HWSW Informatikai Kerekasztal: Külföldi Sarki Köpködő - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (75 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Külföldi Sarki Köpködő Minden, ami nem "sarki köpködő", de politikai jelleg Értékeld a témát: -----

#41 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 11:45

Üzenet megtekintéseIdézet: Samott - Dátum: 2016. 02. 11. 11:26

Nem, nem visszavagas volt, igazad volt a koponyegforgatassal, az szdsz is az volt, de a hazai palettan erre a legjobb pelda a fidesz, ok azten tenyleg minden voltak mar a hatalomert, liberalisnak indultak, aztan klerikalis konzervativnak adtak el magukat majd szocibbak voltak az exkomcsiknal (rosszabbul elunk mint 4 eve kampany, 2006), most meg ugy elozik a jobbikot jobbrol hogy csak hapognak azok a szerencsetlenek. Ne vedd tamadasnak, csak jelezni akartam: van egy meg jobb pelda is arra, mint amit felhoztal. Peace. :)

Samott

ezt értem, de nekem semmi közöm a fideszhez, én a "liberálisokat" rühellem, akik tönkrebasznak mindent a PC dolgokkal. Tudod kikre gondolok.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#42 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 11:47

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2016. 02. 11. 11:40

Majd utána megbüntetjük. Ha nő lenne, már ajánlottam volna, hogy elmehetnénk egy jó kis arab körútra, aztán utca elején megvárom, míg nyugodtan nézelődik a bazársoron...

Ja, akkor rendben van, ha utána megbüntetjük. Akkor meg is nyugodtam.
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#43 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 11:47

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2016. 02. 11. 11:33

De én aztat mondom, hogy aki a feketét bünteti, az rasszista, nem? Esetleg náci. Vagy mi.

Miert lenne az? Ha a fekete bunt kovet el, pont ugyanojan buntetest erdemel, mint amit egy feher kapna ugyanazert a bunert. Ez a normalis, nem?

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#44 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 11:48

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2016. 02. 11. 11:45

ezt értem, de nekem semmi közöm a fideszhez, én a "liberálisokat" rühellem, akik tönkrebasznak mindent a PC dolgokkal. Tudod kikre gondolok.

Ilyen opció nincs, vagy kórusban hánysz, vagy fideszbérenc vagy.
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#45 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 11:50

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2016. 02. 11. 11:45

ezt értem, de nekem semmi közöm a fideszhez, én a "liberálisokat" rühellem, akik tönkrebasznak mindent a PC dolgokkal. Tudod kikre gondolok.

Irtam egy szoval is hogy kozod van a fideszhez? Ne vegyel mar mindet magadra. Egyebkent a fidesz is libereralis (volt, ahogy az szdsz is csak volt liberalis egy ideig) siman lehet hogy most is azok, csak a tobbit jo liberaliskent behazudtak a nepnek. :-D A hatalomvagy mindig, mindenhol, mindent felulir.

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#46 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 11:51

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2016. 02. 11. 11:48

Ilyen opció nincs, vagy kórusban hánysz, vagy fideszbérenc vagy.

Vagy hulyet csinalsz magadbol, egy artalan megjegyzes kapcsan. Nem sertegettem senkit azzal hogy fideszes.

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#47 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 11:53

Max ha nem akarnám, hogy egyedül érezd magad :)
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#48 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 11:53

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2016. 02. 11. 11:40

Majd utána megbüntetjük.

Tenyleg technikai kerdes, de a bunelkovetes elott megis mi alajan dontod el, hogy ki erdemel buntetest?

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#49 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 11:55

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2016. 02. 11. 11:53

Max ha nem akarnám, hogy egyedül érezd magad :)

Tyu, na most jott meg jozsibacsi a "trükkös visszavágások nagymestere"... :-D

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#50 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 11:58

Üzenet megtekintéseIdézet: Samott - Dátum: 2016. 02. 11. 11:53

Tenyleg technikai kerdes, de a bunelkovetes elott megis mi alajan dontod el, hogy ki erdemel buntetest?

Samott

Nem büntetésről van szó, hanem megelőzésről.
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#51 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 12:26

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2016. 02. 11. 11:58

Nem büntetésről van szó, hanem megelőzésről.

Az mar korrekt, csak ha megelozzuk akkor szerencsere nincs is miert buntetni. Mondjuk megelozesnel mar lehet rizikocsoportokrol beszelni, a statisztika segit. De meg igy se fekete feher a helyzet, legyen ez barmilyen ketertelmu. :-)

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#52 Felhasználó inaktív   enpera 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 16:09

Újabb becsületsértésből fakadó gyilkosság.

Ĺrsta, Stockholm elővárosa.

2015. szeptemberében egy 53 éves kurd gyilkolta le a 41 éves feleségét, mert előkerült róla egy kép, ahol ujjatlan női ruhában mutatkozott.
66 sebet számláltak meg a nőn, az orrát és a felső ajkát levágta a férfi. Még élt szerencsétlen amikor a mentők megérkeztek, de már csak gyenge pulzusa volt. A férfi úgy érezte, hogy a becsületébe gázoltak azzal, hogy a felesége ujjatlan ruhában mutatkozott, ezért kivégezte az asszonyt.
Szerk.: szerkesztó ergo sum...

#53 Felhasználó inaktív   enpera 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 16:13

Kalmar megyében valakinek kipattant az ötlet a fejéből.

Az iskolabuszon 13 éves gyerekekkel vegyítették az "egyedül érkezett menekült gyermekeket" (25-35 éves tipikusan szakállas férfiak). Az eredmény nem meglepő. A szakállasok elkezdték letapperolni a 13 éves kislányokat és megalázó szexuális megjegyzéseket tettek. Azóta őr kell a buszra, hogy megelőzzék a tapperolást, de továbbra is viszik a migráncsokat az iskolabusszal.
Szerk.: szerkesztó ergo sum...

#54 Felhasználó inaktív   enpera 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 17:25

Nagyon jó, Dániában nem hülyéskednek.

Odense városában van egy Vollsmose nevű negyed, ami gyakorlatilag gettó. Itt volt egy pár komolyabb felkelés. A legutóbbi alkalmával 2015. júniusában több fiatal csoportosan támadt a rendőrökre molotov-koktélokkal. Letartóztattak közűlük 8-at, 15-18 éves korú fiúk. Letöltendő börtönbüntetésre ítélték őket. A lakásokat ahol a családjaik laknak két lakástársaság üzemelteti. Most a lakástársaságok eldöntötték, hogy kirakják a családok szűrét, mivel bebizonyították, hogy képtelenek a társadalom számára hasznos fiatalokat felnevelni. 2 fiatal elismerte a bűntettet, az ő családjaik már meg is kapták a kilakoltatási parancsot. A maradék 6 fellebbezett, az ő családjaik a tárgyalás lezárásáig még lakhatnak, de utána kilakoltatják őket is. Szomáliai és iraki családok.
Szerk.: szerkesztó ergo sum...

#55 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2016. 02. 11. 17:27

Üzenet megtekintéseIdézet: Samott - Dátum: 2016. 02. 11. 11:50

Irtam egy szoval is hogy kozod van a fideszhez?


Nekem vót :-D Van még pár narancssárga pólóm is, hollandok örülnek neki.
Make love not Wor.

#56 Felhasználó inaktív   enpera 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 17:28

Ez is érdekes. A svéd rendszer ingyenes nyelvtanfolyamot nyújt a bevándorlóknak. Én is küzdtem ezzel 2 éven keresztül, aztán feladtam, mivel a többség csak melegedni járt és sajnos hozzájuk igazítják a tanrendet.
Lindesberg városában egy ilyen felnőtteknek szánt tanfolyamon egy migráns valami tompa tárggyal úgy beverte egy másik tanfolyamon résztvevő fejét, hogy kórházba kellett szállítani. Patent. Megértette a jóember a tanfolyam célját és a normákat bizonyára....
Szerk.: szerkesztó ergo sum...

#57 Felhasználó inaktív   Bujdy 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 22.838
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 17:29

Üzenet megtekintéseIdézet: Samott - Dátum: 2016. 02. 11. 11:53

Tenyleg technikai kerdes, de a bunelkovetes elott megis mi alajan dontod el, hogy ki erdemel buntetest?

Samott

Az a baj, hogy ez statisztikai alapon megy. És, sajnos, ilyenkor bizony vannak, akiket az út szélén fognak hagyni.
Ha hozzánk be akar jönni egy csapat emberke, bejön, majd balhézik, akkor a következő csapatot szívem szerint nem engedném be. Függetlenül attól, hogy ők még nem követtek el semmit nálunk. Ez ilyen...

#58 Felhasználó inaktív   enpera 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 17:30

Ez is jó. Van egy unokanővérem, aki Stockholm egyik előkelő elővárosába házasodott be. Sollentuna a hely neve. Sokáig ott olyan nyugalom volt, hogy csak na. Szőke kék szemű svédek és szép villák, tipikus svéd álom.

A helyi iskolában valami nagyobb késsel, alternatíve macsettével késeltek meg egy diákot.
Karon és nyakon kapott sérüléseket a diák.
Szerk.: szerkesztó ergo sum...

#59 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2016. 02. 11. 17:31

Üzenet megtekintéseIdézet: enpera - Dátum: 2016. 02. 11. 17:25

Most a lakástársaságok eldöntötték, hogy kirakják a családok szűrét, mivel bebizonyították, hogy képtelenek a társadalom számára hasznos fiatalokat felnevelni.


És akkor majd laknak az utcán, vagy elfoglalnak valamit önkényesen?
Make love not Wor.

#60 Felhasználó inaktív   enpera 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 11. 17:34

Örebro no-go zónájában újabb erőszakos felkelés volt. A fiatalok bekerítették a rendőrség épületét és kőzáporban részesítették az épületet és a rendőrauókat. A rendőrség az ilyenkor szokásos taktikát követte. Tehát nemkonfrontálódnak, hanem megpróbálják lenyugtatni a fiatalokat. Nem támadnak, hanem csak védik magukat és az esetleges ártatlan szemlélőket. Az ostrom 4 órán át tartott. A fiatalok megpróbálták provokatív járművezetéssel csapdába csalni a járőröket (ott még komolyabb támadás várta volna őket).

Kép
Szerk.: szerkesztó ergo sum...

Téma megosztása:


  • (75 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó