HWSW Informatikai Kerekasztal: Új telefont vennék - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Új telefont vennék Középkategóriában válogatnánk

#61 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 27. 08:23

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 08. 27. 07:57

Nem hiszem, hogy telefon új világot nyitna meg.
Mobil eszközre semmit nem bízok, se naptárat, se levelezést, még webes levelezést is csak akkor nézek, ha muszáj.
A tartózkodási hely alapú szolgáltatások se működnek, mert nem vagy nagyon ritkán engedélyezem őket.
Egyéb szolgáltatások fiókjaiba sem igen jelentkezek be.
(A különböző eszközöket különböző fiókokkal használom, nekem az okostv ne tudja azt, hogy a táblagépen mit mókáztam.)

A Windows-os táblagép pedig az alaplapcsere óta normálisan működik, napi használatban van.

Az asztali pc-én a Win10-t is helyi fiókkal használom, a tököm se fog bejelentkezett outlook fiókkal gépezni.

(Persze, az is igaz, hogy legtöbb fiókomban kamu adatokat adtam meg...)

Szóval, egy mobilban nekem a külső és az ár fontos.
Ahogy a Lumia 930 ránézésre kiemelkedett a többi közül, most nem látok ilyet, esetleg az Xperia XZ-t, de annyi pénzt telefonért nem adok.
(A Lumia 930-t, 2014-ben, amikor zászlóshajó volt, 40.000,-Ft-ért megkaptam, ez volt eddigi életem legdrágább telefonja.)

Vegyél egy használt szifon 5s-t, 40 körül, és évekig lesz még egy fasza telefonod.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#62 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 08. 27. 13:00

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 08. 27. 07:57

Nem hiszem, hogy telefon új világot nyitna meg.
Mobil eszközre semmit nem bízok, se naptárat, se levelezést, még webes levelezést is csak akkor nézek, ha muszáj.
A tartózkodási hely alapú szolgáltatások se működnek, mert nem vagy nagyon ritkán engedélyezem őket.
Egyéb szolgáltatások fiókjaiba sem igen jelentkezek be.


Hátjó, de akkor minek? Kell egy régi 5ös szifon használtan, aztán el lennél vele a világ végéig. Előző évben még 4es mondtam volna, de halad a piac, megy le az ára. Szolgáltatónál drágábban venni egy erős készüléket, amit nem használsz, azt tudja a fene, de legalább új és garanciális. Anniyért meg van Dogee is vagy sok más.
Make love not Wor.

#63 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 27. 17:43

Új szifon SE van 70-80 körül független boltokban köbö a 6-os hardverével, 4 inches kijelzővel.
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#64 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 27. 18:40

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2017. 08. 27. 08:23

Vegyél egy használt szifon 5s-t, 40 körül, és évekig lesz még egy fasza telefonod.

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2017. 08. 27. 13:00

Hátjó, de akkor minek? Kell egy régi 5ös szifon használtan, aztán el lennél vele a világ végéig. Előző évben még 4es mondtam volna, de halad a piac, megy le az ára.
Ritkán értek veletek egyet, de most nagyon. Ha hipszter akar lenni, akkor egy régebbi Szifon nagyon olcsó már, és nem rossz telefonok. Újonnan nem érték meg az árukat, de már bőven megfizethetőek. Sokkal jobban jár vele, mint egy androidos csúcsmobillal, aminek a 10%-át nem használja ki, vagy valami szolgáltatós lehúzással.

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 08. 27. 06:57

Az asztali pc-én a Win10-t is helyi fiókkal használom, a tököm se fog bejelentkezett outlook fiókkal gépezni.

(Persze, az is igaz, hogy legtöbb fiókomban kamu adatokat adtam meg...)
Win10-et nem is használ éppeszű ember fia online fiókkal, mert csak szívás lesz belőle.

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 08. 27. 06:57

Szóval, egy mobilban nekem a külső és az ár fontos.
Hát, ez egy nagyon maradi, technikai analfabéta szemlélet, már ne is haragudj. Főleg a mai okostelefonoknál, mikor már mindegyik egy lapos, nagy kocka képernyő, keskeny kávákkal, nem is tudnak designban nagyon különbözni. Már csak színben, textúrában (műanyag vagy fémhatású ház) különböznek, meg néha abban, hogy az egyiknek enyhén kerekítettek a sarkai, míg a másiknak nem. Mindegyik egytucat féltégla/féltáblagép már. Nekem a Doogee Y6 Phabletet szokták kinézni technikai idióták a kezemből, mert azt hiszik Sámsong Nót/Geelöksz/Esz apjafasza vagy Szifon, aztán nagyon pofára esnek, hogy noname kínai, egyszerűen nem hiszik el. Mondjuk engem meg a kinézete egyáltalán nem érdekel, csak túl kicsi ne legyen (min. 5 col), meg ne legyen hupilila, buzirózsaszín, Hello Kittys meg ilyen baromság, de amúgy mindegy, hogy kerekített, fekete vagy fehér vagy fémes. A kijelzője legyen normális IPS-ses HD/FullHD, legyen az érintőképernyője kellően érzékeny, legyen elég memória, ne akadjon, 1080p-t vigye, aksija bírjon egy nap nyúzást (éjszaka meg amúgy itthon úgyis mindig töltőn van), kapja meg a legújabb Android-verziókat és kész. Nem játszok, nem faszbukozok rajta, nem fotózok/videózok vele. Csak sorozatot nézek (VLC-vel), zenét hallgatok (AIMP lejátszóval), böngészgetek (gyári böngészővel, aminek azt sem tudom mi a neve), YouTube-ozok (hivatalos appal), online rádiót hallgatok (Radio Player Canada FM Free és Tune-in app), meg e-könyveket olvasok (java részt pdf-et Xodo PDF Readerrel, meg elvétve más formátumot FBReaderrel). Ezeket meg már szinte mindegyik hozza a 30 ezres kategóriából, kivéve az új Android-verziókat, mert azt csak a felső kategóriás készülékek szokták csak megkapni, abból sem mindegyik. Esetleg néha játszok DroidFish-sakkprogival, meg ScummVM-mel, ami régebbi DOS-os és windowsos játékot futtat, de azoknak nincs hardverigénye.

A következő telefonomnál már nem is a hardverspecre megyek rá, hanem a szoftveres támogatottságra és a hangminőségre (mind a lejátszás, mind a hanghívások minősége fontos).
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#65 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 29. 16:43

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 08. 27. 19:40

...
Már csak színben, textúrában (műanyag vagy fémhatású ház) különböznek, meg néha abban, hogy az egyiknek enyhén kerekítettek a sarkai, míg a másiknak nem.
...

Pl. ezt nem tapasztalom, az egyik T-pontban végig tapperoltam az összeset, mindegyiknek gagyi műanyag tapintása volt.
Igen, az iPhone-nak is.
Egyetlenegy egy masszív, fémes hatású/tapintású telefont nem találtam.
Ez a sarkon lekerekített forma meg egyszerűen randa.
Ami formára tetszett a Sharp Aquos Crystal, csak ez sem mai telefon, másrészt Európában nemigen forgalmazzák.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#66 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 30. 03:30

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 08. 29. 16:43

Pl. ezt nem tapasztalom, az egyik T-pontban végig tapperoltam az összeset, mindegyiknek gagyi műanyag tapintása volt.
Igen, az iPhone-nak is.
Egyetlenegy egy masszív, fémes hatású/tapintású telefont nem találtam.
Ez a sarkon lekerekített forma meg egyszerűen randa.
Ami formára tetszett a Sharp Aquos Crystal, csak ez sem mai telefon, másrészt Európában nemigen forgalmazzák.

Na, várjál, előbb még a kinézetről volt szó, nem a tapintásáról. Amúgy 90%-ban mindegyik műanyag, ahogy a laptopok, tévék, monitorok, médialejátszók, okosórák is. Miért, miből csinálják? A felső kategóriában szokott néhány modell fémházat kapni, rákereshetsz a metal body phone keresési szavakkal, szép nagy listát lehet összeszedni. Amúgy szerintem a tapintása is mindegy, mivel úgyis tokban érdemes hordani kímélés miatt, a tok meg legtöbbször elasztikus műanyag vagy bőr. Csak ne legyen csukló-nyeklő, könnyen törő, tejfölösdobozos műanyagból a teló, de a középkategóriától (30-50 ezertől és felfelé) már a legtöbb okostelefonnak van olyan az összeszerelési és anyagminősége, mint az iPhone-é, műanyag, de nem gagyi. Műanyag és műanyag között óriási különbségek lehetne. Azért az Apple sem hülye, ha annyira gáz lenne, 300 meg 500 ezer forintos árért ők sem műanyagházzal árulnák az iPhone-t, iPadet, Macbookot, meg a Blackberry sem az olcsóság szimbóluma, és az is műanyag. Szerintem ez a műanyagfóbiád abból ered, hogy összefogdostál néhány alsó kategóriás szart (25 ezer és azalatti kategóriában akad néhány, bár ott is vannak pozitív kivételek), és egy életre elment tőle a kedved.

Ha mindenképp fémházas kell, akkor a Samsung Galaxy-t nézz (de nem a legfrissebbet, mivel az durván fölémegy a költségvetésednek), de nem csak azt, hanem úgy általában Note-os nevű telefonok (Xiaomi Redmi Note, Meizu M Note, Lenovo K Note sorozat, stb.), Huaweiból meg nem csak a P10, de a P9 is fémházas, meg a Honor is, amit érdemes lenne nézned. Mint mondtuk már, nem csak azok a telók léteznek, amiket a szolgáltató árul. Szerintem Jahno is, ha jön még erre, és észleli, hogy peremfeltétel lett a fémház, akkor tud ajánlani néhány tuti modellt.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#67 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 30. 06:33

Végig tapperoltam iPhone-okat, Samsungokat, Huaweieket, egy MédiaMarkt-ban egy csomót, Xiaomi-kat is.

A helyzet az, hogy mobiltelefonra szelektîve smucig vagyok, így idönként már hisztis picsának tűnök ebben a kérdésben. :Đ

A lényeg:
- sajnálok 1 forintot is kiadni is érte,
- objektive legyen jó,
- szubjektíve legyen szép (ez a legjobb, ugye).
:p

Kösz a tippeket, de tényleg ne strapáljátok magatokat, egyelőre mégsem veszek új telefont.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#68 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 30. 06:51

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 08. 30. 07:33

Végig tapperoltam iPhone-okat, Samsungokat, Huaweieket, egy MédiaMarkt-ban egy csomót, Xiaomi-kat is.

A helyzet az, hogy mobiltelefonra szelektîve smucig vagyok, így idönként már hisztis picsának tűnök ebben a kérdésben. :Đ

A lényeg:
- sajnálok 1 forintot is kiadni is érte,
- objektive legyen jó,
- szubjektíve legyen szép (ez a legjobb, ugye).
:p

Kösz a tippeket, de tényleg ne strapáljátok magatokat, egyelőre mégsem veszek új telefont.

az én szifonom fémből és üvegből van
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#69 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 08. 30. 09:56

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 08. 30. 07:33

Kösz a tippeket, de tényleg ne strapáljátok magatokat, egyelőre mégsem veszek új telefont.


Én már tegnap írni akartam, hogy ide nem telefonos szakember kell.
Make love not Wor.

#70 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 30. 11:33

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2017. 08. 30. 07:51

az én szifonom fémből...

Elhiszem.
De a boltban tapperolva mégsincs olyan a hatása.
Egy fém legyen masszív, nehéz és érzetre hideg, ne könnyű gagyi műanyag hatású.

No, majd veszek telefont, ha lesz olyan, ami ránézésre megtetszik, addig marad az ütött-kopott Lumia.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#71 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 30. 11:52

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 08. 30. 12:33

Elhiszem.
De a boltban tapperolva mégsincs olyan a hatása.
Egy fém legyen masszív, nehéz és érzetre hideg, ne könnyű gagyi műanyag hatású.

No, majd veszek telefont, ha lesz olyan, ami ránézésre megtetszik, addig marad az ütött-kopott Lumia.

olyat vettem
iphone se
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#72 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 30. 13:19

Akkor csak annyi, hogy a Xiaomi X4 43-ért, igencsak bejövős, és még szépecske is.
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#73 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 08. 30. 14:18

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2017. 08. 30. 14:19

Akkor csak annyi, hogy a Xiaomi X4 43-ért, igencsak bejövős, és még szépecske is.


Én legszívesebben asszonyt meglepném valami kisebb méretű új telóval, de eléggé bajban vagyok.
Make love not Wor.

#74 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 31. 11:06

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2017. 08. 30. 15:18

Én legszívesebben asszonyt meglepném valami kisebb méretű új telóval, de eléggé bajban vagyok.

Asszony még mindig egy 10 éves nokiát használ, symbiannal :D de nem nagyon akar váltani, a cégese egy szifon, gondolom az mindenre jó neki
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#75 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 31. 11:42

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2017. 08. 30. 15:18

Én legszívesebben asszonyt meglepném valami kisebb méretű új telóval, de eléggé bajban vagyok.

Mennyire kicsivel, és mennyi zseton?
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#76 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 08. 31. 12:10

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2017. 08. 31. 12:42

Mennyire kicsivel, és mennyi zseton?


Xiao Mi2s-em mérete pont jó lenne.
Make love not Wor.

#77 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 29. 13:52

Rokon 40cm magasról a padlóra ejtett egy Huawei P9 Lite (2017)-t, pókhálósra tört a kijelzője.
A Lumia 930-t számtalanszor elejtettem, többször beleakadt a lábam a tötőjébe és - mintha meglendítettem volna - egy félkör leírása utána a padlónak csapódott, ennek ellenére a kijelzőnek semmi baja.

Néztem Lg g6-ot is, a 18:9 kijelző nem is rossz, de ez is egy lehelet vékony, törékeny(nek tűnő) lekerekített ronda állat.

Hátha karácsonyra kijön valamelyik gyártó egy értékelhető telefonnal.
(Legalább fél centi vastag, nehéz, van kerete, nem lekerekített, és valóban fémből van: érzetre hűvös és a hidegben lefagyasztja a kezet.)
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#78 Felhasználó inaktív   NauTiLUS 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.628
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 11. 05. 04:39

Rendeltem új telefont ebayről, kíváncsi vagyok mi lesz belőle :)
https://www.ebay.com...872.m2749.l2649

DOOGEE Y6 Max Android 6.0 6.5 inch 4G Phablet MTK6750 Octa Core 1.5GHz 3GB RAM 32GB ROM 13.0MP Rear Camera
C $21.99 Approximately 4,610.09 HUF

#79 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 11. 05. 12:55

Üzenet megtekintéseIdézet: NauTiLUS - Dátum: 2017. 11. 05. 04:39

Rendeltem új telefont ebayről, kíváncsi vagyok mi lesz belőle :)
https://www.ebay.com...872.m2749.l2649

DOOGEE Y6 Max Android 6.0 6.5 inch 4G Phablet MTK6750 Octa Core 1.5GHz 3GB RAM 32GB ROM 13.0MP Rear Camera
C $21.99 Approximately 4,610.09 HUF


27 értékeléses arc. Először a termék tűnik el, aztán az arc is. Nekem ezek most sorban jönnek. Ebay is írt, hogy ha még nem fizettem ki a terméket, akkor ne is tegyem. De bazmeg, pont látjátok, hogy ki van fizetve és amikor megnyomom a gombot, akkor megy is el a pénz, nem isgaz, hogy nem lehet összekötni, hanem mindenkinek ugyanazt a bonyolult sablonszöveget kell elküldeniük.
Make love not Wor.

#80 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 11. 07. 09:27

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2017. 11. 05. 13:55

27 értékeléses arc. Először a termék tűnik el, aztán az arc is. Nekem ezek most sorban jönnek. Ebay is írt, hogy ha még nem fizettem ki a terméket, akkor ne is tegyem. De bazmeg, pont látjátok, hogy ki van fizetve és amikor megnyomom a gombot, akkor megy is el a pénz, nem isgaz, hogy nem lehet összekötni, hanem mindenkinek ugyanazt a bonyolult sablonszöveget kell elküldeniük.

Paypaltől nem lehet visszakapni? Vagy nem azzal fizettél?
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó