HWSW Informatikai Kerekasztal: Új telefont vennék - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Új telefont vennék Középkategóriában válogatnánk

#21 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 10. 07:02

faszér postolok ide :D ennyi erővel azt is írhatnám hogy pina
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#22 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 10. 09:33

Üzenet megtekintéseIdézet: Dan(td) - Dátum: 2015. 06. 10. 06:16

Zöld kuka az mi volt? Amíg nem próbált nexust ne írjon fasságot, ne dzsunka droidot hasonlítson má. Lumiából van dzsaunka amugy? Mer nálunk a céges lumiák nagy szarok...
Céges környezetbe egy fos, qrvára nem lehet úgy levédeni benne a kényes infókat app szinten mint droidon. És nem akad a lumia aha, nem, csak vmire rábökök és kibaszott lassú animációval leplezi az akadást nagy user experience nem mondom. Azér mer a szar ingyen volt(céges) nem lesz finom. Nemtom mien fos lumiát kaptak kollegák de hogy nem volt + jel a lumia billentyűzetén a wifi jelszóba meg volt, nem hittem a szememnek... mailba kellett elküldeni es copypasztézni az mien már?
Ja meg wp7 nem fogadta el az ms exchange tanusítványunkat az baszott fini volt anno, de legalább a 8.1esekkel megy, ja kivéve hogy megsérült egy mail és vmi szép hibakóddal elszáll a mail app, ja hogy hiába törlöm a beállításokat nyomhatok egy factory resetet inkább, wonderfull igen.

Vpn+ céges mail, apponként+settings jelszóval védve, ennyi a követelmény na ezt így ebben a formában jelenleg droidon és blackberryn meglehet csinálni, igen még szaros bbn is...

Ja.
Nálunk meg az androidosok hulladékok (nyilván nem nexusok), volt amelyik havonta kapta a factory resetet.
Ahogy felteszem a te tapasztalataid sem Lumia 930-on alapulnak (mert pl. azon van "+" jel a virtuális billentyűzeten a wifi jelszó megadásánál).

Apponkét a settings beállításokra nem tudok mit mondani, fogalmam sincs, hogy lehet-e vagy sem, ilyen igény nálunk nem merült fel.

Egyébként meg minek tépem én is a számat - ha te azt mondanád pina, én azt, hogy sör... :laugh:
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#23 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 06. 10. 11:10

Üzenet megtekintéseIdézet: Dan(td) - Dátum: 2015. 06. 10. 06:16

Zöld kuka az mi volt? Amíg nem próbált nexust ne írjon fasságot, ne dzsunka droidot hasonlítson má. Lumiából van dzsaunka amugy? Mer nálunk a céges lumiák nagy szarok... Céges környezetbe egy fos, qrvára nem lehet úgy levédeni benne a kényes infókat app szinten mint droidon.


Nálunk cégnél nem is a környezet, de márkafüggetlenül mindennel baj van, aztán amennyire bírom a droidot itt legtöbbet azzal szopunk, mert a legolcsóbb akciós Samu izét vesszük, minimál RAMmal. iPhoneból userek közt már vagy 5 különböző cégnél lévő csinálja, hogy egyszer csak nem kap levelet. Postafiók töröl, visszarak, mennek. Vagy nem fényképez, vagy úgy marad. A Lumina asztalon hever és képes nulláról újraindulni, néha csak azt látjuk, hogy bekéri a PIN kódot. Előző iPhonenál a wifi megosztását kétszer kellett bekapcsolni, hogy működjön. Elsőre csak úgy nézett ki, de nem lehetett hozzá csatlakozni. Bár csak nekem volt kritikus hülyeség, de ha már rendszert fikázunk, akkor külföldön kurva nagy szopó volt, mikor magától engedélyezte a roaming netet mindenféle alkalmazásnak és az sokba került. Ez mondjuk szoftveres bug, tán javult is, de ugyanúgy mutattak itt almát, ami csak csörgött és nem lehetett felvenni, mint gagyi Samut. Volt még egy csomó fasság, ami nem jut eszembe...
Make love not Wor.

#24 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 06. 10. 11:11

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2015. 06. 10. 10:33

Ja.
Nálunk meg az androidosok hulladékok (nyilván nem nexusok),


Hanem melyik? Le kellene már írni, nem csak azt, hogy android, amivel kb. 14ezer különböző készülékre szűkítetted a kört.
Make love not Wor.

#25 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 10. 11:34

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2015. 06. 10. 12:11

Hanem melyik? Le kellene már írni, nem csak azt, hogy android, amivel kb. 14ezer különböző készülékre szűkítetted a kört.

Fogalmam sincs.
Csak a kolléganők siránkoztak valami Samsungokkal, hogy fagyogat, meg factory reset, meg új op.rendszer, meg tököm tudja.
Azóta lecserélték iPhone-okra - azóta öröm és bódottá'.
Én meg használom a Lumiát.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#26 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 10. 11:35

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2015. 06. 10. 12:34

Fogalmam sincs.
Csak a kolléganők siránkoztak valami Samsungokkal, hogy fagyogat, meg factory reset, meg új op.rendszer, meg tököm tudja.
Azóta lecserélték iPhone-okra - azóta öröm és bódottá'.
Én meg használom a Lumiát.

Egyébként, párszor már én is leírtam, mindegyik op.rendszer esetében vannak telefonok amik jók, és vannak amik nem, ennyi.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#27 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 10. 20:12

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2015. 06. 10. 12:35

Egyébként, párszor már én is leírtam, mindegyik op.rendszer esetében vannak telefonok amik jók, és vannak amik nem, ennyi.

Nem annyira.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#28 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 10. 21:19

Üzenet megtekintéseIdézet: Dan(td) - Dátum: 2015. 06. 10. 05:16

Zöld kuka az mi volt?

Hu de felre lett fogalmazva amit irtam. Az onkritikat es flamet pedig magamra ertettem.
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#29 Felhasználó inaktív   ssotto 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 12
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 22. 11:34

Megvettem az új Samsung Galaxy S5 minit. Media Markt oldaláról rendeltem mer most ott akciós is volt meg am is kártyafüggetlen kellett. Nagyon jó eddig semmi gond nincs vele, kíváncsi leszek ez meddig lesz így :)

#30 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 06. 22. 13:02

Üzenet megtekintéseIdézet: ssotto - Dátum: 2015. 06. 22. 12:34

Megvettem az új Samsung Galaxy S5 minit. Media Markt oldaláról rendeltem mer most ott akciós is volt meg am is kártyafüggetlen kellett. Nagyon jó eddig semmi gond nincs vele, kíváncsi leszek ez meddig lesz így :)


Majd 2 hónap múlva tele lesz a memória, megáll, akármik. Legalábbis Samukkal hasonló "jó" tapasztalatok vannak, elvégre első nap jó, be lehet kapcsolni, mindenki örül.
Make love not Wor.

#31 Felhasználó inaktív   carr 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 11. 22. 23:44

szalámit kell venni.
-> húú de nagy itt a pörgés. :)

#32 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 19. 13:29

Új telefont vennék.

Platform: jobb híján android (sajnos, a WP halott, az iOS meg túlárazott).
Márka: majdnem mindegy, egyedül a Samsung van kizárva.
Külföldről nem rendelek, csak valami népbótba' (leginkább szolgáltatónál) veszek.
Listaárat nem szívesen köhögök ki, inkább vállalok 2 év hűséget.
Szelektíve smucig vagyok, szerintem egy mobilért se szabadna 10.000,-Ft-nál többet adni, de a realitások talaján maradva úgy max 50-60.000,-Ft a keret.
Ja, felhasználás/app igény gyakorlatilag nulla: telefon, sms, némi böngészés, minimális navigáció, valamennyi Spotify.
Tárhely is mindegy, mert a leharcolt Lumia 930-on összesen 12GB tárhelyet foglalnak az adataim, annak is kb 90%-a Spotify offline zene (magyarul törölhető).

A Telekomnál nézegettem a kínálatot, jellemző, hogy a neten elérhető készüléklista nem egyezik a T-pontban elérhetővel, meglepő módon, az utóbbi nagyobb/szélesebb.
Egyik randább mint a másik, lekerekített sarkú, műanyag(nak tűnő) gagyi szinte mind.
(Egyedül a Sony Xperia XZ néz ki valahogy, de annyit készülékért nem fizetek.)

A paraméterek alapján előzetesen egy Huawei P10 (nem lite, nem plus, a "sima") volt a kiszemelt típus, de kézbe fogva egy alumínium(nak hazudott műanyag) vacak ez is, gagyi tapintással, jellegtelen kinézettel.

A "vakok-között-a-félszemű-a-király" alapon egy HTC 10-en akadt meg a szemem.
Viszont nekem eddig androidos készülékem nem volt, HTC pedig az ismeretségi körömben sem.

Javallat/ellenjavallat, ennél jobb ötlet?
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#33 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 19. 17:24

Az ios nem túlárazott, a hasonló tudású androidos is pont annyiba kerül.
Amúgy vegyél valami xiaomi izét, és kész. Majd a jahno megmondja.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#34 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 19. 17:38

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2017. 08. 19. 18:24

Az ios nem túlárazott, a hasonló tudású androidos is pont annyiba kerül.
...

Azok is túlárazottak.

Szerkesztette: scaurus 2017. 08. 19. 17:39 -kor

"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#35 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 08. 19. 18:01

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 08. 19. 14:29

A paraméterek alapján előzetesen egy Huawei P10 (nem lite, nem plus, a "sima") volt a kiszemelt típus, de kézbe fogva egy alumínium(nak hazudott műanyag) vacak ez is, gagyi tapintással, jellegtelen kinézettel.

A "vakok-között-a-félszemű-a-király" alapon egy HTC 10-en akadt meg a szemem.
Viszont nekem eddig androidos készülékem nem volt, HTC pedig az ismeretségi körömben sem.

Javallat/ellenjavallat, ennél jobb ötlet?


Volt pár HTCm, a szoftver ott is el volt baszva. Desire 500asban jó a szoftver, de az régi gyenge cucc. Ezzel a Huaweivel jársz kb. legjobban.
Make love not Wor.

#36 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 20. 05:57

Köszönöm!
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#37 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 21. 01:13

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 08. 19. 13:29

Új telefont vennék.

Platform: jobb híján android (sajnos, a WP halott, az iOS meg túlárazott).
Márka: majdnem mindegy, egyedül a Samsung van kizárva.
Külföldről nem rendelek, csak valami népbótba' (leginkább szolgáltatónál) veszek.
Listaárat nem szívesen köhögök ki, inkább vállalok 2 év hűséget.
Szelektíve smucig vagyok, szerintem egy mobilért se szabadna 10.000,-Ft-nál többet adni, de a realitások talaján maradva úgy max 50-60.000,-Ft a keret.
Ja, felhasználás/app igény gyakorlatilag nulla: telefon, sms, némi böngészés, minimális navigáció, valamennyi Spotify.
Tárhely is mindegy, mert a leharcolt Lumia 930-on összesen 12GB tárhelyet foglalnak az adataim, annak is kb 90%-a Spotify offline zene (magyarul törölhető).

A Telekomnál nézegettem a kínálatot, jellemző, hogy a neten elérhető készüléklista nem egyezik a T-pontban elérhetővel, meglepő módon, az utóbbi nagyobb/szélesebb.
Egyik randább mint a másik, lekerekített sarkú, műanyag(nak tűnő) gagyi szinte mind.
(Egyedül a Sony Xperia XZ néz ki valahogy, de annyit készülékért nem fizetek.)

A paraméterek alapján előzetesen egy Huawei P10 (nem lite, nem plus, a "sima") volt a kiszemelt típus, de kézbe fogva egy alumínium(nak hazudott műanyag) vacak ez is, gagyi tapintással, jellegtelen kinézettel.

A "vakok-között-a-félszemű-a-király" alapon egy HTC 10-en akadt meg a szemem.
Viszont nekem eddig androidos készülékem nem volt, HTC pedig az ismeretségi körömben sem.

Javallat/ellenjavallat, ennél jobb ötlet?

Szerintem ezzel a kérdéseddel irány a Milyen autót… című csettopik, azt többen olvassák, nekem is itteni csettopikban segítettek a szakik telót venni, persze azóta már még újabb telóm van. A címe ne ijesszen meg, nem csak autókról megy a diskurzus, amolyan általános csettopik bárminek. Esetleg a Prohardver Melyik okostelefont vegyem topikja is megér egy kérdezést.

A Huawei P10 nem rossz teló, de a HTC 10-zel sem biztos, hogy rosszul jársz. Igazából sok jó kínai telefongyártó van, Lenovo, Huawei, Xiaomi, Doogee, Asus, stb., ezek mindegyike elég jó telefont csinál, ha nem a legolcsóbb belépőkategóriát veszed, elég alap az általad megjelölt árért a min. 8 magos proci, min. 3 giga RAM, min. 32 giga háttértár, min. FullHD IPS kijelző, normális kamera és GPS, LTE képesség, min 3-4 Ah-s értelmes aksi, elég gyakori a dual SIM támogatás, stb., de még inkább ezeknél is jobb. Majdnem mindegy mit veszel, soknak egész jó ára van, és mind különb lesz, mint a Windows Phone-os, meg Luminás szutykok. Persze lehet egyiknek, másiknak az összeszerelése vagy designja nem tetszik, ezt neked kell megnézned a neten vagy boltban fogdosd meg, ha lehet kapni (nem muszáj ott megvenni). Egy dologra figyelj: olyan telefont vegyél, amelyre stock gyári Android érhető el, abból is a legújabb (jelenleg 7.1), és garantált, hogy a teló a jövőben is kap jó ideig frissítéseket (különösen a napokon belül megjelenő Android O legyen támogatott). Én sajnos némileg melléfogtam a legutóbb vett Doogee Y6 Max-szal, ami amúgy hardveresen jó teló, nem lehet semmilyen fizikai tulajdonságába belekötni, de némileg buherált Android 6-tal jön, amiből a kínaiak kiszedtek apróbb dolgokat és a sajátjukat rakták a helyére (pl. Launcher), és ezeket nem lehet eltávolítani, csak másik appokat a helyébe tenni, de a gyári alap nem állítható vissza, és ez idegesítő. Letölteni sem lehet hozzá más lemezképet, még régebbi 5-ös Androidot sem, meg sem Lineage OS-t, sem semmi mást. Ezért érdemes arra figyelni, hogy ne csak a hardver legyen jó, de a szoftveres támogatás is normális legyen.

Egy dolog még: ha külföldről rendelsz ilyen kínai telefont, akkor garanciába neked kell visszaküldözgetni, mivel nincs szervizháttér, mivel képviseletük sincsen Magyarországon. Ezért olyan márkát érdemes választani, aminek van magyar szervize, erről listát nem tudom hogy lehetne keresni. A Haiweinek mindenesetre van az országban képviselete és szervize, a P10 már csak ezért sem rossz választás még külföldről olcsóbban rendelve sem, de a szoftveres támogatását nem ismerem, utána nézni meg most lusta vagyok.

A másik, hogy szépen köhögd ki a listaárat. Nem a szolgáltatói listaárat, hanem rendes boltban vagy netről vegyed, ahol nem húznak le. Ne írj alá semmilyen hűséget, lehúzás. Azt hiszem novembertől vagy mikortól már csak 1 év hűséget lehet kikötni, de az is sok. Nem olyan vészesen drágán már nagyon jó telók vannak kártyafüggetlenül, ne hagy, hogy a szolgáltató lehúzzon. A szolgáltatós telefont már csak amiatt is kerülném, mert a szolgáltató is belebarmol szoftveresen, ami megint nem nyerő. Telefont csakis függetlenül.

Elég alap igényeket jelöltél meg, azokra már egy normális 30 ezres okosteló is overkill, nem hogy az 50-60 ezresek. Persze a drágábbakat azért éri meg nézni, mert pl. tovább szoktak frissítéseket kapni, meg lassabban avulnak el.

Szerkesztette: Raynes 2017. 08. 21. 01:31 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#38 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 21. 17:06

Köszönöm Neked is!

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 08. 21. 02:13

Szerintem ezzel a kérdéseddel irány a Milyen autót… című csettopik, azt többen olvassák, nekem is itteni csettopikban segítettek a szakik telót venni, persze azóta már még újabb telóm van.
...

Tudom, nagyon ritkán én is beleugatok, de néha teszek egy próbát, hogy a fórum többi észét valamennyire életben tartsuk. Kép
Jahno is, Te is idetaláltatok!

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 08. 21. 02:13

...
Egy dolog még: ha külföldről rendelsz ilyen kínai telefont, akkor garanciába neked kell visszaküldözgetni, mivel nincs szervizháttér, mivel képviseletük sincsen Magyarországon.
...

Ez a veszély nem fenyeget.
Sok helyről rendelek, rendeltem már műszaki cikket az USA-ból, de Kínából nem fogok semmit, legalábbis egyelőre.

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 08. 21. 02:13

...
A másik, hogy szépen köhögd ki a listaárat. Nem a szolgáltatói listaárat, hanem rendes boltban vagy netről vegyed, ahol nem húznak le. Ne írj alá semmilyen hűséget, lehúzás. Azt hiszem novembertől vagy mikortól már csak 1 év hűséget lehet kikötni, de az is sok. Nem olyan vészesen drágán már nagyon jó telók vannak kártyafüggetlenül, ne hagy, hogy a szolgáltató lehúzzon. A szolgáltatós telefont már csak amiatt is kerülném, mert a szolgáltató is belebarmol szoftveresen, ami megint nem nyerő. Telefont csakis függetlenül.
...

Kb. 15 éve ugyanannál a szolgáltatónál vagyok.
Nem tervezek hosszabb külföldi tartózkodást, EU- kívül pláne nem, így nem igazán érdekes a külföldi sim kártya sem.
Jellemzően fix díjas csomagom van, függetlenül a telefontól.
A telefonjaimat nem szoktam adni-venni (az összesen hulladék ott van a fiókomban, egy Nokia 3310, 3db Sony Ericson, Lumia 800).
Nem igazán látom azt, hogy nekem konkrétan miért lenne jó kb. 150.000,-Ft-ot adnom egy olyan telefonért, amit a szolgáltatótól 50.000,-Ft-ért megkapok, némi hűségért cserébe.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#39 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 08. 21. 20:55

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 08. 21. 18:06


Nem igazán látom azt, hogy nekem konkrétan miért lenne jó kb. 150.000,-Ft-ot adnom egy olyan telefonért, amit a szolgáltatótól 50.000,-Ft-ért megkapok, némi hűségért cserébe.


Mondjuk nem tudom ki beszélt 150ezresről, de egy Xiao ennél jóval olcsóbb, meg a Dogee is 30ezer körül mozgolódik. Ehhez képest még lehet az 50es is sok.
Make love not Wor.

#40 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 21. 23:09

Én Huawei P10-t 140.000-190.000,-Ft között láttam szakboltokban.
Lehet, nem jó helyeken néztem.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó