HWSW Informatikai Kerekasztal: Senior front-end fejlesztőt keresünk belvárosi irodába - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Senior front-end fejlesztőt keresünk belvárosi irodába

#1 Felhasználó inaktív   Szilvi_Sz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 0
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 15. 09:13

Senior front-end fejlesztőt keresünk belvárosi irodába, teljes munkaidőben, alkalmazotti vagy alvállalkozói státuszban.

Kezdés: akár azonnal :)
Hol: Budapest, 5. kerület

Amit hoznod kell magaddal:
  • JavaScript magas szintű ismerete, szép és tesztelhető kód :)
  • MVC, elsősorban AngularJS
  • jQuery
  • HTML5, CSS3
  • társalgási szintű angol tudás

Feladat: A Vidzor online platform front-end funkcionalitásának fejlesztése, karbantartása, új funkciók implementálása. Ha érdekel az interaktív videók világa, akkor ez a neked való falat. :)

Teljes leírás a pozícióról:
Senior front-end developer

Jelentkezni angol nyelvű önéletrajzzal a work@pulilab.com címen lehet.


#2 Felhasználó inaktív   Szilvi_Sz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 0
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 01. 12:12

JavaScript szerelmesek figyelmébe :)

A Pulilab több projektjére is keresünk tapasztalt front-end fejlesztőt.

Ha érdekelne a Vidzor interaktív videók világa:
http://www.pulilab.com/#job-157002

Ha netán egy új, lendületes, fotó applikációhoz kapcsolódó start-up fejlesztésre adnád a fejed:
http://www.pulilab.com/#job-121002

És ha elvágyódnál egészen Németországig, és kifejezetten érdekel a UX/UI a front-end szenvedélyed mellett:
http://www.pulilab.c...665527867375616

Jelentkezni angol nyelvű CV-vel és kísérő levéllel lehet a work@pulilab.com címen.

#3 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 06. 01. 12:40

Üzenet megtekintéseIdézet: Szilvi_Sz - Dátum: 2015. 06. 01. 13:12

JavaScript szerelmesek figyelmébe :)

A Pulilab több projektjére is keresünk tapasztalt front-end fejlesztőt.


Ejjjj, nekem erről a névről csak a PuliSpace összedőlős csalós projektje jut eszembe.
Make love not Wor.

#4 Felhasználó inaktív   Sparow2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.143
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 02. 11:15

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2015. 06. 01. 13:40

Ejjjj, nekem erről a névről csak a PuliSpace összedőlős csalós projektje jut eszembe.

Mikor nekem először mutatta haver, hogy van ilyen, és küldeni akarnak kütyüt a Holdra, és már összejött a nevezési díj, akkor mondtam, hogy mi is csinálhatnánk egy hasonlót, aztán nem küldünk semmit, mert nem sikerült. Kamuból összeüttetünk valamit a kertben a faterjával, aki lakatos, adunk hozzá egy kis ködöt, és csók.
Azt mondta, ilyet nem lehet, mer' lebuknánk, hogy csak kamu :D

#5 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 06. 02. 11:32

Üzenet megtekintéseIdézet: Sparow2 - Dátum: 2015. 06. 02. 12:15

Mikor nekem először mutatta haver, hogy van ilyen, és küldeni akarnak kütyüt a Holdra, és már összejött a nevezési díj,

Azt mondta, ilyet nem lehet, mer' lebuknánk, hogy csak kamu :D


Értelmes ember ezt is kamunak tartja, egyik csoportban élő vitát is kicsiholtunk, csak nem tudtam elmenni. Egyik laza srác képviselte, összeszedte az ellenérveket, de tényleg érdekes az egész, meg ahogy műszakilag hozzáálnak. Marketingben egész jók, cucc felmegy a lépcsőn, újságírók elájulnak, csak a homokot nem bírja :-D A hordozórakéta meg titkos, de még picsa sok pénz kell hozzá, enyit idehaza összekilincselni reménytelen. Most 2016 végéig van a határidő, kíváncsi vagyok meddig húzzák és mivel dumálják ki magukat.
Make love not Wor.

#6 Felhasználó inaktív   Sparow2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.143
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 05. 08:45

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2015. 06. 02. 12:32

Értelmes ember ezt is kamunak tartja, egyik csoportban élő vitát is kicsiholtunk, csak nem tudtam elmenni. Egyik laza srác képviselte, összeszedte az ellenérveket, de tényleg érdekes az egész, meg ahogy műszakilag hozzáálnak. Marketingben egész jók, cucc felmegy a lépcsőn, újságírók elájulnak, csak a homokot nem bírja :-D A hordozórakéta meg titkos, de még picsa sok pénz kell hozzá, enyit idehaza összekilincselni reménytelen. Most 2016 végéig van a határidő, kíváncsi vagyok meddig húzzák és mivel dumálják ki magukat.

Akkoriban néztem én is, akkor kereskedelmi rakétán vásárolnak rakteret és felküldik, ez volt az ötlet.
Meg volt pár videó, amin kerék helyett valamiért csak 4 darab körcikk volt, és hogy az milyen jól gurul.

Hogy dumálnák ki? Nem készült el időre, bonyolult problémák jöttek közbe, satöbbi.
Úgyis lesz egy első csapat, aki megkapja a díjat, a többi meg nem készül el. Vagy inkább első se lesz, mert a határidő előbb lejár.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó