HWSW Informatikai Kerekasztal: PS4 vagy Xbox one - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

PS4 vagy Xbox one

#1 Felhasználó inaktív   ati44 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 02. 25. 21:15

Sziasztok! Konzol vásárlás előtt állok, mivel ez lesz életem első konzolja szeretnék jól dönteni:). Az új generációs konzolokat nézegettem és nagyon megtetszett a nemrég kijött ps4 illetve, xbox one. Rengeteg tesztet videot nézegettem és a ps4 felé hajlok de nem vagyok benne biztos. Véleményem szerint, az elöző generációba nálam az xbox 360-an vitte a prímet. De a kérdésem az hogy véleményetek szerint, grafikailag valoban picivel jobb a ps és gyorsabb is? És több rá a játék? Vagy pedig az xbox one lenne az én választásom.:). Válaszotokat előre is köszönöm! (Leginkabb a konzolok grafikájára és a játékaira vagyok kíváncsi)

#2 Felhasználó inaktív   ata01 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 02. 00:21

Üzenet megtekintéseIdézet: ati44 - Dátum: 2015. 02. 25. 21:15

Sziasztok! Konzol vásárlás előtt állok, mivel ez lesz életem első konzolja szeretnék jól dönteni:). Az új generációs konzolokat nézegettem és nagyon megtetszett a nemrég kijött ps4 illetve, xbox one. Rengeteg tesztet videot nézegettem és a ps4 felé hajlok de nem vagyok benne biztos. Véleményem szerint, az elöző generációba nálam az xbox 360-an vitte a prímet. De a kérdésem az hogy véleményetek szerint, grafikailag valoban picivel jobb a ps és gyorsabb is? És több rá a játék? Vagy pedig az xbox one lenne az én választásom.:). Válaszotokat előre is köszönöm! (Leginkabb a konzolok grafikájára és a játékaira vagyok kíváncsi)


#3 Felhasználó inaktív   ata01 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 02. 00:22

XO vegyél, ps4 még egy sz@ros mp3 sem tud lejátszani , nem úgy mint XO kb 30 - 40 fájl formátumot tud.
Ráadásul nem sokkal erősebb a motorja sem.
Plusz a XO a nyolc magból mostmár hét majdnem tisztán áll fejlesztők rendelkezésére, és csak egy proci használ háttérnek
Mig a ps4nél csak hat áll rendelkezésre.
Tehát igy nagyjából most egálra állnak

#4 Felhasználó inaktív   Mateo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 12. 16:05

Nektekmár volt izomlázatok attól, hogy a media marktban 3 órátkinecteztetek a haverokkal?:D Fekvenyomó pad helyet egy ilyet fogokrendelni:D



Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó