HWSW Informatikai Kerekasztal: Segítség kérés! - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Segítség kérés! Keresek egy RPG-t!

#1 Felhasználó inaktív   czimbora 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 02. 16. 16:47

Sziasztok! Keresek egy RPG-t?
(bocsánat elírtam a címet és már nem tudom kijavítani)
- Vagy ha valaki tud hasonló játékot azt szívesen fogadom!

Játszottam régen RPG-vel hasonló volt mint a baldurs gate-t. Túl sok dologra nem emlékszem ezért kérem a segítségeteket! Sajnos már nincs mód arra hogy vissza keresem a játék címét vagy bármiféle információt róla ,de viszont nagyon szeretném megtalálni. Ebbe kérném a segítségeteket! (Remélem jó helyen teszem fel ezt a kérdést.) Azért megmaradt pár dolog. Például ugyan olyan csapata játék volt mint a baldurs gate-t vagy bármifajta ilyen játék , de nem volt olyan kötött a pályája emlékeim szerint . Ha jól emlékszem kaptunk valami kiképzést a játék elején és nem sokkal utána egy temetőbe kerültünk valahogyan. A játék haladtával egy fabázisra( Talán egy fán volt a bázi vagy valamiféle falu) jutottunk és ott lehetett venni cuccokat és cserélgetni a csapatodat más emberekre. Addig a játék egy zöldes tájon(dzsungel vagy erdő vagy füves táj ) játszódott. Felűről nézős játék volt ha jól emlékszem.Mivel annyira nem tudok jól angolul ezért lehet hogy magyar volt vagy minimális angol tudás kellet hozzá! Ha valaki ezek alapján rá ismerne a játékra és meg tudná mondani a nevét vagy hogy hol találom meg azt nagyon megköszönném!!

Szerkesztette: czimbora 2016. 02. 16. 16:51 -kor


Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó