HWSW Informatikai Kerekasztal: Wolfenstein The Old Blood - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Wolfenstein The Old Blood Segítsen valaki!

#41 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 12. 15. 14:00

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2015. 11. 05. 14:48

nem is akarok :D

Pedig tudnál. Ezekhez a wulfönsztájnokhoz szokott lenni natív linxos bináris, plusz elég neki a natív OpenGL, ami Linuxon is van. Aztán ha még más játékról lenne szó, akkor is ott a Wine, ami tud DirectX-emulációt is.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#42 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 12. 16. 19:42

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2015. 12. 15. 14:00

Pedig tudnál. Ezekhez a wulfönsztájnokhoz szokott lenni natív linxos bináris, plusz elég neki a natív OpenGL, ami Linuxon is van. Aztán ha még más játékról lenne szó, akkor is ott a Wine, ami tud DirectX-emulációt is.

Már linuxom sincs rég :) nem használok asztali gépet
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#43 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 12. 18. 12:53

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2015. 12. 16. 18:42

Már linuxom sincs rég :) nem használok asztali gépet

Tudom, a táblagép kiváltotta :Đ Viccnek is rossz. Dehogy vált az ki valamit is. Se hosszabb szöveget gépelni, se vezérlőkaraktereket bevinni, se normálisan fájlokat kezelni, se konvertálni, se rendesen sok fülön böngészni hatékonyan, se komolyabban dokumentumot szerkeszteni (pl. cikk vagy önéletrajz igényes formában), se semmit nem lehet ilyen táblaszarokon. Ideértve a játékot is, pl. fps játékoknál, vagy szimulátoroknál tapicskolsz? Eleve a tapicskolás miatt alkalmatlan rá, aztán meg az OS megkötései is ott vannak. Komolytalan az egész, tiniknek és öregasszonyoknak van, akik idióták az informatikához, de akarnak valami 0 IQ-val kezelhető egykattintásos tartalomfogyasztási megoldást, ami olyan is. Ők csak a Facebookot nézik, meg néha az e-mailjeikre ránéznek webfelületen, nekik jó.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#44 Felhasználó inaktív   gazdi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.474
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 12. 18. 15:18

Gabibacsi a 0 IQ-s feszbuknezegeto tini oregasszony, ez kedves. :)
Megvan kepileg, fejkendovel meg otthonkaval a tablat, hogy is, "tapicskolva". :)
Hallgatok, hogy ne rongáljam tovább a tudásom halvány látszatát. (*)

#45 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 12. 19. 14:12

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2015. 12. 18. 12:53

Tudom, a táblagép kiváltotta :Đ Viccnek is rossz. Dehogy vált az ki valamit is. Se hosszabb szöveget gépelni, se vezérlőkaraktereket bevinni, se normálisan fájlokat kezelni, se konvertálni, se rendesen sok fülön böngészni hatékonyan, se komolyabban dokumentumot szerkeszteni (pl. cikk vagy önéletrajz igényes formában), se semmit nem lehet ilyen táblaszarokon. Ideértve a játékot is, pl. fps játékoknál, vagy szimulátoroknál tapicskolsz? Eleve a tapicskolás miatt alkalmatlan rá, aztán meg az OS megkötései is ott vannak. Komolytalan az egész, tiniknek és öregasszonyoknak van, akik idióták az informatikához, de akarnak valami 0 IQ-val kezelhető egykattintásos tartalomfogyasztási megoldást, ami olyan is. Ők csak a Facebookot nézik, meg néha az e-mailjeikre ránéznek webfelületen, nekik jó.

Majd én eldöntöm ha megengeded.
Ha te ennyire béne vagy, és csak nagy kattogós ibm billentyűzeten tudsz gépelni, az a te nyomorod.
Én BÁRMIN tudok gépelni, c64-en is bármikor vakon, nem hülye pc-vel kezdtem.
Szóval játszo, tovább az ipadomom, aztán majd este csapatok kis dune 2-t amigán.
Te meg szarjál sünt, nem izgat mivel balfaszkodsz, szopogass hozzá angol mustárt :)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#46 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 12. 19. 14:13

Üzenet megtekintéseIdézet: gazdi - Dátum: 2015. 12. 18. 15:18

Gabibacsi a 0 IQ-s feszbuknezegeto tini oregasszony, ez kedves. :)
Megvan kepileg, fejkendovel meg otthonkaval a tablat, hogy is, "tapicskolva". :)

Jaja, minnyá beregisztrálok és bejelölöm raynest, gondolom az angol buziklub csoportban találom, meg a szar mustárt szeretők csoportjában :)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#47 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 12. 19. 16:44

Üzenet megtekintéseIdézet: gazdi - Dátum: 2015. 12. 18. 14:18

Gabibacsi a 0 IQ-s feszbuknezegeto tini oregasszony, ez kedves. :)
Megvan kepileg, fejkendovel meg otthonkaval a tablat, hogy is, "tapicskolva". :)
Örülök, hogy meglett, már nem írtam hiába :-D

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2015. 12. 19. 13:12

Majd én eldöntöm ha megengeded.
Ha te ennyire béne vagy, és csak nagy kattogós ibm billentyűzeten tudsz gépelni, az a te nyomorod.
Én BÁRMIN tudok gépelni, c64-en is bármikor vakon, nem hülye pc-vel kezdtem.
Szóval játszo, tovább az ipadomom, aztán majd este csapatok kis dune 2-t amigán.
Te meg szarjál sünt, nem izgat mivel balfaszkodsz, szopogass hozzá angol mustárt :)
Nana, csak ne C64-ezzünk és amigázzunk, a táblagép azt is kiváltotta! Elnézést, tévedtem, fingó appok futtatására kiváló a thápplaaa, de van, aki szellemi életet is szeret élni. Amúgy meg világos, hogy csak angol mustár jön bármihez szóba, kiskunfélegyházi és kecskeméti szarokat normális ember nem eszik :Đ

Az IBM billentyűzetet (klasszikus, kattogós mikrokapcsolós) nem szeretem, sőt, a PC-set sem, viszont ha nem állok bele a földbe ezúttal, akkor már vagy 7 éve tervbe van véve egy USB-s Matrix billentyűzet, amihez saját szoftveres kiosztást fogok csinálni. Addig sajna marad a PC-s billentyűzet, de abból addig is lapos, hangtalan. Nem olyan menő persze, mint a tapicskolás, tudom.

Szerkesztette: Raynes 2015. 12. 19. 16:49 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#48 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 12. 19. 22:43

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2015. 12. 19. 16:44

Örülök, hogy meglett, már nem írtam hiába :-D

Nana, csak ne C64-ezzünk és amigázzunk, a táblagép azt is kiváltotta! Elnézést, tévedtem, fingó appok futtatására kiváló a thápplaaa, de van, aki szellemi életet is szeret élni. Amúgy meg világos, hogy csak angol mustár jön bármihez szóba, kiskunfélegyházi és kecskeméti szarokat normális ember nem eszik :Đ

Az IBM billentyűzetet (klasszikus, kattogós mikrokapcsolós) nem szeretem, sőt, a PC-set sem, viszont ha nem állok bele a földbe ezúttal, akkor már vagy 7 éve tervbe van véve egy USB-s Matrix billentyűzet, amihez saját szoftveres kiosztást fogok csinálni. Addig sajna marad a PC-s billentyűzet, de abból addig is lapos, hangtalan. Nem olyan menő persze, mint a tapicskolás, tudom.

Attól még buzievagy, és ha találkozunk, a sörözés után két tubus univer mustárt fogok benyomni az orrodba :)
Ja és a fiam is jobban gépel mint te, és ma is univer mustárral ette a virslit (van itthon valami francoá is , de az szar)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#49 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 12. 20. 14:32

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2015. 12. 19. 21:43

Attól még buzievagy, és ha találkozunk, a sörözés után két tubus univer mustárt fogok benyomni az orrodba :)
Ja és a fiam is jobban gépel mint te, és ma is univer mustárral ette a virslit (van itthon valami francoá is , de az szar)

Jól van. Nem idegelem inkább Gabinénit, nem akarok Univert a képembe, plusz ha nagyon bemérgesedik, széttapicskolja pókhálósra a táblát :Đ Amúgy meg csak óvatosan az univerezéssel, mert esetleges találkánál én meg viszem gucpídéket, és csoportosan jól meg leszel nézve mérgesen. Azt te sem akarod, hidd el.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#50 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 12. 20. 17:52

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2015. 12. 20. 14:32

Jól van. Nem idegelem inkább Gabinénit, nem akarok Univert a képembe, plusz ha nagyon bemérgesedik, széttapicskolja pókhálósra a táblát :Đ Amúgy meg csak óvatosan az univerezéssel, mert esetleges találkánál én meg viszem gucpídéket, és csoportosan jól meg leszel nézve mérgesen. Azt te sem akarod, hidd el.

Nem mered hozni a mikóházi seriffet is
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó