartalma ugyanaz lesz. Ha fennakadnánk valamin és nem tudnánk megoldani szólunk, persze ha neked is megfelel. Köszönjük a segítséget! :)

#14 Felhasználó inaktív   IT Pro-Ducts Team 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 27. 18:09

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2015. 02. 25. 16:38

Menüpontok alapján nem is csodálom. Az be van építve az ingyenes tárhelybe. Eleve flash-re hasonlítós update ablakkal zaklatna, hogy kell a HD média lejátszó. Ha ilyen a program is amit írogatnak, akkor nem fog sokáig tartani.


A programjainkat C-ben és C#-ban írjuk, Code:Blocks és Visual Studio segítségével. Ott garantáltan nem lesznek reklámok :)

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó